Masturbacja przy partnerze.. Czy Wam wstyd?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Masturbacja przy partnerze.. Czy Wam wstyd??

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 108 ]

39

Odp: Masturbacja przy partnerze.. Czy Wam wstyd??

Przemogłam się tylko raz, wiedziałam że go to strasznie podnieca i po nie da mi do kończyć samej i tak też właśnie się stało. Z początku się krępowałam, ale z czasem nie zwracałam uwagi po prostu. A że wolimy dotykać się wzajemnie to się to nie powtórzyło jeszcze tongue

"Jeszcze raz mogłabym zmienić kształt, rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach. "

motto: ZAWSZE warto spróbować.
Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez yvette (2010-04-27 11:59:38)

przy M. robie to bardzo często! i lubie patrzeć jak on to robi sobie strasznie mnie to kręci tongue obserwuję jaksię dotyka, kiedy mocniej i gdzie, jakie ma tempo - to jest dobra szkoła dla mnie big_smile jak masturbuję sie przy nim  proszę go żeby mi szeptał do ucha sprośne rzeczy! czasami robię też tak że jak M. już nie może bo musi odsapnąć a mieliśmy chwilę wcześniej razem orgazm a ja jeszcze czuje że mogę znowu szczytować (jak ja się cieszę w takich chwilach  że jestem kobietą ;P)to się przy nim doprowadzam a on mi w tym pomaga tak jak napisałam wcześniej smile nie mogę go prosić o więcej np o seks oralny bo widze że zlany potem ledwo zipie heh więc dla samej siebie ruszam "do dzieła"

41

W sumie to i może dobra zabawa ale myślę, że niestety nie dla wszystkich aż tak dobra tongue

"Jeszcze raz mogłabym zmienić kształt, rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach. "

motto: ZAWSZE warto spróbować.

42

aGniesha napisał/a:

W sumie to i może dobra zabawa ale myślę, że niestety nie dla wszystkich aż tak dobra tongue

Dlaczego nie?

Żeby nie było, że nie wnoszę nic do tematu tongue: ja bardzo lubię takie zabawy, tzn. zdecydowanie bardziej wolę patrzeć tongue bo jak sama to przy nim robię, to jednak podniecenie ze mnie trochę uchodzi i nie czuję wtedy zbytniej przyjemności (fizycznie). Ale czego się nie robi, żeby zobaczyć jak jego to kręci smile

43

Nieee... wstydziłabym się. Krępowało by mnie to, że chłopak mi się tak przygląda kiedy to robię

44

Dziewczyny faceci to lubia naprawd:) nie wstydzcie sie jesli Wy to lubicie to my na pewno tez:) pozdrawiam kochane kobietki

45

Wogóle nie wstydzę się zrobić sobie dobrze przy moim facecie smile Wręcz przeciwnie - bardzo go to podnieca, a ja rozpalam się, bo wiem, że nie da mi skończyć samej big_smile Bardzo dobry wstęp do gorącego i upojnego sexu smile Ja zresztą też uwielbiam patrzeć jak on bawi się sam swoim berłem.

Agniesia - Nic co ludzkie nie jest mi obce!!! smile

46

Jak najbardziej, ale jako element gry wstępnej i "zabaw" łóżkowych. Bywa też tak, ze on zajmuje się pochwą, ja łechtaczką i wtedy osiągam siódme niebo wink Wszystko zależy od ochoty danego dnia i nastroju. Uwielbiamy bawić się sobą i spędzać długie godziny odkrywając się wzajemnie kawałek po kawałku... więc i w zakamarki masturbacji też docieramy wink

47

Bywało tak, że pieściliśmy razem moją łechtaczkę. Sama jakoś nie mogę się odważyć, ale już chyba niewiele mi brakuje:) Fajna sprawa, P. pieści się przy mnie, co bardzo mnie kręci. Myślę, że gdyby role się odwróciły, też byłby zadowolony.

