wiadomości na portalach randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 98 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 3,699 ]

77 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2019-01-31 16:57:35)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

--- wpis usunięty

Zobacz podobne tematy :

78

Ana_de_Lacruax dzięki, niezbyt mam teraz coś do dodania:) Nie wątpię że sporo osób dobrze sobie radzi na portalach, zwłaszcza że znacie nawet małżeństwa, które poznały się dzięki takim stronom.

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=91 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

79

Wydaje mi się, że po prostu Twój profil ich nie zainteresował i niestety stąd brak odpowiedzi.

Może to być kwestią:

1. Wyłącznie Twojej urody (wtedy nic nie poradzisz)

2. "Dziwnych zdjęć" - np. spojrzenia "spod byka" (widziałam takich masę, faceci wyglądali wręcz na agresywnych), fotki z dużą ilością alkoholu wokół, zdjęcia z gołą klatą (i często łańcuchem), wszelkie słowiańskie przykuce przy autach i szpanowanie gadżetami, typu na pierwszym planie drogi zegarek zamiast faceta, zdjęcia na których słabo kogoś widać (z daleka, zamaskowanie dużymi okularami) albo np tylko jedno zdjęcie (zwiększenie ryzyka, że profil jest fikcyjny i ktoś je sobie skradł)

3. Istotnej dla drugiej osoby informacji (np stosunek do palenia i picia, wzrost, waga)

4. Coś odstraszającego w opisie i tutaj może to być dosłownie wszystko... Mnie najbardziej odstraszały byki ortograficzne, motta w stylu "jestem jaki jestem", "napisz a się dowiesz", "zbyt dużo by pisać" itd. Czasami zdarzały się opisy, z których wiało desperacją, agresywnym i roszczeniowym nastawieniem do kobiet, czasami były jakieś dziwne żarciki NA SIŁĘ lub aluzje seksualne.

Jednak wydajesz mi się ogarniętym facetem i ładnie się wypowiadasz, więc stawiam na punkt 1, ewentualnie może coś z punktu numer 2. Popracuj nad zdjęciami, najlepiej zrób je na zewnątrz, w naturalnym dziennym świetle nawet zdjęcie zrobione przeciętnym telefonem będzie niezłej jakości. Ustawiaj się odpowiednio pod światło (żeby twarz była lekko rozświetlona, wtedy wygląda się korzystniej, niż gdy pada na nią taki dziwny cień, wygląda się wtedy dużo starzej i mniej atrakcyjnie, uwypuklają się wszelkie "skazy").

I nie zrażaj się, kobiety po prostu dostają bardzo dużo tych wiadomości i naprawdę ciężko je ogarnąć, czasami po prostu już się nie chce otwierać, zwłaszcza gdy akurat brakuje czasu i gdy przychodzi zniechęcenie po kilku(nastu) dennych rozmowach... Nie każda odpisze Ci od razu, a niektóre nawet nie otworzą, bo ktoś już Cię wyprzedzi z ciekawą rozmową i kobieta na nim się skupi.

Bądź cierpliwy i powodzenia smile

80

Mam podobne wrażenia na temat "jestem jaki jestem";) Dzięki, Makigigi już pisała o zdjęciach, jeśli kiedyś rozważałbym ponowną rejestrację na portalach na pewno wrócę do waszych postów:)

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=91 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

81

Autor ma 169cm wzrostu i dopóki nie zgromadzi pokaźnej fortuny, to niewiele z tego będzie. Noo, ale oczywiście wzrost nie ma znaczenia, tak mówią Panie w innym temacie;).

-

82 Ostatnio edytowany przez marta929292 (2019-02-03 20:08:34)

Burzowy napisał/a:

Autor ma 169cm wzrostu i dopóki nie zgromadzi pokaźnej fortuny, to niewiele z tego będzie. Noo, ale oczywiście wzrost nie ma znaczenia, tak mówią Panie w innym temacie;).

Bez przesady, wtedy po prostu trzeba celować w niższe kobiety i tyle.
Nie warto ukrywać tego w profilu, bo tylko facet się będzie wystawiał na odrzucenie w trakcie rozmowy z fajnie zapowiadającą się laską, której ten wzrost będzie przeszkadzał i jej odwrócenie się na pięcie i tak będzie nieuniknione.
Niektórych rzeczy niestety się nie przeskoczy i nie nadrobi charakterem, dlatego najlepiej napisać ten wzrost w profilu i od razu rozmawiać tylko z tymi kobietami, dla których jest on wystarczający.

83

Myślę, że śmiało można założyć, że nie celował w te 180cm+.

-

84

Cześć Burzowy;) widzę że masz pewność co do własnych opinii:) a ile Ty masz wzrostu jeśli można zapytać?
Też miałem założenie że lepiej pisać na początku o istotnych cechach, także jeśli są wadami, Marta podała przyczyny więc nie będę powtarzać:)

85 Ostatnio edytowany przez marta929292 (2019-02-03 21:31:28)

Burzowy napisał/a:

Myślę, że śmiało można założyć, że nie celował w te 180cm+.

