jak często golicie włosy po pachami? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » jak często golicie włosy po pachami?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 67 ]

Temat: jak często golicie włosy po pachami?

Zastanawiam sie,czy tylko ja tak czesto golę włosy pod pachami,
czy inne kobiety też?
Golę maszynką praktycznie co drugi dzień,na dodatek jak odrastają
to są czarne i bardzo twarde(taka szczecinka).Koszmar!

Ogolnie na nogach golę kiedy sobie przypomnę,bo są
bardzo jasne i wolno rosną(mam jasną karnacje).

A jak to jest u Was?Co ile?Jak sie ich pozbywacie?
I czy macie sposób na to,by rosły wolniej i nie takie czarne?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak często golicie włosy po pachami?

Pod pachami muszę golić codziennie sad!
Depilatora nie używam, bo po prostu nie mogę znieść bólu... Raz jakoś zniosłam, ale pachy były czerwone przez dwa dni... sad
Nie wiem, co z tym zrobić hmm

3

może plastry?

albo u kosmetyczki ?

ja w zimie golę,ale w lecie rzeczywiście byłoby dobrze jednak wybrać depilację...
polecam pensetę!!!

ból nie jest straszny,  a efekt jak po depiltorze

4

Ja golę co tydzień, mi bardzo wolno rosną. No i używam antyperspirantów które nie podrażniają skóry ogolonej.

5

Ja używam depilacji (wosku na ciepło) i mam problem z głowy na ok miesiąc. Włosy odrastaja słabsze i jaśniejsze. Fakt faktem troszke boli ale raz dwa i po bólu a efekt jest..... Do bólu z czasem idzie sie przyzwyczaić smile

6

Pod pachami golę przy każdej kąpieli, więc praktycznie codziennie. A nogi to od czasu do czasu jak jest okazja...;p

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

7

Mam szczęście, bo mam rzadkie i cienkie włosy pod pachami. Pozbywam się ich raz w tygodniu depilatorem - w zupełności mi to wystarcza smile

8

co dwa dni smile

9

aburrida napisał/a:

może plastry?

albo u kosmetyczki ?

Nigdy nie próbowałam. Może to głupie, ale boję się bólu.
Boli bardziej niż na nogach, prawda?

10 Ostatnio edytowany przez fajna babka ;) (2010-01-17 21:04:45)

Pod pachami - codziennie, nogi - tak co 2,3 dni.

11

Niestety co dwa dni... Nóżki raz w tygodniu wystarcza - zastanawiam się nad laserowym usunięciem włosków... Ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Była wolna... Bo miłość wyzwala. (P. Coelho)

12

co 3 dni jakos

Musimy popełniać własne błędy.
Musimy sami się na nich uczyć, dopóki sami nie zrozumiemy, że wiedza jest lepsza niż domysły,
że nawet najgorszy, najbardziej nieodwracalny błąd jest sto razy lepszy niż niepodjęcie próby..

13

Jeśli odrastające włoski pod pachami są twarde i kłują używaj specjalnych antyperspirantów lub balsamów opóźniających odsrastanie włosów (są wtedy słabsze). Ja golę raz - dwa razy w tygodniu.

Jestem zboczona, a ty mężczyzno, podgatunku, nie wmówisz mi, że to nienormalne.

14

Fenoloftaleina napisał/a:

Jeśli odrastające włoski pod pachami są twarde i kłują używaj specjalnych antyperspirantów lub balsamów opóźniających odsrastanie włosów (są wtedy słabsze).

Serio to pomaga? Używałaś czegoś takiego?
Ja golę co dwa dni, codziennie nie mogę, bo skóra jest podrażniona... i przez właśnie twarde włoski nigdy nie jest idealnie gładka sad

15

Ja miałam straszny problem, bo każda depilacja i golenie kończyło się zapaleniem mieszka włosowego, ból był ogromny. Nie mówię już o tym, że jak rano się ogoliłam, to już wieczorem pojawiały się małe włoski. Zdecydowałam się w końcu na depilację laserową pod pachami i jestem bardzo zadowolona, trzy zabiegi i żegnaj żyletko smile Ja robiłam w Spa Ce-Ce w Warszawie(mają najsilniejszy laser). wcześniej moja przyjaciółka też robiła depilację laserową w innym salonie i musiała 5 razy powtórzyć bo laser był jakiś kiepski. W każdym razie jestem bardzo zadowolona, bo kłopot z głowy. Teraz planuję sobie zrobić w okolicach bikini.

16

Jaka była suma kosztów?

17

Łącznie zapłaciłam 900 zł (po 300 zł za każdy zabieg). Ale muszę przyznać, że nie żałuję, bo pozbyłam się kłopotu na całe życie.

18

I faktycznie pachy są gładkie i przyjemne jak reklamują wink?

