wiadomości na portalach randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Strony Poprzednia 1 48 49 50 51 52 76 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2,696 do 2,750 z 4,150 ]

2,696 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-21 20:10:40)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Tycho, nie rozumiesz że babka poderwana cudzym sposobem będzie do innego gościa dopasowana  a jego uwierać w żebra?
Niech żyje różnorodność przyrody.
Coś jak Szrek i Fiona mają się ludzie dopasować, a nie potem naginać i docierać czy tym podobne głupoty.

PS zresztą ja nie zapomniałam- że jedną znalazł podobną i jak wielu tchórz go obleciał, że za dobra dla niego..

po co drugi krok do babki gdzie pierwszy jak po grudzie?
To jest właśnie dobra i logiczna postawa-- mało tu takich co brną a potem tematy na forum zakładają?

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach
Zobacz podobne tematy :

2,697 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-21 20:09:01)

Tycho, nudny.trudny nie będzie szukać dziewczyny w taki sposób, jak Ty byś może szukał, bo jest inny po prostu. Co nie znaczy, że szukając po swojemu nie może nikogo znaleźć.
Męczące tematy się opuszcza, bo po co w nich siedzieć?.
Nie doszukuję się manipulacji w jego sposobie prowadzenia rozmowy. To jakiś sposób na odnalezienie się.
I ciekawe jest to, że mimo Aspergera mógłby wiele osób z forum nauczyć i dystansu do siebie, i rozumienia różnych sytuacji.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

2,698

niepodobna napisał/a:

Tycho, nudny.trudny nie będzie szukać dziewczyny w taki sposób, jak Ty byś może szukał, bo jest inny po prostu. Co nie znaczy, że szukając po swojemu nie może nikogo znaleźć.
Męczące tematy się opuszcza, bo po co w nich siedzieć?.
Nie doszukuję się manipulacji w jego sposobie prowadzenia rozmowy. To jakiś sposób na odnalezienie się.
I ciekawe jest to, że mimo Aspergera mógłby wiele osób z forum nauczyć i dystansu do siebie, i rozumienia różnych sytuacji.

Dokładnie tak myślę.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

2,699

Tycho napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Robi krok po kroku po swojemu, żeby tą jedną w końcu mieć. Nikt nie mówi, że każdy ma ten sam start.

Obawiam się, że właśnie nie robi krok po kroku, tylko w kółko ten sam pierwszy krok do różnych kobiet. Nawet jak mu ten krok wyjdzie, to tego nie sprawdzi, bo zaraz się wycofa, i spróbuje ponownie gdzie indziej.

A czy to właśnie portale randkowe nie działają według takiej zasady?
Na ile można być tam oryginalnym? Na ile wykazywać się inicjatywą, błyskotliwością i pomysłowością? Jest to jakiś schemat działania wymuszony okolicznościami, i brak jest zróżnicowania sytuacji, w których potencjalnie można kogoś poznać, a które to zróżnicowanie występuje realnie.

2,700

niepodobna napisał/a:

Ela210 napisał/a:

Tycho, nie rozumiesz że babka poderwana cudzym sposobem będzie do innego gościa dopasowana  a jego uwierać w żebra?

Mam wrażenie, że to Wy nie rozumiecie, że to co on robi to nie jest "jego sposób". To jest właśnie próba szukania kobiety sposobem innych, wbrew jego naturze, który w jego przypadku się nie sprawdza.

2,701

Tycho napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Robi krok po kroku po swojemu, żeby tą jedną w końcu mieć. Nikt nie mówi, że każdy ma ten sam start.

Obawiam się, że właśnie nie robi krok po kroku, tylko w kółko ten sam pierwszy krok do różnych kobiet. Nawet jak mu ten krok wyjdzie, to tego nie sprawdzi, bo zaraz się wycofa, i spróbuje ponownie gdzie indziej.

