wiadomości na portalach randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Strony Poprzednia 1 47 48 49 50 51 76 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2,641 do 2,695 z 4,150 ]

2,641 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-06-20 09:47:53)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Hehe Sony tak to jest, że należy mówić prawdę. Wiemy z poprzednich stron, że to dla Ciebie trudne big_smile.

Tak, to było złośliwe.

-
Zobacz podobne tematy :

2,642 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-06-20 10:51:36)

Burzowy napisał/a:

Hehe Sony tak to jest, że należy mówić prawdę. Wiemy z poprzednich stron, że to dla Ciebie trudne big_smile.

Tak, to było złośliwe.

Co do prawdy, czymkolwiek by ona nie była, raczej naiwne big_smile Pozostałych kwestii związanych z totalnym wszechogarnianiem drugiego człowieka nie chce mi się poruszać, skoro jak widać, przyjęcie do wiadomości istnienia takich kwestii jak czyjaś prywatność i intymność jest trudna do zaakceptowania dla niektórych. Może to kwestia toksycznej osobowości?

W pozostałym zakresie, moje pytanie do rossanki, pozostaje aktualne.

2,643

SonyXperia napisał/a:
anderstud napisał/a:
rossanka napisał/a:

Recepta może być banalna: masz się dobrze czuć w czyimś towarzystwie, ma Cię pociągać fizycznie, oraz masz sobie zdawać sprawę, czy widzisz się z tym człowiekiem na codzień, a nie tylko na randce przez 3 godziny, albo w weekendy gdy obydwoje jesteście wypoczęci  i "zrobieni". I najważniejsze - ma to być ktoś, przy kim mozesz być całkowicie sobą, nic nie ukrywasz i nie krępujesz się.

W niecałych trzech linijkach tekstu zawiera się właściwie wszystko co miałbym ewentualnie do powiedzenia, więc nie będę się popisywał...

A ja jestem ciekawa, co rossanka rozumie przez "całkowite bycie sobą", "nie ukrywanie niczego" i "nie krępowanie się". Aczkolwiek przyznam szczerze, że boję się o to pytać...

Przecież to oczywiste, bycie sobą to bycie sobą.

2,644

Podobno prawdziwy związek zaczyna się w momencie kiedy można "puścić bąka" przy partnerze bez zażenowania.

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

2,645 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-06-20 11:28:28)

rossanka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:
anderstud napisał/a:

W niecałych trzech linijkach tekstu zawiera się właściwie wszystko co miałbym ewentualnie do powiedzenia, więc nie będę się popisywał...

A ja jestem ciekawa, co rossanka rozumie przez "całkowite bycie sobą", "nie ukrywanie niczego" i "nie krępowanie się". Aczkolwiek przyznam szczerze, że boję się o to pytać...

Czyli?
A co z resztą?

john.doe80 napisał/a:

Podobno prawdziwy związek zaczyna się w momencie kiedy można "puścić bąka" przy partnerze bez zażenowania.

No cóż big_smile Czytając wypowiedź rossanki dotyczącą "nie krępowania się" pierwsze o czym pomyślałam to o niedomykaniu drzwi od WC wink
Dlatego też dopytuję o co jej dokładnie chodziło, bo zapewne nie o to.

2,646

SonyXperia napisał/a:
rossanka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Czyli?
A co z resztą?

john.doe80 napisał/a:

No coż big_smile Czytając wypowiedź rossanki dotyczącą "nie krępowania się" pierwsze o czym pomyślałam o to niedomykaniu drzwi od WC wink

Z jaką znowu resztą?Jak jesteś sobą, to jesteś sobą. Więc też nie krępujesz się i nie wstydzisz powiedzieć o swoich problemach.

2,647 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-06-20 11:32:54)

rossanka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:
rossanka napisał/a:

Czyli?
A co z resztą?

john.doe80 napisał/a:

No coż big_smile Czytając wypowiedź rossanki dotyczącą "nie krępowania się" pierwsze o czym pomyślałam o to niedomykaniu drzwi od WC wink

Z jaką znowu resztą?Jak jesteś sobą, to jesteś sobą. Więc też nie krępujesz się i nie wstydzisz powiedzieć o swoich problemach.

Co się kryje pod stwierdzeniami "nie ukrywanie niczego" oraz "nie krępowanie się".
Bo jak widzisz, można pomyśleć o rożnych rzeczach big_smile

Co do problemów, to jest chyba oczywiste, że partner powinien być wsparciem. Ale i na tym tle "wsparcie" możne rozumieć bardzo różnie i szeroko. Co człowiek, to pewnie oczekiwanie czym owo wsparcie powinno być.

2,648

SonyXperia napisał/a:
rossanka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Czyli?
A co z resztą?

Co się kryje pod stwierdzeniami "nie ukrywanie niczego" oraz "nie krępowanie się".

Przecież jesteśmy zupełnie inni. I każdy jest jednocześnie sobą.

2,649

rossanka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:
rossanka napisał/a:

rossanko, zwracam jedynie uwagę na to, że mówisz zazwyczaj bardzo ogólnikowo, posługując się pewnymi utartymi, uniwersalnymi sformułowaniami, a w rzeczywistości ich pojmowanie czy interpretacja dla każdego z nas może być zgoła odmienna.

2,650

SonyXperia napisał/a:
rossanka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

rossanko, zwracam jedynie uwagę na to, że mówisz zazwyczaj bardzo ogólnikowo, posługując się pewnymi utartymi, uniwersalnymi sformułowaniami, a w rzeczywistości ich pojmowanie czy interpretacja dla każdego z nas może być zgoła odmienna.

