Ładna a jednak bardzo zakompleksiona - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Ładna a jednak bardzo zakompleksiona

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1 Ostatnio edytowany przez Abra (2010-02-08 12:18:18)

Temat: Ładna a jednak bardzo zakompleksiona

Hej

Wiecie co jestem ładna,niegruba,inteligentna,mam męża który mnie kocha ale i tak mam okropne kompleksy na punkcie swojego wyglądu i jak patrze na te dziewczyny z teledysków,czy gwiazdy z ekranu to tak bardzo im zazdroszczę że są takie piękne,wiem że sporo ludzi pracuję na ich wygląd ale to mi wiele nie daje. Niby powinnam już być ustabilizowana bo w końcu mąż,dziecko ,studnia i tak na co dzień w śród innych nie uchodzę za osobę że tak powiem "szarą" czy zakompleksioną ale gdy tylko oglądam jakiś film z piękną kobietą zaraz włącza mi się porównywanie w stylu ale ma ładne nogi-ja nigdy takich nie będę miała bo moje są mocno umięśnione,ale jest wysoka-ja taka nigdy nie będę,jakie ma piękne i grube włosy-ja takich nie mam, a jaką ma ładną karnację o której mogę tylko pomarzyć,a jakie ma duże piersi-ja mam tylko B i już nie tak jędrne jak przed ciąża.Wiem również że wygląd to nie wszystko ale tak bardzo chciałabym być "idealna"a g dy jestem z mężem w towarzystwie ładniejszej dziewczyny ode mnie od razu jest mi smutno. Wiem to jest chyba żałosne,bo zachowuję się jak nastolatka ale jest to dla mnie dość uciążliwe.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ładna a jednak bardzo zakompleksiona

Dziewczyny z teledysków czy z telewizji są wymalowane wręcz WYTAPETOWANE. W rzeczywistości wygladają zupełnie inaczej. My dziewczyny [kobiety] "proste" (mam na myśli to, że nie występujemy w tv) na codzień wyglądamy inaczej. Zauważ, że też wyglądasz "ładniej" gdy np szykujesz się na jakiś bal, odwiedzaasz fryzjera, kosmetyczkę ... Też wtedy jesteś piękna.
Jak sama mówisz masz męża i dziecko więc uważam, że to co myślisz o sobie to bardzo niska samoocena i masz spore kompleksy. zawsze powtarzam, że "nikt nie jest w formę lany", ktoś ma ładniejsze nogi a ktoś np ładniejszy tyłek. Musisz uwierzy w siebie!!! A Twój mąż wie o tym, że masz taką niską samoocenę o sobie??

A co do tego, że jest Ci smutno gdy jesteście w towarzystwie ładniejszej kobiety to pomyśl sobie, że mąż wybrał Ciebie a nie np "TĄ ŁADNIEJSZĄ"!!! To jumu spodobałas się taka, jaka jesteś więc głowa do góryyyyy =]

3

Fajnie napisałaś kulesza i wiem że masz rację .A co do męża to wie że mam kompleksy często mi mówi " ty to jak zawsze krytycznie na siebie patrzysz" Wiem że bardzo wyolbrzymiam mankamenty swego ciała a atuty minimalizuję,również wiem że podobam się mężczyzną-jednak co z tego jeśli tylko "ja idealna" bym się sobie podobała ,z resztą w swojej głowie mam wizję właśnie tej "idealnej" siebie jak chciałabym -wiem to obłęd. A gdy przy mężu widzę tą ładniejszą to myślę że wolałby ją ode mnie, chodź nigdy mi on nie dał tego do zrozumienia.

4

Wybrał Ciebie bo to własnie Ty mu się podobasz, taka jaka jesteś. Kochana żadna z nas nie jest ideala. Panienki z tv w rzeczywistości też mają wady, duuuużooo wad. Ale tv to ukrywa i dzieki temu wydaje nam się że one są idaelne! To Ty jesteś górą i to Ciebie mąż kocha smile
jesteś na pewno ładną, dbającą o siebie kobietą i nie doszukuj sie w sobie ideału, bo go na pewno nie znajdziesz. szkoda czasu na smutek i różnego rodzaju zadręczanie się =]
Spójrz na siebie bardziej przyjemnym okiem a zobaczysz, że Twoje kompleksy znikną jak ręką odjął =]

pozdrawiam

5

Poczytaj  grafice komputerowej a najlepiej sama pobaw się photoshopem czy innym programem i też będziesz mogła być taka 'piękna' jak pani z teledysku.
Swoją drogą cóż jest pięknego w tipsach, opaleniźnie z solarium, sylikonowych piersiach i pupie, doczepianych włosach i tonie chemii na twarzy? Chcesz tak wyglądać? Nie ma przeszkód (no, chyba, że finansowe), ale czy naprawdę myślisz, że wtedy będziesz szczęśliwsza? Mąż będzie ciebie bardziej kochał?

Jesteś urodziwa i inteligenta, wiesz ile dziewczyn chciałoby takimi być? Ciesz się tym co masz. Masz kochającego męża, dziecko i jesteś ładną i zadbaną kobietą mimo, że urodziłaś. Do tego sama mówisz, że nie brak ci rozumu. Czego jeszcze chcieć?

