Jak poznac prawde - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jak poznac prawde

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Jak poznac prawde

Witam kilka miesięcy temu zdarzylo się cos co zmienilo moje zycie.Troche z mezem zaczelismy imprezować i ja nie zawsze się dobrze zachowywałam mezowi   nie podobalo się to. Z jednym znajomym zaczelam trochę krecic i to bez patrzenia na innych.W końcu maz nie wytrzymal jak tamten bardzo przegial dostawiając się do mnie i pisząc dwuznaczne wiadomości i poszarpal nim.Bylam w szoku bo jeszcze nigdy nikogo nie uderzyl.Maz nigdy nie dawal mi zadnych powodow do zazdrości liczyłam się tylko ja.Lecz zrobilo się grubo jak tamten wykrzyczał ze on taki mocny a calowal jego zone na jednej z zakrapianych imprez.Maz się wypiera przysiega na wszystko ze jakby tak było to nie poszedł by bic tamtego ze nie jest taki jak my.Nie wiem komu wierzyc czy możliwe ze tak można wyssać sobie cos z palca żeby tylko kogos pograzyc.Juz minelo sporo czasu roznie podchodziłam meza ale nie przyznaje się.Chyba nie jest jakiś nienormalny szalec  z zazdrości a robic takie cos .Wiem ze mnie kocha robi dla mnie wszystko reke bym dala za niego uciac.co robic dochodzić dalej prawdy czy dac sobie spokoj.Mowi ze niszcze malzenstwo przez te oskarżenia ze może się nawet zabic by udowodnić mi ze mowi prawde ze wstydzilby się przed dziecmi jakby miał się zachowywać tak jak ja się zachowywałam flirtując itp.prosze o wsparcie bo już nie wytrzymuje moje zycie opetala tylko ta jedna myśl.Moze dlatego ze sama nie jestem zbyt lojalna ale chce się zmienić tylko nie wiem czy warto?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Saika (2017-04-19 21:34:00)

Odp: Jak poznac prawde

Witaj. To co piszesz jest faktycznie trochę skomplikowane. Dobrze znasz tego znajomego z którym bawiłaś się na imprezie? Może to on jest źródłem konfliktu, bo oskarża Twojego męża, wydawać by się mogło, że bezpodstawnie? Może znajomy szukał u Ciebie zainteresowania swoją osobą?

3

Odp: Jak poznac prawde

Nie nie znamy się długo niedawno się przeprowadziliśmy 2 lata temu potem ich poznaliśmy.Moze i on interesowal się mna lecz jego zona potwierdzila jego wersje.Nie wiem czy razem ustalili plan zebysmy się rozeszli czy co.Ale to dla mnie nie do pomyślenia żeby takl komus zrobić bo ja największemu wrogowi nie zrobiłabym tak.W moim domu tak mowila przy mezu co nie baliby się ze znow maz pobije tamtego za kłamstwo.Nie wiem ale ktoś z nich jest nienormalny a ja na tym tylko cierpie.Juz się balam ze za dużo alkoholu i może on nie pamięta ze tak zrobil lub nie chce pamietac ale bez sensu bylaby ta bojka jakby wiedział ze nie jest lepszy.Maz twierdzi ze wszystko pamięta przysiega na zycie i smierc na wszystko.Czy moglby się az tak mnie bac żeby klamac.Sadze ze bardziej by się bal tak zrobić bo wie jaka jestem zaaborcza i nie sadze by miał potrzebe bo daje mu wszystko co chce i kiedy chce ale wiadomo alkohol to alkohol.pomocy

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jak poznac prawde

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018