wiadomości na portalach randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Strony Poprzednia 1 34 35 36 37 38 76 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1,926 do 1,980 z 4,153 ]

1,926

Odp: wiadomości na portalach randkowych

chyba obcas się rzuca w oczy, a nie czubki smile

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach
Zobacz podobne tematy :

1,927 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-05-18 10:33:43)

Bo ja wiem z tymi wymaganiami... jednak kobiety są obecnie rozwiazle jak nigdy, więc chyba jednak az takich wymagan nie mają. Ja jako facet ciągle slucham, ze dlaczego jakaś odrzucam itd, ogólnie jak mogę mieć wymagania... teraz będę sluchal, ze czemu odrzucam dzieciate zapewne big_smile. Kiedys bylo, ze czemu puszczalskie wink. Moze to jednak faceci wymagają big_smile?

Edit Prędzej bym rzekł, ze kobiety coraz mniej dawac od siebie chcą. Poza seksem rzecz jasna.

-

1,928

Ela210 napisał/a:

chyba obcas się rzuca w oczy, a nie czubki smile

Nie wiem, mi się rzuca w oczy, że nawet piękne kobiece nogi w takich butach wyglądają jak drewniane kołki z ogrodzenia.
No coś okropnego, masakra.

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

1,929 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-05-18 10:41:47)

Burzowy napisał/a:

Bo ja wiem z tymi wymaganiami... jednak kobiety są obecnie rozwiazle jak nigdy, więc chyba jednak az takich wymagan nie mają. Ja jako facet ciągle slucham, ze dlaczego jakaś odrzucam itd, ogólnie jak mogę mieć wymagania... teraz będę sluchal, ze czemu odrzucam dzieciate zapewne big_smile. Kiedys bylo, ze czemu puszczalskie wink. Moze to jednak faceci wymagają big_smile?

Edit Prędzej bym rzekł, ze kobiety coraz mniej dawac od siebie chcą. Poza seksem rzecz jasna.

Niech będzie, że warunkiem, tudzież wymogiem stawianym przez kobiety obecnie jest pozwolenie im na ekspresję siebie zamiast wtłaczania je w rolę, którą przez ostatnie stulecie nakładało społeczeństwo i kultura (patriarchat). Może to będzie bardziej zrozumiałe.
Ech...i wszystko znowu rozbija się o seks i już się pojawiają sformułowania o pejoratywnym zabarwieniu typu „puszczanie się”. Jak to uwiera, że kobieta raz „zaklepana” NIE MUSI trwać przy swoim pochopnym, nietrafionym wyborze albo że zwyczajnie może swobodnie dysponować „dobrem”, którym chcieliby dysponować mężczyźni  :-D

1,930 Ostatnio edytowany przez john.doe80 (2019-05-18 10:44:53)

Burzowy napisał/a:

Rewolucja seksualna Panie ... co się dziwisz kobiety chcą czerpać z tego źródełka. Poza tym nie każdemu psu na imię burek, jak i nie każda dziewczyna przed każdym rozkłada nogi.

MagdaLena1111 napisał/a:

zwyczajnie może swobodnie dysponować „dobrem”, którym chcieliby dysponować mężczyźni  :-D

No tak jak ta się nie podzieli tym dobrem i przy okazji nie zrobi tornada w spodniach, to na pewno będzie parę innych na jej miejsce.

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

1,931

MagdaLena1111 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Niech będzie, że warunkiem, tudzież wymogiem stawianym przez kobiety obecnie jest pozwolenie im na ekspresję siebie zamiast wtłaczania je w rolę, którą przez ostatnie stulecie nakładało społeczeństwo i kultura (patriarchat). Może to będzie bardziej zrozumiałe.
Ech...i wszystko znowu rozbija się o seks i już się pojawiają sformułowania o pejoratywnym zabarwieniu typu „puszczanie się”. Jak to uwiera, że kobieta raz „zaklepana” NIE MUSI trwać przy swoim pochopnym, nietrafionym wyborze albo że zwyczajnie może swobodnie dysponować „dobrem”, którym chcieliby dysponować mężczyźni  :-D

Rzecz w tym że kobiety same się w tym wszystkim pogubiły. Z jednej strony chcą tej wolności do swobodnego doboru partnerów i ich zmieniania, z drugiej mają naturalna tendencje do monogamii. Z jednej jak któraś ma ładny biust, to go odsłania ledwie przykrywając sutki, z drugiej jak mężczyzna na ten biust patrzy, to narzekają że nie chcą być oceniane przez pryzmat tego dekoltu. Z jednej podkreślają swoją niezależność i samodzielność, z drugiej jak mężczyzna to zaakceptuje, to żądają od niego stałości, wierności i pełnego oddania. Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. Trzeba coś wybrać.

"Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc, bo brak nam środków i sił na to!?.
SS-Oberführer W. Bierkamp

1,932

Uwiera Magda, bo facet taki juz jest, ze chce dobrej żony. Nam tez wolno marzyc.

-

1,933 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-05-18 11:00:15)

Lagrange napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Rzecz w tym że kobiety same się w tym wszystkim pogubiły. Z jednej strony chcą tej wolności do swobodnego doboru partnerów i ich zmieniania, z drugiej mają naturalna tendencje do monogamii. Z jednej jak któraś ma ładny biust, to go odsłania ledwie przykrywając sutki, z drugiej jak mężczyzna na ten biust patrzy, to narzekają że nie chcą być oceniane przez pryzmat tego dekoltu. Z jednej podkreślają swoją niezależność i samodzielność, z drugiej jak mężczyzna to zaakceptuje, to żądają od niego stałości, wierności i pełnego oddania. Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. Trzeba coś wybrać.

Jak najbardziej się z tym zgadzam :-) Nawet pisałam, że niektórym stanie w rozkroku nie służy.

Burzowy napisał/a:

Uwiera Magda, bo facet taki juz jest, ze chce dobrej żony. Nam tez wolno marzyc.

Jak facet chce dobrej, to po co koncentruje się na „niedobrej” (wg jego kryteriów)?
Myślę, że jak ktoś chce dobrej, to szuka dobrej, a wielu panów z tego forum ewidentnie ma ciągoty do tych „niedobrych”.

1,934 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-05-18 10:59:26)

A nie można być niezależną, samodzielną i wierną?
Jak niezależna- to chyba mój wybór co i z kim?
Co do dekoltów się zgadzam smile Tylko do niezależności mają się nijak.
Służą do rozpraszania wroga smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

1,935

Ela210 napisał/a:

Z jakiegoś powodu nie...

-

1,936

MagdaLena1111 napisał/a:

zwyczajnie może swobodnie dysponować „dobrem”, którym chcieliby dysponować mężczyźni  :-D

A niech sobie dysponuje wedle woli, tylko niech się potem nie dziwi, że ktoś nie chce z nią wchodzić w spółkę na całe życie wink
Przez takie Panie, ustawia się coraz większa kolejka do młodych dziewczyn.

1,937 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-05-18 11:10:37)

Burzowy napisał/a:

chce nie tylko dobrej, ale i atrakcyjnej i inteligentnej.
Więc tak jak my mamy wieki wprawy w tym, że atrakcyjny mąż ściąga uwagę innych Pań i radzimy sobie- tak i mężczyżni też mogą się tego nauczyć.   
Wolałbyś brzydką i głupią?

Po prostu masz męskie podejście- jakby po ulicach chodziło stado chętnych na jednorazowe przygody kobiet- to mężczyzna brałby to z okazję- albo tak mu się wydaje, bo tak nie ma.
A kobiety tak mają na co dzień i wcale się nie rzucamy na 1-go chętnego-  wiem że masz inne doświadczenia- ale może wybierałeś własnie słabe kobiety?

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

1,938 Ostatnio edytowany przez dorias (2019-05-18 11:08:54)

Ela210 napisał/a:

Co do dekoltów się zgadzam smile Tylko do niezależności mają się nijak.
Służą do rozpraszania wroga smile

Prawdziwa dojrzała kobieta może taka być jednak bardzo mało takich znam smile Prędzej niezależną i samodzielna jest z kimś póki nie znajduje nowszego albo póki chemia nie wyparuje.

Osobiście bym powiedział że kobiety same się pogubił w tym czego chcą i oczekują że facet im to zapewni.
No i podejście do związków jest inne nie ten to tamten często widzę jak małżeństwa się sypią bo facetowi noga się podwinnie w jakiś sposób i wtedy zamiast pomóc to żony odchodzą do innych smile

Ela dla mnie dla przykładu kobieta na całe życie ważne aby miała poukładane w głowie była wierna i żebym mógł o  czymś z nią porozmawiać (nie muszą to być teorie naukowe ) A najważniejsze aby mi się podobała.

Udane małżeństwa nie są efektem znalezienia idealnej osoby, lecz kochania niedoskonałego człowieka, którego wybrało się na współmałżonka.
J.Evert

1,939

Mystery_ napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

A niech sobie dysponuje wedle woli, tylko niech się potem nie dziwi, że ktoś nie chce z nią wchodzić w spółkę na całe życie wink

Nie spotkałam się z takim narzekaniem ze strony kobiet, za to pełno tu panów, którzy narzekają na „przebiegi” kobiet.
Jest nawet wręcz przeciwnie, bo wciąż słyszę, że KAŻDA kobieta cieszy się powodzeniem i zainteresowaniem.

