wiadomości na portalach randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 74 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 165 z 4,029 ]

111 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-02-05 15:17:22)

Odp: wiadomości na portalach randkowych

Ja tam nie wiem, mnie akurat pytali i jakoś mi to strasznie nie przeszkadzało, nie mam nic do ukrycia. Co do fot, to owszem, zgodzę się, że ważne jest pierwsze wrażenie i jak gość miał foty wyłącznie z alkoholowych imprezek albo z gołą klatą przy samochodzie, to nie odpisywałam... przy czym nie odpisywałam również na wiadomości typu: co tam słychać, piękna? ("z kont jesteś" w ogóle pominę milczeniem...). Ponadto niejednokrotnie grzecznie dziękowałam za znajomość (albo i nie), jak gość zaczynał się rozkręcać i mimo dobrego pierwszego wrażenia i fajnej gadki okazywał się być męczący i nudny... A raz nawet - całkiem niedawno i nawet pisałam o tym na forum, ale wątek został skasowany - jeden mnie zablokował, bo pomimo usilnego nalegania, że chce mi coś kupić, ja uparcie twierdziłam, że nic od niego nie chcę, pan więc walnął focha i stwierdził, że w takim razie nic nie będzie nawet pisał, bo to nie ma sensu, skoro ja od niego nie chcę nawet pluszowego misia big_smile

Tak że tego. Ilu ludzi, tyle przypadków. A kasa akurat mnie nie interesowała jakoś szczególnie nigdy, bo mam swoją, ale to nie oznacza, że w imię miłości mam się zachwycić panem bezrobotnym, który chciałby się do mnie wprowadzić, nie sądzisz? tongue Bo i tacy mi się po drodze zdarzali - masz samochód? To super, ja co prawda nie mam prawka, ale moglibyśmy pojechać tu i tu, i miło spędzić czas... o nie, panie kochany, jakbym się chciała zatrudnić na stanowisku szofera, to bym na pracuj.pl szukała, a nie na portalu randkowym big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
Zobacz podobne tematy :

112

santapietruszka napisał/a:

"z kont jesteś" w ogóle pominę milczeniem...

Pewnie mieszkał w Kontach i tak tylko pytał czy może Ty przypadkiem też smile
Ja z kolei miałem ostatnio okazję się od jednej dowiedzieć, że "debiluw tutaj nie brakuje" (no niestety, nie da się ukryć)
od drugiej, że "z wyglądu na pewno nie jesteś w moim typie, ale fajny masz styl, możemy poklikać" (WTF?)
a od jeszcze innej "najpierw muszę zrzucić 6 kilo zanim gdzieś wyjdę, to są stare zdjęcia" (na nowe czekam do dziś...)
Oprócz tego trafiła się była dziewczyna byłego męża mojej byłej narzeczonej, która jak się okazało bardzo dużo o mnie wie
z czego ja sam połowy tych historii nie znałem, a w piątek miałem randkę z inną, która dopiero na spotkaniu mi wyznała,
że ona tak naprawdę to nikogo nie szuka, tylko tak się z nudów spotyka jak córkę oddaje na weekend do ojca. No i gitara smile

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

113

Anderstud, a z kont Ty jesteś, bo może byśmy poszli na jakieś piwo i poopowiadamy sobie więcej takich historyjek? big_smile big_smile big_smile

Ale uprzedzam, jak zaczniesz najeżdżać na swoje byłe, to ja sobie pójdę big_smile big_smile big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

114

Anderstud, a z kont Ty jesteś

No tu z tont jestem.
Ja wszystkie moje byłe kochałem nad życie (inaczej bym z nimi nie był) i złego słowa na żadną nie powiem smile

115

Z kont jesteś?
Z Kątów.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

116

Tak sobie zerknęłam na temat i oto jakie mam przemyślenia:

Pytania o prace - nie wydaje się to być podejrzane, pierwsze rozmowy to takie wybadanie się, pytanie gdzie pracujesz - w piekarni, a Ty - ja jestem nauczycielem - jak dla mnie to zwykła rozmowa. Gorzej, jakby się ktoś wypytywał, a ile zarabiasz, a czy masz mieszkanie, ile metrów, jaki kredyt itd.