No ale nie mam wpływu na to, co i jak sobie pomyśli.  To już własna interpretacja.

2,651 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-06-20 11:54:38)

rossanka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:
rossanka napisał/a:

No ale nie mam wpływu na to, co i jak sobie pomyśli.  To już własna interpretacja.

Masz, poprzez sprecyzowanie tego, co Ty rozumiesz pod danym pojęciem a w związku z tym czego oczekujesz.
Prosty przykład. Załóżmy, że oczekujesz wsparcia w problemach. Ale wsparcie może np. polegać na wysłuchaniu o problemie albo na podaniu konkretnej rady albo na podjęciu jakiś konkretnych działań albo nawet na wyręczeniu poprzez przejęcie rozwiązania problemu.
I teraz pytanie czym by dla Ciebie było otrzymania takiego wsparcia a czym danie wsparcia?

2,652

SonyXperia napisał/a:
rossanka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Masz, poprzez sprecyzowanie tego, co Ty rozumiesz pod danym pojęciem a w związku z tym czego oczekujesz.
Prosty przykład. Załóżmy, że oczekujesz wsparcia w problemach. Ale wsparcie może np. polegać na wysłuchaniu o problemie albo na podaniu konkretnej rady albo na podjęciu jakiś konkretnych działań albo nawet na wyręczeniu poprzez przejęcie rozwiązania problemu.
I teraz pytanie czym by dla Ciebie było otrzymania takiego wsparcia a czym danie wsparcia?

To zależy czego oczekuje.  Bo mogę powiedzieć,  słuchaj Ziutek,  chce się wyżalić bo stało się to to i to i muszę koniecznie się wygadać  aby sobie ulżyć.. Albo mogę powiedziec: słuchaj Ziutek,  doradz mi co zrobić,  bo mam taki problem,  że. ....

2,653

anderstud napisał/a:
rossanka napisał/a:

Recepta może być banalna: masz się dobrze czuć w czyimś towarzystwie, ma Cię pociągać fizycznie, oraz masz sobie zdawać sprawę, czy widzisz się z tym człowiekiem na codzień, a nie tylko na randce przez 3 godziny, albo w weekendy gdy obydwoje jesteście wypoczęci  i "zrobieni". I najważniejsze - ma to być ktoś, przy kim mozesz być całkowicie sobą, nic nie ukrywasz i nie krępujesz się.

Witam. Czytam to forum bardzo często. Też mam problem w tym temacie. Może kiedyś opiszę. Ale dzisiaj do rossanki. Trafilaś w punkt  z powyższym tekstem. Wczoraj  "zacytowałam" twoje słowa przyjacielowI i po trzech latach znajomości, niepewności, zrozumiał o co chodzi z tą miłościa.

2,654

Melania161 napisał/a:
anderstud napisał/a:
rossanka napisał/a:

Witam. Czytam to forum bardzo często. Też mam problem w tym temacie. Może kiedyś opiszę. Ale dzisiaj do rossanki. Trafilaś w punkt  z powyższym tekstem. Wczoraj  "zacytowałam" twoje słowa przyjacielowI i po trzech latach znajomości, niepewności, zrozumiał o co chodzi z tą miłościa.

O, to mi miło, że pomogłam  (?)

2,655

rossanka napisał/a:
Melania161 napisał/a:
anderstud napisał/a:

Pomogłaś smile Chociaż jestem troooochę stars za od Was, to problemy takie same. smile
Pozdrawiam. Lubie was wszystkich tutaj na forum.

2,656

Melania161 napisał/a:
rossanka napisał/a:
Melania161 napisał/a:

Pomogłaś smile Chociaż jestem troooochę stars za od Was, to problemy takie same. smile

To się ciesze smile
Ale dlaczego starsza? Może jesteśmy w zbliżonym wieku?

2,657

anderstud napisał/a:
rossanka napisał/a:

Gary to kiedyś tak opisał:

Gary napisał/a:

Wydaje mi się, że może być udany związek gdzie on lubi rower, a ona czytanie książek -- nie mają wspólnych zainteresowań, ale jest zgodność na poziomie "głowy, serca i cipki" -- czyli pełna zgodność. Na poziomie głowy to znaczy że mogą ze sobą rozmawiać. Serca, czyli są zaangażowani. No i mają super seks. To rzadkość taka zgodność. W tym trio nie ma wspólnych zainteresowań, wspólnego humoru, kultury. Może się tak nie da? Trudne kwestie.

https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=113924

To inny ciekawy wątek o wiadomościach na portalach randkowych.

Znerx napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

PS. Czy Wy też w wolny dzień budzicie się i wstajecie

Nie, chociaż teraz musiałem wstać żeby nakarmić kota anybiotykiem... ech....

Zdrowia dla Kotka <3

Mnie budzik obudził jak zwykle o 6.00, zapomniałam wyłączyć, ech.

Melania  - witaj na forum <3

2,658

Snake napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

A nie boisz się, że Żona po przeczytaniu tego zada Ci pytanie o jakich Użytkowniczkach piszesz? big_smile big_smile big_smile

Myślę, że bez trudu by podejrzane wytypowała wink

Krejzolka82 napisał/a:

A zdradzisz, jakby wyglądało takie szukanie na takim forum?