Ale może celował w takie zbliżonego wzrostu i też może być klops. Albo w takie, które same swojego wzrostu nie podały.

Sama mam 169 i byś się zdziwił ilu niższych facetów do mnie pisało.

86

Nie ustawiałem ograniczeń wzrostu w kryteriach, i nie patrzyłem na to pole w profilu, więc statystycznie jest najbardziej prawdopodobne że zagadywałem do osób różnego wzrostu:)

87

Burzowy napisał/a:

W sumie mógłby na tydzień bądź dwa urosnąć wirtualnie, żeby wykluczyć ewentualnie tą możliwość.

88

Czyli musiałbym spróbować gry aktorskiej tworząc fikcyjną postać:) póki co próbowałem tylko na castingu do jednego z programów, bez skutku:)

89

Tworzenie fikcyjnej postaci to głupota. Przekonała się o tym niejedna dziewczyna, która użyła nieaktualnego zdjęcia na jakimkolwiek portalu randkowym smile Nasłuchałam się od groma takich opowieści.
Co do wzrostu, nie jest prawdą, że musisz mieć 180+, bo inaczej żadna się Tobą nie zainteresuje. Większy wzrost jest atutem i daje większe możliwości - to fakt. Jednak mój znajomy ma jakieś 171 cm wzrostu (do tego mu się przytyło) i umawia się z dziewczynami 150+. Jego była miała 155 cm, chodziła w szpilkach i nie była od niego wyższa, więc było ok. Kolejny przykład - koleżanka 180+ i jej facet 177, co w niczym jej nie przeszkadza, jest w niego wpatrzona jak w obrazek.

90

Na portalach raczej przeszkadza, bo tam jest duża selekcja i księżniczkowatość. Nudny, wpisz sobie, że masz 189 i zobaczysz zmianę.

I nie wiem co mój wzrost ma do tego, to są cenne intymne dane. Niski jednak nie jestem;).

-

91 Ostatnio edytowany przez SamotnaWilczyca (2019-02-03 22:51:28)

A no jest duża selekcja i księżniczkowatość, co nie znaczy, że nie trafi się jakaś perełka.

Z resztą o czym my gadamy big_smile Przypomniał mi się inny znajomy, który ma 171 cm. Założył sobie Tindera, ale wstawił takie powiedziałabym kozackie zdjęcie. Ma to szczęście, że umie ładnie pozować i dobrze wychodzi.
Dostał kilka propozycji seksu (nie za pieniądze) i spotyka się co chwile z jakąś nową dziewczyną stamtąd.

92 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-02-03 22:50:03)

Burzowy, skąd masz aż taką pewność, że 8 bitów informacji mogłoby mieć pierwszorzędny wpływ?:) i z tą selekcją chyba nie działa w taki sposób jak jesteś przekonany (tzn. że dziewczynom miałoby być znacznie łatwiej), widziałeś pewnie temat Marty9292 o zachowaniu chłopaków, też miała problemy ze znalezieniem kogoś interesującego mimo że jest dziewczyną, co w Twoim odczuciu miałoby tak bardzo ułatwiać szukanie kogoś:)

93

nudny.trudny napisał/a:

Burzowy, skąd masz aż taką pewność, że 8 bitów informacji mogłoby mieć pierwszorzędny wpływ?:) i z tą selekcją chyba nie działa w taki sposób jak jesteś przekonany (tzn. że dziewczynom miałoby być znacznie łatwiej), widziałeś pewnie temat Marty9292 o zachowaniu chłopaków, też miała problemy ze znalezieniem kogoś interesującego mimo że jest dziewczyną, co w Twoim odczuciu miałoby tak bardzo ułatwiać szukanie kogoś:)

Wiem, że to nie było do mnie, ale chciałam coś wtrącić. Nie chodzi o to, że dziewczyny mają łatwiej, ale o to, że dostają bardzo dużo spamu, są zasypane śmieciowymi wiadomościami. Wielu mężczyzn do nich pisze, co utrudnia skupienie się na jednym. Dziewczyny piszą z wieloma jednocześnie. Niektórym odbija i w ten sposób podbijają tylko swoją samoocenę.

94

nudny.trudny napisał/a:

Ja tylko chciałam podkreślić, że w tym wątku żadna kobieta nie napisała, że byłbyś skreślony przez wzrost. To prawda, że kobiety (nie wszystkie) wolą wyższych od siebie, ale niekoniecznie 180+. Poza tym czasem jest tak, że zauroczy nas ktoś, kto ma inne cechy od tych preferowanych. Ja mam dziwnie z tym wzrostem - gdybym miała powiedzieć bez zastanowienia, to bym powiedziała, że 185 to idealny wzrost, ale w praktyce zawsze najbardziej mi się podobali panowie o wzroście ok 175, a sama mam 168.

Moim zdaniem niepotrzebnie się zniechęciłeś do tych portali. Dobre zdjęcia to połowa sukcesu. A może nawet 90%. Ludzie mają tendencję do potwierdzania pierwszego wrażenia, więc jeśli zdjęcia będą lepsze niż rzeczywistość, to i tak będziesz widziany przez pryzmat tych fotek.