Po drugie kwestia odpisywania. Jak dla mnie nie ma żadnego obowiązku odpisywania na uśmiechy, oczka, czy też wiadomości. Chcesz to odpisujesz, nie to nie. Chyba, ze ktoś chce koniecznie usłyszeć, że nie jest się w czyimś typie, bo nie podobało się zdjęcie, czy opis, czy wiek, wzrost  czy cokolwiek. Jak mi ktos nie odpisuje uważam, ze po prostu z jakiegoś powodu nie jest mną zainteresowany, a jaki to powód to już dla mnie nie istotne. Nikt normalny się o to nie obraża, no chyba, ze go korona ciśnie smile
( Teraz jestem taka mądra, kiedyś odpisywałam na każdą wiadomość, wychodząc z założenia, że tak na;leży i że tak wymaga kultura. Błąd. Moje kutruazyjne odpowiedzi panowie brali za zainteresowanie - kończyło się to w stylu "coo, nie jesteś zainteresowana, to dlaczego do mnie piszesz? Myślałem że dobrze nam się rozmawia. Księżniczka z Ciebie i sama nie wiesz czego chcesz - żegnam!". Potam zdarzało się, ze od razu odpisywałam, że "przepraszam ale nie jestem zainteresowana". Po tych słowach było : ale dlaczego, ale mnie nie znasz, ale daj mi szansę, ale pewnie czekasz na lepszego. Wersja hard : p...a księżniczka, to sobie czekaj na księcia a i tak zostaniesz sama bo Cię nikt nie zechce". Ale to było z 10 lat temu, wtedy chyba i tak ludzie byli kulturalniejsi w sieci).

Sprawa zdjęć. Są ważne. Po pierwsze każdemu podoba się co innego. Po drugie-co moim zdaniem zniechęca, to jakieś dziwne miny typu spojrzenie spode łba i jakiś taki nieprzyjemny wyraz twarzy, nie wiem czemu ma służyć, może ma dodać twardości, męskości - ja się boję takich ludzi, w życiu bym się z takim sie spotkała. Zdjęcia w słonecznych okularach na pół twarzy - hmmm co ten facet ukrywa? - Odpada jako potencjalna randka. Odpadają gołe torsy, faceci na tle jachtów, sportowych wozów, z miną zwycięzcy rajdu Paryz -Dakar itd - sztuczne, szpanerskie, nikt normalny nie daje takich zdjęć. Tak samo jak zdjęcia modeli (tak, widać, że to model, którego fotkę ściągnął ktoś z sieci).  Zdjęcia z popijaw, libacji itd.

Opis - dobrze, nawet bardzo jak jest, nie musi być jednak na całą stronę, wystarczy kilka zdań dowcipnie i poprawnie złożonych. Pamiętam, że mnie odrzucały opisy typu: jaki jestem to się okaże, jestem jaki jestem, trudno mówić o sobie, napisz a się przekonasz (już lecę;).

I jeszcze jedno, najlepiej się w miarę szybko spotkać, bo często bywało, że człowiek pisał i pisał a na spotkanieu nie wiadomo dlaczego, ale totalna kicha i to z obu stron. Dziwne. Jednak kontaktu oko w oko nic nie zastąpi.

A i tak uważam, że najlepiej się poznawać w realu a internet jak już ktoś chce traktować pomocniczo.

117 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-02-06 02:56:09)

syś, dzięki za odpowiedź nt. ilości czasu w związku i miłe słowa,
magdalena, tak;) jeszcze czekoladki i kwiaty, a potem "ja tak się starałem a one wszystkie takie same":D a co do wytrwałości, właśnie taki nie jestem, bo wyrejestrowałem się;p
anderstud

anderstud napisał/a:

Co zaś się tyczy twojego pytania o to "czy związek miałby szanse w przypadku spotkań np. raz w tygodniu (przy mieszkaniu osobno)"
to na przykład dla mnie spotkania raz w tygodniu mieszkając osobno, to nie jest związek [...] Teraz już zwyczajnie mi się nie chce inwestować czasu, energii i środków w relacje z których nic konkretnego nie wynika, a tylko wpędzam się w lata i za chwilę zostanę z palcem w tyłku i 50-tką na karku. Po co mi to.

nie wiem jak u mnie będzie to wyglądać za 15-20 lat:) możliwe że tak samo:) życzę powodzenia

kasa akurat mnie nie interesowała jakoś szczególnie nigdy, bo mam swoją, ale to nie oznacza, że w imię miłości mam się zachwycić panem bezrobotnym, który chciałby się do mnie wprowadzić, nie sądzisz?

dokładnie tak, taki przypadek byłby pewną skrajnością:) Też nie widzę nic złego w pytaniach czym się zajmujesz, osoby zatrudnione spędzają w pracy dużą część dnia i wydaje się to normalnym tematem do rozmowy:)
rossanka dzięki:)

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

118

Oj tam żeście się uczepili tego pytania o pracę akurat. To była tylko taka metafora.
Dzisiaj nikt już o to nie pyta, bo wystarczy sprawdzić delikwenta na fejsbuku i wszystko od razu wiadomo,
co robi, jak mieszka, czym jeździ, gdzie spędza wakacje, czy nie ma żony (męża) albo o 7 lat i 15 kilo więcej niż na portalu smile

119

Tak, laski 1/10 mają branie na portalach. Znam taką, uroda TRAGICZNA. Zakładała tinder, czy jakieś inne gówienko i miała dziesiątki zainteresowanych. Dużo wiadomości dotyczyło wprost seksu, ale nie wszystkie. Co z tym zrobiła? Ona nie chce poznać nikogo przez internet, ona chce na żywo. Czyli nic jej nie pasowało w skrócie.