Na tym co się zazwyczaj robi na takim forum - na pisaniu z innymi ludźmi tongue To jest najbliższe poznawaniu ludzi w normalnym otoczeniu, kiedy nie chodzi się z transparentem "jestem samotny i szukam kogoś chętnego do związku".
Oczywiście ze względu na specyfikę internetu biorę poprawkę na pewną dozę autokreacji, któż jednak jej nie uprawia? Tylko w realu ludzie też tworzą miraże na swój temat, szczególnie jeśli trwa ruja. Ja przecież też tworzę jakieś fantomy na swój temat, bo to zabawne jak ludzie na nie reagują. To jest ryzyko ale nie większe niż na portalu randkowym.

Ps. Jakby co, to akuratnie mam wolną chatę i 6-pak (nooo. 4 zostały), bo rodzinka wyjechała. Eee, na serio to idę skorzystać, że konsola wolna, to pogram se w Wiedźmina.

Pamiętam dawno temu rodzinne spotkanie z największym forumowym  śmieszkiem i gadułą z forum dla architektów. W RL zupełnie inny człowiek - wycofany, nieśmiały, introwertyk. Ależ to było zaskoczenie!

2,659 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-06-20 13:17:02)

rossanka napisał/a:

(...)I najważniejsze - ma to być ktoś, przy kim mozesz być całkowicie sobą, nic nie ukrywasz i nie krępujesz się.

Dla mnie powyższe, to wstęp do definicji bliskości emocjonalnej. WSTĘP - dlatego nie dziwię, się, że Sony czuje niedosyt ;-)
Bo co się tak naprawdę pod tym kryje jest mega istotne.

rossanko, byłaś kiedyś w takim związku, w którym mogłaś realizować siebie, tj. „możesz być całkowicie sobą, nic nie ukrywasz i nie krępujesz się”? Jeśli tak, to będzie Ci łatwo odpowiedzieć na pytanie: CO JEST POWODEM TEGO, że „możesz być całkowicie sobą, nic nie ukrywasz i nie krępujesz się”?
A jeśli nie, to może spróbujesz poteoretyzować, co powoduje, że „możesz być całkowicie sobą, nic nie ukrywasz i nie krępujesz się”?

Znerx napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

PS. Czy Wy też w wolny dzień budzicie się i wstajecie

Na początku pomyślałaś, że masz trening zanim urodzą Ci się dzieci i będziesz musiał po nocach prawie czuwać, ale zaraz mi się przypomniało, że Ty z tych, którzy rozmnażanie zostawiają innym :-D

Zdrówka dla kotka :-)

2,660

rossanka napisał/a:
Melania161 napisał/a:
rossanka napisał/a:

To się ciesze smile

Co najmniej dekadę starsza smile.
Żeby nie robić off...
~nudny trudny~ myśle, że znajdziesz odpowiedź na swoje pytania. Trzymam kciuki.:)

2,661

Melania161 napisał/a:
rossanka napisał/a:
Melania161 napisał/a:

To się ciesze smile

Co najmniej dekadę starsza smile. smile

Pytanie od którego użytkownika starsza? smile Bo tu jest rozpiętość 25 -40 z plusem.

2,662

mallwusia napisał/a:

Pamiętam dawno temu rodzinne spotkanie z największym forumowym  śmieszkiem i gadułą z forum dla architektów. W RL zupełnie inny człowiek - wycofany, nieśmiały, introwertyk. Ależ to było zaskoczenie!

Ooo, to akurat nie musiało być świadome. Być może łatwiej mu się otwierać na niwie internetowej. Ja jestem patologicznym introwertykiem, a towarzysko w realu bywam bardzo otwarty, nieraz odstawiając "duszę towarzystwa". Włącza mi się jakaś faza i potem już na spokojnie sam do siebie myślę "co to kurna miało być?!" Bywało, że koleżanki się śmiały "no nie poznaję kolegi!" Równie dobrze mogę się dystansować, a potem docierają do mnie wieści żem zarozumiały bufon. To o bufonie zresztą nieraz słyszałem, bo kogoś na ulicy nie poznawałem, a ja zazwyczaj zamyślony jestem.

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

2,663

Myślę, że śmiało można wysunąć tezę o tym, że zdecydowana większość stałych uczestników tego forum na kontinuum introwersja-ekstrawersja znajduje się po stronie introwersji :-D

2,664

Snake napisał/a:
mallwusia napisał/a:

Ooo, to akurat nie musiało być świadome. Być może łatwiej mu się otwierać na niwie internetowej. Ja jestem patologicznym introwertykiem, a towarzysko w realu bywam bardzo otwarty, nieraz odstawiając "duszę towarzystwa". Włącza mi się jakaś faza i potem już na spokojnie sam do siebie myślę "co to kurna miało być?!" Bywało, że koleżanki się śmiały "no nie poznaję kolegi!" Równie dobrze mogę się dystansować, a potem docierają do mnie wieści żem zarozumiały bufon. To o bufonie zresztą nieraz słyszałem, bo kogoś na ulicy nie poznawałem, a ja zazwyczaj zamyślony jestem.

nigdy bym o Tobie nie pomyślała "patologiczny introwertyk", więc coś w tym jest big_smile

2,665

MagdaLena1111 napisał/a:

Myślę, że śmiało można wysunąć tezę o tym, że zdecydowana większość stałych uczestników tego forum na kontinuum introwersja-ekstrawersja znajduje się po stronie introwersji :-D

Czyżbyś była introwertyczką? big_smile

We all make choices. But in the end, our choices make us.

2,666 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-06-20 17:27:26)

Lucyfer666 napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Czyżbyś była introwertyczką? big_smile

Tak, nie jakąś skrajną unikającą ludzi introwertyczką, ale jednak.
A Ty?