95

Makigigi napisał/a:

Ja tylko chciałam podkreślić, że w tym wątku żadna kobieta nie napisała, że byłbyś skreślony przez wzrost.

no właśnie:) ale Burzowy wie lepiej:) Lubię dyskusje z tym użytkownikiem

Makigigi napisał/a:

Moim zdaniem niepotrzebnie się zniechęciłeś do tych portali. Dobre zdjęcia to połowa sukcesu. A może nawet 90%. Ludzie mają tendencję do potwierdzania pierwszego wrażenia, więc jeśli zdjęcia będą lepsze niż rzeczywistość, to i tak będziesz widziany przez pryzmat tych fotek.

Tamtą radę kiedyś wykorzystam, była dobra:) Dzięki

96 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-02-04 00:27:29)

Burzowy napisał/a:

Łooo. Żeś pojechał.
Jak mi się kto nie podoba, to żadna fortuna nie pomoże...
Ale ty wiesz wszystko najlepiej i pewnie mi napiszesz, że ci z fortuną i tak nie uderzają do starych, więc mówię, co muszę. : ) (Gdyby nawet tak było, to ja też byłam młoda : ))
Wzrost? Byle nie niższy od mojego, a to nie jest wyzwanie dla faceta, bo mam 166 cm. Tak, wysoki wzrost jest atrakcyjniejszy niż niski, natomiast jest tylko elementem wyglądu i niższy mężczyzna może być ogólnie przystojniejszy od wysokiego. Dodatkowo atrakcyjność fizyczna jako zbiór wszystkich zewnętrznych cech jest tylko połową odbioru. Więc jaki może być procentowo udział wzrostu w tym, czy ktoś jest interesujący? No, zastanów się.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

97 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2019-02-04 00:47:07)

A może autor doda sobie z 10 cm , jak będzie dobrze szło to spróbować  się umówić i spotkać ?

Zawsze może przy spotkaniu zakaszleć i powiedzieć , ze ostatnio trochę chorował ale już powoli odzyskuje siły ...
Przecież nic się stanie , a szkoda rezygnować ze spotkania.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

98

nudny.trudny napisał/a:
Makigigi napisał/a:

Ja tylko chciałam podkreślić, że w tym wątku żadna kobieta nie napisała, że byłbyś skreślony przez wzrost.

no właśnie:) ale Burzowy wie lepiej:) Lubię dyskusje z tym użytkownikiem

To bardzo dobrze, a byłoby jeszcze lepiej, gdybyś bardziej się skupiał na treści jego wypowiedzi, zamiast na formie swojej odpowiedzi.
Kobiety mają to do siebie, że jedno mówią, drugie myślą, a trzecie robią i branie poważnie tego co piszą w internecie na anonimowym forum...
no delikatnie mówiąc nie świadczy najlepiej o mężczyznach lol A wracając do tematyki portalowo randkowej, niezależnie od tego co piszą,
każda jedna bez wyjątku, mając do wyboru praktycznie nieskończoną ilość opcji, zawsze, ale to ZAWSZE wybierze dla siebie najlepszą,
tylko Ty chcesz uparcie wierzyć, że pisaniem poprawną polszczyzną oryginalnych anonsów, przykujesz uwagę lasek z ligi w której nie chodzisz,
gładko łykasz farmazony, że ani wzrost, ani twarz, ani budowa, ani w sumie nic w wyglądzie faceta nie ma większego znaczenia,
bo funie na portalach wypatrują tam z utęsknieniem inteligentów, którym dobrze z oczu patrzy, nawet nie musi być bogaty LOL
Jesteś kumaty facet i jeszcze nie zaczęło Cię zastanawiać, że to co czytasz na tym forum kłóci się wyraźnie z rzeczywistością na portalach?

To jest jedna sprawa, a druga, to być może mi umknęło, a być może nie, ale jakoś nie zauważyłem, żebyś się odniósł do mojego pytania,
skąd się biorą twoje problemy ze znalezieniem interesującej dziewczyny, kiedy jak twierdzisz, wygląd przecież nie ma żadnego znaczenia?
No jeśli nie ma, to dlaczego usilnie podbijasz do tych, które nie zwracają na Ciebie uwagi, zamiast się zainteresować tymi mniej urodziwymi,
za to z bogatym wnętrzem i całą masą zainteresowań oraz pasji, o których moglibyście w nieskończoność rozmawiać... Proszę, słucham smile

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

99

nudny.trudny napisał/a:

Cześć, mam 26 lat, jestem przeciętnym chłopakiem z dużego miasta. Chciałbym poznać opinie dziewczyn i dowiedzieć się, gdzie popełniam błąd. Niedawno zarejestrowałem się na jednym z portali, z uwagi na małą ilość czasu jestem nastawiony (przynajmniej początkowo) na rozmowy w sieci aniżeli realne spotkania.

smile

Pisanie w nieskończoność zamiast spotkań -kiepski pomysł. 
Dwa, jeśli masz mała ilość czasu to jak sobie wyobrażasz związek?
Trzy -jeśli żadna nie odpisała,  może masz kiepskie zdjęcie ( wyglądasz groźnie,  patrzysz "spode  lba",  albo jest to zdjęcie z łazienki,  robione od dołu,  albo na kanapie u babci w sweterki w serek itd itd). Poza tym nie każdy jest fotograficzny,  albo bardzo piękny -wtedy dobrze zrobić zdjęcie w korzystnym ujęciu.

