Czy golicie na co dzień miejsca intymne? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy golicie na co dzień miejsca intymne?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 65 ]

1

Temat: Czy golicie na co dzień miejsca intymne?

Hej wszystkim
Wrzucam to pytanie z ciekawości. Nie gadam na takie tematy z koleżankami (jakoś nigdy na to nie zeszło, a dziwnie mi tak pytać)
Jestem ciekawa czy większość kobiet goli miejsca intymne regularnie czy raczej zachowuje naturalne włoski?
Sama mam 23 lata, golę się od nie wiem kiedy. Już jak zaczęłam dojrzewać i wyrastały mi pierwsze włoski to mnie tak denerwowały, że się ich pozbywałam. Nie za trendami, nie za modą- to mnie nie obchodzi, poczułam już dawno temu, że mnie włosy na innych częściach ciała niż głowa denerwują
Wiem, że niby jakaś bariera przed bakteriami, ale sama mam bardzo mizerne, rzadkie i cienkie (no typowo słowiańskie włosy, na całym ciele), więc z tą barierą bym nie przesadzała w moim przypadku, poza tym się golę, a nie miałam nigdy żadnej infekcji
Ostatnio nawet próbowałam zapuścić włoski- żeby zobaczyć, jak się będę z tym czuła, ale coś mi to nie szło, bo o ile gdy były krótkie to pół biedy, ale jak urosły dłuższe, to zaczęło mnie wszystko swędzieć, bo ocierało się o bieliznę, miałam otarcia (czerwone kropki na skórze, które zniknęły po depilacji), szłam ulicą i miałam ochotę się podrapać w miejscach intymnych....to chyba jednak nie dla mnie
A jestem ciekawa, jak w przypadku innych kobiet
Większość jednak się goli? Czy nie? I nie chodzi o nogi i pachy tylko stricte o miejsca intymne

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy golicie na co dzień miejsca intymne?

Nie ma nic lepszego od depilacji laserem vectus, efekty sa super, mega wygoda, doceniam to szczególnie latem smile  Byłam w salonie Mariposa w Warszawie  https://www.depicare.pl/ na depilacji bikini, a teraz wróciłam do nich depilować łydki smile Po dwóch zabiegach już widzę znacznie mniej włosów. Wiem, że efekt końcowy bardzo mnie ucieszy.

3 Ostatnio edytowany przez Roxann (2022-04-03 08:37:49)

Ja myślę, że higiena i strefa bikini to podstawa. A potem co kto woli.
Niektórzy faceci nie lubią kiedy kobieta jest całkowicie ogolona bo wygląda jak dziecko.
To jest kwestia własnego komfortu i preferencji.

4

Teraz jestem ogolona, ale niekiedy, zwłaszcza zimą, zdarza się zapuszczać futerko.

5

zaqwe123 napisał/a:

Nie ma nic lepszego od depilacji laserem vectus, efekty sa super, mega wygoda, doceniam to szczególnie latem smile  Byłam w salonie Mariposa w Warszawie  na depilacji bikini, a teraz wróciłam do nich depilować łydki smile Po dwóch zabiegach już widzę znacznie mniej włosów. Wiem, że efekt końcowy bardzo mnie ucieszy.

Byłaś na depilacji laserowej? To bardzo boli? Bo chciałam iść, ale ktoś mówił, że nie wytrzymywał z bólu (ale fakt, że to było przed 2017 rokiem, może teraz mają lepszy sprzęt)

6

Gole się regularnie zawsze na zero i dokładnie

7

Ja golę się tylko do stroju kąpielowego lub do wizyty u ginekologa. Nie odczuwam potrzeby robić tego na co dzień, poza tym mąż twierdzi, że zupełnie ogolone łono wygląda dla niego pedofilsko.

8

A czy ktoś może się wypowiedzieć na temat depilacji światłem od Philips - depilator IPL Lumea ? Czy ma  ktoś,używa i są naprawdę efekty?

9

Żałosna1885 napisał/a:

A czy ktoś może się wypowiedzieć na temat depilacji światłem od Philips - depilator IPL Lumea ? Czy ma  ktoś,używa i są naprawdę efekty?

