naturalne sposoby na powiększenie piersi? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » naturalne sposoby na powiększenie piersi?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 47 z 47 ]

39

Odp: naturalne sposoby na powiększenie piersi?

Ja się boje chirurga, skalpela i operacji. NIGDY się na to nie zdecyduje. Do tego nigdy nie wiesz, czy wybudzisz się ze śpiączki. Ja szukam teraz dobrego kremu, czy ktoś używał tego kremu Frashe? Bo nie wiem czy się na niego szarpnąć, jednak trochę on kosztuje.

Zobacz podobne tematy :

40

zyleta69 napisał/a:

bierz tabletki antykoncepcyjne!
a swoja droga to niewiem czemu tak ci zalezy na powiekszeniu biustu, ja mam rozm 80B i wcale nie czuje sie fajnie, duze piersi maja swoje plusy i minusy!

80B to dla ciebie duży biust?

41

Szanowna cenzuro, dlaczego usunęłaś mój post o tym, że piersi służą do ssania i właśnie ssanie pięknie je powiększa? Jest to naturalny sposób. Wypowiedź była na temat. O co chodzi? Który punkt regulaminu został złamany? Proszę się wytłumaczyć.

42

uzytkownik444 napisał/a:

Szanowna cenzuro, dlaczego usunęłaś mój post o tym, że piersi służą do ssania i właśnie ssanie pięknie je powiększa? Jest to naturalny sposób. Wypowiedź była na temat. O co chodzi? Który punkt regulaminu został złamany? Proszę się wytłumaczyć.

Po pierwsze - zwrotu "proszę się wytłumaczyć" możesz szanowny Forumowiczu używać do dzieci, które własnie coś zbroiły, a nie do moderacji forum.

Po drugie - Twój post był wyłącznie próbą prowokacji i zwrócenia na siebie uwagi.
W innym wypadku nie podpisywałbyś go per "Wątek_killer", jak również ujął rady o ssaniu piersi w spójną i merytoryczną radę, a nie próbował zniesmaczać forumowiczki przerażeniem, bądź obrzydzeniem o którym pisałeś.

Wreszcie po trzecie - zupełnie serio.
Ssanie piersi absolutnie nie powiększa. Zapewne chciałeś odnieść się do faktu, że piersi matek podczas karmienia zyskują na rozmiarze i powiększają się.
Jednak wcale nie ssanie jest tego przyczyną, a laktacja. Proces ten sprawia, że nabrzmiewają gruczoły mlekowe co daje efekt czasowego powiększenia biustu, który jednak po zakończeniu laktacji - wraca do swojego pierwotnego rozmiaru, lub do rozmiaru bardzo zbliżonego.
Samo ssanie - nawet jeśli forumowiczki chcące powiększyć w sposób naturalny swoje piersi - potrafiłyby je sobie samodzielnie ssać, to nie przyniosłoby im żadnego efektu

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

43

ankaskala napisał/a:

Ja się boje chirurga, skalpela i operacji. NIGDY się na to nie zdecyduje. Do tego nigdy nie wiesz, czy wybudzisz się ze śpiączki. Ja szukam teraz dobrego kremu, czy ktoś używał tego kremu Frashe? Bo nie wiem czy się na niego szarpnąć, jednak trochę on kosztuje.

Ja stosuję smile Serum ładnie pachnie i świetnie nawilża. Oczywiście nie powiększył mi biustu, ale tak jakby wypełnił go.

44 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-10-26 13:01:17)

Ja wcześniej nie słyszałam o tym serum. To jakaś polska marka, tak? Obecnie stosuję spam, ale jestem otwarta na alternatywy. Może akurat to serum będzie dla mnie lepszy. Nie wiem, zobaczymy.
smile
Zawsze to lepsze niż drogie operacje. Ostatnio patrzałam na ceny takich zabiegów - straszne ...

45

Turnoffmymind napisał/a:
zyleta69 napisał/a:

a swoja droga to niewiem czemu tak ci zalezy na powiekszeniu biustu, ja mam rozm 80B i wcale nie czuje sie fajnie, duze piersi maja swoje plusy i minusy!

Dobra, zacznijmy od tego, że mało kto w ogóle ma taki rozmiar. Obstawiam źle dobrany stanik, pewnie w praktyce obwód jest sporo mniejszy przy większej miseczce. Przy zmianie biustonosza na dobrze dobrany już jest różnica wizualna na plus.
Nie ma chyba za wielu metod do domu. Jedynie co to te kremy i ćwiczenia. Komuś się udało coś fajnego osiągnąć w ten sposób? Mam na myśli najbardziej podniesienie do góry smile

46

BlackOrange napisał/a:
Turnoffmymind napisał/a:
zyleta69 napisał/a:

Dobra, zacznijmy od tego, że mało kto w ogóle ma taki rozmiar. Obstawiam źle dobrany stanik, pewnie w praktyce obwód jest sporo mniejszy przy większej miseczce. Przy zmianie biustonosza na dobrze dobrany już jest różnica wizualna na plus.
Nie ma chyba za wielu metod do domu. Jedynie co to te kremy i ćwiczenia. Komuś się udało coś fajnego osiągnąć w ten sposób? Mam na myśli najbardziej podniesienie do góry smile

No więc tak. Po ćwiczeniach moim zdaniem efekty są widoczne. Tj trzeba trochę czasu, bo mięśnia nie wypracujesz w tydzień. Ale wzmocnienie klatki piersiowej jest zawsze na plus. Z tym że to też nie jest jakieś powiększenie tylko biust wygląda na bardziej zwarty, trochę wypchnięty. Z kremami to różnie, kilka miałam zaczynając od tych tańszych typu sexy look bielendy czy eveline i sząłu nie było przez droższe i tu wrażenia bardzo różne. Bardziej niż o cenę chodzi o sam skład, wczytać się trzeba i można coś fajnego dobrać.

47

BlackOrange napisał/a:
Turnoffmymind napisał/a:
zyleta69 napisał/a:

Yasss, ale jak wyżej - efekty typu operacja to nigdy nie będą big_smile Najbardziej widać u mnie efekty w poprawie jakości skóry i lekkim wypchnięciu piersi do góry, ja jestem zadowolona. Pompeczki polecam, to wcześniej wymione frashe też mi służy, szkoda tylko że tyle kosztuje, trochę boli po portfelu czasami.

Posty [ 39 do 47 z 47 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » naturalne sposoby na powiększenie piersi?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018