Tycho

przegapiłeś jeden z postów autora tematu big_smile

"...dzisiaj też zapytałbym o coś m.in. net-facetów:) jeśli znam 2 dziewczyny, z obiema ciekawie się rozmawia, obie w wieku po 30, bardzo ambitne zawodowo, z ciekawymi zainteresowaniami. Jedna po prostu pisze że to dobra okazja żeby się zobaczyć i podaje miasto i godzinę, a druga stwierdza, że zaprosiłaby gdzieś gdyby wiedziała że się zgodzę. Jedna uważa że to urocze że jestem taki niedoświadczony, z drugą o tym nie rozmawiałem, jedna czasem śmieje się ze mnie ale w taki sposób że mnie też to śmieszy, podoba jej się że ja nie jestem poważny i można się powygłupiać, a druga rozmawia prawie zawsze poważnie. Jedna bardziej podoba mi się z wyglądu. Ciekawi mnie jakie zachowanie wam bardziej podobałoby się:) bo jest czas gdy można mieć wiele kontaktów, ale jest też czas gdy np. umawiam się z kimś, mamy jakiś kontakt fizyczny typowy dla chłopaka i dziewczyny np. chodzimy za ręce, chociaż nie wiem kiedy jest moment że z kimś jest się parą i może tego nie da się nawet określić i pewnie potrzeba dużo czasu, ale wtedy już pisanie z wieloma osobami jednocześnie w taki sposób mogłoby być nieuczciwe i spowodować złe samopoczucie gdyby ktoś o tym wiedział. Może ogólnie popełniam jakiś błąd w myśleniu. Strona nr 60, dziękuję wszystkim, nie spodziewałem się tego:D".

2,702

SonyXperia napisał/a:

Na ile można być tam oryginalnym? Na ile wykazywać się inicjatywą, błyskotliwością i pomysłowością? Jest to jakiś schemat działania wymuszony okolicznościami, i brak jest zróżnicowania sytuacji, w których potencjalnie można kogoś poznać, a które to zróżnicowanie występuje realnie.

Ależ nie trzeba być oryginalnym i wyjątkowo pomysłowym. Jak ktoś ma jeden sprawdzony patent, który działa, to proszę bardzo, korzystać do woli. Problem w tym, że nudny go nie ma. To znaczy ma, ale niedziałający. A mimo wszystko go powtarza. Zresztą może to nie jest największy problem, bo są gorsze patenty, a ten jego patent może raz na jakiś czas zadziała. Większy problem jest chyba w tym, że podrywanie kobiet to nie jest festiwal otwarć. A odniosłem wrażenie, że nudny nie ciągnie gier, które rozpoczął, nawet jeśli rozpocznie dobrze.

2,703

mallwusia napisał/a:

A przegapiłem również fakt, że mu coś wyszło z którąś z opisywanych dziewczyn?

2,704

Też jestem zdania, że jak sposób nie działa to należy go zmienić. Bo czasem można próbować i próbować, każdy z zewnątrz nam przyklaskuje, a tu lata lecą.

-

2,705

Tycho napisał/a:
mallwusia napisał/a:

A przegapiłem również fakt, że mu coś wyszło z którąś z opisywanych dziewczyn?

a czy on ma obowiązek tu się ze wszystkiego spowiadać ? Wyluzuj Tycho smile

2,706

Albo sposób działa świetnie, a trzeba dojrzeć do realizacji.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

2,707

Ale co by tu miało dojrzeć? Poza tym czas działa tu na niekorzyść.

-

2,708

Burzowy napisał/a:

Ale co by tu miało dojrzeć? Poza tym czas działa tu na niekorzyść.

a dlaczego u 26 latka czas miałby działać na niekorzyść?  big_smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

2,709

Bo się starzeje, a obycia z kobietami brak, poza tym z wiekiem rosną np. wymagania finansowe względem faceta, oczekiwanie że mając X lat posiada już Y Z itd. Rówieśniczki i kilka lat młodsze mają już przytłaczające bagaże doświadczeń i różne świństwa na koncie wyrządzone poprzednim tabunom facetów. Im dalej tym gorzej.

-

2,710

Burzowy napisał/a:

Też jestem zdania, że jak sposób nie działa to należy go zmienić. Bo czasem można próbować i próbować, każdy z zewnątrz nam przyklaskuje, a tu lata lecą.

Następny "emeryt" - 26-27 lat o ile dobrze pamiętam ?

