Czy golicie na co dzień miejsca intymne? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy golicie na co dzień miejsca intymne?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 65 z 65 ]

61

Odp: Czy golicie na co dzień miejsca intymne?
mali4 napisał/a:

Hej wszystkim
Wrzucam to pytanie z ciekawości. Nie gadam na takie tematy z koleżankami (jakoś nigdy na to nie zeszło, a dziwnie mi tak pytać)
Jestem ciekawa czy większość kobiet goli miejsca intymne regularnie czy raczej zachowuje naturalne włoski?
Sama mam 23 lata, golę się od nie wiem kiedy. Już jak zaczęłam dojrzewać i wyrastały mi pierwsze włoski to mnie tak denerwowały, że się ich pozbywałam. Nie za trendami, nie za modą- to mnie nie obchodzi, poczułam już dawno temu, że mnie włosy na innych częściach ciała niż głowa denerwują
Wiem, że niby jakaś bariera przed bakteriami, ale sama mam bardzo mizerne, rzadkie i cienkie (no typowo słowiańskie włosy, na całym ciele), więc z tą barierą bym nie przesadzała w moim przypadku, poza tym się golę, a nie miałam nigdy żadnej infekcji
Ostatnio nawet próbowałam zapuścić włoski- żeby zobaczyć, jak się będę z tym czuła, ale coś mi to nie szło, bo o ile gdy były krótkie to pół biedy, ale jak urosły dłuższe, to zaczęło mnie wszystko swędzieć, bo ocierało się o bieliznę, miałam otarcia (czerwone kropki na skórze, które zniknęły po depilacji), szłam ulicą i miałam ochotę się podrapać w miejscach intymnych....to chyba jednak nie dla mnie
A jestem ciekawa, jak w przypadku innych kobiet
Większość jednak się goli? Czy nie? I nie chodzi o nogi i pachy tylko stricte o miejsca intymne

Powinnaś się golić ale nie całkowicie , tylko zostawić paseczek wzdłuż warg sromowych i na wzgórku łonowym bo to bardziej seksownie wygląda. Na pewno lepiej niż byś była całkowicie wygolona.

Zobacz podobne tematy :

62

Cudka napisał/a:

Ja golę się tylko do stroju kąpielowego lub do wizyty u ginekologa. Nie odczuwam potrzeby robić tego na co dzień, poza tym mąż twierdzi, że zupełnie ogolone łono wygląda dla niego pedofilsko.

Całkowicie się z nim zgadzam

Mariusz a ten twoj "Pan"  od szostek pochwala taki design ?
Myslalem ze on preferuje  albo zarosnietego ukrytego bobra albo lysa brzoskwinie...nie zdawalem sobie sprawy ze woli wysublimowane fancy ciecia spod ostrzy gillette:)

64

edek z krainy kredek napisał/a:

Myslalem ze on preferuje  albo zarosnietego ukrytego bobra albo lysa brzoskwinie...nie zdawalem sobie sprawy ze woli wysublimowane fancy ciecia spod ostrzy gillette:)

Nie wiem o kim mówisz..

MariuszMariusz napisał/a:
edek z krainy kredek napisał/a:

Nie wiem o kim mówisz..

sorky Mariusz poje..pomylilem cie z katolem666.
Olej to

Posty [ 61 do 65 z 65 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy golicie na co dzień miejsca intymne?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021