pierwsza noc razem, jaka bielizna? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » pierwsza noc razem, jaka bielizna?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: pierwsza noc razem, jaka bielizna?

Witam serdecznie, poznałam fajnego faceta i potrzebuję porady. Podejrzewam że niedługo będzie nasza pierwsza noc razem, ale mam dylemat, bo nie wiem, co z bielizną? Niedawno kupiłam model EWA BIEŃ SAFONA B910 CZARNA (niestety nie mogę tu podać linku ? )

jest super, wygodny i super w nim wyglądam, ale nie wiem czy to nie za ostro jak na początek... Co sądzicie? Pomocy smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pierwsza noc razem, jaka bielizna?

Przede wszystkim czysta

If you can be anything, be kind.

3

Żeby było wiadomo, o czym mowa w tej dyskusji, odszukałam wskazany model - mam nadzieję, że to dokładnie ten, tym bardziej, że zdjęcia pobrałam bezpośrednio ze strony sklepu Ewy Bień:

http://puu.sh/uolG0/765dce5fdb.jpg     http://puu.sh/uolTA/1115ede349.jpg

(zdjęcia pochodzą ze strony ewabien.com)

Monoceros, że czysta, to oczywiste, ale czy będą to barchany smile, czy estetyczna, seksowna bielizna, to ma to jednak znaczenie. Dla mnie na pewno, a dla tego mężczyzny zapewne jeszcze bardziej wink.

Co do samego modelu, to czy jest zbyt ostry jest kwestią indywidualnego podejścia, ale jeśli mam być szczera, to podoba mi się zupełnie średnio - nie mój typ. Warto też wziąć pod uwagę, że jeśli chodzi o bieliznę, to mężczyźni zwykle mają dosyć sprecyzowane gusta.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

4

A po co bielizna? tongue

5

Najważniejsze, aby:

majtki sie łatwo zdejmowały
biustonosz sie łatwo rozpinał

Tyle

6

I była bez takich supelkow,  przebarwień czy wyblakla; )

7

Cyngli napisał/a:

A po co bielizna? tongue

Też nie rozumiem :-D

8

Bardzo fajny model. A wg mnie najlepiej na taką okazję mieć coś w czym się dobrze, swobodnie czujesz….

9 Ostatnio edytowany przez misiando (2017-03-01 18:57:41)

Sie daliśmy chyba zaspamowac i strollowac. Jeden post na forum, w nim reklama konkretnego modelu bielizny (przy czym mi się nie podoba, nie lubię stringów), a tu od razu dyskusja na poważnie

10

Jak dla mnie ta bielizna jest zbyt przesadzona, a nawet nie powiedziala bym ze jest ostra w jaki kolwiek sposob tongue

Jestem spamerką. Polecane przeze mnie produkty kupujesz na własną odpowiedzialność!

11

moim zdaniem bielizna powinna być seksowna, ale bez przesady - ładne koronki wystarczą, bez wulgaryzmu smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » pierwsza noc razem, jaka bielizna?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018