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

48

Mojego faceta baaaardzo podnieca jak sama się dotykam, a robie też czasami tak że jedną ręka dotykam siebie, a drugą jego. On jest wtedy w 7 niebie widząc mnie i przerzywając za razem swoja rozkosz. Kiedyś było to dla mnie wstydliwe, ale co jakiś czas wprowadzamy jakieś nowe rewolucje w nasze życie intymne, żeby nie wkradła się rutyna. To takie podniecające kiedy widzę zadowoloną minke swojego faceta... smile

49

Jako tako nigdy nie przepadałam za tego typu zabawami "sam z sobą" czy to byłam sama czy z partnerem, ale może spróbuję. Ciekawi mnie reakcja męża smile

Śmieję się na samą myśl o ludziach, którzy robią różne rzeczy myśląc, że zrobią mi na złość.

50

Cześć dziewczyny
Chciałem Was zapytać czy podczas masturbacji Waszych facetów zwracacie uwagę na obfitość wytrysku? Czy ma to jakieś znaczenie? Czy odległość na jaką wytryska sperma też ma jakieś znaczenie dla "męskości" Waszych facetów?
Proszę Was dziewczyny o szczere odpowiedzi:)

51

mart123 napisał/a:

Cześć dziewczyny
Chciałem Was zapytać czy podczas masturbacji Waszych facetów zwracacie uwagę na obfitość wytrysku? Czy ma to jakieś znaczenie? Czy odległość na jaką wytryska sperma też ma jakieś znaczenie dla "męskości" Waszych facetów?
Proszę Was dziewczyny o szczere odpowiedzi:)

Nie. Wręcz nie przyszło mi nawet w życiu do głowy, żeby oceniać męskość mojego faceta po wytrysku (tym bardziej, że przecież nie tryska "pa wsiech" przez pół pokoju...)

52

nie, nigdy na to uwagi nie zwracalam tongue

53

Mart - dla "męskości" faceta nie ma to najmniejszego znaczenia smile Zresztą dla mnie nie ma to w ogóle znaczenia. Wielkość męskiego wytrysku mogę sobie co najwyżej z ciekawości poobserwować wink

54

mart123
Widzę,że należy  wyjaśnić kilka spraw odnośnie Twojego pytania.Nie bardzo rozumiem pojęcie męskości w kontekście spermy.Męskość(jak sądzę chodzi o wielkość)nie ma nic wspólnego ze spermą czy jej ilością czy też odległością wytrysku.Prawidłowa ilość spermy to ok 5 ml(norma 2-8).Oczywiście wielkość ta jest zmienna i zależy od ilość wytrysków  a tym samym jest związane z odległością wytrysku(który jest bez znaczenia)Istotne w spermie jest  spermiogram.(a tu jest kilkanaście istotnych składników)

55

Ja myślę, ze chodzi tu o skojarzenie witalność = daleki strzał.

56

Mierzenie "odległości wystrzału" (?!) jest dla mnie taką samą abstrakcją jak mierzenie członka. Ja nie chciałabym, żeby mój facet oceniał moją kobiecość po stanie wilgotności, ani mojej "pojemności".

Oscar Wilde

57

Dzięki za odpowiedzi. W ciągu doby uzbierało się ich kilka:)
Nie zmieniając na razie zbytnio tematu - czy podczas stosunku jesteście w stanie określić wielkość wytrysku w sobie, chodzi mi o to czy potraficie ocenić, że np. ostatnim razem był on większy, zdecydowanie większy czy mniejszy?  Moment wytrysku to zapewne jesteście w stanie określić co do milisekundy (tak mi się wydaję, jeśli nie to mnie sprostujcie:))
Chyba się starzeję:( bo z wiekiem staje się coraz słabszy. Nie wiem czy jest to spadek wprost proporcjonalny do wieku ale jest on zdecydowanie mniej obfity niż wtedy gdy miałem lat kilkanaście. Co o tym sądzicie bo chciałbym poznać Wasze opinie. Fajnie, że takie forum jak to istnieje bo chyba mogę pytać Was o wszystko bez skrępowania (taką mam nadzieję) Z góry dzięki za odpowiedź i mam nadzieję, że nie zawracam Wam głowy moimi głupimi problemami (jeśli jest inaczej to dajcie mi to do zrozumienia swoimi komentarzami:))

58

Mart - szczerze mówiąc Twoje problemy faktycznie są głupie smile Ale kto powiedział, że wszyscy mają się mądrymi problemami zajmować?
Tak więc - odpowiadając na Twoje pytanie - my kobiety NIE ZASTANAWIAMY się nad wielkością wytrysku. Nigdy nawet o tym nie pomyślałam, żeby to szacować/oceniać/mierzyć! I nie zapamiętujemy czy ostatnio był większy, mniejszy, czy był idealną średnią z ostatniego miesiąca.

