Strach przed wpadka:( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Strach przed wpadka:(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Strach przed wpadka:(

Moja dziewczyna ma strach przed pierwszym razem poniewaz boi sie ze wpadnie i zajdzie w ciąze. Juz nie raz uprawialismy seks oralny i znamy nasze ciala i jej bardzo sie to podoba ale chce pojsc dalej i sprobowac prawdziwego seksu ale sie boi. Mówilem jej wielokrotnie że bede robil to za pomoca gumek i jak sie nadal boi to nie musze dostac wytrysku w niej tylko po za nia. Ale ona nadal sie obawia ciąży a bardzo chce tego. Kiedys uzgodnilismy ze najpierw sie cos napijemy ze by odwagi wiecej bylo i sprobuje jej wlozyc ale tylko raz i to w gumce. I doszlo do tego choc cieezko bylo wlozyc ale ja to mocno nie bolalo. Po tym byla bardzo zadowolona ale nadal sie bala a mnie wkurzalo to ze mowi ze nawet po takim jednym wlozeniu moze zajsc w ciaze. Postanowilem wybic sobie to z glowy i nie myslec o seksie i to trwalo by dosc dlugo gdy po miesiacu od tego zdarzenia ona w czasie malej sprzeczki napisala mi na kom ze nie mam na nia ochoty itp. Obawiam sie ze jej nie wystarczam i dlatego moze szukac innych przygod. Co mi dziewczyny radzicie? Ja mam 16 ona 15 lat jestesmy ze soba rok. powiedzcie mi co mam robic czy znowu ja namawiac do czegos czy nie zwracac na to uwagi i jeszcze poczekac(ale to czekanie staje sie zagrozeniem dla naszego zwiazku)?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez sueno6 (2008-09-20 13:04:20)

Odp: Strach przed wpadka:(

Ajć....jesteście młodzi, a seks to juz odpowiedzialny krok...jesli juz sie na to zdecydujecie to musicie byc odpowiedzilni za to co robicie i musiecie tez wiedziec o konsekwencjach...nie dziwie sie ze Twoja dziewczyna boi sie ciąży to zrozumiale...wydaje mi sie ze to ona bardziej boi sie ze Cie straci jesli nie bedziecie wspolzyc...kobieta w takim wieku bardziej potrzebuje ciepla, pocalunkow, przytulenia, seks raczej nie est wtedy dla niej az tak wazny...nie boj sie...moim zdaniem pokazuj bardziej ze Ci na niej zalezy, niech poczuje sie przy Tobie bezpieczna, kochana....i naprawde powaznie pomylscie czy seks teraz naprawde to dobry pomysl;) Porozmwiaj z nia powaznie, bezposrednio powiedz czego sie obawiasz , co myslisz...nagorsze sa niedomowienia....i przede wszystkim nie mozna nikogo do niczego namawiac, kazdy sam musi dojrzec do takich decyzji;)

Być jak płynąca rzeka...

3

Masz racje w tym co piszesz ale ja tez uważam że to chyba jest za wczesnie chociaz moi rowiesnicy juz to nie raz robili ale ja tak napalony na to nie jestem, bo nawet nie mamy za bardzo gdzie tego robic. Jak jestem malo aktywny erotycznie to ona czuje że już mnie tak nie pobudza i niekreci. I wlasnie przez to powstaja nie wyjasnione sprawy. Jak z nia powaznie porozmawiam bo juz my tak pare razy rozmawialli na ten temat to mowi ze sie wlasnie boi ale to nie jest wazne dla niej bo najwazniejsze jest uczucie. I nie bardzo wiem o co tak naprawde w tym wszystkim chodzi. Nigdy jej do niczego nie namawialem:) Moi zdaniem ona chce tego sprobować tylko własnie sie boi tej ciąży chociaż tak jak ja z nia rozmawialem to przy tym zabezpieczeniu raczej nie ma mowy o wpadce. Cięzko mi ta sytuacje zrozumiec:( niby chce a nie moze...nie wiem jak to jest

4

Kochany proszę Cię nie spieszcie się z tym seksem. To samo przyjdzie z czasem. Z tego co napisałeś wynika, że oboje nie jesteście na to gotowi. A już nie daj Boże kochać się pierwszy raz pod wpływem alkoholu. Macie teraz rocznicę. Nie uda się Wam spędzić tego dnia razem ale jak już ci napisałam w Twoim pierwszym wątku, daj jej ten prezent w niedzielę(czyli jutro) i powiedz jej jak bardzo ją kochasz. Powiedz jej co czujesz i jak bardzo jest dla Ciebie ważna. Niech wie, że najważniejsze jest uczucie a nie to czy będziecie uprawiać seks. Przytul ją mocno a potem powiedz jej to patrząc jej głęboko w oczy i trzymając za dłonie. Och....chciałoby się mieć znów te naście lat. wink

życzę Wam obojgu powodzenia i trzymam kciuki za Waszą miłość

Człowiek żyje po to, aby kochać. Jeśli nie kocha-to nie żyje...

5

hanna220372 jak zwykle ma racje:P Zgadzam sie z toba w 100%:) Ale ona czasami ma pretensje ze do niej o tym nie pisze i ze mnie jestem napalony na to niz kiedys, bo na poczatku to strasznym egoista bylem i tylko o tym mowilem i wogole wstyd sie przyznawac do tego;/ pozniej zrozumialem ze ja bardzo Kocham i moje uczucie jest najwazniejsze a nie zycie seksulane. Ona tak mowi pod wplywem tego ze jej rowiesnicy juz to robi i ona moze czuje ze jest zacofana pod tym wzgledem. ja uwazam wlasnie ze to nie pora jeszcze i na to przyjdzie jeszcze piekny czas. A pod wplywem alkoholu tez tego nie chce po to ma  byc chwila ktora zapamietamy na dlugo. Jak zajdzie rozmowa na ten temat kolejny raz to z nia powaznie pogadam ale bedzie tak jak zawsze.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Strach przed wpadka:(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018