Czy wróżki przez sms'a mówią prawde? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Czy wróżki przez sms'a mówią prawde?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

1

Temat: Czy wróżki przez sms'a mówią prawde?

Dzisiaj pisałam z wróżką na temat chłopaka,który mi się podoba.Jestem zrezygnowana,ponieważ powiedziała mi,że nie mam u niego szas ,że nie jest mną zainteresowany i że jak mu powiem,że mi się podoba to nie będzie specjalnie zadowolony ;/ Teraz cholernie boję się mu to powiedzieć ...
Czy wierzyć w to co mi przepowiedziała?
POMOCY ! sad

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2013-08-11 16:15:23)

Odp: Czy wróżki przez sms'a mówią prawde?

Ja myślę, że czasami udaje im się ZGADNĄĆ big_smile
Jednak pomyśl logicznie... jeśli nie spróbujesz to co...? Będziesz żyć ze świadomością, że to mogła nie być prawda. Tak czy siak, nie będziesz z nim. Próbując, dajesz sobie szansę. Najwyżej nie wyjdzie, niczego nie ryzykujesz, bo wyjdzie na jedno.

Moim zdaniem, radzenie się wróżek (w każdej sprawie) to bardzo naiwne zachowanie.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

Witaj,ja nie wierzyła bym tym sms-owym,przeszlam to kiedyś, musisz spróbować,a czy on jest tobą zainteresowany?jesteście jakoś na ty,czy jak? Napisz jak to wygląda

Reklama

4

Nie wierzyć, zacząć myśleć.

GG: 1464002
"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"

5

popieram przedmówczynię. Jak można wierzyć w takie bzdety?...

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.

J. Krishnamurti
Reklama

6

W te smsowe nie ale to nie bzdety mój mąż stawia runy i ja sama mam pewne zdolności i poszerzoną świadomość,czasem warto posłuchać wskazówek mogę Ci poradzić Toma Shyana świetny tarocista poszukaj w necie, wróży gwiazdom, ale nie tylko.Sama na sobie miałam okazję sprawdzić wierzytelność jego słów.Poszukaj kogoś kto zna się na tym naprawdę, takie smsowe to kit...( a z chłopakiem spróbuj dać mu znaki że tak jest, a nie walić z grubej rury, rób to powoli i rozważnie,czasem można kogoś taką bezposredniością odstraszyć)

Znów Ziemia Obiecana woła mnie
przystań, na której spotkam Cię
Słyszę Twój głos obietnica jeszcze drży
tą Ziemią Obiecaną jesteś Ty

7

Aż się bałem zabierać wcześniej głos w tym temacie.
To  bardzo smutne, że jest popyt na tego typu usługi.
Mogę zrozumieć jeszcze, że ktoś traktuje to jako zabawę ale jeśli się traktuje tego typu przepowiednie jak życiowe drogowskazy to ..... współczuję. 
Szkoda, że ludzie nie są świadomi swojej głupoty bo wtedy mogliby próbować coś z tym robić.

8

Ojciecpiotr napisał/a:

Szkoda, że ludzie nie są świadomi swojej głupoty bo wtedy mogliby próbować coś z tym robić.

Skoczyć z mostu?

GG: 1464002
"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"

Niestety w dzisiejszym świecie jest bardzo dużo naciągaczy i smsowe wróżki jak dla mnie,to mają określone z góry co komu pisać mniej więcej na dany problem.Wyobraź sobie,że do tej samej osoby (czytaj: wróżki) napisze kilkanaście osób w tym samym momencie,i zgadnij-jak to możliwe,że ona potrafi w bardzo krótkim czasie nie dość,że postawić Ci tarota,czy też inną karcianą wróżbę,to jeszcze znajduje czas na analizę i napisanie sms-a.
Zgadzam się z Tulawiedźmula,że warto się sugerować pewnymi wskazówkami na temat danego zagadnienia (moja ciocia ma również pewne zdolności w tym zakresie),ale broń Boże postępować wg nich co do joty,bo to głupota totalna.
Wystarczy pooglądać program,na którym pewien bardzo znany wróż nabija ludzi w butelkę...I ludzie mu wierzą...
Moja ciocia powiedziała mi kiedyś,że najlepiej jest,jak się to traktuje lekko z dystansem,a telewizyjne bądź telefoniczne wróźby są dla ludzi naiwnych-czysty biznes...Mimo wszystko ja i tak na Twoim miejscu nie załamywałabym rąk,bo dopóki nie wyjaśnisz całej sytuacji z tym chłopakiem,to będziesz się z tym gryzła i będziesz sobie "gdybać".
Życzę Ci powodzenia i więcej rozsądku w wybieraniu "drogowskazów" smile

Jeden uśmiech dziecka sprawia, że mam ochotę przenosić góry
Odchudzamy się!