Mystery_, to nie kobiety mają problem :-P

1,940

strona nr 52:D jak to było, marksistka i co jeszcze? (śmiałem się z tego) zaraz odnajdę ponownie tę użytkowniczkę od koszuli i coś napiszę;)

1,941

Bo póki co jeszcze malo który facet ogarnia jakie są przebiegi kobiet. Przecież myśmy cale pokolenia karmieni byli tym, ze na seksie zalezy tylko facetom. Gosc mysli, ze jak laska mowi, ze miala 3 to tak jest. A to oznacza, ze 3 sie liczylo a 10 nie. Tu na forum tez to widac. 3 to ma obecnie 15 latka.

-

1,942

MagdaLena1111 napisał/a:
Mystery_ napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Nie spotkałam się z takim narzekaniem ze strony kobiet, za to pełno tu panów, którzy narzekają na „przebiegi” kobiet.
Jest nawet wręcz przeciwnie, bo wciąż słyszę, że KAŻDA kobieta cieszy się powodzeniem i zainteresowaniem.

Ponoć mężczyzn jest mniej niż kobiet więc i ponoć ten trend się nie zmienia A nawet stopniowo powiększa różnica więc za jakiś czas to kto inny będzie mieć problem wink

Udane małżeństwa nie są efektem znalezienia idealnej osoby, lecz kochania niedoskonałego człowieka, którego wybrało się na współmałżonka.
J.Evert

1,943

Facetów jest znacznie więcej.

-

1,944 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-05-18 11:30:46)

Burzowy napisał/a:

Bo póki co jeszcze malo który facet ogarnia jakie są przebiegi kobiet. Przecież myśmy cale pokolenia karmieni byli tym, ze na seksie zalezy tylko facetom. Gosc mysli, ze jak laska mowi, ze miala 3 to tak jest. A to oznacza, ze 3 sie liczylo a 10 nie. Tu na forum tez to widac. 3 to ma obecnie 15 latka.

Do pewnych rzeczy w życiu trzeba dojrzeć i dorosnąć. W szczególności do tego, że pewnych pytań się nie zadaje, bo są po prostu niestosowne, oraz do tego, że na pewne rzeczy nie ma się ani wpływu ani też że nigdy nie uzyska się na ich temat wiedzy.
Stosunek do czyjejś intymności, jest jak barometr. Im wyższe ciśnienie, tym większe zniesmaczenie.

1,945

Ja myślę, ze mężczyżni ulegają złudzeniu, że jak wezmą sobie za żonę "grzeczną, uległą dziewczynę, to ją sobie upilnują.
Bo jak ona tak ulega wpływowi męża- to znajdzie się inny zawodnik któremu ulegnie.
Przykładów na forum dość na to.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

1,946 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-05-18 11:34:06)

napisałem że też takich nie lubię, i zapytałem jaki ubiór lubi:P a w ogóle zastanowiło mnie takie coś wczoraj, autor tego tematu https://www.netkobiety.pl/t118261.html stwierdził że dziewczyny odpisują ale na ogół są to niesympatyczne odpowiedzi. Ciekawe jak to się ma do naszego wątku, mi wydaje się że wiadomości które wysyła skłaniały do odpowiedzi ale w negatywny sposób, i na to starałem się zwrócić uwagę autorowi, ale nie wiem czy takie jest źródło tej sytuacji:)

MagdaLena1111 napisał/a:

Raczej kobiety w XXI wieku przestały godzić się na byle co, zaczęły stawiać mężczyznom warunki. Już chyba o tym pisałam, że zadziwia mnie, jak panów to uwiera, że nie wystarczy urodzić się facetem, żeby wszystko samo do nich przychodziło, że trzeba wkładać wysiłek w budowanie relacji, spróbować uwzględnić w swojej głowie kobiecą perspektywę i in. takie niepojęte dla ich ojców rzeczy

Magdalena ale mi wydaje się że to jest oczywiste i wynika z samego charakteru związku czyli relacji bardzo bliskiej, tak samo jak w relacjach rodzinnych uwzględnia się punkt widzenia rodziców, rodzeństwa, dziadków, tak samo jest z dziewczyną

MagdaLena1111 napisał/a:

Z butów sportowych to lubię sneakersy. Znasz?
To takie połączenie między trampkami a adidasami. Właśnie czekam na dostawę, bo sobie kupiłam ostatnio takie cudo

świetnie, taki sportowy styl najlepszy;)

MagdaLena1111 napisał/a:

zgadzam się w wielu sytuacjach masz rację, mi też różne role nie odpowiadają;):P i fajnie jest nic nie musieć:) racja przy pochopnym wyborze nie trzeba trwać i bardzo dobrze bo np. w takich sytuacjach jak tutaj https://www.netkobiety.pl/t118262.html radziłbym dziewczynie natychmiastową ucieczkę, natomiast w takich sytuacjach jak tutaj https://www.netkobiety.pl/t118032.html to już nie umiałem wymyślić jakie mogły być przyczyny, jedno z wyjaśnień np. takie że autor nie opisał wszystkich istotnych szczegółów albo wybrał kogoś nie odwzajemniającego uczucia

witaj Lagrange chyba pierwszy raz w temacie:D przypomina mi się jedna z pierwszych dyskusji o jakimś pojęciu z mechaniki:D

