Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 89 z 89 ]

66

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
KoralinaJones napisał/a:
R_ita2 napisał/a:
KoralinaJones napisał/a:

Ale przecież atakująca Cię matka smoków to też multi big_smile.

Myslisz? No właśnie dla mnie te konta multi to abstrakcja. Zrobiłam to jak byłam chora ale umówmy się, byłam chora. to jest inne rozumowanie, zaburzone, chore. Ale jak ktos to tworzy bez diagnozy to dla mnie to jest w ogóle poza wszelkim wyobrażeniem. To mówisz, że dracarys też multi? : D

Konto zarejestrowane raptem rok temu, to skąd taka obszerna wiedza o innych użytkownikach obejmująca informacje prawie jak moderatorskie?

Moze to moderator samozwanczy

Zobacz podobne tematy :

67 Ostatnio edytowany przez paslawek (2023-09-19 21:39:33)

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
JuliaUK33 napisał/a:
KoralinaJones napisał/a:
R_ita2 napisał/a:

Myslisz? No właśnie dla mnie te konta multi to abstrakcja. Zrobiłam to jak byłam chora ale umówmy się, byłam chora. to jest inne rozumowanie, zaburzone, chore. Ale jak ktos to tworzy bez diagnozy to dla mnie to jest w ogóle poza wszelkim wyobrażeniem. To mówisz, że dracarys też multi? : D

Konto zarejestrowane raptem rok temu, to skąd taka obszerna wiedza o innych użytkownikach obejmująca informacje prawie jak moderatorskie?

Moze to moderator samozwanczy

Młodaś Julka jest a to zamierzchłe czasy forumowe 
a gdzie ja napisałem że znam IP Rity hę
Wiem tylko ze takie czary istnieją big_smile
Nie chcesz być już szeryfem ? sołtys smutny sad

68 Ostatnio edytowany przez KoralinaJones (2023-09-19 21:54:46)

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
R_ita2 napisał/a:
KoralinaJones napisał/a:
R_ita2 napisał/a:

Myslisz? No właśnie dla mnie te konta multi to abstrakcja. Zrobiłam to jak byłam chora ale umówmy się, byłam chora. to jest inne rozumowanie, zaburzone, chore. Ale jak ktos to tworzy bez diagnozy to dla mnie to jest w ogóle poza wszelkim wyobrażeniem. To mówisz, że dracarys też multi? : D

Konto zarejestrowane raptem rok temu, to skąd taka obszerna wiedza o innych użytkownikach obejmująca informacje prawie jak moderatorskie?

Ja parsknęłam śmiechem jak zobaczyłam listę z Worda Dracarys ników którymi niby byłam big_smile o istnieniu 3/4 istnienia nie miałam pojęcia, a do reszty się przyznałam. Czytam forum z doskoku, a nawet jak często to nie śledzę, nie jestem podejrzliwa ... a ona notowała w kajeciku i to nicki które nawet nie są mi znane : ) no ma dziewczyna z sobą problem. Fiksacja na punkcie forum ostra.

PS może to dawna Isabella? Agresja na podobnym poziomie.

Osobiście mam do tego luźny stosunek - przyjmuję zasadę że skoro i tak nie wiem z kim piszę, to albo mu wierzę i z nim piszę albo mu nie wierzę i zostawiam w spokoju. I tak się nigdy o tym nie dowiem, jeśli ktoś nie zdecyduje się wobec mnie ujawnić swojej tożsamości. Uważam to za zdrowy objaw wchodzenia w interakcje z anonimowymi użytkownikami Internetu.

Uważam że jesli na forum nie ma oficjalnej moderacji a ktoś jednak ma wiedzę na temat multi, to powinien tę wiedzę zachować w takiej sytuacji dla siebie.

Edit: A jak nie, to mozna wprowadzić ponownie moderowanie, wywalić wszystkie multi, i zobaczyć kto zostanie z użytkowników big_smile.