Momentu wytrysku jestem w stanie określić dość precyzyjnie, ale na pewno nie co do milisekundy. Zresztą w łóżku jakoś niespecjalnie czuję potrzebę analizy każdej sekundy smile

Zapewne to, że z wiekiem wytrysk jest mniej obfity jest uwarunkowany biologią i kilkoma innymi czynnikami. Zapewniam Cię jednak, że dla większości kobiet nie ma to najmniejszego znaczenia. Nawet więcej - większość kobiet w ogóle nie zwraca na to uwagi i nie potrafi określić wielkości wytrysku partnera.

59 Ostatnio edytowany przez a_normalna (2011-01-26 21:51:13)

mart123 napisał/a:

Moment wytrysku to zapewne jesteście w stanie określić co do milisekundy (tak mi się wydaję, jeśli nie to mnie sprostujcie:))

Nie wiem czym to jest spowodowane, ale nie każda kobieta jest w stanie wyczuć wytrysk.

A co do mierzenia obfitości tego wytrysku - głupota.

60

A_normalna - mi się wydaje, że to w dużym stopniu zależy od mężczyzny. Niektórzy są bardzo "potajemni" w tej kwestii i czuć to bardzo słabo, a czasami wcale.

61

Potajemni - tak cichaczem i żeby nie zauważyła? big_smile <rotfl>

62

mart123
Nie potrzebnie sie nakręcasz,wszystkie te sprawy(nie nazywam tego problemem)są bez znaczenia.Nie mają najmniejszego wpływu na życie seksualne.Podejrzewam,że przeżywasz kryzys wieku i  niepotrzebnie  o tym myślisz.Odżywiaj się zdrowo,wypoczywaj a wszystko będzie oki.

63

ja nie orientuje sie kiedy moj partner ma wytrysk we mnie, co to ma do tego??ale jestem w stanie rozroznic czy jest wiecej czy mniej nasienia niz wczesniej, ale przez mysl mi nie przeszlo zeby to analizowac:P co to ma do jego witalnosci czy czego kolwiek w naszy pozyciu:P poprostu raz jest wiecej raz mniej... tak samo jest z kobietami czasami sa bardziej wilgotne a czasami mniej, nie sadze zeby nasi partnerzy to analizowali.
mart123, nie zapszataj sobie glowy takimi problemami:P zadna kobieta nie analizuje tego i nie ocenia Twojej meskosci w ten sposob. i uprzedze kolejne pytanie, wiek nie jest wyznacznikiem meskosci czy zdolnosci w lozku:D

64

To mi przyszło z czasem. smile
Podczas stosunku, albo gry wstępnej mu "pomagam" smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

65 Ostatnio edytowany przez P&P (2010-07-05 16:45:54)

Z racji tego, że wątek o nazwie "Masturbacja naszych panów" został zamknięty, wypowiem się tutaj.
Cieszę się Natalio1710, że jesteś akurat tutaj aktywna, bo chciałam coś wyjaśnić.
Autorka tamtego wątku martwiła się o częstotliwość masturbacji jej partnera, wspomniała też o "towarzyszeniu" mu w tych momentach, ale nie było mowy o jakimkolwiek zniesmaczeniu samym widokiem. Wątpię, że była do tego zmuszana, bo o tym nie napisała. Ja nie widzę w tym nic zboczonego, powiem więcej- to mnie podnieca. I jeszcze raz podkreślę: JEŚLI KOGOŚ TO BULWERSUJE, TO PO PROSTU SIĘ NA TO NIE GODZI i otwarcie o tym mówi. Wracając do tematu tego wątku, bo dotyczy on tego, co zostało poruszone w tamtym, nie wstydzę się dotykać przy partnerze i on przy mnie też. Jeśli przeszkadzałby mi jego widok w takim momencie, to powiedziałabym, żeby tego nie robił.
Podsumowując, dla mnie to jest sprawa wysokiego libida, a nie uzależnienia.

