Zdrada fizyczna u kobiet jak często? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada fizyczna u kobiet jak często?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Zdrada fizyczna u kobiet jak często?

Witam, muszę zadać wam pytanie kobiety. Czy łatwo kobiecie zdradzić męża tylko fizycznie bez angażowania się bez zdrady emocjonalnej. Żona mnie już nie pragnie niestety.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdrada fizyczna u kobiet jak często?

Chyba nazbyt ogólnikowo nakreśliłeś swój problem
Od "NIE pragnie" do zdrady, (chciałoby się rzec), szczególnie u kobiet, ale zdaje się, że różnice się zacierają, CAŁE KILOMETRY...! Jeśli pozostałe "dziedziny" w związku pięknie współgrają (partnerstwo-współpraca, zrozumienie, wsparcie, akceptacja... opieka nad dziećmi itd)
Więc na czym polega twój dylemat... tak NA PRAWDĘ?

3

Odp: Zdrada fizyczna u kobiet jak często?

Nie idealizujmy kobiet. Tak naprawdę mają takie same pragnienia jak mężczyźni. To nie są jakieś eteryczne istoty które potrzebują koniecznie miłości by dać się dotknąć.
Mnóstwo, naprawdę mnóstwo kobiet pragnie przeżyć po prostu gorący erotyczny romans, zwłaszcza jeśli mąż jej ich już nie pociąga.

4

Odp: Zdrada fizyczna u kobiet jak często?

My niestety mijamy się od paru lat. Kiedyś było inaczej ale to chyba w każdym związku, jakiś czas temu żona powiedziała że nie szczytuje ze mną, czyli udawała przez te lata,czy można tak długo udawać? aż ciężko mi w to uwierzyć a jednak, więc jak się zaspokajała? kiedyś mnie pragnęła już nie? ,zrozumieć Kobiety to nieskończoność do kwadratu

5 Ostatnio edytowany przez Anhedonia (2017-01-18 15:31:22)

Odp: Zdrada fizyczna u kobiet jak często?
madoja napisał/a:

Nie idealizujmy kobiet. Tak naprawdę mają takie same pragnienia jak mężczyźni.
(...)
Mnóstwo, naprawdę mnóstwo kobiet pragnie przeżyć po prostu gorący erotyczny romans, zwłaszcza jeśli mąż jej ich już nie pociąga.

Nie idealizuję.
Kobiety SĄ różne.
Natomiast niektóre, szczególnie tzw. "starej daty" mają wmontowany tzw. "kręgosłup moralny". NIC nie wiedząc o małżonce autora skrzywdzilibyśmy ją (i wiele, wiele innych) taką GENERALIZACJĄ.
Więc oprócz idealizowania warto unikać i generalizowania.
Marco66. Jeśli cyferka przy imieniu to rocznik, to już swoje lata masz... Pisząc "te lata" masz na myśli JAKI okres czasu? Bo to wszystko ważne. Tak jak ważna jest róŻnica między zakochaniem a dojrzała miłością... SKĄD się wziął dylemat?
Wszystkie małżeństwa i związki przechodzą przez różne "etapy rozwojowe". Więc o CO KAMAN?
Pisz wyraźnie albo nie oczekuj "wróżenia z fusów".

6

Odp: Zdrada fizyczna u kobiet jak często?

Nie nie mam aż tyle mam 38 a ona 37, miała dużo partnerów przede mną , może jej  nie  wystarczam a lubi jeszcze alkohol po nim chce naprawdę uprawiać sex

7

Odp: Zdrada fizyczna u kobiet jak często?

Nie ma stałego kochanka -sprawdziłem czyżby facet na jedną noc? Imprezki na wyjazdach służbowych tak myślę

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada fizyczna u kobiet jak często?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024