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

2,711

mallwusia napisał/a:

Obowiązku nie ma, ale to dokładnie robi. Spowiada się ze wszystkiego, zwłaszcza z tego co nic nie wnosi. No ale jeśli uważasz, że nudny spowiada się tu z tego, że napisał do dziewczyny z kropką w profilu, a zataił fakt, że umówił się na randkę, to pozazdrościć intuicji wink

2,712

Tycho napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Ależ nie trzeba być oryginalnym i wyjątkowo pomysłowym. Jak ktoś ma jeden sprawdzony patent, który działa, to proszę bardzo, korzystać do woli. Problem w tym, że nudny go nie ma. To znaczy ma, ale niedziałający. A mimo wszystko go powtarza. Zresztą może to nie jest największy problem, bo są gorsze patenty, a ten jego patent może raz na jakiś czas zadziała. Większy problem jest chyba w tym, że podrywanie kobiet to nie jest festiwal otwarć. A odniosłem wrażenie, że nudny nie ciągnie gier, które rozpoczął, nawet jeśli rozpocznie dobrze.

Nie ma żadnych "sprawdzonych patentów", bo na jedną osobę zadziała to, na drugą co innego.

Pociągnięcie znajomości to inna rzecz.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

2,713

niepodobna napisał/a:

Nie ma żadnych "sprawdzonych patentów", bo na jedną osobę zadziała to, na drugą co innego.

"Sprawdzony" to nie taki, który zadziała na każdą, ale taki, który ma stosunkowo wysoką skuteczność. Zresztą napisałem hipotetycznie: jeśli ma, to niech stosuje.

2,714

paslawek napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Następny "emeryt" - 26-27 lat o ile dobrze pamiętam ?

Owszem, ale cóż z tego?

-

2,715 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-21 21:01:49)

Burzowy napisał/a:

Bo się starzeje, a obycia z kobietami brak, poza tym z wiekiem rosną np. wymagania finansowe względem faceta, oczekiwanie że mając X lat posiada już Y Z itd. Rówieśniczki i kilka lat młodsze mają już przytłaczające bagaże doświadczeń i różne świństwa na koncie wyrządzone poprzednim tabunom facetów. Im dalej tym gorzej.

No tak, to niech łapie jakąkolwiek, byle się obyć smile
A kto by tam myślał o dalszym losie tej jakiejkolwiek? No tak, założysz, że jest jedną z tych, co mają "różne świństwa na koncie wyrządzane tabunom facetów", i już wszystko się zgadza i wszystko wolno smile

2,716

Tycho napisał/a:
mallwusia napisał/a:

Obowiązku nie ma, ale to dokładnie robi. Spowiada się ze wszystkiego, zwłaszcza z tego co nic nie wnosi. No ale jeśli uważasz, że nudny spowiada się tu z tego, że napisał do dziewczyny z kropką w profilu, a zataił fakt, że umówił się na randkę, to pozazdrościć intuicji wink

Niby nic nie wnosi, a temat pędzi jak pendolino big_smile big_smile

p.s. Gdyby mnie facet zapytał, czy lubię siedzieć na krześle, to by mogło być całkiem zabawnie big_smile big_smile

2,717

Burzowy napisał/a:

jak Ty się lubisz drażnić big_smile big_smile

2,718

Burzowy, a panowie po 30 stkę , wolni, to mają alimenty do płacenia ( jak nie placą na swoje dzieci, to tym gorzej, bo nieodpowiedzialni) , zarys brzuchola, coraz mniej energii, a i sprzęt coraz mniej sprawny... no może, jak mają kasę, to jakieś naiwne dzierlatki na krotko złapią; a jak dzierlatka sprytna, to i da sobie dziecko zrobic, może i pana przed ołtarz zaciągnie- i będzie panu z biegiem lat rogi przyprawiała...
( uwaga , ironia! )

2,719

mallwusia napisał/a:
Tycho napisał/a:
mallwusia napisał/a:

p.s. Gdyby mnie facet zapytał, czy lubię siedzieć na krześle, to by mogło być całkiem zabawnie big_smile big_smile

Ja bym to uznała za przykład absurdalnej gadki, jaką lubię, też rodzaj humoru.