69

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
KoralinaJones napisał/a:
R_ita2 napisał/a:
KoralinaJones napisał/a:

Konto zarejestrowane raptem rok temu, to skąd taka obszerna wiedza o innych użytkownikach obejmująca informacje prawie jak moderatorskie?

Ja parsknęłam śmiechem jak zobaczyłam listę z Worda Dracarys ników którymi niby byłam big_smile o istnieniu 3/4 istnienia nie miałam pojęcia, a do reszty się przyznałam. Czytam forum z doskoku, a nawet jak często to nie śledzę, nie jestem podejrzliwa ... a ona notowała w kajeciku i to nicki które nawet nie są mi znane : ) no ma dziewczyna z sobą problem. Fiksacja na punkcie forum ostra.

PS może to dawna Isabella? Agresja na podobnym poziomie.

Osobiście mam do tego luźny stosunek - przyjmuję zasadę że skoro i tak nie wiem z kim piszę, to albo mu wierzę i z nim piszę albo mu nie wierzę i zostawiam w spokoju. I tak się nigdy o tym nie dowiem, jeśli ktoś nie zdecyduje się wobec mnie ujawnić swojej tożsamości. Uważam to za zdrowy objaw wchodzenia w interakcje z anonimowymi użytkownikami Internetu.

Ja to mam gdzies z kim pisze,bo mam teraz wiekszy dylemat zyciowy

70

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
JuliaUK33 napisał/a:

Ja to mam gdzies z kim pisze,bo mam teraz wiekszy dylemat zyciowy

2kg "nadwagi" ?

71

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
paslawek napisał/a:
JuliaUK33 napisał/a:

Ja to mam gdzies z kim pisze,bo mam teraz wiekszy dylemat zyciowy

2kg "nadwagi" ?

Tak wlasnie szukalam diet na necie na odchudzanie

72 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2023-09-20 10:52:38)

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
R_ita2 napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:
R_ita2 napisał/a:

Czyli teraz nie będę tylko Ritą od trollingu ale Ritą, która się uśmiercała i zmartwychwstała : D już czekam na dracarys i Magdalenę1111 <3

Musiały Cię nieźle dotknąć moje ostatnie posty, że mam w dupie Twoje schizy i groźby samobójcze, że mnie tu przywołujesz i nawet własne samobójstwo sfingowałaś :-D Na co liczyłaś? Że userzy będą się litować nad Twoim marnym losem, a tych, którzy Cię nie oszczędzali spotka forumowy ostracyzm czy coś w tym stylu? Coż za naiwność. Nie chwyciło, to wróciłaś z wkrętką, że ktoś się podszył pod Ciebie. Kolejna Twoja naiwność.  Aż trudno uwierzyć, że mogłaś sobie uroić w tym chorym łbie, że ktoś trzeźwo myślący chwyci haczyk. Dziewczyno, zrób coś ze swoim życiem, skończ z myśleniem życzeniowym, bo to droga donikąd.

Po prostu to ty mnie wszędzie widziałaś. Nikt nie węszył w tematach trollowania, a ty wyskakiwałaś, że to znowu Rita. Wchodzę na forum po paru dniach a tam się okazuje, że znowu coś potworzyłam i kto to zarzucał? Magdalena. Trochę się uderz w pierś i przeanalizuj ile razy mi zarzucałaś trolling a nawet spamowanie, gdzie nigdy tego nie robiłam.

Mi się po tej próbie uśmiercenia nie chce w ogóle wchodzić na forum więc zabijcie brawo, nie zamierzam!

Wiesz co to jest projekcja? Jeśli nie, to poczytaj, bo właśnie ją zastosowałaś. Mnie się zdarzyło ze 2-3 razy (i pewnie o wiele za mało w stosunku do wyprodukowanych przez Ciebie bytów) wskazać Ciebie jako trolla w ostatnim roku, a wybacz, ale wątków na tym forum pojawiło się o wiele więcej :-D Zresztą nie tylko ja jedna wskazywałam, że to Twój kolejny fejkowy byt. Zatem nie histeryzuj już tu.