100 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-02-04 12:43:38)

Próbuję skasować swój post, bo umieściłam go w nie tym wątku (miałam otwarte dwa)

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

101 Ostatnio edytowany przez mariusz30 (2019-02-04 19:04:22)

anderstud napisał/a:

to dlaczego usilnie podbijasz do tych, które nie zwracają na Ciebie uwagi, zamiast się zainteresować tymi mniej urodziwymi,
za to z bogatym wnętrzem i całą masą zainteresowań oraz pasji, o których moglibyście w nieskończoność rozmawiać... Proszę, słucham smile

Pozwól, że ja Ci odpowiem za autora. Niestety te mniej urodziwe na portalach randkowych też często zgrywają księżniczki i mało kiedy odpisują. Może One wbrew pozorom także mają niezłe branie w internetach?
Taka całkowicie szara, skromna myszka nawet nie założy konta na takim portalu bo się będzie obawiała jakiś zboczeńców czy innych oszołomów. I tu jest problem bo takie siedzą w domu i nigdzie nie wychodzą, więc jak je wyhaczyć?

102 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-02-05 03:43:43)

witaj Rossanka, cześć anderstud, dzięki za wpisy. Moje wątpliwości na tę chwilę są wyjaśnione:) ale postaram się ustosunkować do napisanych rzeczy licząc że temat może być pomocny dla innych:)
1. kwestia wzrostu, gdyby ktoś naprawdę zaczął podawać więcej:) moim zdaniem byłoby to złe rozwiązanie, bazowanie relacji na takiej nieprawdzie może przyniosłoby krótkotrwały efekt, ale długoterminowo mogłoby spowodować że fajna dziewczyna zniechęciłaby się z obawy o możliwość istnienia innych kłamstw w przyszłości
2. kwestia finansów - każdy ma wolność wyboru partnera:) i osobom szukającym w oparciu o m.in. status materialny życzę powodzenia:) niemniej jeśli o mnie chodzi wolałbym pozostać poza "kwalifikacjami" obojętnie czy spełniam czyjeś wymagania czy nie. Dlatego starałem się prezentować treści na profilach w taki sposób, aby stan majątkowy nie był uwypukloną cechą
3. wiem że jesteście przekonani, iż wiecie o dziewczynach znacznie więcej niż one same:) ale gdybym też miał takie podejście, chyba zaprzeczałbym sobie pytając tu zamiast pójścia na coś w stylu "szkolenie PUA tylko dziś za 2999 zł":)
4. wygląd

anderstud napisał/a:

kiedy jak twierdzisz, wygląd przecież nie ma żadnego znaczenia?

nie pamiętam żebym zamieszczał takie stwierdzenie:) ale może się mylę, możesz podać cytat:) prawdopodobnie niemal każdy z nas ma jakiś gust co do wyglądu, ja widząc np. 35-latkę z długimi rozpuszczonymi włosami, w czarnej sukience i czarnych adidasach, zwrocilbym uwage;) smile ale tak jak napisałem w pierwszym wpisie, zagadywałem do różnych osób, m.in. nie mających zdjęć:)
5. mała ilość czasu i związek, to jest jedna z rzeczy o którą chętnie zapytałbym. Np. dzisiaj wyszedłem o 5 rano, wróciłem po północy, zaraz trzeba na chwilę iść spać i wcześnie rano znowu wychodzić. Wiem że dziewczyny, nawet w tematach tu na forum, czasem nie czują się dobrze w związku z takim trybem życia, u mnie przez najbliższe kilka lat raczej nic się nie zmieni. Dlatego pisalem o tym w profilach:) a jak u was wygląda ilość czasu spędzanego wspólnie, i czy związek miałby szanse w przypadku spotkań np. raz w tygodniu (przy mieszkaniu osobno) albo (przy mieszkaniu razem) gdyby chłopak wychodził wcześnie i wracał bardzo późno?