Śmiać mi się chce z Waszych gadek na temat wzrostu i kasy. To co, może mały zakładzik? Jaka stawka? Nudny, poświęcisz się i podeślesz swoje fotki? Ja się resztą zajmę. Wiem jednak co potem usłyszę. "Akurat takie trafiłeś". Wszystko z autorem w porządku, wzrostu nie trzeba, kasy nie trzeba. No, ale kobiet też nie ma!

PS Założyłem na 15 minut konto na pewnym portalu, 20 chętnych. Uroda nietypowa, ale zdecydowanie nie Brad Pitt. Natomiast nie 2/10 i nie 169cm.

-

120 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-02-06 14:25:18)

anderstud napisał/a:

Oj tam żeście się uczepili tego pytania o pracę akurat. To była tylko taka metafora.
Dzisiaj nikt już o to nie pyta, bo wystarczy sprawdzić delikwenta na fejsbuku i wszystko od razu wiadomo,
co robi, jak mieszka, czym jeździ, gdzie spędza wakacje, czy nie ma żony (męża) albo o 7 lat i 15 kilo więcej niż na portalu smile

Nie wszyscy na fejsbuku udostępniają całe swoje życie ; )
Ja na ten przykład dla obcych mam tam widoczne niewiele, osobie postronnej mój skromny profil powie raczej: ciekawość - to pierwszy stopień do piekła...

Pytanie o pracę może być neutralne lub nie. Na ogół widać, kiedy jest jakie. Zależy od kontekstu, momentu i sposobu zadania go.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

121 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-02-06 14:28:36)

Burzowy napisał/a:

Tak, laski 1/10 mają branie na portalach. Znam taką, uroda TRAGICZNA. Zakładała tinder, czy jakieś inne gówienko i miała dziesiątki zainteresowanych. Dużo wiadomości dotyczyło wprost seksu, ale nie wszystkie. Co z tym zrobiła? Ona nie chce poznać nikogo przez internet, ona chce na żywo. Czyli nic jej nie pasowało w skrócie.

A wiesz, czemu miała takie branie? Bo ogromny procent facetów na takich portalach to desperaci, nastawieni tylko na seks, jakikolwiek, z kimkolwiek, byle zaraz. Nie wiem, co cię dziwi w tym, że koleżanka nie była zainteresowana.

122 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-02-06 14:57:16)

Przecież sam to napisałem. To ciekawe, bo jak mnie poznała to wydawała się być gotowa na wszystko od zaraz z kimkolwiek, bo ją cisnął brak seksu. I tak jak napisałem, jak ktoś pisał do niej normalnie, to jej nie pasowało. Bo albo napisał źle albo coś tam. Wtedy wybierała takiego, który na tinderze nic do niej nie napisał, ale utworzyło parę i się na tym skupiała. Jak mówiłem, że w takim razie Ty napisz, to było "nieee, to bez sensu". Ile tam było możliwości, to trudno zliczyć.

-

123

Burzowy napisał/a:

PS Założyłem na 15 minut konto na pewnym portalu, 20 chętnych. Uroda nietypowa, ale zdecydowanie nie Brad Pitt. Natomiast nie 2/10 i nie 169cm.

Anonse gejowskie się nie liczą. wink

124

Kurde, masz mnie. Jak się domyśliłeś? Ojj Ty stary wyjadaczu big_smile.

PS Podobały Ci się moje zdjęcia?

-

125

Dzieki za nowe posty Burzowy;) Odniose sie wieczorem (chcialem nawiazac do pewnego polityka;)i napisac ze w poniedzialek, ale to byloby sporo czasu)

Tzn. zalozyles profil chlopaka na portalu, i masz 15 dziewczyn chetnych do rozmowy? Jaki opis stworzyles?:) Moge Ci wyslac na mail zdjecie ktore tam mialem:) Tylko znowu zapomnialem hasla:)

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

126

Żaden, swoje zdjęcie tylko wstawiłem big_smile.

-

127

nudny.trudny napisał/a:

magdalena, tak;) jeszcze czekoladki i kwiaty, a potem "ja tak się starałem a one wszystkie takie same":D a co do wytrwałości, właśnie taki nie jestem, bo wyrejestrowałem się;p

Upsss...nie doczytałam, że dałeś sobie spokój z portalami. Lecz absolutnie mnie nie nie dziwi taki obrót spraw :-)
Gorzej, że przy Twoim trybie pracy, jaki tu opisałeś, to trudno poznawać się z drugą osobą, bo kiedyś nie było internetu a ludzie poznawali się w drodze do i z pracy, w pracy, podczas urlopu, na spacerze, więc nigdy nie wiesz, gdzie spotkasz tę jedyną, ale dobrze mieć trochę czasu, żeby móc go wspólnie spędzać.
Wydajesz się sympatycznym facetem, z głową na karku, z dystansem do siebie i z pomysłem na siebie, więc nie sądzę, że długo będziesz sam, więc weź pod uwagę, że kobiety nie lubią wpasowywać się w godzinną przerwę między pracą a snem podczas posiłku i chwili na odpoczynek.