Burzowy napisał/a:

nie doświadczałem konieczności poznawania takich informacji, to się czuje chociażby podczas rozmowy czy dla dziewczyny jestem kimś wyjątkowym czy raczej tylko znajomym

1,947 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-05-18 11:35:33)

Sony to mnie rozbawilas. Interesowanie się drugą osobą i tym kim jest niestosowne. Typowa dla Pań retoryka, co złego to nie ja.

Ela210 No a kogo mają wybierać faceci? Ja nie lubię uleglych kobiet i jednocześnie słucham, ze to jest problem. Dochodzimy do etapu, ze między wierszami pojawia się informacja, ze ZADNEJ kobiecie ufac nie mozna, bo ulegla zła, zadziora zla, ta poznana w takim miejscu itd I TAK BEZ KOŃCA. W zasadzie biorąc pod uwagę, ze facet inwestuje o WIELE więcej nie ma co się dziwić, ze oczekuje wierności, bo chciałby założyć rodzinę. Znowu nie pozwalamy facetom bazować na instynktach, ale kobiety usprawiedliwiamy zawsze i wszędzie. Generalnie najzabawniejsze jest to, ze mimo Waszej retoryki, ze faceci przesadzaja nigdy nie umiecie zaproponować wlasciwych rozwiązań, tylko raczej dajecie rady w stylu co facet ma robić by jego kosztem bylo dobrze kobietom wokół tongue.

-

1,948 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-05-18 11:37:37)

uległe kobiety tzn. jakie to dokładniej cechy są? i czemu mężczyzna inwestuje o wiele więcej?:) i hmm oczekiwanie wierności samo w sobie? dla mnie to bardziej skomplikowane

1,949 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-05-18 11:50:41)

Jakie wybierać by były wierne? smile
Takie co umieją kochać. I dać wolność smile
A teraz idę zrobić śniadanie moim inwestycjom- dzieciom. wink

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

1,950

Ela210 napisał/a:

Jakie wybierać by były wierne? smile
Takie co umieją kochać.

Czyli młode, które się jeszcze nie zepsuły.

1,951

Ela dala odpowiedź w stylu "właściwe". My wiemy, ze właściwe są właściwe, a niewłaściwe... niewłaściwe. Niestety chęci doceniam, ale... big_smile.

-

1,952

Burzowy napisał/a:

Sony to mnie rozbawilas. Interesowanie się drugą osobą i tym kim jest niestosowne. Typowa dla Pań retoryka, co złego to nie ja.

Niestosowne jest ingerowanie w seksualną przeszłość kobiety. Generalnie w czyjąkolwiek. W ogóle rozmowa o byłych partnerach seksualnych, pomijając już wyliczanie ilu ich było, jest zdecydowanie żenująca i nie na miejscu. Jeśli para chce o tym rozmawiać, to oczywiście jest to ich decyzja, czy i w jakim zakresie jedno drugiemu będzie się zwierzać. Ale wypytywanie o to, rozliczanie z tego i ocenianie przez ten pryzmat dałobyby jedynie pewność co do tego, że od gościa należy wiać gdzie pieprz rośnie.

1,953

Należy po tym oceniać jak po wszystkim innym tak aby dobrać sobie kogoś podobnego. To tak jak gdybyś powiedziała, ze nie należy oceniać charakteru partnera. Spoko, nie musisz.

-

1,954 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-05-18 12:20:53)

Burzowy napisał/a:

Należy po tym oceniać jak po wszystkim innym tak aby dobrać sobie kogoś podobnego. To tak jak gdybyś powiedziała, ze nie należy oceniać charakteru partnera. Spoko, nie musisz.

Nie wiem czy Ty tego nie zauważasz,ale interesują Cię kwestie, w których siłą rzeczy, czy chcesz czy nie, będziesz błądził po omacku. Do tego usilne dążenie do zawładnięcia drugą osobą czyni  człowiekiem chorobliwie wręcz zaborczym, a to już prosta droga do tego żeby unieszczęśliwić samego siebie.

1,955 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-05-18 12:25:33)

Burzowy napisał/a:

Tu się zgodzę.

dlaczego po omacku?
Kto by chciał mieć partnera, przed którym coś się w tej sferze ukrywa?
Jak są blisko to odkrywają się tu.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

1,956 Ostatnio edytowany przez UżytkownikForum (2019-05-18 12:23:23)

@Sony a Ty jesteś mężatką, masz dzieci?

1,957

Mystery_ napisał/a:

a co to ma do rzeczy?? Wiem, pytanie do niej, ale narusza prywatność..