10

Możesz nawet wierzyć w to, że ten chłopak zamiast stóp ma płetwy. Jeżeli wróżka napisze to przez smsa, to zapewne prawda. Trzymaj się od niego z daleka, bo jeszcze się okaże, że ma skrzela. A pod wodą trudno się żyje.

Nie traktuj życia zbyt serio. I tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

11

Przeczytaj to:
http://piekielni.pl/14390

Historię napisał chłopak, który pracował jako taka wróżka smsowa.
I nie tylko... wróżki są dla pań.
Panowie wolą co innego smile

http://piekielni.pl/15641

12

Czy wróżki przez sms'a mówią prawde?
Oczywiście big_smile, a krasnoludki nadal plotą koniom grzywy big_smile big_smile big_smile.

Często podziwiam ludzką głupotę i bardzo żałuję, że nie mam sumienia jej wykorzystać sad sad sad.

Co do wypowiedzi Tulawiedźmula, to miałbym pewną rezerwę. Nie kwestionuję, że istnieją zjawiska, których istoty nie potrafimy do końca wyjaśnić.
Rzadko jednak mają one cokolwiek wspólnego z zarabiającymi na nich hochsztaplerami. Dlatego nie wierzę w żadnego medialnego cudotwórcę/medium/czarodzieja/wróżkę i sam nie wiem jaką jeszcze inną "cholerę" big_smile big_smile big_smile.

Myślę jednak, że jak ktoś jest głupi, to żadna perswazja, go z tej głupoty nie wybawi. Więc wszyscy medialni "magowie" zawsze będą mieli od groma wyznawców i sponsorów big_smile.

13

Oj dziewczyneczko... ile Ty masz lat? Liczyłaś, że powie "leć do niego, wyznaj miłość i będziecie żyli długo i szczęśliwie"? Wtedy byś nie zadała tego pytania na forum. Prawda? No właśnie, prawda, czyli teraz wyslij mi pieniądze, bo jestem jasnowidzącą wróźką Hermenegildą big_smile hahahaha big_smile numer konta podam Ci na priv big_smile

.....w życiu mam różnie, raz na wozie, raz pod wozem, ale próbuje żyć najlepiej jak umiem ...w końcu nie muszę być idealna smile ....wystarczy, że jestem wyjątkowa smile

Zaufaj intuicji!

15

wrozki smsowe to bujda, raz wyslalam smsa i od tej pory po 10dzienie mi sla porazka smile
jesli chodzi o wrozenie, to sprawa ma sie inna, bo o ile ktos z kart wrozyc potrafi to i potrafii wlasciwie zinterpretowac i nakresli przyszlosc

16

Szkoda pieniędzy na wróżki. Co innego przeczytać dla rozrywki, z przymrużeniem oka horoskop w gazecie, sama czasem tak robię, ale dzwonienie czy pisanie do wróżek to moim zdaniem strata pieniędzy, a dla niej ładny zarobek. One zazwyczaj mają wyuczone formułki, co mogą do każdego pasować, ale bez sensu jest w to wierzyć.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

17

horoskop to nie to samo co tarocistka

18

kalina88 napisał/a:

horoskop to nie to samo co tarocistka

bzdura, bzdurę, bzdurą pogania... Co za kraj...

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.