PS. „Wszystkie takie same” do Ciebie dotychczas mi nie pasowało :-P

128

Burzowy napisał/a:

Podobały Ci się moje zdjęcia?

Poka, poka!

129 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-02-06 19:47:19)

Autorze, czy jakbyś napisał na portalu że masz 170 to myślisz, że dziewczyna by z centymetrem przyszła?
nie miałam konta na takim portalu, ale wydaje mi się też, ze zdjęcie jest kluczowe niestety- coś jak kolorowe opakowanie co przyciąga kupującego..
Bo pisałeś do tych panien teksty, których nie ma co rozbierać na mniejsze elementy były ok i na pewno nie decydujące
Np mało czasu  mogło zadecydować, a nawet koty.
Po co takie informacje w opisie?
Może: masz prawo zachować milczenie- wszystko co powiesz może być wykorzystane przeciwko Tobie- ma większe zastosowanie na portalach niż się komuś zdaje. smile

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

130

Burzowy napisał/a:

Mnie to nie dziwi.
To tak, jakbym dała swoje zdjęcie 2/10 i napisała, że waże 99 kg przy 160 wzrostu.
A z tym wzrostem - zamiast 169 pisz 171, żadna z miarką nie chodzi big_smile
Ej, a może tam jest opcja aby wzrostu nie podawac? Da się tak?

131

Albo napisz 169/20. Potem będzie rozczarowanie, ale może nie ucieknie skoro się już rozebrała.

-

132

Albo napisz, że ostatnio jak sobie mierzyłeś, to było prawie 37, a kiedy już dojdzie co do czego,
to w razie reklamacji zawsze możesz powiedzieć, że mierzyłeś termometrem.

133

witaj Ela, cześć wszystkim:)
Magdalena, ten mój dystans do siebie da się zauważyć, pod mikroskopem może;) Dzięki za miłe słowa
anderstud, tego jeszcze nie widziałem:D
Burzowy:) nadal nie odzyskałem hasła:) a jeszcze lepsze że pisałem e-mail do tej użytkowniczki która mi się spodobała i nie mogę sprawdzić odpowiedzi:) ps. czytałem Twój temat https://www.netkobiety.pl/t116330.html i nie miałeś lekko, współczuję. Życzę lepszych rezultatów w przyszłości:) a czemu założyłeś konto tylko na 15 minut? skoro masz takie powodzenie, może znalazłbyś tam kogoś ciekawego? Chyba że wolisz realne miejsca niż sieć:) no i Twoja teoria że chłopakom jest tak trudno na portalach randkowych, chyba w Twoim przypadku nie sprawdza się:)

Burzowy napisał/a:

Albo napisz 169/20. Potem będzie rozczarowanie, ale może nie ucieknie skoro się już rozebrała.

zakładając że pisałbym nieprawdę:) przy podanym 26 (zaokrąglenie w górę) zdarzyła mi się odpowiedź że szuka kogoś starszego, więc to nic by nie pomogło:)

Ela210 napisał/a:

Autorze, czy jakbyś napisał na portalu że masz 170 to myślisz, że dziewczyna by z centymetrem przyszła?

to by było śmieszne, przy takiej dokładności trzeba by znaleźć pionową ścianę:D inaczej niepewność pomiarowa udaremniłaby próby:)

134

Z tym wzrostem, to jest różnie i nie przywiązywałbym do pojedynczych centymetrów szczególnej uwagi.
Ja sam ostatnio się mierzyłem na komisji wojskowej i im tam wyszło 182, na boso bez butów w samych skarpetkach.
Dla świętego spokoju w rubryczkach na portalach wpisuję równe 180, żeby już nie pajacować z tymi dwoma centymetrami.
Jedna dziewczyna na pierwszej randce od razu coś zaczęła brąchać, że nie mam 180 i czemu skłamałem w opisie,
to ją zaciągnąłem do pierwszego pod ręką sklepu, poprosiłem obsługę o jakąś miarkę i jej dałem, żeby sama sprawdziła.
Wyszło jej 184-185 i zamknęła dziób, ale dalej nie wyglądała na przekonaną. Potem spotkaliśmy się drugi raz,
a potem spędziliśmy ze sobą ponad dwa lata i co jakiś czas wracała kwestia tego wzrostu faceta u kobiet, o co w tym chodzi,
no i w sumie do dzisiaj nie wiem o co, bo te jej odpowiedzi to były takie bardziej z kategorii "no bo tak" niż miały jakiś większy sens.
Rozstaliśmy się i teraz poznałem inną. Oczywiście od razu pada pytanie o mój wzrost, no więc odpowiadam zgodnie z prawdą.

- Uuuu, to duży jesteś. W sensie wysoki.
- To chyba dobrze, czy nie za dobrze?
- Hmm... no sama nie wiem...

I weź tu człowieku dogódź jak tak źle i tak niedobrze.

