Samotnosc w Krakowie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samotnosc w Krakowie

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 166 do 220 z 392 ]

166

Odp: Samotnosc w Krakowie

Dzien dobry!
Mam na imię Gośka, mam 36 lat i mieszkam w Krakowie i chętnię dołączę!
NIe mam znajomych bo jakoś tak wyszło że zawsze to byli znajomi mężczyzny z którym sie spotykałam a ja taki mały odludek jestem, ale chcę to zmienić i poznać nowych ludzi.
Pozdrawiam ciepło
Gośka

Zobacz podobne tematy :

167

Cześć,
Można jeszcze dołączyc się do was kochane??

168

zapraszamy wszystkich:) w nastepna sobote mamy spotkanie:)

169

a jakieś szczegóły, co do spotkania ? miło byłoby znać czas i miejsce wink)

170

Dziewczyny,dzis juz wtorek! Jutro czekam na niesamowity dzien 12.12.12 - cos musi sie wydarzyc;D kopiuje pytanie - wiadomo cos konretnego? z niektorymi dziewczynami nie wymienialam jeszcze zadnych postów, witajcie smile

171

Witam wszystkie nowe kolezanki. Przepraszam, ze was tak zaniedbuje ale sporo spraw na glowie. Juz niebawem wroce do was krakowianki smile Dziewczynki co ze spotkaniem ??:) Wiadomo juz o ktorej godzinie ?

Jezeli nie pojawi sie zadna informacja to ja proponuje o 15,30 na rynku pod choinka swiateczna - najwieksza na rynku. Coz, ja jeszcze się z żadną z was nie widziałam więc nie chce nic narzucać, jednak panie zaznajomione milczą sad  Zapewne bede w szarym płaszczu i spódniczce, jedyne co to moze po biało niebieskiej czapce mnie rozpoznacie big_smile Innych cech charakterytycznych nie mam sad big_smile Nie jestem piekna blondynka rzucająca sie odrazu w oczy big_smile Przepraszam, że bez polskich znakow ale laptop mi nawala i polskie znaki działaja jak chcą sad

172

Ja proponuję przełożyć spotkanie na 22.12. bądź zaraz po świętach. W ten weekend jestem w pracy a Ela mi pisała, że jej rówież nie będzie na spotkaniu.

173

WITAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE!!!!

Właśnie rozmawiałam z Gretą 76 i fajnie by było gdyby ona lub ja była na takim spotkaniu wiec, dziękując za wszystkie maile i zapytania jakie wysyłacie do mnie

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA SPOTKANIE

29.12.2012 (SOBOTA) GODZ.15 ZBIÓRKA PRZED EMPIKIEM NA RYNKU W KRAKOWIE - ZNAK ROZPOZNAWCZY CZERWONY PARASOL!!!

Do zobaczenia i wszystkiego dobrego!

Pozdrawiam cieplo,
Ela

174

Hej! wink A może na spotkanie w najbliższą sobotę też znalazłyby się jakieś chętne osoby?? smile

175

Cześć Selena2010. Ja jestem chętna:)

176

jutro jak najbardziej ! smile Bo 29.12 to nie wiem czy nawet będę w Krakowie wink

177

To ja tęż wpadam!!

Mam nadzieję, że koleżanki się nie obrażą, że spotkanie bez nich się odbędzie, ale 29.12 całkiem mi nie pasuje, a jutrzejszy dzień od dawna mam zaklepany na spotkanie z forumkami z Krk smile. 15,30Pod choinką ? Z mojej strony nadal aktualne smile

178

A może być 16:00?? niesmialo zapytam..;p

179

Ok, niech będzie 16 ;P Mi nie robi różnicy. Zajrzę do was na max dwie godzinki, więc nie będę wam długo tyłka zawracać tongue

180

mi 16 również odpowiada wink

181

Dobra to mam nadzieje,że zdąże.. No,max 10-15 min później,ale to gdzieś dołączę:) oj,2 godz myślę że optymalnie,także Bubuś, będzie w sam raz;D a kto będzie mógł i 29, to spotkanie powtórzy. Być może będę mogła i wtedy poznać resztą. Czy któraś na aila mogłaby mi podesłać nr telefonu? w razie, gdybym się spóźniła te parę minutek...:)

182 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2012-12-14 20:27:31)

Justi poszedl mail do Ciebie z moim numerem smile Tak jak mowilam, ja bede na bank. Niebiesko biala czapka, jasna - kremowa kurtka. Zastanawiam sie co moge miec charakterystycznego zeby latwiej bylo, ale ja parasola nie mam big_smile W przednią kieszeń kurtki zazwyczaj mam wpiętą pomaranczową mp.3 big_smile

183

Dziolszki ja tez moge miec obsuwę z czasem sad Będę 16,15-16,30
Moj numer 884197300.