Ja mam najnowszą wersję. Działa, ale trzeba systematycznie używać i napewno nie działa od pierwszego użycia. Ja stosuję na okolice twarzy i pach, bikini nie próbowałam jeszcze.

10

LenaLu napisał/a:
Żałosna1885 napisał/a:

Ja mam najnowszą wersję. Działa, ale trzeba systematycznie używać i napewno nie działa od pierwszego użycia. Ja stosuję na okolice twarzy i pach, bikini nie próbowałam jeszcze.

Dziękuję za odp. Mam zamiar kupić ale ze względu na cenę trochę się waham.

11

Również golę się, choć w ogóle nie współżyję. Robię to dla siebie, lepiej się tak czuję, łatwiej się myje te okolice. Gdybym miał partnerkę, fajnie gdyby miała lekki zarost w miejscu intymnym, ale nigdy oczywiście nie wywierałbym o to na nią presji. smile

12

Gole się regularnie zawsze staram się robić to dokładnie bez pośpiechu . Po mimo całych starań raz na jakiś czas wyskakują mi czerwone krostki w mniejszej lub większej ilości , w takim przypadku golenie nie wchodzi w grę aż całkiem nie zejdą czy można sobie jakoś z tym poradzić

Najleprzy sposob to prosty sposob,
Dobra pianka lub zel ( polecam Vichy )
Zwykle jednorazowki Gilette chyba 2 takie niebieski z zielonym paskiem...sa git
Jak golisz klejnoty to zawsze ladnie naciagaj skorke ....po wszystkim oplucz lodowata woda,..szybciej zamyka pory i praktycznie nie ma kropek.
Ewentualnie jak nie idziesz spac tylko gdzies tam sie bujasz ...no to mozesz troche przypudrowac pudrem dla niemowlecych dupek...robi robote i w cieple dni i jak musisz caly dzien gdzies popylac.
Gladziutkie jajusia sa w deche ale jak zaczyna odrastac to kolorowa tecza zycia szybko zamienia sie w.....nic fajnego.

14

edek z krainy kredek napisał/a:

Najleprzy sposob to prosty sposob,
Dobra pianka lub zel ( polecam Vichy )
Zwykle jednorazowki Gilette chyba 2 takie niebieski z zielonym paskiem...sa git
Jak golisz klejnoty to zawsze ladnie naciagaj skorke ....po wszystkim oplucz lodowata woda,..szybciej zamyka pory i praktycznie nie ma kropek.
Ewentualnie jak nie idziesz spac tylko gdzies tam sie bujasz ...no to mozesz troche przypudrowac pudrem dla niemowlecych dupek...robi robote i w cieple dni i jak musisz caly dzien gdzies popylac.
Gladziutkie jajusia sa w deche ale jak zaczyna odrastac to kolorowa tecza zycia szybko zamienia sie w.....nic fajnego.

Jeśli nie mam krostek i nic nie stoi na przeszkodzie to gole się co 2 dni nie dopuszczam żeby włoski odrastały . Gorzej w sytuacji jeśli mam te krostki wtedy muszę odpuścić golenie na kilka dni i delikatnie włoski odrastają

15

Czy wygolony tam na łyso facet jest jeszcze męski? Ja jakoś dziwnie sie taki czuję. Wolę te 3-6mm zostawić. Tak żeby tylko nie włoski kuły

"Daj drugiemu dojść do głosu - przecież wiesz, co chcesz powiedzieć, a nie wiesz, co powie ten drugi, więc to powinno być dla Ciebie ciekawsze."
Magdalena Samozwaniec

Kufa nie wiem jakie krostki,... zapalenie mieszkow wlosowych....powod wczesniejszego golenia.
Inne krostki no to do urologa lub dermatologa - ( ale nie jestem pewien  )

17

zwykłyOn napisał/a:

Czy wygolony tam na łyso facet jest jeszcze męski? Ja jakoś dziwnie sie taki czuję. Wolę te 3-6mm zostawić. Tak żeby tylko nie włoski kuły

Próbowałem kiedyś tak przycinać ale bardzo źle się z tym czułem i wróciłem do golenia na zero

18

Kufa nie wiem jakie krostki,... zapalenie mieszkow wlosowych....powod wczesniejszego golenia.