2,720

mallwusia napisał/a:

Pędzi, bo pisałem, że jest sztucznie podtrzymywany. Już kilka razy widziałem, że temat się wyczerpał, nikt nie miał nic do dodania, wtedy wracał nudny ze swoim "hmmm? ciekawe", i zwracał się do każdego osobiście, łechtając przy okazji jego próżność. Co by o nim nie mówić, byłby pewnie dobrym gospodarzem na jakimś raucie wink A dalej to już sami się napędzacie, bo z kolei reszta piszących jakieś swoje opinie posiada.

mallwusia napisał/a:

To z krzesłem akurat ja wymyśliłem tongue

2,721

Tycho napisał/a:
mallwusia napisał/a:

Pędzi, bo pisałem, że jest sztucznie podtrzymywany. Już kilka razy widziałem, że temat się wyczerpał, nikt nie miał nic do dodania, wtedy wracał nudny ze swoim "hmmm? ciekawe", i zwracał się do każdego osobiście, łechtając przy okazji jego próżność. Co by o nim nie mówić, byłby pewnie dobrym gospodarzem na jakimś raucie wink A dalej to już sami się napędzacie, bo z kolei reszta piszących jakieś swoje opinie posiada.

mallwusia napisał/a:

To z krzesłem akurat ja wymyśliłem tongue

To na mnie by zadziałało : D

2,722

niepodobna napisał/a:

A lubisz? ;D

2,723

taak  na randkę poszedł, a Ciebie Tycho na zastępstwo przysłał.. smile
no chyba że Cię komar ugryzł i tu zaczepiasz..

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

2,724

Tycho napisał/a:
niepodobna napisał/a:

A lubisz? ;D

Uwielbiam ; >

2,725

Ela210 napisał/a:

Spokojnie, Ciebie nie zaczepiam...

2,726

niepodobna napisał/a:

Uwielbiam ; >

A wolisz krzesła czy szezlongi? ;D

2,727

Weekend się zaczyna, na randki jakieś byście poszli (wolni), a nie na forum gadki jałowe uskuteczniać tongue
A dzisiaj, to chyba Noc Kupały jest ? big_smile
Kto chętny na Strzałę Amora tongue

2,728

rossanka napisał/a:

Weekend się zaczyna, na randki jakieś byście poszli (wolni), a nie na forum gadki jałowe uskuteczniać tongue

czemu sama nie pójdziesz?

2,729

Tycho napisał/a:
rossanka napisał/a:

Czy to zaproszenie? big_smile

2,730

rossanka napisał/a:
Tycho napisał/a:
rossanka napisał/a:

A było zaproszeniem z Twojej strony?

2,731

rossanka napisał/a:

A dzisiaj, to chyba Noc Kupały jest ? big_smile
Kto chętny na Strzałę Amora tongue

No właśnie mi to powiedziała szanowna małżonka. Co panowie szukający panny robią w piątek na forum? Panowie, cytat - idźcie coś zaruchać!

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

2,732

Tycho napisał/a:
rossanka napisał/a:
Tycho napisał/a:

A było zaproszeniem z Twojej strony?

To była letnia (nie chodzi o temperaturę) prowokacja smile

2,733 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-21 22:01:11)

Tycho napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Spokojnie, Ciebie nie zaczepiam...

Zawsze jestem spokojna.
Teraz zaczepiasz, ale weekend i nie będę się odgryzać smile
Nie budzisz we mnie aż takich emocji.
Ciekawe czy wzbudzasz w Nudnym Trudnym..

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

2,734

Snake napisał/a:

No właśnie mi to powiedziała szanowna małżonka. Co panowie szukający panny robią w piątek na forum? Panowie, cytat - idźcie coś zaruchać!

gdyby to bylo takie proste...

2,735

Tycho napisał/a:
Snake napisał/a:

gdyby to bylo takie proste...

To akurat jest proste.
Gorzej z kimś do związku, takim na życie  sad

2,736

rossanka napisał/a:

To akurat jest proste.

Może z Twojej perspektywy jest. Z mojej nie. Ale też niespecjalnie mi zależy by znaleźć kogoś do "poruchania".

2,737

Tycho napisał/a:
rossanka napisał/a:

To akurat jest proste.