184

Dziewczyny a może umówmy się w takim razie na 16.30? wink nie będziecie musiały lecieć na złamanie karku;D a mi również bardziej będzie odpowiadać taka godzina;)

185

tak bardzo chciałam się z Wami spotkać, ale dopadła mnie choroba buu sad Miłego spotkania i liczę, że niedługo Was poznam dziewczyny ! wink

186

Za niedlugo o 20 sie spotkamy tongue Oficjalna wersja, dzis 16,30 na rynku. Maz mnie uswiadomil, ze przy choince może być tłum bo przecież jest kiermasz i może być jakiś koncert, więc może frontowe wejście do empiku będzie lepszym  rozwiązaniem??

Ja bedę w jasnej sportowej kurtce i bialo niebieskiej czapce, Moge ewentualnie transparent jakiś przygotowac big_smile Numer macie, dzwońcie big_smile

187

ok,to 16:30! oliwkowy plaszcz,biala czapka,kremowy,gruby szal wokol szyi;D

188

Cześć, to o 16.30 przy empiku? tak? smile

189

Justyna G. bardzo Ci dziekuje za maila. Bardzo dawno tutaj nie bylam na forum i musze przynac ze nie wiedzialam o spotkaniu. Postaram sie byc.

190 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2012-12-15 19:28:53)

lilou22 napisał/a:

Cześć, to o 16.30 przy empiku? tak? smile

tak, zapraszamy!!!

EDIT :

Dziekuje bardzo za mile spotkanie smile Nastepnym razem 29.12, albo na lyzwach - zgodnie z umowa tongue

Pozdrawiam

191

gcovalska napisał/a:

tak bardzo chciałam się z Wami spotkać, ale dopadła mnie choroba buu sad Miłego spotkania i liczę, że niedługo Was poznam dziewczyny ! wink

kuruj sie! i badz nastepnym razem,Krakowianki rodzime,okoliczne tudzież przybyłe okazało sie tak się zagadały, że żadna nie zauważyła kiedy uplynęly 2 godziny;D

192

Ledwo zdążyłam na "taksówkę" big_smile

193

Dzieki dziewczyny za mile spotkanie, 29.12 to raczej nie dam rady przyjechac, gdyz zapewne zostane jeszcze na ten czas w domu u rodzinki.

A na lyzwy to moze sie wybiore, bede Wam towarzyszyc, lecz obawiam sie ze pojezdzic to nie pojezdze gdyz nie mialam do tej pory stycznosci z lyzwami.

Pozdrawiam Was wszystkie smile

194 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2012-12-16 09:57:09)

Anula_25 napisał/a:

A na lyzwy to moze sie wybiore, bede Wam towarzyszyc, lecz obawiam sie ze pojezdzic to nie pojezdze gdyz nie mialam do tej pory stycznosci z lyzwami.
Pozdrawiam Was wszystkie smile

Zawsze musi byc ten pierwszy raz tongue

W dalszym ciagu namawiam Was goraco do zagladania cafejki krakowianek smile
http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=7834&p=5

EDIT:

Swoją droga dziewczeta naszly mnie pewne przemyślenia. Idąc na spotkanie zastanawialam sie kogo spotkam. Czytajac o waszaj niesmialości samotności itp. spodziewalam sie jakiś szarych myszek, a tu co? Piękne, mlode, inteligentne kobiety. Na dobra sprawę to ja najbardziej tam nie pasowalam bo dosc, ze stara (:D) to jeszcze mężatka, w butach do trekingu i sportowej kurtce i kłapiaca gebą na okrągło (zeby nie zapadala niezreczna cisza):D 

Wydaje mi sie, że latwiej wam/ nam/ im/ wszystkim zamknąć się w szufladce "Jestem niesmiala", niż zrobić krok do przodu.

