ocet jabłkowy - pić zeby schudnąć??? prosze o rady !!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » ocet jabłkowy - pić zeby schudnąć??? prosze o rady !!!

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 69 z 69 ]

56

Odp: ocet jabłkowy - pić zeby schudnąć??? prosze o rady !!!

fragma26 - a dostrzegasz różnicę między wypiciem od czasu do czasu puszki coli, a myciem zębów octem? Bo ja dostrzegam. Nie ogarniam jak można mieć tak zamkniętą głowę.

"Si vis pacem - para bellum"
Zobacz podobne tematy :

57

Ja już nic nie napiszę, bo mi nie wypada pisać to co mi się na język rzuca...

58

Krytykujecie moje metody picia octu jabłkowego a co wam do tego ,martwcie się o siebie i pijcie sobie tą paskudną colę.Szkoda  czasu na pisanie w tym temacie.Ja nic nie muszę a szczególnie czytać tych bzdur.

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

59

A gdzie ktoś pisał coś o coli? No właśnie...

60

fragma26 napisał/a:

Krytykujecie moje metody picia octu jabłkowego a co wam do tego ,martwcie się o siebie i pijcie sobie tą paskudną colę.Szkoda  czasu na pisanie w tym temacie.Ja nic nie muszę a szczególnie czytać tych bzdur.

Jak się tak będziesz spinać to Ci żyłka może pęknąć tongue Jak piszesz o czymś na forum, to licz się z tym, że ludzie nie mają obowiązku podzielać Twojej opinii. Jak Cię to przerasta to możesz zabrać swoje zabawki i iść do piaskownicy, w której dzieci Cię będą słuchały.
Proponuję dorosnąć.

"Si vis pacem - para bellum"

61

fragma26 napisał/a:

Lekarzy omijam z daleka bo nie powierzam obcym konowałom zdrowia mojego :-) dziecka a także swojego hehe. Lekarze są do ratowania życia a nie do wtrącania się do zdrowia mojej rodziny. Zaznaczam że wyniki mojego syna są bardzo dobre a wręcz idealne. Miewam się dobrze bez lekarzy ,od 6 lat moja rodzina nawet nie wzięła żadnego antybiotyku ani nic co niszczy zdrowie według niektórych osób. Nie chorujemy na nic dosłownie żadnej grypy ani przeziębień. Nikogo nie będę przekonywač o swoich racjach bo każdy dba o swoje zdrowie jak mu sie podoba i nic mi do tego.Przy okazji wizyty kontrolnej( kilka lat wstecz )mówiłam o occie jabłkowym lekarzowi i jakoś nic go to nie ruszyło wręcz przeciwnie, nie negował moich sposbów bo on nie ma takiego prawa,to ja jestem rodzicem a nie obcy.

No, poczytałam sobie trochę postów fragmy i widzę,że ona samozwańczo została guru zdrowego żywienia i leczenia:)
Wystarczy,że przeczyta post,spojrzy w szklaną kulę i od razu wie kto pije colę lub kto bierze antybiotyki.
Mało tego,ma wiedzę o medycynie zdecydowanie większą niż lekarze-konowały.Bo ma internet smile przecież.

A i jeszcze "nikogo nie będę przekonywać o swoich racjach" ale jak nie przyjmiecie tego co piszę to Was zwyzywam,obrażę się i zabronię tu pisać smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

62

fragma26 napisał/a:

Pisz sobie co chcesz mam to gdzieś:-)  Iceni :-)
Bzdury to ty wypisujesz Iceni :-)
Ciekawa jestem ile w swoim życiu leków wzięłaś jeżeli ocet jabłkowy ma tyle żłego według ciebie hehe.
Moja mama ma ponad 60 i jakoś także stosuje metody medycyny ludowej z powodzeniem i nie ma żadnych chorób i nie bierze żadnych leków bo jest zdrowa. Nie boisz się skutków ubocznych leków na grypę czy na kaszel a może masz jakieś przewlekłe choróbska że takie głupoty wypisujesz o metodach typu ocet jabłkowy stosowanych przez Hipokratesa. Nic nie wiem o tych twoich głupotach wypisywanych wyżej o plemnikach :-)

Jak to nie wiesz ile leków wzięłą w życiu?
Zajrzyj w szklaną kulę,fusy po herbacie,w szklankę z octem.
A jakie metody medycyny ludowej stosuje mama?