Pojawiają się po goleniu raz na jakiś czas więc jest to zapalenie mieszków tak jak piszesz z tym że nie za każdym razem są a gole się zawsze tak samo

19

Tak to wtedy wygląda

https://thumbs4.imagebam.com/9f/79/81/MEAUDGU_t.jpg

https://thumbs4.imagebam.com/a9/d0/73/MEAUDGV_t.jpg

https://thumbs4.imagebam.com/ec/c6/3b/MEAUDGW_t.jpg

https://thumbs4.imagebam.com/5c/a0/44/MEAUDGX_t.jpg

https://thumbs4.imagebam.com/4b/58/b1/MEAUDGY_t.jpg

https://thumbs4.imagebam.com/ac/30/b1/MEAUDGZ_t.jpg

20

Mariusz198438 napisał/a:

Pojawiają się po goleniu raz na jakiś czas więc jest to zapalenie mieszków tak jak piszesz z tym że nie za każdym razem są a gole się zawsze tak samo

To nie lepiej przejść na depilację jak golenie jest takie kłopotliwe. Dajesz plastry i masz spokój na dłuższy czas. Może włosy nie będa Ci wrastały.
jak miałem fazę na zero to wolałem jednak plastry

"Daj drugiemu dojść do głosu - przecież wiesz, co chcesz powiedzieć, a nie wiesz, co powie ten drugi, więc to powinno być dla Ciebie ciekawsze."
Magdalena Samozwaniec

21 Ostatnio edytowany przez edek z krainy kredek (2022-05-24 12:37:41)

Ja tam prosty czlek jestem,czesto szybkie i proste rozwiazania dzialaja i czaczacza do przodu,  w plastry sie nie bawilem.
Kiedys zonce jakis laserowy depilator kuplem Philipsa- zbiera kurz - z tym to dopiero jest zabawa...moze na bambialki by styklo...wole nie ryzykowac:)

Najwyzej zapusc tam brode i po problemie

22

Ja pierdole usuń te zdjęcia chłopie.

Ah, women. They make the highs higher and the lows more frequent.

Witaj na forum psycholi. Tu twoje problemy zyskają nowy wymiar.

23

zwykłyOn napisał/a:
Mariusz198438 napisał/a:

To nie lepiej przejść na depilację jak golenie jest takie kłopotliwe. Dajesz plastry i masz spokój na dłuższy czas. Może włosy nie będa Ci wrastały.
jak miałem fazę na zero to wolałem jednak plastry

Jeśli mogę bez problemu się golić to wygląda to całkiem dobrze tak to wykłada na tą chwilę a goliłem się 3 dni temu

https://thumbs4.imagebam.com/bb/aa/8b/MEAUM3Z_t.jpg

https://thumbs4.imagebam.com/d0/f5/42/MEAUM41_t.jpg

https://thumbs4.imagebam.com/e8/ab/1c/MEAUM42_t.jpg

JPRD. Nie wrzucaj fotek...!!!

25

Może jestem starej daty ale tak na zero to średnio mi się podoba,jakoś mało męsko. Ale to pewnie rzecz gustu. Mężczyzni wymagają żeby kobieta była gladziutka,może teraz kobiety też tego wymagają od mężczyzn? Z tymi krostkami po goleniu chyba większość ma problem,nie ważna płeć.

Edek z krainy kredek dlaczego Philips leży nie używany? Nie daje efektów?

26 Ostatnio edytowany przez edek z krainy kredek (2022-05-24 13:42:07)

Wiesz musialbys sie zapytac mojej zonki, ale z tego co ostatnio dowiadywalem 2-3lata,....trzeba mnustwo czasu i spokoju bo music kawalatek po kawaleczku potem za 2-3tygodnie to samo.
A tak sru ciach prach 5min i po robocie czy to pod prysznicem czy w wannie...moze jej sie poprostu nie chce , z reszta czesam jak kopuch uwali w noge to zamiast sie drapac mozna sie o nogi zony troche potrzec, zawsze to jakas forma bliskosci....no wiesz jak iskanie u małp czy lizanie sie pieskow po uszach smile

27

Ok. Dzieki.Gdyby to urządzenie napewno działało to poświęciłbym czas żeby włosy te włosy usunąć
Ale coś nie dokońca mam zaufanie że takie to dobre.Maszynką jest szybko,ale te podrażnienia wkurzają i latem co drugi by wypadało,co mnie dobija. Co do drapania i bliskości to u mnie odwrotnie.Mojemu po tylu latach razem to chyba już nic nie przeszkadza byle był sex.A u mnie właśnie z tego powodu,że już kłuje nie chce. I wiecznie o to woja. A przy tym mało spontanicznie.