Mowilyście, ze przed wyjściem na spotkanie zastanawialyście się "co ja robie", tylko Lidia stwierdzila "a co mi tam", moze wiec warto coraz cześciej podchodzic do nowych znajomosci na zasadzie "a co mi tam", niż szukać sobie usprawiedliwienia we "wmowionej niesmialości".
Pozdrawiam was serdecznie i zycze milej niedzieli.

Ps. Przepraszam za brak polskich znakow, ale awaria laptopa nadal nie zostala usunięta big_smile

195

Bubus, co Ty opowiadasz, ze nie pasowalas. Bylo super. A z tym wiekiem to chyba jednak wyglada na to ze ja w tym towarzystwie bylam najstarsza.

Co do jazdy na lyzwach no to fakt, musi byc kiedys ten pierwszy raz. Jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze wyjde z tego spotkania calo smile

Zycze Wam milej niedzieli papa

196

A co tutaj taka cisza ?? Zapewne wszystkie pochloniete praca. Nie to co ja od rana sie obilam, teraz pile sobie kawke. Ale wcale tak fajnie nie jest jakby sie moglo wydawac, bo znow mnie czeka kolejny dzie patrzenia na ogloszenia w sprawie pracy i jak zapwsze beda sie powtarzac i w sumie nic sensownego nie znajde. No ale coz, jeszcze nie trace nadziei.

No to w takim razie zycze Wam milej pracy

197 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2012-12-17 12:24:54)

Pracujemy w pocie czoła smile

A myślałaś nad wizytą w up. O pracy raczej można zapomnieć, ale np. jakiś staż czy cuś wink Gdzie przeglądasz ogłoszenia ??:)

na stronie uppk (urząd pracy powiatu krakowskiego) znalazłam coś takiego :
Pracownik Administracyjno - biurowy
Nr oferty    391/12
Rodzaj zatrudnienia    umowa na okres próbny
Stanowisko    Pracownik administracyjno biurowy
Zawód    Pracownik Administracyjno - biurowy
Wynagrodzenie    1770 zł brutto
Miejsce pracy    Skawina
Dodatkowe informacje    wyższe /rachunkowość i finanse, administracja, prawo/,może
być osoba w trakcie studiów na tych kierunkach- WARUNEK
KONIECZNYobsługa komputera, szybkie przyswajanie wiedzy
Data zgłoszenia oferty    środa, 5 grudzień 2012
Data ważności oferty    poniedziałek, 31 grudzień 2012
Kontakt    Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Filia w Skawinie
32-050 Skawina, ul. Ogrody 17
tel.: 276-16-93
fax: 276-70-98

Miejsce pracy Skawina, ale w sumie z krk to 15 minut busem.
Nie wiem czy jako osoba z poza rejonu udzielą ci informacji sad

198

Ela76 napisał/a:

WITAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE!!!!

Właśnie rozmawiałam z Gretą 76 i fajnie by było gdyby ona lub ja była na takim spotkaniu wiec, dziękując za wszystkie maile i zapytania jakie wysyłacie do mnie

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA SPOTKANIE

29.12.2012 (SOBOTA) GODZ.15 ZBIÓRKA PRZED EMPIKIEM NA RYNKU W KRAKOWIE - ZNAK ROZPOZNAWCZY CZERWONY PARASOL!!!

Do zobaczenia i wszystkiego dobrego!

Pozdrawiam cieplo,
Ela

Witam, jestem nowa na forum i bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Chciałabym zapytać czy spotkanie 29.12 jest aktualne? Chętnie bym dołączyła do Waszego grona. Pozdrawiam!

199 Ostatnio edytowany przez Anula_25 (2012-12-17 22:45:33)

Bubuś napisał/a:

Pracujemy w pocie czoła smile

A myślałaś nad wizytą w up. O pracy raczej można zapomnieć, ale np. jakiś staż czy cuś wink Gdzie przeglądasz ogłoszenia ??:)

na stronie uppk (urząd pracy powiatu krakowskiego) znalazłam coś takiego :
Pracownik Administracyjno - biurowy
Nr oferty    391/12
Rodzaj zatrudnienia    umowa na okres próbny
Stanowisko    Pracownik administracyjno biurowy
Zawód    Pracownik Administracyjno - biurowy
Wynagrodzenie    1770 zł brutto
Miejsce pracy    Skawina
Dodatkowe informacje    wyższe /rachunkowość i finanse, administracja, prawo/,może
być osoba w trakcie studiów na tych kierunkach- WARUNEK
KONIECZNYobsługa komputera, szybkie przyswajanie wiedzy
Data zgłoszenia oferty    środa, 5 grudzień 2012
Data ważności oferty    poniedziałek, 31 grudzień 2012
Kontakt    Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Filia w Skawinie
32-050 Skawina, ul. Ogrody 17
tel.: 276-16-93
fax: 276-70-98