2,667

Typ mieszany
Kiedyś również introwertyk, ale teraz to za bardzo siebie, tak siebie nie nazwę big_smile

2,668

Lucyfer666 napisał/a:

Typ mieszany
Kiedyś również introwertyk, ale teraz to za bardzo siebie, tak siebie nie nazwę big_smile

A dlaczego nie nazwiesz tak siebie? Co się zmieniło?

INTROWERSJA nie oznacza odludka, albo osobę nieśmiałą i wycofaną. Ludziom czasami się tak wydaje. A to można krótko zdefiniować jako „sposób na ładowanie wewnętrznego zasilania”, bo ekstrawertycy ładują baterie wśród ludzi, a introwertycy częściej w samotności.
Ja lubię ludzi, podobnie jak Snake potrafię zgarniać całą uwagę gdzieś na domowkach, bo jestem gadułą :-D, ale na dłuższą metę takie spotkania są dla mnie męczące i z lubością wracam do siebie, żeby naładować akumulatory, które na takich spotkaniach wyczerpuję. A ekstrawertyk idzie do ludzi, żeby naładować akumulatory.

2,669

No właśnie zwykle miałem takie odczucia względem większych spotkań towarzyskich, ale po paru akcjach zauważyłem, że i w tłumie akumulatory potrafią się solidnie ładować big_smile

Patrząc na moją naturę pewnie intro wygrywa, ale obecnie to bliżej centrum bym się zadeklarował wink

2,670

mallwusia napisał/a:

Wcale nie jestem zaskoczona, bo sama wiem jak to jest. Takie "zaskoczenie" spotyka wszystkie osoby, które mnie "poznały" poza forum. Poważna? Niemożliwe big_smile Spokojna? Niemożliwe big_smile Itp. Dlatego ja nie wierzę tak w 100% w czyjąś postać internetową ;)Może jest to jakiś wycinek osobowości człowieka, który ujawnia się w określonych okolicznościach, ale na pewno nie jest to całokształt.

2,671

Snake napisał/a:
mallwusia napisał/a:

Nie jesteś sam smile ja też jestem introwertykiem, choć w życiu wychodzę na ekstrawertyka... i problem jest jak nie odpalę machiny "uśmiechu, radości, gadatliwości" bo wtedy wychodzę na bufona...

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

2,672 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-06-21 09:49:14)

hej:) witam użytkowników nowych w temacie:D Edmund Dantes i Snake ale podobne avatary big_smile cataga chyba nie dogadałbym się z tymi osobami o których wspominasz:) poliamorysta? haha cokolwiek to znaczy, to chyba próbowali używać mądrych słów tak jak ja w gimnazjum;):P

MagdaLena1111 napisał/a:

PS. Czy Wy też w wolny dzień budzicie się i wstajecie, jakby trzeba było iść do pracy?
Na szczęście mój klub sportowy jest dzisiaj czynny,, więc sobie zrobię niezaplanowany trening od rana.

raczej tak:)klub sportowy? coś z piłki nożnej? i ogólnie dzięki za długotrwaly i konsekwentny udzial w temacie:)

Znerx napisał/a:

sad

Znerx napisał/a:

Uwielbiam te reklamy z tego tematu z netkobiet. Zawsze jakieś randkowe przekręty big_smile teraz jest serwis: szukammilionera lol
"Czas na Młodą partnerkę. Piękne kobiety szukają partnera o dochodach 10k+ miesiecznie"

takie dochody to chciałbym mieć:D ale dla siebie, nie po to żeby mieć większe szanse u dziewczyn:) ciekawe jak im udaje się zdobyć takie miejsca pracy

Burzowy napisał/a:

Wszystko się zgadza, tylko ross właśnie dzisiaj mamy próbowanie. Próbkowanie bez końca, zawarcie małżeństwa i dalej próbkowanie. Ludzie czekają na jakieś olśnienie i nie wiedzą, że to wszystko zależy od ich świadomych decyzji. Można się przerażic tym z iloma osobami ludzie potrafią być blisko, jaka to masowka jest.

hmm? ciekawe:) próbkowanie?

rossanka napisał/a:

Zgroza, żaden tam himalaista, ogólnie to po doświadczeniach,  uciekam od tzw pasjonatów yikes
Recepta może być banalna: masz się dobrze czuć w czyimś towarzystwie, ma Cię pociągać fizycznie, oraz masz sobie zdawać sprawę, czy widzisz się z tym człowiekiem na codzień, a nie tylko na randce przez 3 godziny, albo w weekendy gdy obydwoje jesteście wypoczęci  i "zrobieni". I najważniejsze - ma to być ktoś, przy kim mozesz być całkowicie sobą, nic nie ukrywasz i nie krępujesz się. Oczywiście nie oznacza to, że trzeba od razu wszystko wywalać ze swojego wnętrza, co może być przytłaczające dla drugiej osoby.

to jest dobre! uciekanie od pasjonatów też ciekawe smile

Rumunski_Zolnierz napisał/a:

Ja osobiście z rodziny nie znam ani jednego wiecznego kawalera czy samej panny, z wyjątkiem mnie smile

cześć ponownie:) smile tak jak ostatnio pisaliśmy, spróbowałem pisać do dziewczyn z mniejszych miast, dotychczas skuteczność 0/1 (jedna próba, jedna odczytana, brak odp. i to była ta wiadomość która spodobała Ci się), dzisiaj po około 2-tygodniowej przerwie ponownie zalogowałem się na portal i kryteria wyszukiwania są nadal takie same, natomiast nie szukałem profilu z ciekawym opisem, tym razem dziewczyna mająca tylko kropkę, wysłałem taką treść: "hej, tylko kropka w opisie?:) studentka jakiego kierunku?" i tutaj może radą byłoby żeby napisać też coś o sobie, ale chciałem zobaczyć, czy w ogóle kontakt zostanie nawiązany:) jeżeli macie komentarze zapraszam:)

z tym intro/extrawertykiem to nie wiem gdzie bardziej pasuję:)chyba zależy od sytuacji

2,673

Próbowanie miało być, telefon zawzięcie to zmieniał.

