spedzanie czasu wolnego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » spedzanie czasu wolnego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: spedzanie czasu wolnego

Witam,
Na wstępie chciałem zaznaczyć ze nie wiem czy w dobrym dziale pisze jeżeli nie to prosiłbym o przeniesienie. Mam pewien problem. Otuz chodzi o to ze nie zabardzo  wiem jak znaleźć kogoś z kim można byłoby spędzać wolny czas np rower czy wyjścia do kina restauracji siłowni itp. Generalnie mam 22 lata i studiuje dziennie jednak poza studiami nie mam kompletnie prawie żadnych kolegów takich z którymi można byłoby normalnie porozmawiać dzielić pasje czy jakies hobby wymyślić cos ciekawego. Praktycznie to o czym pisałem czyli jakies aktywności pozauczelnia basen siłownia kino cokolwiek to muszę tam chodzić wszędzie sam ponieważ nie mam kolegi jakiegoś sensownego z którym można było by sie umówić pogadać. W szkole średniej przedstawiało sie to o wiele lepiej poniewAz miałem 2 kolegów którzy jednak wyjechali na studia do innych miast i kontakt sie urwał. A teraz brakuje mi wlasnie takiego kolegi który by miał ochotę na jakies wyjścia wspólny spacer siłownie. Gdzie szukać takiego kogoś? Wartościowi goście chyba gdzies zaginęli albo trudno ich znaleźć co byście mi doradzili ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: spedzanie czasu wolnego

A ci znajomi ze studiów nie utrzymują kontaktu też po wykładach? Ja nie studiowałam, ale w średniej szkole spotykaliśmy się też po lekcjach. Teraz rozróżnia się znajomych ze szkoły i tych poza szkołą? Tak pytam, bo ja z innego pokolenia wink .
Moze kogoś ze studiów zapytać? Znacie się chyba na tyle, żeby wiedzieć kto ma jakie zainteresowania i gdzie można by się wspólnie wybrać?

"Przepis na dobry stosunek do siebie:
Wstać rano, zrobić przedziałek i odpieprzyć się od siebie."

3

Ja Cie rozumiem, niestety nie zawsze tak jest, że jest jakiś znajomy ze szkoły, ja za każdym razem z nową szkołą miałam problem, towarzystwo takie, że nie znajdziesz znajomych aż nieprawdopodobne, nie wiem jak to jest, że ktokolwiek gdzieś pójdzie znajdzie kogoś, a ze mną jak jakieś fatum, aż włosy wyrywam z głowy jak to tak? nie interesuje mnie palenie papierochów, ale nie ma nigdzie jak to się mówi takich swojskich ludzi z którymi można konie kraść, gdzieście się podziali? Też mam problem z poznaniem ludzi z którymi można wszystko, nie wiem gdzie was szukać?

4 Ostatnio edytowany przez Mayova (2017-02-09 18:42:21)

maciolla1995 napisał/a:

Witam,
Na wstępie chciałem zaznaczyć ze nie wiem czy w dobrym dziale pisze jeżeli nie to prosiłbym o przeniesienie. Mam pewien problem. Otuz chodzi o to ze nie zabardzo  wiem jak znaleźć kogoś z kim można byłoby spędzać wolny czas np rower czy wyjścia do kina restauracji siłowni itp. Generalnie mam 22 lata i studiuje dziennie jednak poza studiami nie mam kompletnie prawie żadnych kolegów takich z którymi można byłoby normalnie porozmawiać dzielić pasje czy jakies hobby wymyślić cos ciekawego. Praktycznie to o czym pisałem czyli jakies aktywności pozauczelnia basen siłownia kino cokolwiek to muszę tam chodzić wszędzie sam ponieważ nie mam kolegi jakiegoś sensownego z którym można było by sie umówić pogadać. W szkole średniej przedstawiało sie to o wiele lepiej poniewAz miałem 2 kolegów którzy jednak wyjechali na studia do innych miast i kontakt sie urwał. A teraz brakuje mi wlasnie takiego kolegi który by miał ochotę na jakies wyjścia wspólny spacer siłownie. Gdzie szukać takiego kogoś? Wartościowi goście chyba gdzies zaginęli albo trudno ich znaleźć co byście mi doradzili ?

Jakiś czas temu, mieszkając dłuższy czas w innym mieście miałam podobny problem - na szczeście przyszła wiosna, a z nią pomysł na wejście w nowe srodowisko. Mianowicie - znalazłam forum rowerowe, umawiano się tam na "ustawki" i bardziej lajtowe przejażdżki. Poznałam fajne grono ludzi w różnym wieku, atrakcyjnie i w super towarzystwie spędzałam wolny czas.
Dwie forumowo-rowerowe znajomości przetrwały do zimy, zatem miałam z kim chodzić do kina itp.

Są też fajne wydarzenia dla fotografików amatorów, przeróżne warsztaty, np. odnawiania mebli, kulinarne ect.
Na pewno znajdziesz i wybierzesz cos ciekawego / odpowiedniego dla siebie - zatem spotkasz ludzi o podobnych zainteresowaniach, temperamencie itp.

Przepraszam za częsty brak polskich znaków.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » spedzanie czasu wolnego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021