Miejsce pracy Skawina, ale w sumie z krk to 15 minut busem.
Nie wiem czy jako osoba z poza rejonu udzielą ci informacji sad

Wlasnie w tym problem ze ja nie moge sie zapisac w up bo nie jestem w krk zameldowana ani na stale ani tymczasowo. Dzieki za to ogloszenie smile

Ogloszenia na wszystkich stronach internetowych jakich sie da to przegladam. Ale chyba od nowego roku wydrukuje plik CV i bede osobiscie chodzic po firmach. Moze w ten sposob cos sie znajdzie, bo w te ogloszenia to ja do konca nie wierze. Zreszta mnostwo osob odpowiada na to samo ogloszenie, wiec szanse sa bardzo male.

200

Anula_25 napisał/a:

Wlasnie w tym problem ze ja nie moge sie zapisac w up bo nie jestem w krk zameldowana ani na stale ani tymczasowo. Dzieki za to ogloszenie smile
.

Głupota wg mnie ;/ Tak samo jak nie udzielą Ci informacji jeżeli nie jestes bezrobotna ;/
O tym, że dostanę wypowiedzenie z poprzedniej pracy wiedziałam dwa tygodnie wcześniej, więc nie chciałam czekać do ostatniej chwili tylko szukałam, zaglądnęłam do up, żeby się dowiedzieć na co mogę liczyć z ich strony to dostałam O.P.R. że przecież mam pracę i powinnam się do nich złościć jak ją stracę, bo teraz to mogę  zabrać etat komuś kto teraz szuka posady... Na szczęście udało mi się znaleźć za kilka dni bez pomocy up., więc nie musiałam tam nawet iść sad

201

Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum dziś go dopiero odnalazłam bo postanowiłam coś wreszcie zmienić w swoim szarym życiu.
Też jestem z Krakowa i chciałabym znaleźć "bratnie dusze", kogoś z kimś można pogadać, pośmiać się, popłakać i pobawić. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona.

Pozdrawiam Ela smile

Może coś trzeba zgubić, żeby później odnaleźć to na nowo...

202 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2012-12-18 23:18:04)

Zapraszamy serdecznie smile

Napisz nam cos o sobie smile Pracujesz, studiujesz - a moze jedno i drugie, albo zadne z tych wink
Co lubisz, z ktorej czesci miasta jestes? Co lubisz, co Cie denerwuje?

Ogolnie watek samotnosci w krk jest bardzo spokojnym jak chcesz pogadac o glupotach to zapraszam do cafejek smile Ja urzeduje u Gomi :
http://www.netkobiety.pl/t45326.html

Jest rowniez zaniedbana kawiarenka krakowianek http://www.netkobiety.pl/t7834.html

Jest takze milion innnych ciekawychwatkow, wiec z pewnoscia znajdziesz cos dla siebie smile

203

lisa_beth napisał/a:

Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum dziś go dopiero odnalazłam bo postanowiłam coś wreszcie zmienić w swoim szarym życiu.
Też jestem z Krakowa i chciałabym znaleźć "bratnie dusze", kogoś z kimś można pogadać, pośmiać się, popłakać i pobawić. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona.