Tak to urzadzenie dzial zajebiscie...i bedziesz zadowolona jak moja zona na poczatku . Poprostu z wiekiem i z brakiem czasu na rozne przyjemnosci zycia wlasnie te 1.5h to sporo a tyle mniej wiecej trzeba sie z tym babrac

Z tego co pamietam to ta glowka miala ok 3cm x 1cm i musisz tym popylac....
Moja uwielbia kremiki i masci....chyba juz ladne Ferrari wtarla w cialo przez 30lat. Na szczescie Ferrari to tylko metal, plastick, szklo i skora:) nie opirdzieli, nie da kaganca, nie zmotywuje nie pocieszy nie zatroszczy i nie zadba i nie zgwalci.

29

Żałosna1885 napisał/a:

Może jestem starej daty ale tak na zero to średnio mi się podoba,jakoś mało męsko. Ale to pewnie rzecz gustu. Mężczyzni wymagają żeby kobieta była gladziutka,może teraz kobiety też tego wymagają od mężczyzn? Z tymi krostkami po goleniu chyba większość ma problem,nie ważna płeć.

Przy oralu włosy po prostu przeszkadzają.

Zgniłe jajko wink (nie JAJKA)

30

Misinx napisał/a:
Żałosna1885 napisał/a:

U facetów raczej mniej. Ale mogę się nie znać, nigdy nie robiłem.

Magdalena Samozwaniec

31

Misinx napisał/a:
Żałosna1885 napisał/a:

Mnie chodzi żeby ich trochę było na górze i to takie przystrzyżone.To przecież nie przeszkadza w oralu. Tak samo niektórzy faceci też wola jak kobieta coś tam ma.

32

Tak to urzadzenie dzial zajebiscie...i bedziesz zadowolona jak moja zona na poczatku . Poprostu z wiekiem i z brakiem czasu na rozne przyjemnosci zycia wlasnie te 1.5h to sporo a tyle mniej wiecej trzeba sie z tym babrac

Z tego co pamietam to ta glowka miala ok 3cm x 1cm i musisz tym popylac....
Moja uwielbia kremiki i masci....chyba juz ladne Ferrari wtarla w cialo przez 30lat. Na szczescie Ferrari to tylko metal, plastick, szklo i skora:) nie opirdzieli, nie da kaganca, nie zmotywuje nie pocieszy nie zatroszczy i nie zadba i nie zgwalci.

Trochę mnie to przekonało i chyba jednak sobie kupię smile

Nie no bobra troche musi zostac zeby zapach pizma sie utrzymywal. Takie calkie gole lono to jak u dzieci....zalatuje pedofilskim gustem.
Facet tez jakis krzak powinien miec ....jak na paskudnych zdjeciach powyzej korniszon moze przylegac i kluc sie w iglaki ....lapiej jak lezy na sciulce lesnej taki zrelaksowany:)

34

Żałosna1885 napisał/a:
Misinx napisał/a:
Żałosna1885 napisał/a:

Mnie chodzi żeby ich trochę było na górze i to takie przystrzyżone.To przecież nie przeszkadza w oralu. Tak samo niektórzy faceci też wola jak kobieta coś tam ma.

