Dieta TURBO - kilka pytań - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Dieta TURBO - kilka pytań

Witajcie na forum, to tak naprawdę moje 1-wsze odchudzanie. Mam małą nadwagę, ale bardzo mi to przeszkadza i muszę coś z tym przed latem zrobić, bo fatalnie się z tym czuję... Chciałabym latem zmieścić się w moje ulubione ciuszki, a narazie mogę o tym tylko pomarzyć.
Jestem w drugim dniu diety TURBO i mam w związku z tym kilka pytań:
1. W 4 podanych grupach produktów nie ma rodzynek, a potem zaraz pod grupami jest coś takiego jak wskazówki do przygotowania jedzenia gdzie napisane jest, że wszystkie owoce mają być świeże z wyjątkiem rodzynek, które można jeść z paczki. To jak to w końcu jest z tymi rodzynkami. Można je jeść czy nie?
2. Buraki. W diecie występują tylko jako buraki cukrowe, a spotkałam się na tym forum z przepisami na buraczki z cebulką (jak rozumiem zwykłe czerwone buraki). Czy zwykłe buraki można w tej diecie jeść czy tylko cukrowe?
3. Picie. Czy mogę pić np.miętową herbatę (oczywiście bez cukru) i zaliczyć to sobie jako część tej wody, którą mam do wypicia w ciągu dnia?
Z góry bardzo wam dziękuję za odpowiedzi i inne cenne wskazówki, bo tak jak pisałam odchudzam się tak naprawdę pierwszy raz i mam masę różnych wątpliwości
Pozdrawiam
Anula

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dieta TURBO - kilka pytań

Wiem, że rodzynki moją dużo kalorii i nie wiem czy tak przy diecie można z paczki.. A herbate to nie wiem czy miętową, ale wiem, że zwykła bez cukru można bez ograniczeń. Życzę wytrwałości smile

3

1
Ja rodzynki jem kiedy mam owoce, szczerze wolę je od winogron i chudnę:) Tak że nie przejmuj się o kalorie, bo dieta Turbo nie opiera się na ich ograniczaniu, bo przecież orzechy też maja dużo kalorii a jest ich mnóstwo w grupie drugiej:)
2
Osobiście nie lubię buraków więc nie jem ich w ogóle.
3
Jeśli chodzi o picie to ja piję i herbatę i kawę (chociaż bez mleka czy śmietanki) i zielona herbatę oraz miętę. Jedyne co się zmieniło to zastapiłam cukier słodzikiem, smak może trochę sztuczny ale da się wytrzymać:)

Dieta Turbo to na razie pierwsza i jedyna jaka stosuję, ale efekty u mnie sa imponujace 16 kg, a odchudzam się od października z miesięczna przerwa czyli od ok 3 miesięcy ale już nawet nie pamiętam ile razy robiłam tury 7-8 z 4 dniami przerwy pomiędzy no i jedna dłuższa przez cały grudzień (wiadomo dlaczego;))

Wzrost: 170cm
Bylo:78kg
Jest:59,5kg

4

Dzięki za pomoc. Możecie mi jeszcze napisać jak komponujecie produkty z poszczególnych grup? Głównie chodzi mi o dni kiedy nie łączymy grup ze sobą. Grupa 2 jest dla mnie jeszcze do zniesienia, ale trzecia....?? jedyne co z nij jadam to praktycznie np. sałatka z ogórka, rzodkiewek i pomidora.... (w lutym pyyyycha:/ - wszystko smakuje jak trawa...)
Może ktoś podrzuci jakieś ciekawe pomysły na komponowanie posiłków. Zwłaszcza brakuje mi posiłków na ciepło...
Pozdrowionka i wytrwałości wszystkim marzącym o paru kilogramach mniej...:)

5

Hm...Ja np lubię zielona fasolkę szparagowa więc ja też jem...Gotuję przyprawiam, jem bez bułki tartej. Albo duszę grzyby z cebula (dodaję sól i pieprz) posypuję serem (jeśli mam łaczone grupy) i czuję jakbym jadła prawie dodatki do pizzy (można też dla lepszego smaku dodać odrobinę oregano:)) W sumie to do sałaty możesz odrobinę sosu sałatkowego na bazie ziół (nie na śmietanie) ja robię czasem kiedy mam w dany dzień posiłki głównie z grupy 2 i 3 (zdaje się że 7 i 8 dzień) kiedy już nie mogę patrzeć na warzywa rozrabiam taki sos z połowy torebki (winiar) tylko z woda, smak o niebo lepszy niż 'suche' warzywa z sola i pieprzem:)
Ale zazwyczaj kiedy mam łaczone posiłki to jednak sałatka z warzyw i pieczony kurczak badz ryba wygrywa, w końcu to tak jak obiad, bo po kilku miesiacach na diecie Turbo już całkowicie oduczyłam się jedzenia ziemniaków, czasem tylko ryż i makaron jeśli mam przerwę między turami:)

Wzrost: 170cm
Bylo:78kg
Jest:59,5kg

6

Witam wszystkich! Byłam na tej diecie i zgubiłam w dwa miesiące 9 kg i sama układałam sobie dietę na podstawie podanych składników w danych grupach.Jadłam to co najbardziej lubiłam i nie musiałam czekać do lata az pojawią sie truskawki,chociaż teraz nie ma problemu,żeby zima też je konsumować. Najwazniejsze jest to,żeby jeśc regularnie posiłki tak co 3-4 godz.pić dużo wody lub wszelakich herbatek (wykluczyć napoje gazowane) i unikać słodyczy a waga napewno spadnie. Aha,jedna z pań pytała jak komponować produkty z trzeciej grupy skoro warzywa zimą nienajlepiej smakują,Ja gotowałam na parze mrożone warzywa i robiłam  sałatki dodając łyzeczkę jogurtu lub majonezu-tak mojenezu,bo uważam,że jedna łyżeczka nie zaszkodzi a poprawia smak.Pozdrawiam i życzę wytrwałości:)

7

Witam wszystkich! Byłam na tej diecie i zgubiłam w dwa miesiące 9 kg i sama układałam sobie dietę na podstawie podanych składników w danych grupach.Jadłam to co najbardziej lubiłam i nie musiałam czekać do lata az pojawią sie truskawki,chociaż teraz nie ma problemu,żeby zima też je konsumować. Najwazniejsze jest to,żeby jeśc regularnie posiłki tak co 3-4 godz.pić dużo wody lub wszelakich herbatek (wykluczyć napoje gazowane) i unikać słodyczy a waga napewno spadnie. Aha,jedna z pań pytała jak komponować produkty z trzeciej grupy skoro warzywa zimą nienajlepiej smakują,Ja gotowałam na parze mrożone warzywa i robiłam  sałatki dodając łyzeczkę jogurtu lub majonezu-tak mojenezu,bo uważam,że jedna łyżeczka nie zaszkodzi a poprawia smak.Pozdrawiam i życzę wytrwałości:)

8

Zaczynam diete od poniedzialku... smile Najpierw chce wytrzymac 10 dni, jesli efekty będą widoczne, to przedłuże.

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018