Pozdrawiam Ela smile

witamy,witamy serdecznie:) i czekam na małe "co nieco" o Tobie:)

204 Ostatnio edytowany przez lisa_beth (2012-12-19 11:18:10)

Hej dziękuję za miłe powitanie.
Skończyłam studia na agh aktualnie poszukuję pracy i w sumie z braku laku zapisałam się na kolejny kierunek studiów. Jestem rodowitą krakowianką z podgórza.
Z charakteru jestem cichą i spokojną duszyczką smile szukam ludzi z którymi mogłabym się trochę rozkręcić a że mam problem z nawiązywaniem kontaktów to rodzi się konflikt.
Lubię gotować i jeść smile właściwie chyba w odwrotnej kolejności, interesuję się również pracami manualnymi robieniem czegoś z niczego (kleić, składać, projektować) dużo radości sprawia mi samodzielne wykonanie pewnych rzeczy niż ich kupno. Lubię sport w każdej postaci, choć ostatnimi czasy trochę się zaniedbałam, w zimie lubię jeździć na łyżwach. Lubię zwierzęta i można by tak jeszcze trochę wymieniać.
Denerwują mnie ludzie którzy oceniają z góry, denerwują mnie polskie przepisy i aktualna komunikacja miejska tongue
Nie lubię cwaniactwa i ludzi za mocno zadufanych w sobie. Nie lubię też mojego charakteru bo jestem uparciuchem dlatego staram się nad nim pracować.
Trochę się rozpisałam, ale ostatnio zagubiłam w sobie cel życia, marzenia gdzieś się ulotniły i świat wokół mnie stał się szary sad trafiłam na to forum bo szukałam rozwiązania. Nie mam wprawy w pisaniu postów ale dość szybko się uczę a w takim towarzystwie jak Wasze powinno być tylko lepiej smile

Bubuś dziękuję za wprowadzenie przeglądnęłam z grubsza forum i widzę że jest tu bardzo dużo ciekawych wątków.

205

lisa_beth napisał/a:

Lubię sport w każdej postaci, choć ostatnimi czasy trochę się zaniedbałam, w zimie lubię jeździć na łyżwach.

No więc jest punkt zaczepny wink

Na spotkaniu ustaliłyśmy, że po nowym roku idziemy na łyżwy, będzie okazja do spotkania smile

206

Super, zawsze to coś przyjemnego z pożytecznym smile

207

Bubuś napisał/a:
lisa_beth napisał/a:

Lubię sport w każdej postaci, choć ostatnimi czasy trochę się zaniedbałam, w zimie lubię jeździć na łyżwach.

No więc jest punkt zaczepny wink

Na spotkaniu ustaliłyśmy, że po nowym roku idziemy na łyżwy, będzie okazja do spotkania smile

haha, Bubuś, nie widząc jeszcze tego Twojego posta,a czytając lisa_beth też od razu pomyślałam, że będzie miał mnie kto uczyć jeździć na łyżwach;D pisz,pisz o czym chcesz,pytaj o co chcesz. Byle z cenzurą;D czasem "wypisanie"się ulgę przynosi:)

gdzie ta zima ja się pytam...??

208

JustynaG napisał/a:

gdzie ta zima ja się pytam...??

O zimie możemy pogadać w kafejce tongue Tu moga nas posądzić za off top smile
Zapraszam do kafejki, no dziewczyny nie dajcie się prosić big_smile

http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php? … 3#p1318263

209

Spotkanie 29.12. jak najbardziej aktualne:)
A ja dzisiaj dostałam wypowiedzenie umowy o pracę. I to zaraz przed świętami. Możecie sobie wyobraźić co się ze mną dzisiaj dzieje....

210

Szczerze Ci współczuję! Taka wiadomość może zepsuć całe Święta, ale można spróbować pomyśleć: Nowy Rok - nowe szanse!
I nie tracić nadziei na fajną pracę - tego Ci szczerze życzę!

211

Rozmawiałyśmy o tym na poprzednim spotkaniu. u mnie jeszcze jest cisza przed burz, le faktycznie zrobili Wam świństwo. Mogli przynajmniej poczekać do nowego roku i wypowiedzenie wtedy jest dłuższe...

Trzymaj się ciepło.

212

aqnes napisał/a:

Rozmawiałyśmy o tym na poprzednim spotkaniu. u mnie jeszcze jest cisza przed burz, le faktycznie zrobili Wam świństwo. Mogli przynajmniej poczekać do nowego roku i wypowiedzenie wtedy jest dłuższe...

Trzymaj się ciepło.

Ale co by to zmieniło? Jeżeli Greta 76 miała świadomość, że coś się "święci", to wg mnie nie robi różnicy, czy po świętach czy przed świętami smile W mojej starej pracy, szefowa nie bardzo wiedziała jak nam powiedzieć, że będą zwolnienia, my jednak dobrze wiedziałyśmy, że jest nas za dużo i że ktoś będzie musiał szukać nowego zajęcia.