Dla mnie najlepiej jak czasami coś ma a czasami nie ma nic. Tak dla odmiany. Żeby się nie znudziło big_smile

Magdalena Samozwaniec

35

Nie no bobra troche musi zostac zeby zapach pizma sie utrzymywal. Takie calkie gole lono to jak u dzieci....zalatuje pedofilskim gustem.
Facet tez jakis krzak powinien miec ....jak na paskudnych zdjeciach powyzej korniszon moze przylegac i kluc sie w iglaki ....lapiej jak lezy na sciulce lesnej taki zrelaksowany:)

Hahaha ...fajne to było i prawdziwe  smile

36

zwykłyOn napisał/a:
Żałosna1885 napisał/a:
Misinx napisał/a:

Dla mnie najlepiej jak czasami coś ma a czasami nie ma nic. Tak dla odmiany. Żeby się nie znudziło big_smile

Najważniejsze żeby się nie nudziło. W tej czy innej kwestii nuda wszystko zabja. smile

37 Ostatnio edytowany przez display (2022-05-24 21:02:03)

A dlaczego ma nie wrzucać fotek? Mnie to wcale nie przeszkadza a gdyby jakaś laska wrzuciła fotkę swojej ogolonej "pusi" to już pewnie byś nie miał z tym problemu?

Ot podwójne standardy...

Nawet potrojne standary i poczworne bo i syjamskie rodzenstwo chcialo by cos poogladac, albo transy po zabiegach:)

Ej Nie no spox , wnet i galeria hemoridow, grzybic , luszczycy, stulejek, przerosnietych wagin, warg sromowych wiekszych, mniejszych, lechtaczek  itp itd...

Dobra nie ma tematu...zpodajcie swoje fryzury, zdiagnozujemy i opiszemy co porawic i uleprzyc:)

39

Proszę nie słuchać i zdjęć nie wrzucać,bo oczy krwawią  wink Może lepiej jakieś rady,żeby jak najmniej było tych krostek i podrażnień.Gdzieś wyczytałam żeby na olejek się golić, najlepiej później bielizny nie zakładać i robić piling. Niby jest lepiej.Macie jakieś sprawdzone sposoby?

40

Proszę nie słuchać i zdjęć nie wrzucać,bo oczy krwawią  wink Może lepiej jakieś rady,żeby jak najmniej było tych krostek i podrażnień.Gdzieś wyczytałam żeby na olejek się golić, najlepiej później bielizny nie zakładać i robić piling. Niby jest lepiej.Macie jakieś sprawdzone sposoby?

41

Misinx napisał/a:
Żałosna1885 napisał/a:

W istocie.Zarówno kobiece jak i męskie i nie ma przeproś smile

Tylko czasem wśród mroku,straszy i krąży wokół zamyślony marabut, w lepkich błotach błądzący ptak
Lecz dzień lęki wymiecie,wiec spokojnie możecie drzwiami trzasnąć i zasnąć gdy "dobranoc" powiemy wam

42

Czasami zdarza mi się zrobić sobie przerwę, ale generalnie golę się codziennie. Już sobie nie wyobrażam chodzić z buszem większym niż kilkudniowy

43

Be. napisał/a:

Ja pierdole usuń te zdjęcia chłopie.

smile smile Hihii... no przecież nie puszcza pornola, którego każdy ogląda, tylko prezentuje dokumentację medyczną smile

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

44

hahaha
padlam po tych fotach xD

45

O jezu dopiero odkryłam hahahahahahah

Misinx napisał/a:

Zwłaszcza jak są dłuższe od przyrodzenia big_smile

47

Ponoć powrót do naturalnego owłosienia jest na czasie jak szepczą tu i tam. Co cieszy, bo golenie na zero stref intymnych jako żywo najbardziej kojarzyło mi się z pedofilią i szwedzkim porno lat 90-tych.

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

48

No dobra, a drogie panie usuwacie włoski zawsze same, czy pozwalacie uczestniczyć w tym swoim facetom ?
Ja w dwóch przypadkach byłem operatorem golarki big_smile Stresujące. Trzeba bardzo uważać.

Zgniłe jajko wink (nie JAJKA)

9

Snake napisał/a:

Ponoć powrót do naturalnego owłosienia jest na czasie jak szepczą tu i tam. Co cieszy, bo golenie na zero stref intymnych jako żywo najbardziej kojarzyło mi się z pedofilią i szwedzkim porno lat 90-tych.

