Szlifowanie j. angielskiego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Szlifowanie j. angielskiego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Szlifowanie j. angielskiego

Bardzo lubie jezyk angielski. Bylam na praktykach zagranicznych. Tam zauwazylam, ze moj angielski nie jest tak rewelacyjny jak myslalam, zwlaszcza ze sluchu. Jednak nauka jezyka w sql rozni sie od porozumiewania sie tym jezykiem na codzien. Chcialabym troche go podszkolic. Moze jest ktos, kto chetnie by ze mna popisal badz nawet porozmawial w j. angielskim o wszystkim i o niczym, poprawil mnie przy robieniu bledów, nauczyl czegos? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szlifowanie j. angielskiego

Możesz poćwiczyć ze mną jeśli chcesz smile

The brain controls every muscle in the body, except for the heart. That, my love, has a mind of its own.

3

Udzielam korków z angola akurat i mam sporo mega pozytywnie zakreconych przyjaciół, którzy z chęcią by z tobą popisali po ang. Jeżeli chcesz śmiało pisz do mnie smile Powodzenia! smile

Wsłuchaj się w te słowa i zapamiętaj je, następnie wstań i wykrzycz je temu, który  uczynił je tobie! Życie jest tylko jedno i albo je przeżyjesz godnie, albo przeminie w tle piekła bezpowrotnie. Zatem powstań-walcz-tańcz i ciesz się życiem! smile
https://m.youtube.com/watch?v=d9FnreOC5uY

4

A może polecicie jakieś aplikacje na telefon do nauki języka angielskiego? smile

5 Ostatnio edytowany przez lukas25 (2017-03-20 13:46:39)

a może wpadniecie na mój wątek, gdzie piszemy sobie po angielsku?

http://www.netkobiety.pl/t103127.html  smile smile smile

maaagdaaa napisał/a:

A może polecicie jakieś aplikacje na telefon do nauki języka angielskiego? smile

co do aplikacji, to chodzi Ci o samą naukę słówek czy inne rzeczy?

The brain controls every muscle in the body, except for the heart. That, my love, has a mind of its own.

6

A jakie książki polecacie? smile

7

Oprócz pisania i rozmawiania w języku angielskim ze znajomymi fajnym sposobem na osłuchanie są audiobooki. Chodzi mi o specjalnie audiobooki do nauki języka, coś takiego ma ESKK. Można je znaleźć za darmo nawet. Ja akurat używam ich podczas codziennej drogi do pracy i dzięki temu mamy codziennie kontakt z językiem :>

8

maaagdaaa napisał/a:

duolingo polecam smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Szlifowanie j. angielskiego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021