135

anderstud napisał/a:

Z tym wzrostem, to jest różnie i nie przywiązywałbym do pojedynczych centymetrów szczególnej uwagi.
Ja sam ostatnio się mierzyłem na komisji wojskowej i im tam wyszło 182, na boso bez butów w samych skarpetkach.
Dla świętego spokoju w rubryczkach na portalach wpisuję równe 180, żeby już nie pajacować z tymi dwoma centymetrami.
Jedna dziewczyna na pierwszej randce od razu coś zaczęła brąchać, że nie mam 180 i czemu skłamałem w opisie,
to ją zaciągnąłem do pierwszego pod ręką sklepu, poprosiłem obsługę o jakąś miarkę i jej dałem, żeby sama sprawdziła.
Wyszło jej 184-185 i zamknęła dziób, ale dalej nie wyglądała na przekonaną. Potem spotkaliśmy się drugi raz,
a potem spędziliśmy ze sobą ponad dwa lata i co jakiś czas wracała kwestia tego wzrostu faceta u kobiet, o co w tym chodzi,
no i w sumie do dzisiaj nie wiem o co, bo te jej odpowiedzi to były takie bardziej z kategorii "no bo tak" niż miały jakiś większy sens.
Rozstaliśmy się i teraz poznałem inną. Oczywiście od razu pada pytanie o mój wzrost, no więc odpowiadam zgodnie z prawdą.

I weź tu człowieku dogódź jak tak źle i tak niedobrze.

No właśnie, kobiety są różne i nie każda szuka możliwie najwyższego partnera, lub conajmniej 180+.
A ta pierwsza chyba myśli, że jest wyższa niż jest naprawdę. Też tak mam - w swojej głowie mam z 10cm więcej niż w rzeczywistości i  też początkowo wydawało mi się, że mój mąż jest mojego wzrostu. No ale nie musiał się mierzyć w żadnym sklepie, bo i tak był ok.

Pytanie o wrost, lub kwestionowanie prawdziwości podanej informacji proponowałabym kwitować zapytaniem pani o wagę wink.

136

Makigigi napisał/a:

Pytanie o wrost, lub kwestionowanie prawdziwości podanej informacji proponowałabym kwitować zapytaniem pani o wagę wink.

Za karę zabrałem ją do koktailbaru, gdzie nam zaserwowano... hmm... sam nie wiem co to dokładnie było... wygląd i smak miało taki,
jakby ktoś wrzucił do szklanki garść świeżo skoszonej trawy i zalał to jakimiś popłuczynami, wykręcało mi ryj już na samą myśl, że mam to wypić,
ale widok jej miny, kiedy tego spróbowała... bezcenny big_smile

137

Niezłe z Ciebie musi być ciacho Anderstud, skoro tak pokornie owieczki skoszoną  trawę piją.. big_smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

138

czytam to i az sie rejestruje bo zaraz mnie ch** strzeli

wchodzisz babom do d** czytasz opisy, piszesz wymyslasz i co z tego?? przez takich jak ty gosciu one nie mają szacunku do nas!!

z babami ostro albo wcale!! gosciu im chodzi tylko o nasze, moje i twoje, PIENIĄDZE!!

korzystaj i zostawiaj albo wcale,bo nie warto!! też kiedyś byłem taki jak ty i co z tego przyszło!! poszla sobie do innego

weź im gościu wyslij 100 razy prosty text to baba zrozumie: umawiasz sie czy nie?? i se odpuść wlazenie w d**** bo CI zaciąrzy i to ktoś inny będzie z nią w ciąrzy a nie TY!!

139 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-02-07 12:27:32)

Ze skoszoną trawą to mi się zawsze wegańskie ciasto kojarzy.

nudny.trudny napisał/a:

a jeszcze lepsze że pisałem e-mail do tej użytkowniczki która mi się spodobała i nie mogę sprawdzić odpowiedzi:)

Jeżeli to ta, o której myślę to obawiam się, że ona ma z z 8-10 lat więcej od Ciebie. A do tego jej problemy ze znalezieniem faceta polegają raczej na typowej dla portalu księżniczkowatości.

Makigigi napisał/a:

No właśnie, kobiety są różne i nie każda szuka możliwie najwyższego partnera, lub conajmniej 180+.