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

1,958

Sony nie broń tak uporczywie swojego tyłka. Kobiety są rygorystyczne względem pewnych kwestii, a faceci względem innych. Ja nie wybieram sobie osób, których przeszłość mam zamiar próbować zmieniać (co oczywiście jest absurdalne) albo trzymać je na łańcuchu. Po prostu takowe laski nie dotrą do mnie i nie będziemy marnować sobie wzajemnie czasu. Jestem facetem i nie będę brał takiej by za jej plecami szukać innej. I w niczym nie będę błądził po omacku, bowiem stawiam na szczerość i jak jej nie otrzymam, to sam jej nie dam. Masz baaardzo uproszczone podejście do relacji.

-

1,959 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-05-18 12:33:41)

Ela210 napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Tu się zgodzę.

dlaczego po omacku?
Kto by chciał mieć partnera, przed którym coś się w tej sferze ukrywa?
Jak są blisko to odkrywają się tu.

Przepraszam Elu, ale dla mnie usilne wypytywanie o przeszłość seksualną, w tym o ilość partnerów i charakter doświadczeń, oznacza jakieś problemy natury psychicznej, co najmniej typu chorobliwa zazdrość, wspomniana zaborczość, albo jeszcze coś innego.
Na etapie poznawania się w ogóle nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Zanim facet dostałby z liścia, wcześniej chyba umarłabym ze smiechu słysząc takie pytania z ust np. czterdziestolatka big_smile
Mnie się robi niesmacznie na samą myśl. To jest jakieś nieporozumienie.

Mystery_ napisał/a:

A co? Chcesz się umówić na kawę, randkę? tongue

1,960 Ostatnio edytowany przez dorias (2019-05-18 12:35:09)

Ale co to wszystko ma do rzeczy Ci co będą chcieli lub chcieli znajdą lub znaleźli partnera na całe życie lub jego ogromną część.  A cała reszta co nie dorosła do tego wyląduję na tinderach sympatiach i tym podobnych lub będzie narzekać że prawdziwych kobiet lub mężczyzn już nie ma smile

Sony nie to żeby to miało jakiś większe znaczenie o ile pytanie o ilość partnerów ujdzie i też dużo może powiedzieć o drugiej osobie czy miała 3, 10 czy 50 wcześniej. Wbrew pozorom kobiety często zadają takie pytanie smile

Natomiast pytanie o to jak i co robili już jest przekroczeniem granicy.

J.Evert

1,961

dorias napisał/a:

Ale co to wszystko ma do rzeczy Ci co będą chcieli lub chcieli znajdą lub znaleźli partnera na całe życie lub jego ogromną część.  A cała reszta co nie dorosła do tego wyląduję na tinderach sympatiach i tym podobnych lub będzie narzekać że prawdziwych kobiet lub mężczyzn już nie ma smile

Sony nie to żeby to miało jakiś większe znaczenie o ile pytanie o ilość partnerów ujdzie i też dużo może powiedzieć o drugiej osobie czy miała 3, 10 czy 50 wcześniej. Wbrew pozorom kobiety często zadają takie pytanie smile

[...]

Dla mnie pytanie o ilość partnerów jest ingerencją w sferę, którą nie powinno się przekraczać bez przyzwolenia. W życiu by mi  nie przyszło do głowy rozliczać partnera z seksualnych potrzeb. Mnie naprawdę taka wiedza do niczego nie jest potrzebna.
I co mi z tego że usłyszę od partnera, że pierwszą dziewczynę miał w wieku jakimś tam, potem miał kogoś, potem się ożenił, potem się rozwiódł, potem szalał np. po burdelach, lub miał przygodne znajomości, a potem spotkał mnie i tadam! oto jesteśmy razem.

I teraz niech mi ktoś powie, na co mi wiedza, że pierwszą dziewczynę miał w wieku powiedzmy 19 lat?  Kiedy dla mnie liczy się tu i teraz spotykając go 20 lat po tym fakcie. I co z tego dla mnie ma wynikać?

1,962

takie pytania nie wydaja mi się dziwne gdy 2 osoby się sobą interesują. A na punkcie zaborczości jestem wrażliwa, uwierz. smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

1,963 Ostatnio edytowany przez Znerx (2019-05-18 12:53:55)

Magadalena1111 napisał/a:

e jesteśmy w pewnie kolejnym z iluś tam w historii - okresów transformacji

Transformacji, OK.
Jeżeli, od lat, mówi się o "starzeniu się społeczeństw w EU". I liczba dzieci, nie jest nawet na poziomie biologicznej zastępowalności pokoleń. Za to w "biedakrajach"....
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2e/Countriesbyfertilityrate.svg/800px-Countriesbyfertilityrate.svg.png
Dzietność na świecie wink

W co się transformujemy jak wymrzemy?

edit:

mystery napisał/a:

I co potem z nią zrobisz?
Wprowadzisz w związku taką prywatną "Koreę Północną"?
Znaczy zamkniesz w domu, odetniesz fejsa, zabierzesz smartphona oraz zakażesz wyjść z koleżankami? Po ulegnie "zgniłym" feministycznym wpływom. lol

1,964

Ela210 napisał/a:
Mystery_ napisał/a:

A ma do rzeczy to, że szczęśliwe mężatki nie budują wokół siebie fosy i nie reagują agresją na pytanie o przeszłość wink

SonyXperia napisał/a:

Nie, dziękuje.