Oscar Wilde

66

Również uważam, że to libido jest tego sprawcą ale jeśli partnerce to nie odpowiada, to partner nie powinien przy niej tego robić. Bo w sumie nie kojarzę teraz czy jej to pasuje. Jeśli tak to ok. Każdy ma swoje zboczenia. big_smile

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

67

...a partnerka powinna mu o tym wówczas powiedzieć wink

Oscar Wilde

68

No dokładnie. wink

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

69

Heh to jakiś absurd, aby zwracać uwagę na to ile spermy pojawia się w trakcie wytrysku Haha może by jeszcze tak mierzyć w ml lol Haha Jak za mało, to nie facet Buhaha wink Wg mnie jakość i podobnie pewnie ilość zależy od częstotliwości stosunków wink

A masturbacja. Hm, nie wstydzimy się oboje. Osobiście lubię patrzeć jak robi sobie dobrze wink Jemu pewnie również sprawa przyjemność jak ja to robię smile

70

Wracając do tematu wątku to z własnego doświadczenia powiem, że im większe i dłuższe podniecenie (nie mówię tutaj o minutach, ale o godzinach i dniach) tym obfitszy wytrysk. To jak samo nakręcająca się machina hormonalna (większe podniecenie to większa produkcja plemników). Wystarczy przez kilka dni (2-4) doprowadzać się do stanu, że orgazm czujesz już tuż tuż, ale go nie osiągasz. W tym czasie oczywiście tylko zdrowa dieta, dużo relaksu, i dużo soków owocowych. Moja poprzednia partnerka miała na tym punkcie hopla...

'....i posłał ich Pan na Ziemię, by siali zamęt i z niszczenie...'

71

P&P
Oczywiście nie przeszkadza mi masturbacja mojego partnera, wręcz przeciwnie jest to bardzo podniecający widok. Pytałam tylko czy 2 razy dziennie to nie za dużo w kontekście jego zdrowia ogólnego i narządów:) Czy większość z nas lubi oglądać masturbującego się mężczyznę bo mnie wydaje się to oczywiste, jednak spotkałam się tu też z głosami sprzeciwu. Jak to jest z nami kobietami bo ja mogę wypowiadać się tylko za siebie. Gdyby pokusić się o procenty to jakby się to rozkładało? Wg mnie i moich wywiadów to chyba z 80% nas uwielbia przyglądać się jak mężczyzna robi sobie dobrze a moment wytrysku i ruchy mu towarzyszące to widok bezcenny:) Ja mam doświadczenia tylko z jednym takim chłopakiem więc nie mam porównania z innymi a jak to jest z Wami?

72 Ostatnio edytowany przez katarzyna_21 (2010-07-06 16:35:01)

ostatnio stalo się coś fajnego:) też wydawało mi się to nie do przyjęcia, ale.. po całej nocy seksu miałam juz dość..nad ranem on zaczął mnie dotykać, ja jakoś też zaczełam sama siebie, po podbrzuszu, on wziął moją słoń i skierował ja na dół , a więc pieściłam się sama on ssał moje sutki głaskał tyłek ... było bosko ... był tym bardzo podniecony, sam widok tak na niego zadziałał ;P polecam

a jak on to robi? hmm raz się zdarzyło, nie przeszkadza mi to! a wręcz przeciwnie, dzięki temu nauczylam się jak doprowadzić faceta do orgazmu samą rączką.

nie chcę sie bez sensu snuć, niech coś wreszcie zwali z nóg..

73

A co jesli facet lubi sie masturbowac przed kobieta?
Lubicie patrzec jak on to robi?

74

Masturbacja obojga partnerow jest fajna.Ale i kazdego z osobna rowniez.Ja zawsze lubiłem tak robic podczas seksu,kiedy juz kochalismy sie jakis czas ja lezac na lozku opieralem sie o sciane moja parnterka siadala na mnie,zaczynala zabawiac sie sama ze sobą,a ja ja wspierałem pieszczeniem po okolicach piersi.Czasami tez ona sie zabawiala a ja dodatkowo wspierałem ja tam jezyczkiem.Trzeba sie nagimnastykowac,ale efekt niesamowity.No ale wiadomo kwestia gustu!

75 Ostatnio edytowany przez Nin7ka (2010-08-11 16:19:56)

moim zdaniem to dość krępujące

76

Ja chyba bym się nie odważył robić tego przy mojej partnerce

Posty [ 39 do 76 z 108 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Masturbacja przy partnerze.. Czy Wam wstyd??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018