Kobiety są różne, mówi się, że niektóre dziś mają nawet penisy. Tylko problem jest taki, że skutecznie zmniejsza to pole do popisu dla niższego mężczyzny. Przeciętny wzrost faceta w PL to jakieś 178-179cm. Tu chłopak ma te 8-9cm mniej i już jest skreślany, tylko przez te kilka cm wzrostu. Czekajcie jak to się mówi, a już wiem! "Faceci patrzą tylko na wygląd", "Patrzycie tylko na wygląd, a potem się dziwicie, że trafiacie jak trafiacie". Trochę pokory i przestańcie mu ściemniać. W takim miejscu jak portal liczyć się będzie dla 99.9% wygląd i kasa, tylko. Poza portalem może jeszcze czymś zaimponować, bo czemu nie. Jest na pewno pewien w target, w który mógłby się próbować wstrzelić, bo to nie jest tak, że znalezienie kogoś przy tym wzroście jest niemożliwe. 

nudny.trudny napisał/a:

zakładając że pisałbym nieprawdę:) przy podanym 26 (zaokrąglenie w górę) zdarzyła mi się odpowiedź że szuka kogoś starszego, więc to nic by nie pomogło:)

Wiek to nic, lepiej spróbuj z tym co pisałem, to zobaczysz efekty.

anderstud napisał/a:

To dobrze, ale nie myśl, że lecę na Ciebie. Zakładam, że o to chodziło.

nudny.trudny napisał/a:

a czemu założyłeś konto tylko na 15 minut? skoro masz takie powodzenie, może znalazłbyś tam kogoś ciekawego?

Bo jak dla mnie niefajne dziewczyny tam są i nie mam chęci się przekopywać przez morze karyn.

no i Twoja teoria że chłopakom jest tak trudno na portalach randkowych, chyba w Twoim przypadku nie sprawdza się:)

Nie, nic się nie zmienia.

O i właśnie w temacie o nieatrakcyjnych facetach pojawił się post, że niski mężczyzna odpada.

-

140

Burzowy, przydałoby się, żebyś wreszcie zrozumiał, że nie jesteś nieomylny, zwłaszcza w kwestii tego, czego chcą kobiety. Nie wiesz, czy tamte kobiety nie odpisały z powodu wzrostu Autora, czy z innego powodu, a i tak uważasz, że masz rację. Wróżbitą jesteś?

141

Burzowy napisał/a:
anderstud napisał/a:

Bo ja wiem... wymieniliśmy się fejsbukami i wydaje się nadal zainteresowana, zresztą dzisiaj mamy się spotkać, to się okaże.
Na kasę raczej nie leci, bo celowo pomijam ten temat w rozmowach, a ze zdjęć i danych dostępnych w sieci nic specjalnego nie wynika,
poza tym że biegam po budowie z 5 kilowym młotkiem i rozwalam ściany. Nie sądzę, żeby zdrowej lasce szczególnie imponował taki zestaw lol

142

Makigigi napisał/a:

Burzowy, przydałoby się, żebyś wreszcie zrozumiał, że nie jesteś nieomylny, zwłaszcza w kwestii tego, czego chcą kobiety. Nie wiesz, czy tamte kobiety nie odpisały z powodu wzrostu Autora, czy z innego powodu, a i tak uważasz, że masz rację. Wróżbitą jesteś?

Oj bo najłatwiej niepowodzenie zrzucić na niski wzrost.
Albo na niskie zarobki.
Dookoła pełno takich ludzi. Nie macie takich znajomych?

143

Ja mam konto na sympatii około miesiąca.
Zdjęcia usunęłam, bo nie nadążałam odpisywać i irytowały mnie ilości tych wiadomości. Prosty i oczywisty wniosek - jak ktoś jest ładny/przystojny to są wiadomosci.
Ale jakość tych wiadomości.. jak ktoś robi byka na byku, nie używa znaków interpunkcyjnych i wyraża się jakby go od pługa oderwali to od razu skreślam. Druga rzecz to opis w profilu - jak komuś nie chciało się nic ciekawego o sobie napisać, albo ma tekst typu "jestem jaki jestem" - skreślam, dla mnie to albo lenistwo albo niska samoocena delikwenta.
Na dane typu wzrost wgl nie zwracam uwagi.
Nie ma co się oszukiwać, że nie liczy się wygląd na portalu randkowym. Tam to główne kryterium oceniania. Jak poznaje kogoś na żywo i od razu iskrzy to może być paskudny jak noc listopadowa i nie ma to znaczenia. Na portalu najpierw patrzy się na wyraz twarzy i moim zdaniem faceci na zdjęciach przeważnie są naburmuszeni, patrzą spode łba, z miną która nie zachęca do zapoznania.
Sama odezwałam się tylko do jednego chłopaka który miał fotkę z pełnym usmiechem, aż mu się oczy śmiały i zdjęcie emanowało optymizmem. A takich zdjęć jest bardzo, bardzo mało smile
Każdy ma jakieś swoje kryteria oceniania po wyglądzie. Ja skreślam łysych, brodatych, grubych i ponurych, bo nie lubię, bo mogę nie lubić smile ale i tak, moim zdaniem najważniejsza jest ciekawa rozmowa, taka która intryguje i sprawia że jesteś ciekawa osoba smile

"Trochę o Tobie myślałem, masz w sobie to coś - zachodzisz za skórę." - Druhny

144

anderstud napisał/a:
Burzowy napisał/a:
anderstud napisał/a:

Bo ja wiem... wymieniliśmy się fejsbukami i wydaje się nadal zainteresowana, zresztą dzisiaj mamy się spotkać, to się okaże.
Na kasę raczej nie leci, bo celowo pomijam ten temat w rozmowach, a ze zdjęć i danych dostępnych w sieci nic specjalnego nie wynika,
poza tym że biegam po budowie z 5 kilowym młotkiem i rozwalam ściany. Nie sądzę, żeby zdrowej lasce szczególnie imponował taki zestaw lol

Zgubiłam sie, myślałam,  że obecnie jesteś w związku.