Może z Twojej perspektywy jest. Z mojej nie. Ale też niespecjalnie mi zależy by znaleźć kogoś do "poruchania".

A co ze Strzałą Amora? Też na "nie" ?

2,738 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-06-21 22:12:09)

Tycho napisał/a:
niepodobna napisał/a:

"Sprawdzony" to nie taki, który zadziała na każdą, ale taki, który ma stosunkowo wysoką skuteczność. Zresztą napisałem hipotetycznie: jeśli ma, to niech stosuje.

Nie, nie ma czegoś takiego jak "stosunkowo wysoka skuteczność" jakiegoś "patentu". Skuteczność, to może mieć określona osoba z uwagi na swoje cechy, skuteczność rozumiana jako "powodzenie", choćby żadnego sposobu, patentu i innych czary-mary nie stosowała. Odnoszę wrażenie że tym którym brakuje właśnie "tego czegoś" i to nie w fizycznej urodzie, ale w osobowości, klepią te swoje teorie na temat "sposobu" bo go usilnie szukają nie potrafiąc w sposób naturalny zainteresować kogoś samym sobą.

2,739

Sa sposoby, oczywiście raczej na krótsza relacje. A co do piątku i weekendu, to u mnie najbardziej pracowita cześć tygodnia. Choćby mi anioł z nieba spadł, to bym nie miał czasu.

-

2,740

Burzowy napisał/a:

Sa sposoby, oczywiście raczej na krótsza relacje. A co do piątku i weekendu, to u mnie najbardziej pracowita cześć tygodnia. Choćby mi anioł z nieba spadł, to bym nie miał czasu.

Gadanie.
Ścięło by Cię z nóg big_smile
A czas nagle zrobił się z gumy.

2,741 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-06-21 22:32:22)

Burzowy napisał/a:

Proszę, podaj choć jeden. Jestem bardzo ciekawa istnienia tej "uniwersalnej" sztuczki. Bo jak na mój gust na "krótszą" relacją, to wystarczy się spodobać i być chętnymi. To jednak chyba nie o tym mowa.

Gdyby były to każdy, choćby garbaty, szczerbaty, zezowaty i z zaczeską, nie miał problemów towarzyskich tongue

2,742 Ostatnio edytowany przez BulgGirl (2019-06-21 22:32:23)

Burzowy napisał/a:

Niby sposób na dziewczyny, które same się "pchają" masz na myśli? Czyli w sumie, żaden sposób...

2,743

Oby Ci spadł..:)

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

2,744

Ela210 napisał/a:

Bo mu się trafi jak ślepej kurze ziarnko big_smile

2,745

SonyXperia napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Bo mu się trafi jak ślepej kurze ziarnko big_smile

Jak na mój gust całkiem przenikliwa ta kura, chociaż czasem marudna wink

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

2,746

big_smile Ja wciąż czekam na odpowiedź, bo to bardzo interesujące...

2,747

Ja też big_smile

2,748 Ostatnio edytowany przez Tycho (2019-06-21 22:48:11)

SonyXperia napisał/a:
Tycho napisał/a:

Nie, nie ma czegoś takiego jak "stosunkowo wysoka skuteczność" jakiegoś "patentu". Skuteczność, to może mieć określona osoba z uwagi na swoje cechy, skuteczność rozumiana jako "powodzenie", choćby żadnego sposobu, patentu i innych czary-mary nie stosowała. Odnoszę wrażenie że tym którym brakuje właśnie "tego czegoś" i to nie w fizycznej urodzie, ale w osobowości, klepią te swoje teorie na temat "sposobu" bo go usilnie szukają nie potrafiąc w sposób naturalny zainteresować kogoś samym sobą.