1,965 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-05-18 12:54:43)

Mystery_ napisał/a:
Ela210 napisał/a:
Mystery_ napisał/a:

A ma do rzeczy to, że szczęśliwe mężatki nie budują wokół siebie fosy i nie reagują agresją na pytanie o przeszłość wink

SonyXperia napisał/a:

Nie, dziękuje.

Na każdej fosie jest most. Napisałam wyraźnie, że nie każdy po tym moście może przejść. I na pewno ten most nie jest opuszczany pod wpływem pytań o to kiedy i z kim się pieprzyłam. Sorry, nie tędy droga. Może inne mosty tak, ten nie.
Bardziej wnikliwym panom proponuję studiowanie medycyny, jest taka specjalność, która pozwala na zadawanie dociekliwych, intymnych pytań.

1,966

Znerx napisał/a:
mystery napisał/a:

Znaczy zamkniesz w domu, odetniesz fejsa, zabierzesz smartphona oraz zakażesz wyjść z koleżankami? Po ulegnie "zgniłym" feministycznym wpływom. lol

Nie. Stworzę zdrowy związek i zadbam, żeby już szukać nie musiała wink

1,967

Mystery_ napisał/a:
Znerx napisał/a:
mystery napisał/a:

Nie. Stworzę zdrowy związek i zadbam, żeby już szukać nie musiała wink

Szczerze życzę Ci powodzenia, aby się udało do tej tzw. grobowej deski.
Bez ironii i sarkazmu w głosie.

1,968 Ostatnio edytowany przez dorias (2019-05-18 13:13:38)

SonyXperia napisał/a:
dorias napisał/a:

[...]

Dla mnie pytanie o ilość partnerów jest ingerencją w sferę, którą nie powinno się przekraczać bez przyzwolenia. W życiu by mi  nie przyszło do głowy rozliczać partnera z seksualnych potrzeb. Mnie naprawdę taka wiedza do niczego nie jest potrzebna.
I co mi z tego że usłyszę od partnera, że pierwszą dziewczynę miał w wieku jakimś tam, potem miał kogoś, potem się ożenił, potem się rozwiódł, potem szalał np. po burdelach, lub miał przygodne znajomości, a potem spotkał mnie i tadam! oto jesteśmy razem.

I teraz niech mi ktoś powie, na co mi wiedza, że pierwszą dziewczynę miał w wieku powiedzmy 19 lat?  Kiedy dla mnie liczy się tu i teraz spotykając go 20 lat po tym fakcie. I co z tego dla mnie ma wynikać?

Każdy podróżując przez cos takiego jak życie zbiera bagarz doswiadczen a zwiazki i rozstania jak i seks sa sporą częścią tego bagażu jak i mogą mieć wpływ na zachowania później. Jak chcesz kogoś poznać to się pytasz normalnie nikt się nie pyta kiedy i z kim to robiłaś albo jak, Ale pytanie o to ilu miałaś partnerów jest normalne tak po prawdzie dla dwójki osób które są że sobą przeszłość partnera jest ważna, to jak mówi o byłych partnerach i czy ukrywa coś przy takiej rozmowie, może powiedzieć dużo czy jesteś czymś poważniejszy czy kolejną stacja bez znaczenia większego.. 

Ogólnie osoba z twoim podejściem która zamyka pewne mosty i mówi ten most nie dla Ciebie jasno daje do zrozumienia, że z tego młyna mąki nie bedzie.

Albo jak to nie dociera to powiem inaczej w trosce o własne zdrowie dobrze mieć świadomość że partner wcześniej miał 5 czy 50 seksualnych partnerów każdy przypadek ma inny poziom ryzyka złapania syfu:p

J.Evert

1,969 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-05-18 13:16:39)

Sony, a Ciebie interesuje co facet ma w spodniach. To też jest intymne. Ciężko budować cokolwiek bez naruszania swojej intymności. Dalej zwyczajnie nie jesteś w stanie zaakceptować, ze Twoja przeszłość może być dla kogoś zbyt ciężka i że mężczyźni na żony szukają stałych kobiet, co jest wręcz ekstremalnie logiczne. Po co tworzyć stały związek z kimś, kto nie umie takich tworzyć? Po co szukać bliskości emocjonalnej z kimś, kto zaczyna od dupy strony? Stawiasz na skakanie po facetach, to z takimi samymi facetami się zadajesz, proste big_smile. Nie ma co zestawiać wymagań i oceniania kobieta vs facet, bo i tak my wybaczamy więcej wink. Jak byłem młodziutki to usłyszałem kiedyś, że jestem zbyt niedoswiadczony i typiarka czuje się niekobieco przez to. Nawet nic od niej nie chciałem, ale skoro od razu tak postawiła sprawę, to miała prawo big_smile.

