Zniknięcie chemii po pocałunku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zniknięcie chemii po pocałunku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Zniknięcie chemii po pocałunku

zdarzyło Wam się, że chemia znikła po pierwszym pocałunku, bo on po prostu "nie smakował"?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Zniknięcie chemii po pocałunku

Jesli chodzi o awokado to tez nie jestem jego "fanem" taki mdlawy w sumie smak nijaki, zeby byl zjadliwy trzeba z czyms polaczyc.

3

To znaczy że tej relacji nie będzie. Pocalunek ma smakowac. A jeżeli powoduje obrzydzenie to mówi samo za siebie

4

kasia5266 napisał/a:

zdarzyło Wam się, że chemia znikła po pierwszym pocałunku, bo on po prostu "nie smakował"?

Tak w moim pierwszym związku tak było ale to dla tego ze ta dziewczyna mnie po prostu seksualnie nie pociągała.

5

Nie wyobrażam sobie byc z kimś, z kim nie lubię się całować, to chore

6

Pchełka0405 napisał/a:

Owszem , z perspektywy czasu też tak uważam ale ja wtedy byłem młody, głupi i nie chciałem by koledzy z osiedla mieli mnie za ciote że nie potrafię zdobyć dziewczyny. Niestety wy kobiety nie jesteście lepsze bo dziewcząt które tracą dziewictwo bo się tego wstydzą przed koleżankami też nie brakuje.

7

MariuszMariusz napisał/a:
Pchełka0405 napisał/a:

Owszem , z perspektywy czasu też tak uważam ale ja wtedy byłem młody, głupi i nie chciałem by koledzy z osiedla mieli mnie za ciote że nie potrafię zdobyć dziewczyny. Niestety wy kobiety nie jesteście lepsze bo dziewcząt które tracą dziewictwo bo się tego wstydzą przed koleżankami też nie brakuje.

Zgadza się. I w jednym jak i w drugim przypadku nie ma mowy o normalnym związku, tylko o jakiejś relacji wymuszonej przez inne okoliczności.

8

Ale to normalne.  Matka  natura wie co robi.  Nie smakuje nam pocałunek z kimś,  kto genetycznie do nas  nie pasuje, chodzi o potomstwo.  Jeśli chemia znika po pocałunku,  to wszystko  jasne smile

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Zniknięcie chemii po pocałunku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021