Nike - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Nike

Dlaczego na stronie Nike nie ma wszystkich modeli ich butów? Szukałam tam np. butów Nike MD Runner żeby z ciekawości zobaczyć jaka jest cena na stronie producenta, ale nie ma tam tych butów.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nike

Najlepiej zajrzyj na strony autoryzowanych sklepów NIKE, tam mają większość modeli.

4 pory roku: wiosna, lato, lato, wiosna! smile

3

lucyfear napisał/a:

Najlepiej zajrzyj na strony autoryzowanych sklepów NIKE, tam mają większość modeli.

Możesz podać przykładowe strony? Nigdy nie kupowałam butów w internecie ani w ogóle nie kupowałam markowych, więc nie orientuję się które strony są autoryzowane.

4

Ja bardzo lubię ich buty, ale nigdy nie zamawiałam przez Internet.

5

Autoryzowana strona czyli strona producenta. Serio nigdy na takiej nie byłaś? To tam się sprawdza aktualne kolekcje. A w danym sklepie po prostu może zabraknąc niektórych modeli lub ich nie sprowadzają i tyle.
Ja zwykle mierzę w sklepach, a zamawiam przez internet, bo jest taniej.

6

wykałaczka napisał/a:

Autoryzowana strona czyli strona producenta. Serio nigdy na takiej nie byłaś? To tam się sprawdza aktualne kolekcje. A w danym sklepie po prostu może zabraknąc niektórych modeli lub ich nie sprowadzają i tyle.
Ja zwykle mierzę w sklepach, a zamawiam przez internet, bo jest taniej.

Napisałam przecież w temacie, że na oficjalnej stronie producenta nie było butów Nike MD Runner. Widziałam takie na innych stronach i dziwiłam się, że nie ma ich na oficjalnej stronie Nike. Więc o co może w tym chodzić?

7

Nie wiem czy tak jest również ze sklepem Nike, ale zdarzało mi się szukać jakiegoś wybranego, konkretnego modelu obuwia na oficjalnej stronie danego producenta, po czym okazywało się, że tam go już nie ma, pomimo że w innych sklepach internetowych lub na przykład na Allegro nadal można go było namierzyć.

Przypuszczam, że producent po prostu wypuszcza określoną partię danego towaru, ale z uwagi na to, że dystrybucja odbywa się przecież różnymi kanałami, to w oficjalnym sklepie coś może zostać już wyprzedane, ale nadal być dostępne gdzieś indziej, tym bardziej, że mnóstwo jest przecież outletów, do których kierowane są nadwyżki magazynowe. To stąd brak modelu w oficjalnym sklepie, choć na rynku wciąż jest obecny.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018