pierwsza noc razem, jaka bielizna? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » pierwsza noc razem, jaka bielizna?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: pierwsza noc razem, jaka bielizna?

Witam serdecznie, poznałam fajnego faceta i potrzebuję porady. Podejrzewam że niedługo będzie nasza pierwsza noc razem, ale mam dylemat, bo nie wiem, co z bielizną? Niedawno kupiłam model EWA BIEŃ SAFONA B910 CZARNA (niestety nie mogę tu podać linku ? )

jest super, wygodny i super w nim wyglądam, ale nie wiem czy to nie za ostro jak na początek... Co sądzicie? Pomocy smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pierwsza noc razem, jaka bielizna?

Przede wszystkim czysta

people make mistakes
fathers mothers
people make mistakes
you are not alone

3

Żeby było wiadomo, o czym toczy się dyskusja, odszukałam ten model - mam nadzieję, że to dokładnie ten, ale 'wyskoczył' mi jako pierwszy, a zdjęcia pobrałam bezpośrednio ze strony sklepu Ewy Bień:

http://puu.sh/uolG0/765dce5fdb.jpg     http://puu.sh/uolTA/1115ede349.jpg

(zdjęcia pochodzą ze strony ewabien.com)

Monoceros, że czysta, to oczywiste, ale czy będą to barchany smile, czy estetyczna, seksowna bielizna, to ma to jednak znaczenie. Dla mnie na pewno, a dla tego mężczyzny zapewne jeszcze bardziej wink.

Zaś co do samego modelu, to czy jest zbyt ostry jest kwestią podejścia, ale tak szczerze, to podoba mi się zupełnie średnio - nie mój typ. Warto też wziąć pod uwagę, że mężczyźni mają w tej kwestii dosyć sprecyzowane gusta.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

4

A po co bielizna? tongue

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

5

Najważniejsze, aby:

majtki sie łatwo zdejmowały
biustonosz sie łatwo rozpinał

Tyle

6

I była bez takich supelkow,  przebarwień czy wyblakla; )

7

Cyngli napisał/a:

A po co bielizna? tongue

Też nie rozumiem :-D

8

Bardzo fajny model. A wg mnie najlepiej na taką okazję mieć coś w czym się dobrze, swobodnie czujesz….

9 Ostatnio edytowany przez misiando (2017-03-01 18:57:41)

Sie daliśmy chyba zaspamowac i strollowac. Jeden post na forum, w nim reklama konkretnego modelu bielizny (przy czym mi się nie podoba, nie lubię stringów), a tu od razu dyskusja na poważnie

10

Jak dla mnie ta bielizna jest zbyt przesadzona, a nawet nie powiedziala bym ze jest ostra w jaki kolwiek sposob tongue

Jestem spamerką. Polecane przeze mnie produkty kupujesz na własną odpowiedzialność!

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » pierwsza noc razem, jaka bielizna?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018