-

2,674

nudny.trudny napisał/a:

cześć ponownie:) smile tak jak ostatnio pisaliśmy, spróbowałem pisać do dziewczyn z mniejszych miast, dotychczas skuteczność 0/1 (jedna próba, jedna odczytana, brak odp. i to była ta wiadomość która spodobała Ci się), dzisiaj po około 2-tygodniowej przerwie ponownie zalogowałem się na portal i kryteria wyszukiwania są nadal takie same, natomiast nie szukałem profilu z ciekawym opisem, tym razem dziewczyna mająca tylko kropkę, wysłałem taką treść: "hej, tylko kropka w opisie?:) studentka jakiego kierunku?" i tutaj może radą byłoby żeby napisać też coś o sobie, ale chciałem zobaczyć, czy w ogóle kontakt zostanie nawiązany:) jeżeli macie komentarze zapraszam:)

Witam,
No jak widać na tych portalach jest tak jak jest, ja sobie dałem z tym spokój, chyba jedynie jacyś prawdziwi modele mają tam jakieś szanse.
Mam znajomego, który miał kilkaset dopasowań i wybrał sobie kilka dziewczyn, z którymi przeniósł znajomość do życia realnego i wszedł z nimi w związki.
Ja miałem dosłownie kilka dopasowań i ani jednej odpowiedzi, wszystko jasne, nic więcej nie trzeba dodawać.

2,675

@nudny_trudny, wiem że to Twój wątek i w ogóle, ale jak czytam te Twoje wpisy, to stwierdzam, że one nic nie wnoszą. Wybacz szczerość, ale jesteś jedyną osobą której wpisy są pozbawione treści, bo tylko przytakujesz ludziom i próbujesz być miły. Wszystkie Twoje odpowiedzi wyglądają tak samo:

"o to ciekawe, nigdy o tym nie słyszałem, muszę sprawdzić"

Twoje opisy działalności na portalu są równie słabe:

"Zobaczyłem profil dziewczyny, która siedzi na krześle. Zapytałem ją czy lubi siedzieć na krzesłach."

Czemu ma to służyć i czemu ma służyć informowanie tego forum o takich akcjach? No sorry, ale bardziej pasjonujące jest oglądanie schnącej farby niż taka rozmowa.

Mam wrażenie, że Twoim jedynym celem jest przeciąganie tego wątku o niczym w nieskończoność i czerpanie radości z liczby wpisów. W tym celu manipulujesz trochę ludźmi, bo zwracasz się do nich bezpośrednio, tak by czuli presję odpisania Ci, zwłaszcza, że jesteś przy tym bardzo grzeczny, więc i presja większa, bo jak tu takiemu grzecznemu nie odpisać.

Jeśli faktycznie zależy Ci na poznawaniu kobiet, to przestań być w końcu miły do porzygu, tylko napisz w końcu coś z sensem. Podobno masz Zespół Aspergera, więc dziwi mnie trochę to Twoje ugrzecznienie, bo aspergerowcy niespecjalnie dbają o uczucia innych w rozmowie, tylko są do bólu konkretni. A u Ciebie dokładnie odwrotnie: brak konkretów tylko same puste frazesy. Jeśli faktycznie masz ZA, to powinieneś być chyba na czymś zafiksowany i być w tym dobry. Jeśli tak, to napisz tym dziewczynom i nam też przy okazji co Cię kręci, pokaż że jest coś w czym jesteś lepszy od innych, tak byśmy mogli zobaczyć człowieka z krwi i kości i jakąś pasją, a nie bota z wgranym wyłącznie protokołem dyplomatycznym.

2,676 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-21 17:37:38)

Wiesz co Tycho, Nudny trudny nie napisał tu ani jednej nielogicznej rzeczy. Kto chciał, coś dla siebie wyciągnął- bo czasami warto coś obedrzeć z szumu.
A że ty czujesz niedosyt bo wszystko musisz polewać keczupem by Ci smakowało to trudno.
W sumie nie wiem o co Ci chodzi- mogę się domyślać, ale w konwencji autora wątku zapytam o konkret zamiast coś zakładać: O co Ci chodzi, chłopie? big_smile

A jak piszesz że On jest niekonkretny czy zbyt miły- to napisz konkretnie gdzie niby? Bo kolega by Ci wskazał palcem i cytatem gdyby coś do Ciebie miał.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

2,677 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-06-21 18:47:06)

Tycho napisał/a:

@nudny_trudny, wiem że to Twój wątek i w ogóle, ale jak czytam te Twoje wpisy, to stwierdzam, że one nic nie wnoszą. Wybacz szczerość, ale jesteś jedyną osobą której wpisy są pozbawione treści, bo tylko przytakujesz ludziom i próbujesz być miły. Wszystkie Twoje odpowiedzi wyglądają tak samo:

"o to ciekawe, nigdy o tym nie słyszałem, muszę sprawdzić"

Twoje opisy działalności na portalu są równie słabe:

"Zobaczyłem profil dziewczyny, która siedzi na krześle. Zapytałem ją czy lubi siedzieć na krzesłach."