19

ja gole zo 2 dni pod pachami,a nózki w zimie jeden -dwa tydzien,a latem to i codziennie,to okropne!w lato mozna oszalec,a nie wspomne jak jestem nad morzem.....ja mam włosy na nogach czarne ,mocne,i gęste...:)

20

Ja gole co drugi trzeci dzień moje krzaczki jakoś tak szybko nie rosną smile

21

około tygodnia

22

Ja miałam depilację laserową i jestem zadowolona.

23 Ostatnio edytowany przez London69 (2010-03-26 19:50:28)

Góra co 3-4 dni maszynką, a w lato depilacja smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

24

Ja sie depilacji boje w tych miejscach, wiec gole tak co 2/3 dni smile

25

Pachy tylko maszynką, co 2dni a czasem nawet codziennie - Niestety bardzo szybko odrastają sad
Wiem, że wosk czy plastry byłyby lepsze, ale chyba bym nie zniosła bólu..

He gave her six roses, one of them was fake.
He told her that when the last rose fade, he will stop loving her..

26

Ja rowniez mam problemy ,po goleniu swedzi mnie pod pachami,a golic musze z e dwa razy w tygodniu,wlasnie wpadla mi w rece reklama aparatu Brauna z usuwanie wloskow laserem,jest w tej chwili w promocji,tylko nie wiem czy to sie sprawdzi,moze ktos korzysta z takiego aparatu,zaznaczam ze jest drogi,okolo 400 zl ,prosze o rade....

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

27

Kiedys tanczylam taniec towarzyski i nasza instruktorka kazala wszystkim dziewczynom zrobic sobie wosk po pachami i kosmetyczki:) Bolec bolało jak chusteczka , ale efekt byl rewelacyjny! smile Gladziutko po pachami ani jednego wloska no po prostu marzenie;) Niestety wszystko co dobre szybko się konczy...
Aktualnie mam czarne wlosy pod pachami ktore musze golic co dwa dni sad

28

jak raz na tydzień to już uważam że często
chociaż mnie taam nikt nie podgląda wink

29

aburrida napisał/a:

może plastry?

albo u kosmetyczki ?

ja w zimie golę,ale w lecie rzeczywiście byłoby dobrze jednak wybrać depilację...
polecam pensetę!!!

ból nie jest straszny,  a efekt jak po depiltorze

pensetę? kurcze,musze spróbować.
ja muszę codziennie,tez wyrastają mi takie czarne i strasznie szybko rosną.
latem chyba wybiore sie na depilacje do kosmetyczki.

uf...

30

co 2 dni

31

To zależy smile
Zimą różnie, z reguły co 2-3 dni.
A w lato raczej robie to codziennie. smile

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia... - byłam gotowa za Ciebie umrzeć..

? ? ? Kacperek ? ? ? ur. 31.05.2011r - SN, g 00:15, 3110 g, 52 cm :*

32

Ja używam kremów do depilacji włosy są potem słabe i wolniej rosną dobry jest Joanny choć śmierdzi

33

Ja usuwam woskiem raz w miesiącu. Kiedyś goliłam codziennie. Pierwszy raz zrobiłam sobie wosk będąc na studiach kosmetycznych w ramach zajęć praktycznych. To prawda, na początku boli ale z czasem coraz mniej. Włoski miałam ciemne teraz są jasne i cieniutkie. Prawie niewidoczne. I w brew pozorom zapuszczanie włosków  wcale nie jest uciążliwe. Najpierw ich długo nie ma, a później szybko wyrastają i można je usunąć.

34

Spokojnie co 4-5 dni, ale nogi i ... - masakra. Też poważnie myślę nad laserowym, przynajmniej spokój na całe życie.

Śmieję się na samą myśl o ludziach, którzy robią różne rzeczy myśląc, że zrobią mi na złość.

35

Przetestowałam na sobie domowy laserowy depilator Silk'n. Rewelacja!!! Skuteczny, niemal bezbolesny - lekkie uczucie pieczenia. Dużo tańszy niż wizyty u kosmetyczki. Więcej szczegółw można znaleźć w internecie lub służę pomocą. Naprawdę warto się zastanowić nad użyciem takiego sprzętu.

36

mimiziaczek1, brzmisz jak reklama hmm

37

To nie reklama tylko sprawdzone informacje. Wypraktykowałam na sobie, więc dzielę się tym z innymi, kto chce to przynajmniej sprawdzi co inni o tym sądzą. Inne osoby pominą tą nowość i pozostaną przy swoich wypróbowanych sposobach.  To kwestia wyboru, ale warto wiedzieć o nowych rozwiązaniach:)

ja golę zwykłym depilatorem i po ok. tygodniu mam lekkie włoski. w kazdym razie takie, że wolę już zgolić ponownie

biedronka morderca ]:-P

39

używam krem veet albo maszynke a żeby opóżnić odrastanie włosków kupiłam sobie z mary cohr super serum podepilacyjne powoduje że  zamiast raz w tygodniu to teraz wystraczy raz na dwa tygodnie.

