Film, który trzeba zobaczyć. Wasze typy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Film, który trzeba zobaczyć. Wasze typy.

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 76 z 76 ]

61

Odp: Film, który trzeba zobaczyć. Wasze typy.
Volver napisał/a:

"Wiosna, lato, jesień, zima? wiosna?   - wielki przekaz bez wielu słów, " filozoficzna" opowieść o ludzkim życiu,

Świetny smile

"Kto nie wie, dokąd zmierza, nigdy nigdzie nie dojdzie". C. R. Zafón
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" M. Twain
Zobacz podobne tematy :

62

"Jestem legendą"

63 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-11-29 18:57:22)

Dziś zamierzam obejrzeć "Służące". Czekam aż do końca mi się pobiorą z spam. A polecić mogę "Jeden dzień", niebanalną historię o miłości... która przetrwa wiele... oj można się wzruszyć.

Malowany welon - miłość po zdradzie
Wielki błękit - smierć jako przejście do lepszego świata (tak to zapamiętałem choć odbierzecie to zapewne inaczej)

65

To ja sięgam do aktualnych premier - Igrzyska Śmierci Kosogłos i Hobbit tongue To jest must see tego roku w kinie.

Miłość wywraca życie do góry nogami...

66

serducho napisał/a:

To ja sięgam do aktualnych premier - Igrzyska Śmierci Kosogłos i Hobbit tongue To jest must see tego roku w kinie.

oj zdecydowanie! Hobbit już niestety koniec, ale na szczęscie kosogłos kolejny będzie jeszcze w przyszłym roku. W ogole miałam plan obejrzeć sobie poprzednie częsci Igrzysk, ale zabrakło czasu i wybieram sie w ten weekend na cały maraton. wink

67

Collina napisał/a:

"Jestem legendą"

He he. No dobry. Kilka razy widziałam. Może nie mistrzostwa kinematografii, ale coś jest w tym filmie smile

68

Oj, sporo tego wymieniać... Od groma sie uzbierało przez te wszystkie lata...
Proponuję kino niszowe, a temat jakby trochę ...niestety "na czasie": Cztery lwy
Mnie ten film ...powalił.

Nie czyń priorytetem kogoś, kto ma cie tylko za opcję.

69

ancyk napisał/a:
serducho napisał/a:

oj zdecydowanie! Hobbit już niestety koniec, ale na szczęscie kosogłos kolejny będzie jeszcze w przyszłym roku. W ogole miałam plan obejrzeć sobie poprzednie częsci Igrzysk, ale zabrakło czasu i wybieram sie w ten weekend na cały maraton. wink

wydaje mi się że, zarówno z Hobbita jak i z Igrzysk będzie dało się zrobić fantastyczne maratony filmowe. tyle że na igrzyska będzie trzeba jeszcze poczekać....

70

Blade Runner - Kostiumy, charakteryzacja, muzyka. Film jest też ponadczasowy.

71

serducho napisał/a:

Na jednym już byłem, na drugi się na 100% wybieram - dla mnie to filmy z kategorii must see.
Kosogłos wyszedł świetnie, coś czuję że na Hobbicie też się nie zawiodę :-)

72

NinaLafairy napisał/a:

'Pora umierac' - uwazam, ze ukazuje starosc w sposob ujmujacy i prawdziwy.

Konkretny jest, jak ja nie lubię tego typu filmów, to obejrzałam bez męki.

"Hurt Locker" - Mój zdecydowany faworyt jeśli chodzi o kino wojenne. O wojnie, żołnierzach, zespole stresu pourazowego bez zbędnej pompy, patriotyzmu w wydaniu USA czy jakimkolwiek innym.

"Służące" - genialny film, tragiczny i śmieszny zarazem.

"The Outsider" - fajny film o zderzeniu dwóch światów, w konwencji Dzikiego Zachodu, ale bez sztampy, strzelanin w saloonie. Po prostu film o uprzedzeniach. Mało znany, a fajny.

"Si vis pacem - para bellum"

73

Ok dziewczyny zobaczymy jak to będzie wyglądał mój wykaz filmów który jako facet zaproponuję:
Fight Club-Cóż tej pozycji chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać, Ale ogólnie pomysł filmu i gra aktorska które są genialne a fabuły przybliżać nie można bo może zdradzić cały film.
Dzika Banda-Brutalny film o dzikim zachodzie końca XIX wieku, pokazująca męski brutalny świat
Coś-Film o odkrytym tajemniczym organizmie na Antarktydzie, genialne surowe dzięło Sci-Fi lat 80 które każdy fan gatunku musi obejrzeć.
Furia-Zeszłoroczny film kinowy o końcówce II WŚ w Europie i do tego genialny pojedynek czołgów...
Westerplatte-Początek Największej Wojny i bohaterska obrona osamotnionej placówki przed przeważającymi siłami  Niemiec
Star Trek (cała saga jak dla mnie)
Trylogia Mrocznego Rycerza Genialne ukazanie jednego z najsławniejszych Bohaterów DC comics
Czerwony smok-Pierwsza książka o sławnym Kanibalu Hannibalu
Milczenie Owiec-Najsławniejsza część o Doktorze Lecterze
O jeden Most za daleko-Jedno z najdoskonalej wykonanych widowisk wojennych w historii kinematografii jak dlam nie i do tego genialna role wszystkich grających
Żelazny krzyż-Kolejny film Krwawego Sama Peckinpacha (wcześniej była Dzika banda), okrutne i surowe ukazanie wojny na foncie wschodnim

NA razie Tyle przyszło mi do głowy jak coś se przypomnę jeszcze dobrego to dopiszę ;-)

"Chaos nie jest czeluścią, to drabina, wielu wspinających się spada by już nigdy się nie podnieść nie przeżywają upadku. Niektórzy dostają szansę ale nie chcą się wspinać, bo wierzą w królestwo, bogów, miłość... w iluzję. Prawdziwa jest tylko drabina, a My musimy się wspinać..."
Petyr "Littlefinger" Baelish Pieśń Lodu i Ognia

74

Stefan86 napisał/a:

Coś-Film o odkrytym tajemniczym organizmie na Antarktydzie, genialne surowe dzięło Sci-Fi lat 80 które każdy fan gatunku musi obejrzeć.

A co Pan sądzi o nowej wersji tego filmu z 2011 roku?

75

Ola Skubacz napisał/a:
Stefan86 napisał/a:

A co Pan sądzi o nowej wersji tego filmu z 2011 roku?

Odpowiem ja. tongue Da się to obejrzeć mimo wszystko, jest niezłe - zwłaszcza że w kinie sci-fi przez ostatnie kilka, kilkanaście lat bardzo ciężko o naprawdę dobrą produkcję. Także no, szału i rewelacji nie należy oczekiwać ale mając zdrowe wymagania co do tego filmu można się dobrze bawić. Niemniej oryginał lepszy. A tak w ogóle to film z lat 80tych też nie jest tym 'najpierwszym' pierwowzorem. Tylko film z roku 1951. wink

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

Posty [ 61 do 76 z 76 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Film, który trzeba zobaczyć. Wasze typy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021