ocet jabłkowy - pić zeby schudnąć??? prosze o rady !!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » ocet jabłkowy - pić zeby schudnąć??? prosze o rady !!!

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 75 z 75 ]

66 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-10-14 22:04:16)

Odp: ocet jabłkowy - pić zeby schudnąć??? prosze o rady !!!

Próbowałam diety octowej (ocet jabłkowy) , ale szczerze mówiąc jest on dla mnie tak obrzydliwy w smaku , że nie dałam rady wytrzymać więcej niż 3 dni. Było t kilka lat temu, a zapach octu jabłkowego rozpoznam na kilometr i jest to ostatnia rzecz na jaką mam ochotę.
Znam za to o wiele przyjemny naturalny specyfik który odchudza - sok z buraka zakwaszonego , tzn coś takiego jak zakwas na barszcz czerwony na Święta. Odkryłam to przez przypadek kiedy po raz pierwszy robiłam taki zakwas i zrobiłam go za dużo. Popijałam go bo lubię np. wodę z ogórków i mi smakował. No i ni stąd ni zowąd schudłam wtedy kilka kg i to przed świętami. Jak mogę to robię taki zakwas , a jak nie mam czasu to kupuje choć ciężko go dostać. Właściwie to musiałam się nieźle naszukać . Jak ktoś jest zainteresowany to podaję stronę [spam]

Zobacz podobne tematy :

67

Nie wiem, czy pomaga na schudnięcie, ale zmieszaj razem szklankę octu jabłkowego, szklankę wody, dodaj dwie łyżeczki soli, wlej do czajnika elektrycznego/tradycyjnego, pozostaw na noc. Gdy obudzisz się rano, kamienia już tam nie będzie.

Potwierdzona metoda.

A teraz wyobraź sobie, co to robi z Twoim żołądkiem.

Jeśli od tego schudniesz, to tylko dlatego, ze nabawisz się owrzodzenia żołądka, które jest bolesne...

68

Piłam ocet jabłkowy prawie codziennie, niestety ale u mnie waga nie drgnęła. Schudłam dopiero jak przeszłam na dietę Karolci. Zdrowo się odżywiam, jem dużo warzyw i owoców. Sporo jeżdżę na rowerze, chodzę na długie spacery i efekty widoczne

69

zróbcie sobie taką miksturę w blenderze: grejfrut + 2 łyżki octu jabłkowego - to magiczny napój odchudzający smile

70

Widzę, że wiele osób podchodzi sceptycznie do stosowania octu jabłkowego na odchudzanie. Też do niedawna tak miałam jednak faktycznie jest on efektywny i bezpieczny ale pod jednym warunkiem - że dobrze zadba się o dawkowanie tego składnika.
Oczywiście ocet jabłkowy nie jest rozwiązaniem, a jedynie sposobem na wspomaganie odchudzania. Samo jego picie nie pomoże.
Dieta i trening są obowiązkowe w celu zredukowania wagi, no chyba że ma się jakieś inne genetyczne super warunki do szybkiego chudnięcia. Ja niestety i chyba większość z nas takich nie ma.

71

ocet jest obrzydliwy, nie wyobrażam sobie picia go chociaż przyznam że kiedyś miałam taki głupi pomysł, da się normalnie schudnąć bez takich udziwnień

72

Odkad pamietam probowalam sie odchudzic, latwo oczywiscie nie bylo, bo ciagle cos podjadam, taka specyfika chyba organizm,u, szczególnie kocham kolacje. Moge jednak smialo powiedziec, ze warto sie postarac, bo odkad schudlam 3,5 kilograma, czuje sie rewelacyjnie. Moze to nie jest mega wynik, ale juz wiem ze warto. Stosowałam już wiele suplementów niby które miały sprawić że w miesiąc schudne 10 kg głupio w to wierzyłam przyznam .... Miałam ponad 20 kg nadwagi i żaden lekarz nie zaproponował mi lekarstwa po którym bym schudła.Bralam różne lekarstwa na odchudzanie z apteki ale nie było żadnego rezultatu..Błędne koło  sporo kasy wydane i nie pomogło. Jakiś czas temu byłam u nas w Poznaniu w centrum nie opodał św, Marcina na ul Ratajczaka jest sklep konopny konopna farmacja zaszłam tam i kupiłam dwie rzeczy yerba mate z konopiami i Muscle Care Green Tea  wszystko kosztowało nie całe 40 zł  znajdziecie ich w sieci ....Yerbe piłam 6 razy dziennie kapsułkę stosowałam jedna na dzień. w miesiąc może nie schudłam 10 kg ale  ponad 3 kilo ze mnie zeszło więc polecam jak ktoś chce pomału natruralnie gubić z wagi

73

Obniża poziom cholesterolu we krwi.

74

magdulek1987 napisał/a:

czesc dziewczyny smile
chciałam sie poradzic czy warto pić dwie lyzki na szklanke wody octu jabłkowego na czczo rano??
przeczytałam mnóstwo informacjii na ten temat -ale wiadomo zdania sa podzielone.
czy byście Go zaczeły pić??

Dodam , ze zrobiony własnej roboty jest jako forma lecznicza ....
pomaga w wielu doleliwosciach miedzyinnymi w odchudzaniu...

prosze napiszcie wasze zdania na ten temat

dziekuje i pozdrawiam

To już lepiej wal cole zero/pepsi max do każdego posiłku. Bedzie uczucie sytości, jest to słodkie, więc jak nie liczysz kcal (bo to oczywiste), to zjesz mniej.

75

ANTOINE_W napisał/a:
magdulek1987 napisał/a:

czesc dziewczyny smile
chciałam sie poradzic czy warto pić dwie lyzki na szklanke wody octu jabłkowego na czczo rano??
przeczytałam mnóstwo informacjii na ten temat -ale wiadomo zdania sa podzielone.
czy byście Go zaczeły pić??

Dodam , ze zrobiony własnej roboty jest jako forma lecznicza ....
pomaga w wielu doleliwosciach miedzyinnymi w odchudzaniu...

prosze napiszcie wasze zdania na ten temat

dziekuje i pozdrawiam

To już lepiej wal cole zero/pepsi max do każdego posiłku. Bedzie uczucie sytości, jest to słodkie, więc jak nie liczysz kcal (bo to oczywiste), to zjesz mniej.

Cola zero to gorszy syf niz zwykla cola

Posty [ 66 do 75 z 75 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » ocet jabłkowy - pić zeby schudnąć??? prosze o rady !!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024