Czemu ma to służyć i czemu ma służyć informowanie tego forum o takich akcjach? No sorry, ale bardziej pasjonujące jest oglądanie schnącej farby niż taka rozmowa.

Temu na służyć, że nudny.trudny analizuje zachowania na portalach randkowych i jest ciekawy zarówno rad jak i oceny innych użytkowników w tym zakresie.

Tycho napisał/a:

Mam wrażenie, że Twoim jedynym celem jest przeciąganie tego wątku o niczym w nieskończoność i czerpanie radości z liczby wpisów. W tym celu manipulujesz trochę ludźmi, bo zwracasz się do nich bezpośrednio, tak by czuli presję odpisania Ci, zwłaszcza, że jesteś przy tym bardzo grzeczny, więc i presja większa, bo jak tu takiemu grzecznemu nie odpisać.

No cóż - swoim krytykanckim postem w tonie wylewania frustracji sam też nabiłeś sobie posta tongue

Tycho napisał/a:

Jeśli faktycznie zależy Ci na poznawaniu kobiet, to przestań być w końcu miły do porzygu, tylko napisz w końcu coś z sensem. [...]

Proszę, to masz okazję się wykazać i dać nudnemu.trudnemu jakieś konkretne, sensowne wskazówki. Weźmy tę  dziewczynę od siedzenia na stołku. Jakbyś Ty zagaił, mistrzu interesującej gadki?

2,678

Ela210 napisał/a:

Wiesz co Tycho, Nudny trudny nie napisał tu ani jednej nielogicznej rzeczy.

Nigdzie nie zarzuciłem mu nielogiczności. Zarzuciłem mu brak treści.

Ela210 napisał/a:

A że ty czujesz niedosyt bo wszystko musisz polewać keczupem by Ci smakowało to trudno.

Droga Elu, to co jest tu serwowane, to nie jest wyborna potrawa, której smak ketchup może tylko zepsuć, tylko pozbawiona wartości odżywczych trocinowa buła, bogato przyozdobiona właśnie ketchupem a'la nudny.trudny, czyli smakującymi każdemu i wszędzie banałami i grzecznościami.

Ela210 napisał/a:

W sumie nie wiem o co Ci chodzi- mogę się domyślać, ale w konwencji autora wątku zapytam o konkret zamiast coś zakładać: O co Ci chodzi, chłopie? big_smile

Nie, to ja się pytam o co chodzi. O co chodzi w tym wątku? Może Ty mi wytłumaczysz. Bo o to, że nudny.trudny ma cel w postaci poznania kobiety na portalu randkowych i problem z jego osiągnięciem, to widać od dawna, że już nie chodzi.

Moim zdaniem możliwe są 2 opcje. Albo mamy do czynienia z faktycznie dobrym trollem, który podaje się za gościa z ZA, choć jego internetowy wizerunek zawiera cechy będące dokładnym przeciwieństwem syndromów ZA, takich jak:

- zaburzenia interakcji społecznej, nieumiejętność lub brak chęci współpracy w grupie.
- zaburzenia mowy i języka, powierzchownie perfekcyjny język ekspresyjny, sztywna i pedantyczna mowa
- zawężone, specjalistyczne zainteresowania, połączone czasem z obsesyjnym zainteresowaniem jedną dziedziną

Może być też tak, że pisanie nudnego.trudnego jest formą terapii, i stara się zachowywać wbrew swojej naturze aspergerowca. W tej sytuacji wszyscy tu robią mu niedźwiedzią przysługę schlebiając jaki to jest fajny i w ogóle, gdy tak naprawdę sposób w jaki próbuje pisać maskuje jego pozytywne strony (np. potencjalne zainteresowania, które powinien mieć, a o których nic na razie nie wspomniał) a wcale nie wzbudza zainteresowania. To jest chyba bardziej prawdopodobna hipoteza, bo w ten sam rutynowy sposób próbuje ze wszystkimi tu nawiązać nić porozumienia ciągle przytakując i udając zainteresowanie, które na kilometr bije sztucznością.

Niezależnie czy jest trollem, czy autentycznym Aspem, widać że ewidentnie zależy mu by ten wątek był jak najdłuższy i robi wszystko by go ciągnąć, choć w zasadzie nie ma po co.

Ela210 napisał/a:

A jak piszesz że On jest niekonkretny czy zbyt miły- to napisz konkretnie gdzie niby? Bo kolega by Ci wskazał palcem i cytatem gdyby coś do Ciebie miał.

Proszę Cię, podaj mi raczej cytat, gdzie nie jest niekonkretny, w którym zawarł jakąś oryginalną myśl, jakieś sensowne pytanie, cokolwiek, co nie jest wyłącznie parafrazą tego co napisał ktoś przed nim, udawanym zainteresowaniem, pochwałą, lub jakimś wyświechtanym banałem.

Przeczytajcie sobie co ludzie naprawdę myślą o takich postawach:
https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 21&p=2
https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 38&p=6

2,679

Hm, a dla mnie jest raczej oczywiste, ze nudny.trudny rozkręcil tu raczej cos w rodzaju natkafejki; a co do swojego watku (problemu) glownego, to raczej nie bardzo chce cos zmieniac, - no i może dobrze, ale trzeba tez zrozumieć, ze osoby które wchodze tu po raz pierwszy, albo czytają po raz pierwszy watek, mogą poczuc się zdezorientowane. Troche rozumiem, o czym Tycho pisze.
Moim zdaniem autor reprezentuje postawe w stylu, "może i chciałbym poznac (dziewczyne), ale w sumie to tak bardzo mi nie zależy".