Nie chcąc zwlekać i dłużej żyć w niepewności, poszliśmy do niej zespołem i otwarcie zapytaliśmy, kto wyleci. Szefowa się ociągała, że ona jeszcze nie wie, że to trudna decyzja itp. Sami zrobiliśmy eliminację - młodsi mieli większe szanse na jakąś pracę niż kobietki po 50 - logiczne. Powiedzieliśmy szefowej, że ta i ta osoba może odejść i czy ona się na to zgadza.... po negocjacjach doszliśmy do wspólnego stanowiska. Pracowaliśmy zespołem jeszcze przez miesiąc. Ja w tym czasie znalazłam inną pracę, koleżanka również - przechodziłam z pracy do pracy, a to tylko dlatego, że postawiliśmy szefową pod ścianą, bo chcieliśmy wiedzieć na czym stoimy, w innym przypadku poszłabym z dnia na dzień na bruk... smile

Jakbyś się dowiedziała po świętach lepiej byś się czuła ???:)(zakładając, że faktycznie wiedziałaś, że coś jest na rzeczy wink)

213

Mam dwa wyjścia: albo się załamać albo coś z tym zrobić. Trzymam się nadziei, że bank który kupił moją firmę mnie zatrudni, bo tam gdzie pracuję nie ma takiej opcji, żeby nie było pracownika.

WESOŁYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA:):)

Liczę, że się spotkamy 29.12.

214

Wszystkim Krakowiankom życzę spokojnych Świąt, pełnych ciepła i miłości.

215

Kochani,
Wesołych Świąt! Zdrowia, Szczęścia i Pomyślności i do zobaczenia 29.12 - juz sie nie moge doczekac.
Dzięki za wszystkie odwiedziny i wpisy - super ze ta strona tak fajnie sie rozwija - super ze sie w koncu wszyscy znajdujemy i  spotykamy.

Pozdrawiam cieplo,
Ela

216

Jestem z Krakowa, obecnie szukam mieszkania bo z obecnego muszę się jak najszybciej wyprowadzić.
Może pomożecie?

Oczywiście czasami też doskwiera mi samotność, wyjście na kawę itp. nie zawsze wszyscy mają czas.

ciesz się tym co masz!

217 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2012-12-24 11:04:01)

smerfetkaaa napisał/a:

Jestem z Krakowa, obecnie szukam mieszkania bo z obecnego muszę się jak najszybciej wyprowadzić.
Może pomożecie?

Oczywiście czasami też doskwiera mi samotność, wyjście na kawę itp. nie zawsze wszyscy mają czas.

Na codzienne pogaduchy zapraszam do kafejki karakowianek. http://www.netkobiety.pl/t7834.html
Jezeli o mieszkanie, to czego szukasz, kawalerki? w jakim rejonie, ile mozesz przeznaczyc na czynsz?
Znajoma zmienia mieszkanie, a ze ma okres wypowiedzienia szuka kogos na swoje miejsce. smile Zaraz postaram sie cos wiecej dowiedziec jezeli jestes zaintresowana smile

Wesołych świąt!

EDIT:
Kawalerka w bloku przy ulicy Nad Potokiem
ok 24 m 2, pokoj z aneksem + lazienka
700 wynajem + ok 300 media

Tyle moge Ci powiedziec na teraz juz, wiecej szczegolow na priv smile

218

Bubuś, dziękuje, ale chyba na okres zimowy poszukam pokoju smile. Potem coś będę kombinowała.
Link który wysłałaś, coś nie chce działać.

ciesz się tym co masz!

219

http://www.netkobiety.pl/t7834.html
teraz??? smile

W okresie swiatecznym w kafejce troche cicho i pusto, ale mysle, ze zacznei sie dziac tongue

Oczywiscie tez chetnie przyjde na kolejne spotkanie krakowianek, tylko napiszcze gdzie ?? smile

220

Hej. Jestem 22 letnią studentką z Krakowa, której od dłuższego czasu doskwiera samotność w tłumie. Szukam dziewczyn, które też cenią sobie przyjaźń i jej wartość. Chętnie nawiążę znajomość z kimś, kto też tego potrzebuje :-).

Posty [ 166 do 220 z 392 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samotnosc w Krakowie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018