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

63

Bardzo proszę o kulturalną wymianę zdań i dyskusję na temat wskazany przez autorkę wątku. Równocześnie przypominam, by - zgodnie z regulaminem - wszelkie osobiste zatargi załatwiać poza forum.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

64 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2015-03-11 14:04:28)

Moja rodzina stosuje metody medycyny ludowej.
Tekst stanowiący off top - usunięty przez moderatora.
Kończąc ten temat informuję że mam kilku znajomych którzy z powodzeniem stosują ocet jabłkowy przez wiele lat na różne dolegliwości.O occie jabłkowym dowiedziałam się od znajomej która ma książkę o tym właśnie specyfiku. Do internetu zajrzałam trochę pózniej Tekst stanowiący off top - usunięty przez moderatora.

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

65

Większość z Was myli tu ocet spirytusowy, raczej szkodliwy z octem jabłkowym polecanym przez dietetyków.
Znalazłam między innymi takie info http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3592125,ocet-jablkowy-na-odchudzanie-i-skore-jak-stosowac-przepis,id,t.html Fakt że nie każdy może i powinien stosować tak jak przedstawiła to pani dietetyk, ale można poszukać octu w formie tabletek, np acetomale, działa tak samo.

66 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-10-14 22:04:16)

Próbowałam diety octowej (ocet jabłkowy) , ale szczerze mówiąc jest on dla mnie tak obrzydliwy w smaku , że nie dałam rady wytrzymać więcej niż 3 dni. Było t kilka lat temu, a zapach octu jabłkowego rozpoznam na kilometr i jest to ostatnia rzecz na jaką mam ochotę.
Znam za to o wiele przyjemny naturalny specyfik który odchudza - sok z buraka zakwaszonego , tzn coś takiego jak zakwas na barszcz czerwony na Święta. Odkryłam to przez przypadek kiedy po raz pierwszy robiłam taki zakwas i zrobiłam go za dużo. Popijałam go bo lubię np. wodę z ogórków i mi smakował. No i ni stąd ni zowąd schudłam wtedy kilka kg i to przed świętami. Jak mogę to robię taki zakwas , a jak nie mam czasu to kupuje choć ciężko go dostać. Właściwie to musiałam się nieźle naszukać . Jak ktoś jest zainteresowany to podaję stronę [spam]

67

Nie wiem, czy pomaga na schudnięcie, ale zmieszaj razem szklankę octu jabłkowego, szklankę wody, dodaj dwie łyżeczki soli, wlej do czajnika elektrycznego/tradycyjnego, pozostaw na noc. Gdy obudzisz się rano, kamienia już tam nie będzie.

Potwierdzona metoda.

A teraz wyobraź sobie, co to robi z Twoim żołądkiem.

Jeśli od tego schudniesz, to tylko dlatego, ze nabawisz się owrzodzenia żołądka, które jest bolesne...

68

Piłam ocet jabłkowy prawie codziennie, niestety ale u mnie waga nie drgnęła. Schudłam dopiero jak przeszłam na dietę Karolci. Zdrowo się odżywiam, jem dużo warzyw i owoców. Sporo jeżdżę na rowerze, chodzę na długie spacery i efekty widoczne

69

zróbcie sobie taką miksturę w blenderze: grejfrut + 2 łyżki octu jabłkowego - to magiczny napój odchudzający smile

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

Posty [ 56 do 69 z 69 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » ocet jabłkowy - pić zeby schudnąć??? prosze o rady !!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018