103

No może nie ty i nie bezpośrednio, ale taki ogólny wydźwięk tego co w tym wątku można wyczytać (sorry, nie chce mi się cytować)
to że na portalach nie wszyscy zwracają uwagę na wygląd (wszyscy) i mały gruby łysy też kogoś tam znajdzie (nie znajdzie)
nawet jeśli nie jest Dannym DeVito, bo przecież jak powszechnie wiadomo, pieniądze też nie są ważne (nie no skąd, a kto tak twierdzi)
tylko z jakiegoś tajemniczego powodu najdalej w trzecim mailu pada hasło "Fajny z ciebie gość, a tak w ogóle, to czym się zajmujesz?"
Generalnie konkluzja jest taka, że na tych portalach, to w sumie nic nie ma znaczenia, jeśli potrafisz sklecić dwa zdania w języku polskim,
nie robiąc przy tym ośmiu błędów, a cała reszta, to już są mało ważne duperele, ozdobniki i nieistotne detale, co jest jedną wielką bujdą na resorach,
bo na portalach prezencja wizualna, to jest 98,5% efektu tzw. "pierwszego wrażenia" a pozostałe 1,5% to są banialuki wypisane w profilu.

Co zaś się tyczy twojego pytania o to "czy związek miałby szanse w przypadku spotkań np. raz w tygodniu (przy mieszkaniu osobno)"
to na przykład dla mnie spotkania raz w tygodniu mieszkając osobno, to nie jest związek, tylko spotkania raz w tygodniu mieszkając osobno.
Ja osobiście, jeśli tylko wyczuję temat, że w dającej się przewidzieć przyszłości właśnie tak to będzie wyglądać, od razu informuję, że dziękuję,
ale taki układ niestety mnie akurat nie satysfakcjonuje, co praktycznie zawsze oznacza zakończenie dopiero co kiełkującej znajomości,
gdyż panie z kolei nie są zainteresowane poświęcaniem mojej skromnej osobie więcej czasu, a o wspólnym zamieszkaniu nawet nie myślą.
Nie wiem, może kiedy byłem młodszy, to inaczej do tego podchodziłem. Teraz już zwyczajnie mi się nie chce inwestować czasu, energii i środków
w relacje z których nic konkretnego nie wynika, a tylko wpędzam się w lata i za chwilę zostanę z palcem w tyłku i 50-tką na karku. Po co mi to.

104

No to może ja się wypowiem.Myśle ze niewielka ilość czasu nie przeszkadza tak bardzo w związku jeżeli ludzie nadają na tych samych falach,mają podobne poglądy na życie i coś się między nimi fajnego zadzieje.Normalna dziewczyna nie będzie robić chłopakowi wyrzutów że poświęca jej zbyt mało czasu podczas gdy on pracuje żeby osiągnąć coś w swoim życiu. Takie jest moje zdanie. Przecież nikt nie porzuci planów,pracy, realizacji swoich marzeń tylko dlatego że się zakochał smile Co do Twoich wcześniejszych postów Autorze uważam ze dobrze ze postawiłeś na szczerość i opisywałeś siebie takim naprawdę jakim jesteś. Pewnie zaraz ktoś powie- no i co mu z tego przyszło skoro nie było dużego odzewu od dziewczyn.Ale czy to musi być juz tu i teraz?  Możesz poznać kogoś za pół roku albo za rok. Wazne żeby była to dziewczyna której podobasz się taki jaki jesteś i właśnie Ta której szukasz. Nic na siłę. Nie chodzi o to żeby poprostu była tylko o to żeby był to ktoś kto może stać się dla Ciebie całym światem a Ty dla niej.Prawda? A nie każdy człowiek do każdego człowieka pasuje.A co do wzrostu - to niektórzy Panowie  doradzali Ci tutaj żebyś wpiasał sobie trochę więcej niż masz to może dziewczyna się z Tobą umówi.Boszee.Bez przesady przecież nie masz metr pięćdziesiąt w kapeluszu big_smile a wgl to i tak by wyszło na pierwszym spotkaniu i co wtedy? Wiadomo ze nikt nie przychodzi na randkę z metrówką ale jeżeli widoczna jest różnica w tym co piszesz a w tym jak jest naprawdę no to co dziewczyna sobie wtedy pomyśl?  No nieee kłamczuch big_smile Sama mam 158 cm wzrostu i jakoś nie widzę siebie przy kolesiu 190 cm ktoremu bym siegala do ramienia.Wiec sorry panowie. No ale może Wy wiecie lepiej smile Chociaż myślę ze ludzie nie dobierają się tylko na podstawie cech fizycznych ale przede wszystkim charakteru.Czyli np nie jest powiedziane ze wyzsza dziewczyna nie zakokocha się w chłopaku nizszym od niej itd.Generalnie myślę Autorze ze fajnie mieć  jakieś pasje,coś co się lubi w życiu robić i chociaż większość z nas marzy o tym żeby znaleźć kogoś dla kogo będzie się całym światem ( i odwrotnie)  to nie warto skupiać całej swojej energii na tym ze ta osoba musi się pojawić juz tu i teraz. Jeżeli taka osoba się pojawi- będziesz to czuł,będziesz to wiedzial big_smile Fajny z Ciebie chłopak to napewno znajdziesz kogoś odpowiedniego dla siebie smile

105

anderstud napisał/a:

Generalnie konkluzja jest taka, że na tych portalach, to w sumie nic nie ma znaczenia, jeśli potrafisz sklecić dwa zdania w języku polskim,
nie robiąc przy tym ośmiu błędów, a cała reszta, to już są mało ważne duperele, ozdobniki i nieistotne detale