A Tobie Sony akurat te sprawy mogą byc bardziej obojętne, bo raz, ze kobiety szukają facetów, którzy umieli juz zadbać o inne babeczki, a dwa ze wolisz dużo starszych od siebie. Takze jest różnica, czy rozwodnikiem jest 50 letni facet, czy 22 letnia typiarka.

-

1,970

dorias napisał/a:
SonyXperia napisał/a:
dorias napisał/a:

[...]

Każdy podróżując przez cos takiego jak życie zbiera bagarz doswiadczen a zwiazki i rozstania jak i seks sa sporą częścią tego bagażu jak i mogą mieć wpływ na zachowania później. Jak chcesz kogoś poznać to się pytasz normalnie nikt się nie pyta kiedy i z kim to robiłaś albo jak, Ale pytanie o to ilu miałaś partnerów jest normalne tak po prawdzie dla dwójki osób które są że sobą przeszłość partnera jest ważna, to jak mówi o byłych partnerach i czy ukrywa coś przy takiej rozmowie, może powiedzieć dużo czy jesteś czymś poważniejszy czy kolejną stacja bez znaczenia większego.. 

Ogólnie osoba z twoim podejściem która zamyka pewne mosty i mówi ten most nie dla Ciebie jasno daje do zrozumienia, że z tego młyna mąki nie bedzie.

Każdy ma swoje własne granice intymności. Jedyne czego oczekuję, to tego że ktoś je będzie szanował i nie będzie ich forsował na siłę. I to samo ofiaruję w zamian. 
Naturalną reakcją na nacisk, który powoduje dyskomfort psychiczny, jest wycofanie się, i tak, w takiej sytuacji z takiej mąki chleba nie będzie.
Mało tego - taka reakcja może dotyczyć każdej sfery życia człowieka, który z jakiś powodów nie będzie chciał mówić o pewnych sprawach. Dlatego wolę usłyszeć prawdę powiedzianą w zaufaniu, niż kłamstwo powiedziane dla dobra sprawy.
Ukochany człowiek nie jest naszą własnością, i nie możemy żądać, że będzie się przed nami całkowicie obnażał wbrew sobie.

1,971

Mężczyżni, niezależnie od wieku, to osobniki ciekawskie, dociekliwe, precyzyjne do bólu.
Gdy taki nie jest to albo nie interesujesz go jako człowiek w ogóle, albo boi się Ciebie.
Moze lepiej przyjąć założenie, że może pytać o wszystko bez obrazy majestatu, a kobieta odpowiadać na to, na co ma ochotę. - szczerze.
I vice versa. Tylko kobiety tak dociekliwe nie są smile Jeżeli chodzi o potencjalnych partnerów- bo Miś własny to co innego smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

1,972

Boję się stwierdzenia, że pytać można o wszystko. O wszystkim można mówić, wszystkiego można wysłuchać. A pytać - jak już się nieraz przekonałam - należy z wyczuciem. Tak jak napisałam - wolę poznawać człowieka przez jego odkrywanie się przede mną, niż przez usilne szukanie w  jego przeszłości.

1,973

SonyXperia napisał/a:

Boję się stwierdzenia, że pytać można o wszystko. O wszystkim można mówić, wszystkiego można wysłuchać. A pytać - jak już się nieraz przekonałam - należy z wyczuciem. Tak jak napisałam - wolę poznawać człowieka przez jego odkrywanie się przede mną, niż przez usilne szukanie w  jego przeszłości.

Tyle że takie pytanie z dupy się nie pojawia ( siedzisz oglądasz zachód słońca  lub gracie w tenisa i nagle pytanie ilu miałaś partnerow) . Nie spotkałem się z taka sytuacja aby pojawiło się nie z kontekstu rozmowy lub sytuacji smile
Więc reakcja na samo pytanie też dużo mowi o tym jakie podejść ie do Ciebie ma druga osoba.