Nie wiem, czy do mnie pijesz, ale dotąd nie napisałem żadnej teorii na temat "sposobu". Powtarzam, napisałem hipotetycznie, że jeśli ktoś ma sposób to niech stosuje. Ale widzę, że Cię świerzbią paluszki, żeby mi dopiec. Skoro więc się tego tak uczepiłaś, to na przekór Tobie, napiszę taką teorię teraz. Bo mówimy tu o najwcześniejszym etapie poznawania się - pierwszej wymianie zdań, która ma na celu utrzymać dalsze zainteresowanie. A na tym etapie takie patenty o "stosunkowo wysokiej skuteczności" mogą istnieć i nie mają nic wspólnego z "powodzeniem", osobowością itp. Tak jak w grze w szachy, która sama w sobie jest bardzo skomplikowana, są dobre i złe otwarcia, więc szachiści uczą się tych dobrych i tylko nimi operują. Zastosowanie takiego patentu niczego nie gwarantuje, a jedynie zwiększa szanse na to, że się sobą kogoś wstępnie zainteresuje. Dalej to już właśnie kwestia osobowości lub innych przymiotów. Taki patent jest o tyle istotny, że nawet jak się ma tą wspomnianą przez Ciebie uroczą osobowość, a nie potrafi zacząć rozmowy, to nici z efektu. Taki patent nie oznacza też wcale, że jest to jakieś konkretne magiczne zdanie. Chodzi raczej o pewną taktykę.

A paniom, które zachodzą w głowę o jakie to sposoby/patenty może chodzić, polecam film "Hitch" z Willem Smithem. Tam parę takich patentów pokazano.

2,749 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-06-21 22:52:22)

Tycho napisał/a:
SonyXperia napisał/a:
Tycho napisał/a:

Nie wiem, czy do mnie pijesz, ale dotąd nie napisałem żadnej teorii na temat "sposobu". Powtarzam, napisałem hipotetycznie, że jeśli ktoś ma sposób to niech stosuje. Ale widzę, że Cię świerzbią paluszki, żeby mi dopiec. Skoro więc się tego tak uczepiłaś, to na przekór Tobie, napiszę taką teorię teraz. Bo mówimy tu o najwcześniejszym etapie poznawania się - pierwszej wymianie zdań, która ma na celu utrzymać dalsze zainteresowanie. A na tym etapie takie patenty o "stosunkowo wysokiej skuteczności" mogą istnieć i nie mają nic wspólnego z "powodzeniem", osobowością itp. Tak jak w grze w szachy, która sama w sobie jest bardzo skomplikowana, są dobre i złe otwarcia, więc szachiści uczą się tych dobrych i tylko nimi operują. Zastosowanie takiego patentu niczego nie gwarantuje, a jedynie zwiększa szanse na to, że się sobą kogoś wstępnie zainteresuje. Dalej to już właśnie kwestia osobowości lub innych przymiotów. Taki patent jest o tyle istotny, że nawet jak się ma tą wspomnianą przez Ciebie uroczą osobowość, a nie potrafi zacząć rozmowy, to nici z efektu. Taki patent nie oznacza też wcale, że jest to jakieś konkretne magiczne zdanie. Chodzi raczej o pewną taktykę.

Nie napisaleś żadnej teorii jednak zgadzasz się z tym że takowy patent istnieje, i tłumaczysz coś na jego temat, ale nadal  nie wiadomo co to tak naprawdę jest - jakieś magiczne słowa, gesty czy inne znaki, bez względu na to jak wyglądamy, jak się zachowujemy, i do kogo startujemy - i tu jest pies pogrzebany - że taka magiczna sztuczka w realnym świecie nie istnieje. Dlatego Ci którzy nie potrafią zainteresować sobą wierzą w tę czarodziejską różdżkę patentu.
Nadal umieram z ciekawości co to jest? Jak wygląda? Jak brzmi?

Patent, jeśli istnieje, to istnieje w konkretnej osobie. I tylko ona go ma.

2,750 Ostatnio edytowany przez BulgGirl (2019-06-21 22:53:06)

Tycho napisał/a:
SonyXperia napisał/a:
Tycho napisał/a:

A paniom, które zachodzą w głowę o jakie to sposoby/patenty może chodzić, polecam film "Hitch" z Willem Smithem. Tam parę takich patentów pokazano.

Czyli kto kogo ma bardziej zainteresować? Ten kto zaprasza? Hahaha... sorry... to dla mnie takie zabawne... teraz dosłownie śmieję się z tego, co napisałeś big_smile

Posty [ 2,696 do 2,750 z 4,150 ]

Strony Poprzednia 1 48 49 50 51 52 76 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018