Ależ nie ma znaczenia, bo to są "oczywiste oczywistości". Mówić, że ktoś ma się podobać/mieć sensowne pieniądze/185 cm wzrostu/i co tam jeszcze jest teraz modne to tak jakby w wymaganiach podawać "homo sapiens". wink

106

anderstud napisał/a:

No może nie ty i nie bezpośrednio, ale taki ogólny wydźwięk tego co w tym wątku można wyczytać (sorry, nie chce mi się cytować)
to że na portalach nie wszyscy zwracają uwagę na wygląd (wszyscy) i mały gruby łysy też kogoś tam znajdzie (nie znajdzie)
nawet jeśli nie jest Dannym DeVito, bo przecież jak powszechnie wiadomo, pieniądze też nie są ważne (nie no skąd, a kto tak twierdzi)
tylko z jakiegoś tajemniczego powodu najdalej w trzecim mailu pada hasło "Fajny z ciebie gość, a tak w ogóle, to czym się zajmujesz?"
nie robiąc przy tym ośmiu błędów, a cała reszta, to już są mało ważne duperele, ozdobniki i nieistotne detale, co jest jedną wielką bujdą na resorach,
bo na portalach prezencja wizualna, to jest 98,5% efektu tzw. "pierwszego wrażenia" a pozostałe 1,5% to są banialuki wypisane w profilu.

Co zaś się tyczy twojego pytania o to "czy związek miałby szanse w przypadku spotkań np. raz w tygodniu (przy mieszkaniu osobno)"
to na przykład dla mnie spotkania raz w tygodniu mieszkając osobno, to nie jest związek, tylko spotkania raz w tygodniu mieszkając osobno.
Ja osobiście, jeśli tylko wyczuję temat, że w dającej się przewidzieć przyszłości właśnie tak to będzie wyglądać, od razu informuję, że dziękuję,
ale taki układ niestety mnie akurat nie satysfakcjonuje, co praktycznie zawsze oznacza zakończenie dopiero co kiełkującej znajomości,
gdyż panie z kolei nie są zainteresowane poświęcaniem mojej skromnej osobie więcej czasu, a o wspólnym zamieszkaniu nawet nie myślą.
Nie wiem, może kiedy byłem młodszy, to inaczej do tego podchodziłem. Teraz już zwyczajnie mi się nie chce inwestować czasu, energii i środków
w relacje z których nic konkretnego nie wynika, a tylko wpędzam się w lata i za chwilę zostanę z palcem w tyłku i 50-tką na karku. Po co mi to.

Myślę że trochę przesadzasz.Nigdy nie byłam na żadnym portalu randkowym ale pewnie nie wszystkie dziewczyny zakladajace tam konta szukają kogoś kto będzie wygladal jak Apollo i będzie dobrze ustawiony.Moze niektóre poprostu szukaja tam swojej drugiej połówki. Nie ma co generalizować.A tak wogole to jest XXI wiek nie XIX i kobiety mogą na siebie zarabiać i nie szukają mężczyzn po to żeby mieć co zjeść i w co dzieci ubrać :D

107

Syś napisał/a:

Myślę że trochę przesadzasz.Nigdy nie byłam na żadnym portalu randkowym ale pewnie nie wszystkie dziewczyny zakladajace tam konta szukają kogoś kto będzie wygladal jak Apollo i będzie dobrze ustawiony.Moze niektóre poprostu szukaja tam swojej drugiej połówki. Nie ma co generalizować.A tak wogole to jest XXI wiek nie XIX i kobiety mogą na siebie zarabiać i nie szukają mężczyzn po to żeby mieć co zjeść i w co dzieci ubrać big_smile

Niektórzy nie zauważyli, że żyją w XXI wieku.
Czemu?
Na przykład dlatego, że:
1) Najłatwiej zrzucić swój brak powodzenia na brak pieniędzy. Dużo trudniej przyznać, że ma to związek z ich charakterem, stosunkiem do kobiet, nieumiejętnością komunikacji, czy prozaicznym zaniedbaniem zewnętrznym
2) Ich samych kobiety, które nie chcą od nich kasy, wcale nie interesują. Takie nie będą budować ego, i może trzeba się będzie postarać, a kupowanie prezentów jest łatwiejsze. Jest też takie skojarzenie u wielu facetów, że atrakcyjne kobiety się kupuje, a za darmo są najwyżej te, których nikt nie chce.