2,680 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-06-21 19:05:03)

Na tym forum są dziesiątki, setki tematów, wśród których z pewnością znajdują się takie, które dla konkretnych użytkowników będą jak ta

Tycho napisał/a:

pozbawiona wartości odżywczych trocinowa buła, bogato przyozdobiona właśnie ketchupem

Jest na to jeden sposób - omijać je szerokim łukiem.
Przecież nie każdego musi interesować plewienie ogródka tudzież przebieg ciąży lub sposoby na płacz  niemowlaka (bez urazy oczywiście) lub miłosne podboje nudnego.trudnego na portalach randkowych, no chyba że się mylę, to niech mnie ktoś poprawi.

2,681

SonyXperia napisał/a:
mallwusia napisał/a:

Wcale nie jestem zaskoczona, bo sama wiem jak to jest. Takie "zaskoczenie" spotyka wszystkie osoby, które mnie "poznały" poza forum. Poważna? Niemożliwe big_smile Spokojna? Niemożliwe big_smile Itp. Dlatego ja nie wierzę tak w 100% w czyjąś postać internetową ;)Może jest to jakiś wycinek osobowości człowieka, który ujawnia się w określonych okolicznościach, ale na pewno nie jest to całokształt.

No to wygląda na to, że lepiej szybko przenosić znajomości do reala smile Albo chociaż telefon, skype  czy MSN.

A co do mnie, to właśnie zrobiłam sobie test i wyszedł mi idealnie po środku  - jestem ambiwertykiem big_smile  (prawdę mówiąc nie znałam tego pojęcia, a test jest ze strony brieftip).

Tycho

Nie wiem, czy zauważyłeś, że ten wątek został kilka dni temu zamknięty. Reakcja była szybka i skuteczna, co pokazuje, że lubimy tu pisać i zaglądać smile

2,682

Zwykle dużo lepiej słowo pisane przenieść na real. Nawet rozmowa telefoniczna dużo zdradza, kiedy w pewnych kwestiach zmienia się ton głosu. Oczywiście spotkanie w cztery oczy jest najlepsze, bo mowa ciała i emocje towarzyszące bardzo szybko określą, jaki przebieg znajomości będzie.

2,683

SonyXperia napisał/a:

Temu na służyć, że nudny.trudny analizuje zachowania na portalach randkowych i jest ciekawy zarówno rad jak i oceny innych użytkowników w tym zakresie.

Ale co to za analiza, jeśli robi w kółko to samo? Ten sam schemat i to samo sprawozdanie. Poza tym w tej analizie nie widać celowości, nie widać by autentycznie zależało mu na nawiązaniu relacji. Bardziej przypomina to eksperymenty behawioralne: "obiekt poddano działaniu A, nastąpiła reakcja B, zapisuję".

SonyXperia napisał/a:

No cóż - swoim krytykanckim postem w tonie wylewania frustracji sam też nabiłeś sobie posta tongue

frustracji? Fakt, jestem sfrustrowany, bo podczytuję sobie ten wątek od jakiegoś czasu i nie widzę żadnego rozwoju akcji smile
A posta nabiłem raczej nudnemu, ale co tam, niech ma. Zwłaszcza jeśli jest to post we właściwym kierunku.

SonyXperia napisał/a:

Proszę, to masz okazję się wykazać i dać nudnemu.trudnemu jakieś konkretne, sensowne wskazówki. Weźmy tę  dziewczynę od siedzenia na stołku. Jakbyś Ty zagaił, mistrzu interesującej gadki?

Przecież dałem. Przede wszystkim, żeby napisał nam tutaj o swoich zainteresowaniach, to będzie punkt wyjścia do opracowania jakiejś strategii. Bo na razie wychodzi na ignoranta, co o niczym nie słyszał, i co gorsza, jeszcze to podkreśla. Wierzę, że jak na Aspa przystało, są rzeczy w których jest lepszy od nas wszystkich razem wziętych, ze mną na czele smile Tylko szkoda, że je tak skrzętnie ukrywa...

SonyXperia napisał/a:

Weźmy tę  dziewczynę od siedzenia na stołku. Jakbyś Ty zagaił, mistrzu interesującej gadki?

"Co się tak garbisz na tym stołku? Matka nie nauczyła Cię, żeby prosto siedzieć?" wink

2,684 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-21 19:31:48)

Już w 1 poście chłopak napisał jak krowie na rowie-- że TERAZ chce nawiązać kontakt mailowy, bo na inny nie ma czasu i może ochoty-- i to jego prawo.
Jak chcesz akcji, są tu inne wątki albo idż do kina.
To Ty postawiłeś tezę, że jest niekonkretny,  a ja mam udowadniać Tobie Twoją antytezę. Udowadnia się winę, nie niewinność-- no chyba że to tylko w USA..  Sony? wink
Osobiście nie zauważyłam, bym go tu głaskała, to byłoby dziwne, bo nie mam takich skłonności smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

2,685

SonyXperia napisał/a:

Przecież nie każdego musi interesować plewienie ogródka tudzież przebieg ciąży lub sposoby na płacz  niemowlaka (bez urazy oczywiście) lub miłosne podboje nudnego.trudnego na portalach randkowych, no chyba że się mylę, to niech mnie ktoś poprawi.