Też nie wierzę, że dłużej wytrzymasz poza forum. Zaraz pojawi się znowu jakiś przypadkowy przechodzień, który pojawi się tu tylko po to, żeby zapytać w Twoim wątku, co słychać u autorki (a dla niepoznaki doda podobne pytanie jeszcze w dwóch innych :-D), żebyś po godzince mogła napisać, jak to zajrzałaś przypadkiem po dłuższej absencji a tu ktoś zagaduje, co u Ciebie. Wiesz jak to przekomicznie wyglądało. Ale zobacz dopiero teraz piszę, że to był kolejny Twój byt. Darowałam sobie wtedy ;-) Bo de facto Tobie się tylko wydaje, ze ludzi jakoś bardziej zajmujesz. Przecież każdy ma swoje sprawy, problemy, życie a Ty czy ja jesteśmy po prostu randomami z internetu, o których się zapomina zaraz po powrocie do reala, albo zwyczajnie nie chce im się zajmować głowy cudzymi brudami, żeby samemu się nie ufajtać tym syfem.

73

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum

To kiedy i gdzie spotkanie? Musze kupić bilet na pociąg big_smile

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
rossanka napisał/a:

To kiedy i gdzie spotkanie? Musze kupić bilet na pociąg big_smile

W sobotę, u Julki, a raczej jej koleżanki.
Tylko nie mówcie jej, będzie niespodzianka.
Adres wysyłam chętnym na pv.

A, weźcie dużo słodyczy, Julcia ostatnio coś lubi podjadać.

75

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
RozrabiakaWmalinowymGaju napisał/a:
rossanka napisał/a:

To kiedy i gdzie spotkanie? Musze kupić bilet na pociąg big_smile

W sobotę, u Julki, a raczej jej koleżanki.
Tylko nie mówcie jej, będzie niespodzianka.
Adres wysyłam chętnym na pv.

.

Poproszę, a co mi tam szkodzi big_smile.

76

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
KoralinaJones napisał/a:
RozrabiakaWmalinowymGaju napisał/a:
rossanka napisał/a:

To kiedy i gdzie spotkanie? Musze kupić bilet na pociąg big_smile

W sobotę, u Julki, a raczej jej koleżanki.
Tylko nie mówcie jej, będzie niespodzianka.
Adres wysyłam chętnym na pv.

.

Poproszę, a co mi tam szkodzi big_smile.

Co takiego sie tu dzieje?

77

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
RozrabiakaWmalinowymGaju napisał/a:
rossanka napisał/a:

To kiedy i gdzie spotkanie? Musze kupić bilet na pociąg big_smile

W sobotę, u Julki, a raczej jej koleżanki.
Tylko nie mówcie jej, będzie niespodzianka.
Adres wysyłam chętnym na pv.

A, weźcie dużo słodyczy, Julcia ostatnio coś lubi podjadać.

Wywiesze na drzwiach tabliczke "zeby mnie nie dokarmiac "

78

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
JuliaUK33 napisał/a:
KoralinaJones napisał/a:
RozrabiakaWmalinowymGaju napisał/a:

W sobotę, u Julki, a raczej jej koleżanki.
Tylko nie mówcie jej, będzie niespodzianka.
Adres wysyłam chętnym na pv.

.

Poproszę, a co mi tam szkodzi big_smile.

Co takiego sie tu dzieje?

Suprajs  nie znasz dnia ani godziny Julka big_smile

79

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
MagdaLena1111 napisał/a:
R_ita2 napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Musiały Cię nieźle dotknąć moje ostatnie posty, że mam w dupie Twoje schizy i groźby samobójcze, że mnie tu przywołujesz i nawet własne samobójstwo sfingowałaś :-D Na co liczyłaś? Że userzy będą się litować nad Twoim marnym losem, a tych, którzy Cię nie oszczędzali spotka forumowy ostracyzm czy coś w tym stylu? Coż za naiwność. Nie chwyciło, to wróciłaś z wkrętką, że ktoś się podszył pod Ciebie. Kolejna Twoja naiwność.  Aż trudno uwierzyć, że mogłaś sobie uroić w tym chorym łbie, że ktoś trzeźwo myślący chwyci haczyk. Dziewczyno, zrób coś ze swoim życiem, skończ z myśleniem życzeniowym, bo to droga donikąd.