J. Krishnamurti

19

raz nie mieszkam w TYM kraju, wiec nie mow mi co jest bzdura co nie,
dwa ezoteryka nie jest mi obca, z dwoch stron, wiec wiem o czym mowie.
wpisz sobie forum ezoteryczne w goog a moze laiku do konstruktywnego wniosku dojdziesz

20

Latne napisał/a:

Dzisiaj pisałam z wróżką na temat chłopaka,który mi się podoba.Jestem zrezygnowana,ponieważ powiedziała mi,że nie mam u niego szas ,że nie jest mną zainteresowany i że jak mu powiem,że mi się podoba to nie będzie specjalnie zadowolony ;/ Teraz cholernie boję się mu to powiedzieć ...
Czy wierzyć w to co mi przepowiedziała?
POMOCY ! sad

Witaj

Nie wierz w żadną wróżkę telefoniczną, telewizyjną czy też
jakieś tam znajome , które zapewniają o swojej prawdziwości.
To są naciągacze ,który w ten sposób dorabiają na ludzkiej naiwności.

Trzymaj się  Pozdrawiam

21

kalina88 napisał/a:

raz nie mieszkam w TYM kraju, wiec nie mow mi co jest bzdura co nie,
dwa ezoteryka nie jest mi obca, z dwoch stron, wiec wiem o czym mowie.
wpisz sobie forum ezoteryczne w goog a moze laiku do konstruktywnego wniosku dojdziesz

Nie do tego on się odnosił...

Nie trzeba znać się na wróżbiarstwie żeby wiedzieć że paranormały to bzdury. Wystarczy mieć pewną wiedzę nazwijmy ją ogólnie "epistemologiczną" czyli o poznawaniu ludzkim, rozmieniając na głupie współczesne nazwy: psychologia, psychologia społeczna, socjologia i anatomia.

Jeżeli ludzie w XXI wieku wierzą w takie brednie to znaczy że cały system oświaty jest zły.

Każdy człowiek który nie przeszedł kursu doskonalenia techniki jazdy i spowodował wypadek, powinien zostać rozstrzelany.

22

Szkoda kasy na te smsy... Co do prawdziwego tarota jednak moja koleżanka ma zupełnie inne doświadczenia. Chodzi do wróżki cyklicznie i mówi, że dużo jej się sprawdza... Wiec wszystko zależy od wróżki...

Banialuki. Wróżby sms to największa bzdura tego typu. Nikt nie może mieć całkowitej pewności, co się wydarzy. Może pewne rzeczy da się w jakiś sposób przewidzieć(myślę, że mogą istnieć osoby, które mają taki dar i szczerze powiedziawszy przeraża mnie to), ale nigdy nie jest to pewnik. I na pewno nie przez sms, w sytuacji gdy nigdy kogoś na oczy nie widziały, po numerze telefonu i np. imieniu nie da się wyciągnąć takich wniosków.
Nie warto zaprzątać sobie głowy takimi bzdetami

24

Czarna Kotka napisał/a:

Przeczytaj to:
http://piekielni.pl/14390

Historię napisał chłopak, który pracował jako taka wróżka smsowa.
I nie tylko... wróżki są dla pań.
Panowie wolą co innego smile

http://piekielni.pl/15641

O cholera, ale się uśmiałam big_smile

25 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-03-04 20:02:43)

Ja nie wiem czy smsowe wróżby się sprawdzają... sama korzystałam tylko raz z usług wróżek, z portalu spam (taak, wiem, że internet to prawie to samo) ale w sumie wszystko sie sprawdziło, tzn pomogły mi odnaleźć odpowiedniego dla mnie faceta. Od kilku miesięcy jestem w szczęśliwym związku a wcześniej nie mogłam wytrzymać z nikim na dłużej. Super!

26

Tyle samo prawdy, a czasami chyba nawet więcej i bardziej treściwych porad, można dowiedzieć się na forum. Na forach przynajmniej nikt nie pobiera za to opłat, a za ten marny sms trzeba zapłacić niestety.

Mariolko_014, ja wiem że "szeptany marketing" to Twoja praca, ale gdybyś przeczytała regulamin, wiedziałabyś, że tu na forum jest on zabroniony.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

27

Hej. Są różne opinie jeśli chodzi o wróżki online - takie na smsa. Ja korzystałam kiedyś z ich usługspam,wiadomo, że będą różne opinie, ale ja akurat byłam zadowolona - akurat się sprawdziło.

28

Przez smsa trudno o poradę. Najlepiej zrobisz jak sama sprawdzisz wink

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Czy wróżki przez sms'a mówią prawde?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018