Kobiety bezdzietne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kobiety bezdzietne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Kobiety bezdzietne

Witam,
Szukam osób, które mają ten sam problem co ja. Mam 31 lat i nie mogę mieć dzieci. Czasem wydaje mi sie jakbym była jedyną taką osobą na świecie. Chciałabym poznac takie same kobiety i porozmawiac o swoich o doświadczeniach, jak sobie radzą w życiu, co robią. Szukam wsparcia od osób, które mnie zrozumieją bo mają ten sam problem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobiety bezdzietne

Nie jesteś jedyną bezdzietną, gdzieś one się chowają, ale ja Ci nie pomogę, bo normalnie nie chcę mieć dzieci. Nie wiem gdzie szukać ludzi podobnych do siebie.

3

Też jestem bezdzietna ale z wyboru, jak koleżanka powyżej. To znaczy do końca nie wiem, może jestem bezpłodna i o tym nie wiem? To by było dla mnie prawdziwe szczęście.

4

Czesc, to ja również sie wpiszę- Bezdzietna z wyboru i ponad to bardzo chętnie pogadam na priv z osobami, które tez maja takie przekonania smile

5

Ja również jestem bezdzietna. Nie jest to  jakiś mój wybór -tak się po prostu złożyło .
Być może jestem bezpłodna  , ale jakoś nigdy nie było w moim życiu usilnych prób zajścia w ciąże więc nie wiem czy mam jakiś z tym problem.
Z racji wieku "łapię " się na tym, że z jednej strony czuje się trochę jak taki alien z kosmosu ;-) Wszystkie koleżanki dzieciate i to podwójnie czy potrójnie, a ja? u mnie nic smile
Myślę jednak , że (przynajmniej w moim odczuciu) chyba jest to jakaś presja społeczna , jakiś wzorzec który od wieków jest powielany -być matką , być rodzicem . Jeśli jest inaczej to jest to dziwnie postrzegane. I chyba dlatego czuje się alienem smile a nie powinnam ...
Nawet nie wiem czy kiedykolwiek odczuwałam jakiś mocny instynkt macierzyński . Owszem , nie zaprzeczam że dzieci są szczęściem i radością smile Być może kiedyś ( jak zdążę tongue ) odczuje to namacalnie , kto to wie....
Temat dzieci napawa również innym refleksjami :nad swoją starością , nad przedłużeniem korzeni rodzinnych , i wiele innych ...

Póki co , mam nadzieje że u mnie jeszcze nic straconego jeśli poczuje pragnienie bycia mamą smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kobiety bezdzietne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018