Po prostu to ty mnie wszędzie widziałaś. Nikt nie węszył w tematach trollowania, a ty wyskakiwałaś, że to znowu Rita. Wchodzę na forum po paru dniach a tam się okazuje, że znowu coś potworzyłam i kto to zarzucał? Magdalena. Trochę się uderz w pierś i przeanalizuj ile razy mi zarzucałaś trolling a nawet spamowanie, gdzie nigdy tego nie robiłam.

Mi się po tej próbie uśmiercenia nie chce w ogóle wchodzić na forum więc zabijcie brawo, nie zamierzam!

Wiesz co to jest projekcja? Jeśli nie, to poczytaj, bo właśnie ją zastosowałaś. Mnie się zdarzyło ze 2-3 razy (i pewnie o wiele za mało w stosunku do wyprodukowanych przez Ciebie bytów) wskazać Ciebie jako trolla w ostatnim roku, a wybacz, ale wątków na tym forum pojawiło się o wiele więcej :-D Zresztą nie tylko ja jedna wskazywałam, że to Twój kolejny fejkowy byt. Zatem nie histeryzuj już tu.

Też nie wierzę, że dłużej wytrzymasz poza forum. Zaraz pojawi się znowu jakiś przypadkowy przechodzień, który pojawi się tu tylko po to, żeby zapytać w Twoim wątku, co słychać u autorki (a dla niepoznaki doda podobne pytanie jeszcze w dwóch innych :-D), żebyś po godzince mogła napisać, jak to zajrzałaś przypadkiem po dłuższej absencji a tu ktoś zagaduje, co u Ciebie. Wiesz jak to przekomicznie wyglądało. Ale zobacz dopiero teraz piszę, że to był kolejny Twój byt. Darowałam sobie wtedy ;-) Bo de facto Tobie się tylko wydaje, ze ludzi jakoś bardziej zajmujesz. Przecież każdy ma swoje sprawy, problemy, życie a Ty czy ja jesteśmy po prostu randomami z internetu, o których się zapomina zaraz po powrocie do reala, albo zwyczajnie nie chce im się zajmować głowy cudzymi brudami, żeby samemu się nie ufajtać tym syfem.

Chyba wiem o jakiej sytuacji mówisz. Miałam włączoną subskrypcję, więc siłą rzeczy od razu dostałam maila z informacją z forum na które nie wchodziłam 45 dni. Wyobraźni trochę. Stać się nato przecież.
Nawet teraz to robisz- coś mi zarzucasz, nie mając żadnych podstaw ku temu. Słowo przeciwko słowu, wyobrażenia przeciwko wyobrażeniom, projekcje przeciw projekcjom, insynuacje przeciw insynuacjom. Żyj sobie z Twoją paranoją dalej rozwalając wątki innym ludziom. Dalej będę wypowiadać się w tematach mi bliskich a jeśłi ty mnie wtedy wszędzie widzisz- to świadczy o tobie nie o mnie. jak to było... ptsd? Ojej, znowu się czepiam twojego ptsd. ale zastanów się czemu. Twoja paranoja nie jest nieuzasadniona.

80

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum

Ludziska, po co wam te rozkminy z IP, jak jasnym i oczywistym jest, że:
1. Rita napisała swoje długaśne epitafium swoim stylem, bardzo charakterystycznym i nie ma takiej opcji, żeby jakiś troll zrobił to w takiej samej formie
2. nie ma takiej opcji, żeby jakikolwiek człowiek z tego forum (niebędący Ritą) miał o niej tyle miłych rzeczy do powiedzenia, ile ona upchnęła w tym elaboracie
3. nie ma takiej opcji, żeby komukolwiek poza nią chciało się wyprodukować tyle zdań o niej samej, to miało przecież ze 2 strony A4, to masa czasu jest
4. nie ma takiej opcji, żeby ktokolwiek poza nią był tak zaznajomiony z jej aktualnym wcieleniem, z tym co robi, jak mieszka, czym się zajmuje na co dzień, jaki jest "mąż", "dziecko" itd, a wszystko się zgadzało z jej poprzednimi wpisami.