Przepraszam za bezpośredniość. smile

108

niepodobna napisał/a:
Syś napisał/a:

Myślę że trochę przesadzasz.Nigdy nie byłam na żadnym portalu randkowym ale pewnie nie wszystkie dziewczyny zakladajace tam konta szukają kogoś kto będzie wygladal jak Apollo i będzie dobrze ustawiony.Moze niektóre poprostu szukaja tam swojej drugiej połówki. Nie ma co generalizować.A tak wogole to jest XXI wiek nie XIX i kobiety mogą na siebie zarabiać i nie szukają mężczyzn po to żeby mieć co zjeść i w co dzieci ubrać big_smile

Niektórzy nie zauważyli, że żyją w XXI wieku.
Czemu?
Na przykład dlatego, że:
1) Najłatwiej zrzucić swój brak powodzenia na brak pieniędzy. Dużo trudniej przyznać, że ma to związek z ich charakterem, stosunkiem do kobiet, nieumiejętnością komunikacji, czy prozaicznym zaniedbaniem zewnętrznym
2) Ich samych kobiety, które nie chcą od nich kasy, wcale nie interesują. Takie nie będą budować ego, i może trzeba się będzie postarać, a kupowanie prezentów jest łatwiejsze. Jest też takie skojarzenie u wielu facetów, że atrakcyjne kobiety się kupuje, a za darmo są najwyżej te, których nikt nie chce.

Przepraszam za bezpośredniość. smile

Pół biedy, gdy chodzi o pompowanie ego i chadzanie na łatwiznę. Gorzej, gdy taki delikwent uważa, że rzeczywiście nie ma nic do zaoferowania oprócz biletu do kina i kolacji w restauracji. A przecież te kobiety wszystkie takie same i każda chce tego samego. Chyba w głębokiej desperacji miałabym ochotę podjąć się misji udowadniania, że tak nie jest, a i tak prędzej niż później okazałoby się, że jestem jak wszystkie i każda. Mission impossible.

nudny.trudny, tylko offtopuję w Twoim wątku, bo nigdy nie byłam na żadnym portalu randkowym i pewnie nie będę, bo to, co na forum przeczytałam o takich miejscach skutecznie mnie zniechęca. Tak, że podziwiam Twoją wytrwałość :-)

109 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-02-05 12:34:45)

anderstud napisał/a:

z jakiegoś tajemniczego powodu najdalej w trzecim mailu pada hasło "Fajny z ciebie gość, a tak w ogóle, to czym się zajmujesz?"

Nie bardzo rozumiem, dlaczego miałby to być jakiś tajemniczy powód, faceci też o to pytają. Mam rozumieć, że jak o to pyta mężczyzna, to leci na kasę? Jak dla mnie po prostu zwykłe pytanie, żeby coś wiedzieć o drugim człowieku. Chyba to nie jest jakaś tajemnica, o ile nie pracuje się w kontrwywiadzie? Demonizujesz.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

110

santapietruszka napisał/a:
anderstud napisał/a:

z jakiegoś tajemniczego powodu najdalej w trzecim mailu pada hasło "Fajny z ciebie gość, a tak w ogóle, to czym się zajmujesz?"

Nie bardzo rozumiem, dlaczego miałby to być jakiś tajemniczy powód, faceci też o to pytają.

Serio? A do czego im ta wiedza może być przydatna, jeśli faktycznie sami nie pracują w kontrwywiadzie smile
Kiedyś i piszę to całkiem serio, zapytałem jedną dziewczynę gdzie pracuje, bo na zdjęciu miała na sobie fartuch,
co nie powiem, strasznie mnie kiedyś kręciło. Jak przeczytałem odpowiedź, że pracuje w hospicjum (autentyczna historia)
to od razu mi przeszło zamiłowanie do fartuchów i do prowadzenia dalszej rozmowy też przy okazji. A była całkiem fajna i miła sad
Od tamtej pory nie pytam już żadnej czym się zajmuje, bo szczerze mówiąc na etapie wstępnych zalotów w ogóle mnie to nie obchodzi.

Pomijając na chwilę fakt, że raczej czepiamy się teraz słówek tak dla zasady, niż prowadzimy jakąś tam formę dyskusji,
czego najlepszym potwierdzeniem jest to, że najwięcej do powiedzenia w temacie pisania na portalach mają panie,
które jak twierdzą na żadnym dotąd nie były (nie wiem nawet jak to skomentować, ale luz) i z nikim nigdy nie pisały,
to ja jako weteran portali pozwolę sobie jednak podtrzymać moje zdanie o tym, że całą robotę odwalają tam efektowne foty,
a samo pisanie to jest już tylko bla bla bla, bez żadnego kompletnie znaczenia, gdy obiekt na podstawie zdjęć dostał zielone światło.

Były prowadzone w tej materii setki badań i przeprowadzono setki eksperymentów, które tylko to potwierdzają,
sam swego czasu takie prowadziłem, żeby... laskę z którą kręciłem niechcący przyłapać na umawianiu się z innym,
kolesiem którego zdjęcie ściągnąłem z jakiejś gejowskiej stronki i wstawiłem do wymyślonego profilu,
na który dziewczyny same wchodziły i same pisały, nie musiałem ich nawet zaczepiać, a żeby doprowadzić do spotkania,
wystarczyło tylko coś tam dukać jak pół debil ("weszłem" i "wyszłem" też przechodziło na luzie) i zaproponować jakieś miejsce,
często gęsto nie widząc "mnie" nawet na oczy, dziewczyny godziły się przyjść do "mojego" mieszkania i kupić wino po drodze.

