Jakie wybrać studia podyplomowe? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Jakie wybrać studia podyplomowe?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 75 z 75 ]

56

Odp: Jakie wybrać studia podyplomowe?

azymut - Ja bym powiedziala wręcz, że jeszcze u nas raczkuje, a w przypadku takich zawodów, czy też stanowisk jak menadżery/kierownicy szkolenia z tego zakresu powinny być normą.

Miłość wywraca życie do góry nogami...
Zobacz podobne tematy :

57

Dokadnie serducho. Dlatego też uważam, że warto się zainteresować tym kierunkiem, by być o kilka lat do przodu przed rynkiem pracy :-)

Zabierz mnie daleko, daleko stąd...

58

Jeżeli podyplomówka, to najlepiej na SWSZ w Katowicach. To jest dobra szkoła, a poza tym można u nich zrobić dwa dyplomy w dwa lata. Na stronie uczelni znajdziecie więcej info o tym smile

59

Jak tak patrzę na ofertę kierunków podyplomowych na polskich uczelniach, to powiem wam, że jestem pod wrażeniem - mnóstwo fajnych kierunków teraz powstaje. Ja tak nieśmiało się zaczynam interesować kierunkiem "zarządzanie gerontologią społeczną" w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, bo w tym roku wprowadzili jako nowość. Pomyślę, może się przejdę do nich, żeby zapytać o dokładniejsze info o tym kierunku i zobaczymy za rok wink A tak w ogóle - wybieracie podyplomówkę związaną z waszym zawodem, studiami, czy np. idziecie raczej w innym kierunku, żeby dokształcić sie w innej dziedzinie?

60

azymut napisał/a:

Ja również zastanawiam się nad jakimiś studiami podyplomowymi. Zastanawiam się nad Coachingiem z elementami mentoringu, taką ofertę ma np. Uczelnia Korczaka. Bardzo mnie ten temat ciekawi i wydaje mi się, że jest on nie do końca rozwinięty w Polsce.

A na moje oko, to właśnie teraz będzie zapotrzebowanie na takie wykształcenie. W każdej firmie będą chcieli kogoś od zagadnień coachowskich, bo coraz ważniejsze oprócz pracy stają się inne rzeczy. Też widzę po znajomych, że zmieniają pracę np. po dwóch latach, bo im się w niej trochę nudzi, a chcieliby się rozwijać, robić nowe rzeczy. Taki coach miałby też za zadanie zadbać o taki wymiar pracy.

brukselka
Raczej podyplomówki, to już pod kątem pracy, albo jak np. otwierają jakiś dostęp do zawodu. Czyli po prostu takie, które się przydają. smile

61

Właśnie w tym momencie ja również mam podobny problem. Chciałabym wybrać się na studia podyplomowe ale po to aby zdobyć zupełnie inny zawód. Zainteresował mnie kierunek : marketing internetowy w praktyce, który można aktualnie studiować na WSNHiD w Poznaniu. Sa to studia modułowe czyli w skrócie wybiera się tylko te działy, które akurat najbardziej nas interesują.
Myślicie,że warto jest to studiować? Ma to przyszłość ?

62

Ja mam chrapkę ja fizjoterapię ale nie wiem czy na śląsku coś sensownego znajdę, aby potem nie mówili że z tej uczelni to nie znajdę żadnej pracy.

63

Nie wiem czy jeszcze aktualna sprawa, ale chciałam polecić studia podyplomowe w Tychach ISP, z mnóstwem kierunków do wyboru np. pedagogika, nauki o zarządzaniu, psychologia, prawo i administracja.

64

grunt to wybrać sobie taki kierunek którym się interesujecie i nie patrzyć że jest moda wśród znajomych na studia to ja sobie też pójdę bo trzeba podążać za modą.

65

Ja bym wybierała albo takie, które będą dla mnie osobistą szansą na rozwój, bo tematyka będzie mnie interesować, będą związane z moim hobby, bo wtedy najwięcej z nich wyniosę a to da mi szansę na pracę, która będzie mnie satysfakcjonować. A jeśli nie zainteresowanie, to chyba najlepiej znaleźć coś, co będzie wąską specjalizacją z mojej dziedziny i zapewni albo nowe perspektywy, albo awans.