Że wspomnę byłą kandydatkę na prezydentkę.....jakby natura chciała to by tam włosy nie rosły .... smile

Misinx napisał/a:

Ja w dwóch przypadkach byłem operatorem golarki big_smile Stresujące. Trzeba bardzo uważać.

Spoko....spoko....dzieci od tego nie będzie smile

50

Ja bała bym się,za wielki tchórz jestem na takie zabawy smile

51

Misinx napisał/a:

No dobra, a drogie panie usuwacie włoski zawsze same, czy pozwalacie uczestniczyć w tym swoim facetom ?

A kto niby ogoli lepiej niż sam facet-golący się od zarania wąsa smile
Nie obawiam się oddać w fachowe ręce-czy to w nich jest elektryczna golarka,czy nożyk czy nawet brzytwa smile smile

Tylko czasem wśród mroku,straszy i krąży wokół zamyślony marabut, w lepkich błotach błądzący ptak
Lecz dzień lęki wymiecie,wiec spokojnie możecie drzwiami trzasnąć i zasnąć gdy "dobranoc" powiemy wam

No ciekawe jakie sa preferncje kobiet odnosnie meskiego zarostu ma mordzie.
Czy lepiej jak gladki pysk czy moze z takim miekszym zarostem , czy moze dlugi was z zapachem jedzenia:). Ostra szczecina chyba nie bardzo:)
W sumie jak mamy taki wiekszy zarost niech bedzie 8-10mm na mordzie ( taki miekki gorny bobr no nie iglak w kazdym badz razie) to jak pluszak byle czysty i pachnacy:)

53 Ostatnio edytowany przez KoralinaJones (2022-05-30 17:31:53)

Misinx napisał/a:

Oj nie, fuj tongue
Pomijając że i tak nie mam nic wspólnego z golarką.

No ciekawe jakie sa preferncje kobiet odnosnie meskiego zarostu ma mordzie.
(...) Ostra szczecina chyba nie bardzo:)

3 - 4 dniowy, pozornie niedbały i drapiący jest baaardzo ok big_smile
Lubię

54

Najlepiej właśnie taki 2-3 dyniowy ale tygodniowy to już nie,bo drapie i tylko wkurza.I tak np.blondyni mi się nie podobają z zarostem a bruneci bardzo smile

55

Bardzo lubię taki właśnie " niedbały", ale nie każdemu facetowi to pasuje.
Co do golenia- uciążliwe Toto, ale trawnik trzeba czasem przystrzyc. Na plażę na przykład. Żaden chłop nie odważył się mi tego zrobić. Misinx- brawo!

" Pamietaj, że Rzecz,która przedstawia się dorzecznie w Twoim łebku, może wyglądać mniej dorzecznie poza nim"
K. Puchatek.

56

Ja lubię afro. A na mordzie jak rośnie, byle nie trzydniowy, bo drapie pieruństwo.

I am red hot kitchen and I am cool...

Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie, póki jeszcze czas...
https://m.youtube.com/watch?v=Ty9Pcg3qrmU

57

Dwa lata hodowałem zarost i wojsko ogoliło mnie na gładko wink Teraz jestem znów na początku drogi...

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

58

Idźcie na na depilacje laserową i będzie po problemie smile Ja tez miałam po goleniu podrażniona skórę a teraz święty spokój z goleniem. Jest to mega komfort i wygoda.

59 Ostatnio edytowany przez Chingachgook (2022-07-27 21:29:11)

Ja tam lubię  jak kobieta jest na dole przystrzyżona, podgolona po bokach itd. ale od całkiem ogolonej to już wolę nawet całkiem nieogoloną. No ale jak się człowiek wychował na "materiałach" z lat 80-tych to trudno, żeby było inaczej.

Sam również na sobie próbowałem opcji wszelakich, i na dole i na twarzy, przy czym na twarzy golę się rzadko. Głównie na jakieś okazje albo tak tylko dla odmiany, na parę tygodni po czym wracam do defaultowej brody. Żona nie ma z tym problemu.

60

A ja jestem starej daty, golę tylko pachy i nogi, A w innych miejscach mi nie przeszkadzają, to jest tam

Posty [ 1 do 60 z 65 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy golicie na co dzień miejsca intymne?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021