Ależ mnie by bardzo interesowały podboje miłosne nudnego.trudnego na portalach. Problem w tym, że ich tu nie widzę. Widzę za to:
- próbę sztucznego utrzymania aktywności ludzi w tym wątku, poprzez różne zabiegi manipulacyjne
- poddawanie kolejnych kobiet tym samym testom reakcji na schematyczne i mało efektywne próby nawiązania kontaktu

2,686

Tycho napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Ależ mnie by bardzo interesowały podboje miłosne nudnego.trudnego na portalach. Problem w tym, że ich tu nie widzę. Widzę za to:
- próbę sztucznego utrzymania aktywności ludzi w tym wątku, poprzez różne zabiegi manipulacyjne
[...]

Tak big_smile Mnie akurat w tej chwili nudny.trudny przystawia lufę pistoletu do skroni tongue

2,687 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-21 19:37:40)

Tycho napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

- poddawanie kolejnych kobiet tym samym testom reakcji na schematyczne i mało efektywne próby nawiązania kontaktu

A ile On tych kobiet potrzebuje, Tycho?
Może mu 1 wystarczy?
Ma swój sposób na przeskanowanie damskiej populacji- czasem mu coś podpowiemy- nie tylko jemu bo więcej tu osób jest.
Kto powiedział, że u niego szybcieej nie wyskoczy pozytywny wynik niż u Pana co się rzuca bez ładu i składu?
Ja czekam na moment pojawienia się Nudnej Trudnej bo on nastąpi. smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

2,688 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-06-21 19:50:04)

mallwusia napisał/a:
SonyXperia napisał/a:
mallwusia napisał/a:

No to wygląda na to, że lepiej szybko przenosić znajomości do realasmile Albo chociaż telefon, skype  czy MSN.

A co do mnie, to właśnie zrobiłam sobie test i wyszedł mi idealnie po środku  - jestem ambiwertykiem big_smile  (prawdę mówiąc nie znałam tego pojęcia, a test jest ze strony brieftip).

Tak mawiają znawcy tematu. wink

Ja to jestem flegmatyko- sangwiniko- odrobinę cholerykiem. Jest coś takiego? big_smile

Ela Udowadnia się popełnienie czynu, przedmiotem dowodu są fakty wink To ja w takim razie nie wiem jakie to czyny popełnia nudny.trudny na tych portalach wink

2,689

Ela210 napisał/a:

Już w 1 poście chłopak napisał jak krowie na rowie-- że TERAZ chce nawiązać kontakt mailowy, bo na inny nie ma czasu i może ochoty-- i to jego prawo.

1 post był jeszcze dość konkretny. Przypomnę, jednak, że mamy już ponad 2000 post, a chłopak, razem z Wami wszystkimi, kręci się w kółko, a wy go tylko w tym utrzymujecie.

Ela210 napisał/a:

To Ty postawiłeś tezę, że jest niekonkretny,  a ja mam udowadniać Tobie Twoją antytezę. Udowadnia się winę, nie niewinność-- no chyba że to tylko w USA..  Sony? wink

Udowadnia się to co jest łatwiej udowodnić, a czy to jest teza, czy antyteza, to kwestia drugorzędna, bo z jednej dość łatwo przejść do drugiej. To jest podstawa tzw. dowodzenia nie wprost, o którym być może słyszałaś. Jeśli dyskutuje się o treści czegoś, to łatwiej wykazać tą treść po prostu ją wskazując, niż beztreść, wskazując wszystkie miejsca, gdzie jej brakuje. Zresztą treść to rzecz dość względna. Dla niektórych jest obecna w "Modzie na Sukces" czy "Trudnych Sprawach". Ja wskazałem, że nudny w zasadzie wyłącznie parafrazuje wypowiedź poprzednika, dodając szczyptę pozytywnych emocji, takich jak zdziwienie, rozbawienie czy zainteresowanie, albo wygłasza truizmy w stylu ("też chciałbym zarabiać 10 tys+"). Niech każdy sobie sam oceni, czy tak jest faktycznie.

2,690

SonyXperia napisał/a:

Tak big_smile Mnie akurat w tej chwili nudny.trudny przystawia lufę pistoletu do skroni tongue

Pomijając fakt, że w tej chwili to prędzej ja trzymam ten pistolet, a nie nudny, to czy rozumiesz różnicę między manipulacją a szantażem?

2,691 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-06-21 19:53:32)

Tycho napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Pomijając fakt, że w tej chwili to prędzej ja trzymam ten pistolet, a nie nudny, to czy rozumiesz różnicę między manipulacją a szantażem?

O matko! A to nudny.trudny wybrał sobie nick z przymiotnikiem nudny... Zdecydowane nieporozumienie!! Zaczynam ziewać pod tą lufą big_smile

2,692

Ela210 napisał/a:

Może mu 1 wystarczy?

A czy ma tą jedną? I czy robi cokolwiek by znaleźć właśnie tą jedną?

2,693

Tycho- to odłóż pistolet, za nerwowy jesteś.. big_smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

2,694

Tycho napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Może mu 1 wystarczy?

A czy ma tą jedną? I czy robi cokolwiek by znaleźć właśnie tą jedną?

Robi krok po kroku po swojemu, żeby tą jedną w końcu mieć. Nikt nie mówi, że każdy ma ten sam start.

2,695

Lucyfer666 napisał/a:

Robi krok po kroku po swojemu, żeby tą jedną w końcu mieć. Nikt nie mówi, że każdy ma ten sam start.

Obawiam się, że właśnie nie robi krok po kroku, tylko w kółko ten sam pierwszy krok do różnych kobiet. Nawet jak mu ten krok wyjdzie, to tego nie sprawdzi, bo zaraz się wycofa, i spróbuje ponownie gdzie indziej.

Posty [ 2,641 do 2,695 z 4,150 ]

Strony Poprzednia 1 47 48 49 50 51 76 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018