66

Teraz już nie do końca się opłaca studiować to, co Cię interesuje. Ja bym sprawdziła najpierw rynek pracy, kogo poszukują i ile płacą. Potem sprawdziłbym gdzie to można studiować i czy mnie na to stać oraz czy mam jakieś predyspozycje. A potem już nic, tylko studiować... Ale szczerze, to poza gigantycznym rynkiem informatycznym, to nawet nie wiem, kogo teraz poszukują...

"Carry on my wayward son
There'll be peace when you are done
Lay your weary head to rest
Don't you cry no more.."

67

Zawód Dietetyka (w dobie i zalewie smieciowego jedzenia, pośpiechu itp) moim zdaniem jest jak nie coraz bardziej popularny to na pewno potrzebny. Sama długo nie wiedziałam jak sie dobrze odzywiać przy siedzącym trybie zycia.... Zastanawiaąłm sie nad kierunkiem dietetyki na uczelni Vistuli. Chętnie bym opinie na temat tego kierunku poznała.

68

Brzmi ciekawie... Szczerze to z chęcią sama dla siebie bym poszła studiować. Oglądałam taki film, bodajże francuski, nazywał się Hooked on food, nie wiem czy miał polski tytuł, ale pokazywał jak wielkie koncerny na wszelkie sposoby uzależniają nas od swoich produktów...
Warto poszerzać wiedzę o żywieniu. Pytanie właśnie czy ten kierunek nie jest zbyt wymagający... Więc dołączam się do pytania!

"Carry on my wayward son
There'll be peace when you are done
Lay your weary head to rest
Don't you cry no more.."

69

Miałam koleżankę kiedyś w Vistuli na dietetyce, raczej była zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że wykładowcy mają doświadczenie.

Najłatwiej w życiu jest nie wiedzieć i nie umieć.

70

Bezkompromisowa napisał/a:

Miałam koleżankę kiedyś w Vistuli na dietetyce, raczej była zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że wykładowcy mają doświadczenie.

Ja coraz częściej widzę gdzieś w tv, w necie komentujących różne rzeczy ekspertów z uczelni Vistula wlasnie, jak dotąd widziałam tylko na fb czy insta, ze ktoś z dalszych znajomych się oznaczał, ze jest tam na zajęciach na przykład, stąd ją kojarzę, ale musza być spoko ci wykładowcy jak ich tak zapraszają. big_smile

71

redwine napisał/a:
Bezkompromisowa napisał/a:

Ja coraz częściej widzę gdzieś w tv, w necie komentujących różne rzeczy ekspertów z uczelni Vistula wlasnie, jak dotąd widziałam tylko na fb czy insta, ze ktoś z dalszych znajomych się oznaczał, ze jest tam na zajęciach na przykład, stąd ją kojarzę, ale musza być spoko ci wykładowcy jak ich tak zapraszają. big_smile

Czyli przede wszytkim profesjonaliści w branży, a potem dopiero wykładowcy.

72

SmartGuy napisał/a:

Czyli przede wszytkim profesjonaliści w branży, a potem dopiero wykładowcy.

Tak dokładnie smile Polecam serdecznie

Najłatwiej w życiu jest nie wiedzieć i nie umieć.

73

Długo szukałam kierunku dla siebie, zastanawiałam się nad opcją studiowania przez Internet. Potrzebowałam szybko zdobyć nowe kawalifikacje no i się udało.
W końcu wybrałam studia podyplomowe w CKP- Łódź
Mają sporą ofertę, jest w czym wybierać.

74

Chyba teraz coraz popularniejsze są kierunki związane właśnie z dietami, też sporo jest trenerow osobistych i też pod tym kątem pojawiają się studia podyplomowe, sama coraz bardziej zastanawiam się nad czymś takim, zaczęłam się interesować dietą, zdrowym odżywianiem i może to by mogło być cos co bym robiła w przyszłosci, takie doradztwo, ale pewnie przydało by się jakieś podyplomowe z tego zrobić.

Raczej nikt z nas Ci nie pomoże. Wszystko zależy od Twoich predyspozycji, tego co chcesz w życiu robić i co przede wszystkim lubisz. Niekoniecznie musi to być podyplomówka - może wystarczy szkolenie, jakieś kursy? W moim przypadku lepszy od podyplomówki był kurs psychoterapii. JEst taka fundacja we Wrocławiu, co je organizuje. Mają też szkolenia m.in. dla psychologów.

Posty [ 56 do 75 z 75 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Jakie wybrać studia podyplomowe?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018