40

Na początku depilowałam depilatorem.Bolało bardzo,bardzo..
Zostawały małe krostki po wyrywaniu.

Teraz golę maszynką i używam żelu lub pianki (męskiej).

Pewnego razu zostałam bez depilatora (mama mi zabrała).Nie miałam nic pod ręką by wygolić pachy.Podebrałam bratu pianki do golenia a później wtarłam  jego krem musujący(hydra sensitive).Dla mnie rewelacja.Nie miałam takich podrażnień jak szybciej.
Golę w zależności od potrzeby-co drugi dzień,trzeci.

Tylko w życiu wszystko się postarza, wiecznie młoda jest tylko fantazja.

41

Golę co tydzień, czasami częściej, zależnie od potrzeb. Oczywiście tylko maszynką i męską pianką, jak koleżanka powyżej.

42

a ja już nie golę:) i bardzo się z tego cieszę, zwłaszcza przed zbliżającym się latem, laser bezboleśnie i tanio w domu:)

43

depilator jest super... ale boli za pierwszym razem jak nie wiem... a jak się zapuszcze to sie nie moge zdobyć, żeby znowu depilować  'wyrywarką'... więc golę... w zależności od potrzeb, najczęściej codziennie rano, podczas prysznica smile

44

Ja polecam wosk na ciepło trochę boli ale jak koleżanki pisały wcześniej jest spokój na ok. miesiac. Polecam kupno zestawu do depilacji i robienie tego w domu, koszt zwraca się po 3 depilacjach. Mam tu na myśli komplet (nogi, ręce, pachy i trochę bikini)

45

mimiziaczek1 napisał/a:

a ja już nie golę:) i bardzo się z tego cieszę, zwłaszcza przed zbliżającym się latem, laser bezboleśnie i tanio w domu:)

Co to za laser? Wie ktoś, pierwszy raz o czymś takim słyszę...

46

Ja golę co dwa trzy dni. Plastrów nie lubię jakoś..

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

47

laser w domu ? hmm? nie slyszlaam, myslalam o laserze w salonie szczegolnie na nogi, ale uniemozliwiloby mmi to opalenie, etraz za pozno, a pachy cóz co 2-3 dni

48

Istnieje na rynku urządzenie o nazwie silkn. Jest to domowy depilator laserowy. Skuteczny dla mnie bardzo. a przede wszystkim niemal bezbolesny:) i to dla mnie bardzo istotne. Szczegóły można przeczytać w internecie, nie bedę się rozpisywać tutaj, aby nie mie nie posadzono o reklamę, ale jeśli chcecie coś więcej wiedzieć to pytajcie o szczególy. Można też kupić silkn na allegro.

49

amidala napisał/a:

Ja polecam wosk na ciepło trochę boli ale jak koleżanki pisały wcześniej jest spokój na ok. miesiac. Polecam kupno zestawu do depilacji i robienie tego w domu, koszt zwraca się po 3 depilacjach. Mam tu na myśli komplet (nogi, ręce, pachy i trochę bikini)

Ja to bym nie polecała samemu robić na początku gdyż jak nałoży się grubszą warstwe wosku można zrobić krwiaka. Polecam iść do kosmetyczki. Koszt takiego zabiegu ok 20 zł.

50

A czy nie lepiej po prostu skorzystac z lepszych sposobów i spróbować z depilacja laserowa?
Jest teraz naprawde duzo świetnych gabinetów w których mozna ja przeprowadzić i miec juz potem swiety spokój z tym całym goleniem...

51

Jak dla mnie depilacja woskiem nie jest problemem, 5 min roboty i po kłopocie. A depilacja laserem nie jest do końca życia tylko włosy wyrastają ok 5 lat

52

Ból przy depilacji woskiem jest nieunikniony i przeżywanie go co miesiąc to srednia przyjemność:( Wolę depilację laserowa raz na jakiś czas.
Nie twierdzę, że depilacja laseowa jest na całe życie, ale jest bezbolesna i daje efekt na znacznie dłużej niż inne metody. Jeśli chodzi o efekt aż do grobowej deski to pozostaje tylko jak dotąd jeden - elektroliza.

53

Ja musze usuwac dosc czesto,bo nie przemawia do mnie przyjemnosc golenia maszynka czy depilacji woskiem,brr.

Jeśli stoisz przed trudnym zadaniem, pamiętaj, że stary dąb był kiedyś małą roślinką.

54

Pella napisał/a:

Ja musze usuwac dosc czesto,bo nie przemawia do mnie przyjemnosc golenia maszynka czy depilacji woskiem,brr.

To w jaki sposób usuwasz zbędne włosy?

55

Glupia sprawa,ale kremem ihihih.Wiem,glupie jak diabli.

Jeśli stoisz przed trudnym zadaniem, pamiętaj, że stary dąb był kiedyś małą roślinką.

Posty [ 1 do 55 z 67 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » jak często golicie włosy po pachami?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018