J.Evert

1,974

Co do niewygodnych pytań i miłych kłamstw to Fred miał rację

Jeżeli ktoś ma z tym problem, że druga osoba, która mimo wszystko wiąże z relacją jakąś przyszłość i chce wiedzieć z jakim typem osoby się zadaje to cóż... nie moja bajka. Miłe kłamstewka to dla mnie powód do przekreślenia takiej osoby.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

1,975

dorias napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Tyle że takie pytanie z dupy się nie pojawia ( siedzisz oglądasz zachód słońca  lub gracie w tenisa i nagle pytanie ilu miałaś partnerow) . Nie spotkałem się z taka sytuacja aby pojawiło się nie z kontekstu rozmowy lub sytuacji smile
Więc reakcja na samo pytanie też dużo mowi o tym jakie podejść ie do Ciebie ma druga osoba.

Jeśli ktoś chce, niech pyta. Dla mnie liczy się to co jest tu i teraz oraz to co mogę zbudować na przyszłość.

Jeśli mój partner wie, że przed nim byłam dwukrotnie w związku, to nie potrzebuje zadawać mi pytań, bo już na pewno pewną rzecz wie. Nie wyobrażam sobie "dopytania" mnie czy w międzyczasie jeszcze z kimś uprawiałam seks. Podobnie nie wyobrażam sobie, że ja miałabym partnera w taki sposób dopytywać. Dla mnie teoretycznie cała taka sytuacja, w jakimkolwiek miałoby to być kontekście, jest więcej jak żenująca.
Ale to może dlatego że dla mnie, nawet jeśli ktoś jest "mój", ten ktoś ma prawo mieć swoje "tabu". Ja po prostu o pewnych rzeczach nie potrzebuję wiedzieć. Wzajemnie się przed sobą odkrywać - tak. Ale odpytywać, grzebać na siłę w przeszłości - nie.

1,976 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-05-18 13:55:31)

MagdaLena1111 napisał/a:
Mystery_ napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Teraz nie ale za 20-25 lat to owszem. Feminizm jest w interesie mężczyzn a nie kobiet.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

1,977

Ale w innych sferach na tabu nie pozwolisz. Każdy tak ma.

-

1,978 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-05-18 14:04:34)

Burzowy napisał/a:

Ale w innych sferach na tabu nie pozwolisz. Każdy tak ma.

A nie jest przypadkiem tak, że każdy powinien decydować sam o sobie.
Bo mnie się wydaje, że tutaj niektórym wydaje się, że bycie w związku, to jak totalne zawładnięcie drugą osobą. Zamiast zaufania, budowania więzi, wzajemnego poznawania się, odkrywania i akceptacji - światłem po oczach i podpisanie zeznań własną krwią -kiedy straciłaś dziewictwo i ilu miałaś przede mną. Odmowa zeznań równa się zakłamanie, fałsz i obłuda. A potem jeden z drugim dziwi się, że nie może sobie żadnej znaleźć. To może chłopcy bardziej do policji byście się nadawali z takim zacięciem (z całym szacunkiem dla organów ścigania). tongue

1,979

Ty dalej mieszasz pojęcia. Ja już wyżej tłumaczyłem. To nie ma nic wspólnego z tym o czym piszesz.

-

1,980

SonyXperia napisał/a:
dorias napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Jeśli ktoś chce, niech pyta. Dla mnie liczy się to co jest tu i teraz oraz to co mogę zbudować na przyszłość.

Jeśli mój partner wie, że przed nim byłam dwukrotnie w związku, to nie potrzebuje zadawać mi pytań, bo już na pewno pewną rzecz wie. Nie wyobrażam sobie "dopytania" mnie czy w międzyczasie jeszcze z kimś uprawiałam seks. Podobnie nie wyobrażam sobie, że ja miałabym partnera w taki sposób dopytywać. Dla mnie teoretycznie cała taka sytuacja, w jakimkolwiek miałoby to być kontekście, jest więcej jak żenująca.
Ale to może dlatego że dla mnie, nawet jeśli ktoś jest "mój", ten ktoś ma prawo mieć swoje "tabu". Ja po prostu o pewnych rzeczach nie potrzebuję wiedzieć. Wzajemnie się przed sobą odkrywać - tak. Ale odpytywać, grzebać na siłę w przeszłości - nie.

Ale widzisz dla Ciebie to nie będzie ważne dla innego będzie i albo to zaakceptujesz albo papa smile
Ogólnie wychodzę z założenia jeżeli pytam się o coś ogólnie i ona się wstydzi albo nie chce mówić to wiem że nic z tego nie będzie. Nie pytam o nic o czym sam miałbym problemy z odpowiedzią i wychodzę z założenia że druga strona też jak zapyta to nie będzie mieć problemu z odpowiedzią na to samo pytanie.

I nie Sonny nie mówimy o dopytywaniu wrażeniu i wchodzeniu w szczegóły Ale o proste pytanie z Ilona spałaś:) normalnie nie widzę w tym problemu chyba że ktoś ma przegieta historię w tym wypadku smile

J.Evert

Posty [ 1,926 do 1,980 z 4,153 ]

Strony Poprzednia 1 34 35 36 37 38 76 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018