Jak ktoś koniecznie musi się przekonać na własnej skórze jak to działa, może samodzielnie spreparować 2-3 fikcyjne profile
z których będzie zaczepiał tymi samymi tekstami te same dziewczyny, a bardzo szybko odkryje taką jakąś "dziwną" prawidłowość,
że pisząc jako ten przytoczony wyżej Apollo, może udawać przygłupa i pieprzyć kompletne bzdury, robiąc przy tym błąd na błędzie,
a i tak skuteczność będzie miał nieporównywalnie wyższą, niż profil przeciętnego kolesia piszącego poprawnie cokolwiek innego.
No przecież ja tego nie wymyślam na poczekaniu, wystarczy sobie wpisać "Projekt Klaudiusz" w google i trochę poczytać na ten temat. 

Oczywiście, żeby było sprawiedliwie, to uczciwie trzeba oddać, że dokładnie ten sam mechanizm działa w drugą stronę
i z ładnymi laskami chłopcy chętniej piszą o przysłowiowej nawet dupie maryni, niż z zapuszczonymi pasztetami o filozofii greckiej.
Jak ktoś spędził na portalach 5, 10, czy 15 lat, to już zna te mechanizmy i nawet się nad tym nie zastanawia, bo nie ma nad czym,
a jak ktoś nawet nie zadał sobie trudu, żeby konto na portalu założyć, to będzie dalej sobie wierzył, że wystarczy być miłym i fajnym.
Nie, nie wystarczy.

111 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-02-05 15:17:22)

Ja tam nie wiem, mnie akurat pytali i jakoś mi to strasznie nie przeszkadzało, nie mam nic do ukrycia. Co do fot, to owszem, zgodzę się, że ważne jest pierwsze wrażenie i jak gość miał foty wyłącznie z alkoholowych imprezek albo z gołą klatą przy samochodzie, to nie odpisywałam... przy czym nie odpisywałam również na wiadomości typu: co tam słychać, piękna? ("z kont jesteś" w ogóle pominę milczeniem...). Ponadto niejednokrotnie grzecznie dziękowałam za znajomość (albo i nie), jak gość zaczynał się rozkręcać i mimo dobrego pierwszego wrażenia i fajnej gadki okazywał się być męczący i nudny... A raz nawet - całkiem niedawno i nawet pisałam o tym na forum, ale wątek został skasowany - jeden mnie zablokował, bo pomimo usilnego nalegania, że chce mi coś kupić, ja uparcie twierdziłam, że nic od niego nie chcę, pan więc walnął focha i stwierdził, że w takim razie nic nie będzie nawet pisał, bo to nie ma sensu, skoro ja od niego nie chcę nawet pluszowego misia big_smile

Tak że tego. Ilu ludzi, tyle przypadków. A kasa akurat mnie nie interesowała jakoś szczególnie nigdy, bo mam swoją, ale to nie oznacza, że w imię miłości mam się zachwycić panem bezrobotnym, który chciałby się do mnie wprowadzić, nie sądzisz? tongue Bo i tacy mi się po drodze zdarzali - masz samochód? To super, ja co prawda nie mam prawka, ale moglibyśmy pojechać tu i tu, i miło spędzić czas... o nie, panie kochany, jakbym się chciała zatrudnić na stanowisku szofera, to bym na pracuj.pl szukała, a nie na portalu randkowym big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

112

"z kont jesteś" w ogóle pominę milczeniem...

Pewnie mieszkał w Kontach i tak tylko pytał czy może Ty przypadkiem też smile
Ja z kolei miałem ostatnio okazję się od jednej dowiedzieć, że "debiluw tutaj nie brakuje" (no niestety, nie da się ukryć)
od drugiej, że "z wyglądu na pewno nie jesteś w moim typie, ale fajny masz styl, możemy poklikać" (WTF?)
a od jeszcze innej "najpierw muszę zrzucić 6 kilo zanim gdzieś wyjdę, to są stare zdjęcia" (na nowe czekam do dziś...)
Oprócz tego trafiła się była dziewczyna byłego męża mojej byłej narzeczonej, która jak się okazało bardzo dużo o mnie wie
z czego ja sam połowy tych historii nie znałem, a w piątek miałem randkę z inną, która dopiero na spotkaniu mi wyznała,
że ona tak naprawdę to nikogo nie szuka, tylko tak się z nudów spotyka jak córkę oddaje na weekend do ojca. No i gitara smile

113

Anderstud, a z kont Ty jesteś, bo może byśmy poszli na jakieś piwo i poopowiadamy sobie więcej takich historyjek? big_smile big_smile big_smile

Ale uprzedzam, jak zaczniesz najeżdżać na swoje byłe, to ja sobie pójdę big_smile big_smile big_smile

114

Anderstud, a z kont Ty jesteś

No tu z tont jestem.
Ja wszystkie moje byłe kochałem nad życie (inaczej bym z nimi nie był) i złego słowa na żadną nie powiem smile

Posty [ 77 do 114 z 3,699 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 98 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018