Totalnie bezczelne jest wracanie na forum, gdy tamten wpis nie chwycił tak, jak było w planie. I wciskanie nam tutaj kitu, że ona niby ma jakiegoś psychofana, któremu chciało się poświęcić x godzin na elaboraty wychwalające jej zalety i opłakujące tą wielką stratę. To jest chamstwo i bezczelność, bo owszem Rita, jesteśmy rodzajem społeczności, w której ty jesteś bezczelnym, zakłamanym atencjuszem zabierającym normalnym ludziom czas na czytanie tych twoich pierdololo.

81

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
Kasssja napisał/a:

Ludziska, po co wam te rozkminy z IP, jak jasnym i oczywistym jest, że:
1. Rita napisała swoje długaśne epitafium swoim stylem, bardzo charakterystycznym i nie ma takiej opcji, żeby jakiś troll zrobił to w takiej samej formie
2. nie ma takiej opcji, żeby jakikolwiek człowiek z tego forum (niebędący Ritą) miał o niej tyle miłych rzeczy do powiedzenia, ile ona upchnęła w tym elaboracie
3. nie ma takiej opcji, żeby komukolwiek poza nią chciało się wyprodukować tyle zdań o niej samej, to miało przecież ze 2 strony A4, to masa czasu jest
4. nie ma takiej opcji, żeby ktokolwiek poza nią był tak zaznajomiony z jej aktualnym wcieleniem, z tym co robi, jak mieszka, czym się zajmuje na co dzień, jaki jest "mąż", "dziecko" itd, a wszystko się zgadzało z jej poprzednimi wpisami.

Totalnie bezczelne jest wracanie na forum, gdy tamten wpis nie chwycił tak, jak było w planie. I wciskanie nam tutaj kitu, że ona niby ma jakiegoś psychofana, któremu chciało się poświęcić x godzin na elaboraty wychwalające jej zalety i opłakujące tą wielką stratę. To jest chamstwo i bezczelność, bo owszem Rita, jesteśmy rodzajem społeczności, w której ty jesteś bezczelnym, zakłamanym atencjuszem zabierającym normalnym ludziom czas na czytanie tych twoich pierdololo.

+1

82

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
TheFrozen Autumn napisał/a:

Ale mata ludzie problemy tu uohohohooo

No nie, jeszcze w moim temacie

83

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
TheFrozen Autumn napisał/a:
JuliaUK33 napisał/a:
TheFrozen Autumn napisał/a:

Ale mata ludzie problemy tu uohohohooo

No nie, jeszcze w moim temacie

Znalazlas robote ?

A po co?

84

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
Kasssja napisał/a:

Ludziska, po co wam te rozkminy z IP, jak jasnym i oczywistym jest, że:
1. Rita napisała swoje długaśne epitafium swoim stylem, bardzo charakterystycznym i nie ma takiej opcji, żeby jakiś troll zrobił to w takiej samej formie
2. nie ma takiej opcji, żeby jakikolwiek człowiek z tego forum (niebędący Ritą) miał o niej tyle miłych rzeczy do powiedzenia, ile ona upchnęła w tym elaboracie
3. nie ma takiej opcji, żeby komukolwiek poza nią chciało się wyprodukować tyle zdań o niej samej, to miało przecież ze 2 strony A4, to masa czasu jest
4. nie ma takiej opcji, żeby ktokolwiek poza nią był tak zaznajomiony z jej aktualnym wcieleniem, z tym co robi, jak mieszka, czym się zajmuje na co dzień, jaki jest "mąż", "dziecko" itd, a wszystko się zgadzało z jej poprzednimi wpisami.