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

6

Nie mów o swoich kompleksach mężowi bo on zacznie w to wierzyć i wszystko popsujesz,a z tego co widze masz skarb.Jak chcesz coś poprawić w sobie to zacznij ćwiczyć.Nie dość,że będziesz miała lepsze samopoczucie, to i bardziej będziesz się sobie podobać.A propos Twoich piersi z nimi też da się coś zrobić w naturalny i miły sposób.TU,w dziale PIELEGNACJA TWARZY I CIAŁA poszukaj sobie wątków o piersiach.Znajdziesz taki post o masażu;p(efekty na pewno Cię mile zaskoczą, tylko poszukaj) Polecam,wkręć w to potem męża,będzie dobrze big_smile:DWszystko tam masz napisane;)

7

Dzięki dziewczyny,jesteście super! Wasze słowa dodają skrzydeł:) Co do piersi,to poczytam o tych sposobach na poprawę jędrności;), co do ćwiczeń to od 2 tyg. robię to regularnie-właśnie po to by poprawić swoją kondycję i poczuć się lepiej.Co do moich kompleksów i męża to nie zadręczam go nimi zbytnio tylko to samo wychodzi, że tak powiem w praniu wink

8

Abra smile

Jeszcze ja tylko dodam ,ze nie jestes wyjatkiem smile Chyba wiekszosc z nas tak ma ,ze porownujemy siebie do tych z pozorow ladniejszych i chocbysmy byly ladne to i tak cos sie znajdzie wink ale moim zdaniem nie ma co dazyc  do idealow ,bo tak naprawde ich nie ma ani wsrod ludzi z wygladu czy z charakteru.

Co do wygladu kochana na pocieszenie wrzuc sobie w google haslo: doda bez makijazu i zobacz jak  wyglada prawdziwy "symbol seksu"co dla niektorych mezczyzn  he he smile Odrazu Ci sie humor poprawi smile

Pozdrowionka wink

9

Dzięki ewzaj80,to prawda ideałów przecież nie ma a mi się chyba tylko zdaję że są,zresztą to chore dążenie ,pragnienie które sama sobie uroiłam.A co do dody bez make-up u to zaraz sprawdzę;)

10

I zdaj relacje prosze smile ha ha ha

musze Ci cos powiedziec a mianowicie konkubina mojego bylego meza <on 30 lat ona 38 > kladzie sie do lozka tzn zasypia w makijazu - to sa relacje mojej corki jak jest u ojca ,ze bez makijazu wyglada  okropnie <corka jest w pierwszej klasie podstawowki> ,ale widze ,ze zdaje sobie sprawe z tego co mowi ,bo sama mi powiedziala mamo wrzuc sobie dode w google bez makijazu to bedziesz wiedziala o co mi chodzi smile

i jak wrazenia ?:)

11

Przyznam że byłam w szoku,szczególnie na tym zdjęciu obok Majdana wink Wygląda tak zwyczajnie i przeciętnie-jednak media i styliści robią swoje;) Oglądałam też zdjęcia innych znanych kobiet i one też są "normalnymi" kobietami , takimi jak ja i Ty a piękności owszem zdarzają się ale i one mają jakieś mankamenty. Co do konkubiny Twojego ex to jej współczuję-musi chyba być sfrustrowana że nawet śpi w makijażu;)
Kolega mi kiedyś powiedział że nie lubi kobiet  mocno wytapetowanych bo nie chciał by się rano obudzić i się wystraszyć gdy ta zmyję makijaż wink
Mój mąż lubi mnie bez makijażu,mówi że lubi mnie l'naturel wink Ja osobiście bardzo lubię się malować ale nigdy nie robię " ostrego" makijażu i są też dni gdy się nie pomaluję,nawet z myślą o skórze.

12

nie patrz sie zbyt duzo w tv bo televizja robi z czlowieka glupiego. Kazda by chciala wygladac jak gwiazda lecz wiekszosc zyje w innym realnym swiecie i trzeba pozostac na tym co mamy. Tez mam kompleksy jak i niska samoocene prze problemy zdrowotne ale zyje z tym i jakos musze dawac rade przelamywac sie wmawiac ze zyje w realnym swiecie a nie w bajce

13

Szczurunia ma rację smile. Fotoszopa nie stosuje się jedynie w obróbce zdjęć do gazet, ale także w teledyskach i filmach. Ponadto, każda osoba występująca przed skamerą MUSI mieć niebotyczne ilości tapety na twarzy, bo w przeciwnym razie w ostrym, studyjnym świetle skóra byłaby przeźroczysta, z widoczną najmniejszą nawet niedoskonałością. Kiedyś oglądałam pewien program, chyba "Słoneczny patrol" - odcinek "zza kulis" i pamietam, jak aktorkom nakładano korektor na ciało, by zakryć cellulit i rozstępy wink. Makijaż, fryzura, światło, profesjonalny program graficzny i każda z nas może być Miss smile.   Owszem, na ulicach jest wiele atrakcyjnych kobiet, jednak każda ma wady, bo idealne piekne ciała bez najmniejszych zgrubień, zmarszczek czy przebarwień to tylko fantazja, przykład doskonałych umiejętności grafików.

"Miej serce i patrzyj sercem".

14

To prawda telewizja kłamie jednak wychodząc codziennie z domu też tak bardzo porównuje się do innych ładnych kobiet.Każda wydaje mi się ładniej ubrana i zgrabniejsza ode mnie.To jest straszne,nie pamiętam kiedy czułam się dobrze w swoim ciele??Tak bardzo chciałabym siebie polubić jednak nie wiem jak mam to zrobić?

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Ładna a jednak bardzo zakompleksiona

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018