145

nudny.trudny napisał/a:

Magdalena, ten mój dystans do siebie da się zauważyć, pod mikroskopem może;)

Czym innym jest wrażliwość na bodźce, a czym innym reaktywność na nie, więc załóżmy, że gdy pisżę o dystansie do siebie w Twoim przypadku mam na myśli to, jak sobie radzisz z bodźcami, które są Ci tutaj dostarczane.

146

rossanka napisał/a:

A skąd. W dzień przed sylwestrem usłyszałem, że mam się wynosić, a w Nowy Rok już pakowałem graty.
Łatwo się zgubić, bo u mnie wszystko odbywa się błyskawicznie. Nie proszę, nie błagam, nie przeciągam, nie to nie i sajonara,
mija miesiąc i już jestem psychicznie gotowy na spotkania z innymi czy nowe znajomości. No i minął właśnie miesiąc smile

147

anderstud napisał/a:
rossanka napisał/a:

A skąd. W dzień przed sylwestrem usłyszałem, że mam się wynosić, a w Nowy Rok już pakowałem graty.
Łatwo się zgubić, bo u mnie wszystko odbywa się błyskawicznie. Nie proszę, nie błagam, nie przeciągam, nie to nie i sajonara,
mija miesiąc i już jestem psychicznie gotowy na spotkania z innymi czy nowe znajomości. No i minął właśnie miesiąc smile

Mamy pisać na priv?  :-P
Podasz jakieś kryteria, wymagania etc?

148 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-02-07 14:09:38)

witajcie, widze nowe osoby, super:) nie pamietam czy maymayka juz byla, moze przydalaby sie lista obecnosci:D anderstud i magdalena, nie mam nic przeciwko zeby pisac tu;)chyba ze administracja ma cos przeciwko:D

Maymayka napisał/a:

Każdy ma jakieś swoje kryteria oceniania po wyglądzie. Ja skreślam łysych, brodatych, grubych i ponurych, bo nie lubię, bo mogę nie lubić smile ale i tak, moim zdaniem najważniejsza jest ciekawa rozmowa, taka która intryguje i sprawia że jesteś ciekawa osoba smile

dokladnie:)

Makigigi napisał/a:

ta jego nieomylnosc i pewnosc co do swoich opinii mnie tez dziwi:)

Burzowy napisał/a:

Jeżeli to ta, o której myślę to obawiam się, że ona ma z z 8-10 lat więcej od Ciebie. A do tego jej problemy ze znalezieniem faceta polegają raczej na typowej dla portalu księżniczkowatości.

w jej wykonaniu mi sie podoba, w fajny ironiczny sposob komentuje smieszne zjawiska:) no i starszy wiek jak dla mnie to bardzo duza zaleta;)

Burzowy napisał/a:

O i właśnie w temacie o nieatrakcyjnych facetach pojawił się post, że niski mężczyzna odpada.

ma swoj gust i moze wybierac:)tak jak Ty pisales, mniej wiecej, ze nie chcesz morza karyn?:)

149

MagdaLena1111 napisał/a:
anderstud napisał/a:
rossanka napisał/a:

Mamy pisać na priv?  :-P
Podasz jakieś kryteria, wymagania etc?

Koniecznie CV ze zdjęciem i list motywacyjny big_smile

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim

150

anderstud napisał/a:
rossanka napisał/a:

Teraz rozumiem bo mi coś nie pasowało. Przykra sprawa w takim razie.

151

anderstud niestety widzialem Twoj post w innym temacie (cos o podziale obowiazkow) i zgadzam sie przykra sprawa:(powodzenia na przyszlosc:)

152

Makigigi napisał/a:

Ja to doskonale rozumiem, natomiast dziwi mnie jak bardzo siebie samych niektóre kobiety potrafią nie zrozumieć. Proponowałem zakład by to udowodnić, ale cisza. Nie to nie, szansa przepadła.

Maymayka napisał/a:

Ja mam konto na sympatii około miesiąca.
Zdjęcia usunęłam, bo nie nadążałam odpisywać i irytowały mnie ilości tych wiadomości. Prosty i oczywisty wniosek - jak ktoś jest ładny/przystojny to są wiadomosci.

Uprośćmy to, wystarczy być kobietą big_smile. Nie ma co porównywać obu płci i tego jak wygląda ich sytuacja na portalach.

Ciekawa rozmowa nic tu nie da, bo do niej za bardzo nie dochodzi.

Jak się czyta wypowiedzi Pań, to wygląda to mniej więcej tak: wszystko jest super ekstra, ale żadna się nie skusiła.