Totalnie bezczelne jest wracanie na forum, gdy tamten wpis nie chwycił tak, jak było w planie. I wciskanie nam tutaj kitu, że ona niby ma jakiegoś psychofana, któremu chciało się poświęcić x godzin na elaboraty wychwalające jej zalety i opłakujące tą wielką stratę. To jest chamstwo i bezczelność, bo owszem Rita, jesteśmy rodzajem społeczności, w której ty jesteś bezczelnym, zakłamanym atencjuszem zabierającym normalnym ludziom czas na czytanie tych twoich pierdololo.

+2

85

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum

R_ita2 rządzi na forum niepodzielnie i rozpala wyobraźnię a podobno wystarczy ignorować trolla i nie odpowiadać na jego posty big_smile.

86

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
Dracarys napisał/a:
Kasssja napisał/a:

Ludziska, po co wam te rozkminy z IP, jak jasnym i oczywistym jest, że:
1. Rita napisała swoje długaśne epitafium swoim stylem, bardzo charakterystycznym i nie ma takiej opcji, żeby jakiś troll zrobił to w takiej samej formie
2. nie ma takiej opcji, żeby jakikolwiek człowiek z tego forum (niebędący Ritą) miał o niej tyle miłych rzeczy do powiedzenia, ile ona upchnęła w tym elaboracie
3. nie ma takiej opcji, żeby komukolwiek poza nią chciało się wyprodukować tyle zdań o niej samej, to miało przecież ze 2 strony A4, to masa czasu jest
4. nie ma takiej opcji, żeby ktokolwiek poza nią był tak zaznajomiony z jej aktualnym wcieleniem, z tym co robi, jak mieszka, czym się zajmuje na co dzień, jaki jest "mąż", "dziecko" itd, a wszystko się zgadzało z jej poprzednimi wpisami.

Totalnie bezczelne jest wracanie na forum, gdy tamten wpis nie chwycił tak, jak było w planie. I wciskanie nam tutaj kitu, że ona niby ma jakiegoś psychofana, któremu chciało się poświęcić x godzin na elaboraty wychwalające jej zalety i opłakujące tą wielką stratę. To jest chamstwo i bezczelność, bo owszem Rita, jesteśmy rodzajem społeczności, w której ty jesteś bezczelnym, zakłamanym atencjuszem zabierającym normalnym ludziom czas na czytanie tych twoich pierdololo.

+2

Isabello, ja nawet nie wiem co tam było napisane, czy ktoś mnie zachwalał czy gnoił. Prawdą jest, że zrobiłam ogromny błąd że się bardzo uzewnętrzniałam na forum- zakładałam tematy, pisałam o nas dużo, niemal wszystko i widać ktoś wykorzystał to przeciwko mnie. Widocznie komuś chciało się to zebrać do kupy z moich tematów i mnie "zniszczyć" bo się z tego nie obronię. W sumie bawi mnie to. Słowo przeciwko słowu. i mam wyjebane w co wierzycie. Nie będę się szarpać i udowadniać, że ktoś chciał położyć kres mojemu istnieniu na forum. jak widać loguje się, udzielam w tematach... Jak napisała Karolina, wystarczy ignorować lol

87 Ostatnio edytowany przez paslawek (2023-09-23 17:19:00)

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum

Czyściłem klawiaturę właśnie big_smile i się coś porobiło

88

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
paslawek napisał/a:

Czyściłem klawiaturę właśnie big_smile i się coś porobiło

ja jak przeczytałam twoje "yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyahgl" to myślałam, że koteczek przebiegł przez klawiaturę i że to słodkie ;D

89

Odp: Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum
R_ita2 napisał/a:

Isabello ... (...)Jak napisała Karolina, wystarczy ignorować lol

Nie Isabelo, i nie Karolina. A jeśli wystarczy ignorować, to ignoruj.

Posty [ 66 do 89 z 89 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Tak sobie mysle,co by bylo gdyby wszyscy uzytkownicy tego forum

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024