Proponuję jeszcze: kurde jesteś super, ja bym się do Ciebie sama odezwała, ale akurat jestem w związku od 84 lat z kimś, kto zupełnie Ciebie nie przypomina.

Drogie Panie... bądźmy ze sobą szczerzy big_smile. Portale to BRUTALNA rzeczywistość dla Panów i morze możliwości dla Pań.

-

153 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-02-07 14:53:08)

nudny.trudny napisał/a:

anderstud i magdalena, nie mam nic przeciwko zeby pisac tu;)chyba ze administracja ma cos przeciwko:D

Dzięki :-). Ja tylko przecieram szlaki dla tych naprawdę zainteresowanych, żeby nikomu nie umknęło.
Osobiście uwielbiam pełen humoru i zawadiacki styl, w którym na forum pisze Anderstud i nie sądzę, żeby on „sczerstwiał na półce” :-D

154 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-02-07 15:27:33)

No ja nie napisałam, że było super wszystko- przeciwnie- opis po zdjęciem był zły.
Zrób profesjonalne zdjęcie,  i daj krótki opis, nawet jakiś cytat, a nie coś o kotach.

"Napisałem uczciwie, to samo co tu na forum, wspominając o wadach tzn. mała ilość wolnego czasu i że lubię długotrwale pisać w sieci. Krótko o pracy, rozwijaniu kwalifikacji i studiach (drugi kierunek), wspomniałem o życiu rodzinnym i prowadzeniu domu (zaznaczając że nie chodzi o żonę i dzieci:D ), dwóch kotach, spędzaniu wolnego czasu i nadrabianiu zaległości kulturowych smile opisałem swoje nietypowe przyzwyczajenia żywnościowe i że lubię pierogi na mieście, kanapki w firmie. Krótko o podróżach - wycieczki do polskich dużych miast i nad polskie morze, z upodobaniem dla konferencji o tematyce informatycznej, matematycznej, naukowej (ochrona zdrowia, fizyka), książki o tematyce popularnonaukowej (ostatnio miałem dzieje planety), spędzanie czasu w mieście - centrum nauki, parki, filharmonia (w najbliższej przyszłości walce wiedeńskie). Wspomniałem, że może nie uwierzę w teorie spiskowe;) ale chętnie poznam Twój punkt widzenia i może uda mi się obalić argumenty (a często się nie udaje) smile dodałem że lubię u dziewczyny styl wieczorowy z długą suknią albo nieformalny (zwykły sportowy, przeciwieństwo szpilek i spódnicy mini) i inicjatywę, zachęcając do napisania jeśli profil był interesujący, bo dziewczyna z inicjatywą zdecydowanie wygrywa z innymi:)"

o tym fragmencie mówię- dużo punktów do powiedzenia nie. Mogę Ci otwarcie napisać, o ile można przenieść doświadczenia z inngo pokolenia smile a obstawiam że tak- że ja zobaczyłam 3 rzeczy co mnie odrzuciłyby i 1 która przyciągnęła.

Obejrzyj sobie "Take me out"

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

155

MagdaLena1111 napisał/a:
nudny.trudny napisał/a:

anderstud i magdalena, nie mam nic przeciwko zeby pisac tu;)chyba ze administracja ma cos przeciwko:D

Dzięki :-). Ja tylko przecieram szlaki dla tych naprawdę zainteresowanych, żeby nikomu nie umknęło.
Osobiście uwielbiam pełen humoru i zawadiacki styl, w którym na forum pisze Anderstud i nie sądzę, żeby on „sczerstwiał na półce” :-D

Hahaha Anderstud budzi poruszenie, mi też rzucił się w oczy, więc tak powinni pisać faceci na portalach big_smile

Btw przyszła mi do głowy jeszcze jedna myśl, 99% facetów wg ich opisów na portalu nie pali i nie pije.. niesamowite co? Ja palę i whiskey też nie pogardzę więc odpadam na starcie big_smile big_smile big_smile

"Trochę o Tobie myślałem, masz w sobie to coś - zachodzisz za skórę." - Druhny

156

Maymayka napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:
nudny.trudny napisał/a:

Hahaha Anderstud budzi poruszenie, mi też rzucił się w oczy, więc tak powinni pisać faceci na portalach big_smile

Btw przyszła mi do głowy jeszcze jedna myśl, 99% facetów wg ich opisów na portalu nie pali i nie pije.. niesamowite co? Ja palę i whiskey też nie pogardzę więc odpadam na starcie big_smile big_smile big_smile

No popatrz, a ja nie palę i nie piję mocnych alkoholi, więc idealnie pasuję. I tylko nie ma mnie na żadnym portalu :-D

157 Ostatnio edytowany przez anderstud (2019-02-07 23:07:24)

No więc tak, jestem już po randce, chyba najkrótszej w całym moim życiu, gdyż nawet nie zdążyłem wysiąść z samochodu.
Przyjechałem w umówione miejsce przed czasem i sterczałem na mrozie jak palant pół godziny, aż zacząłem tracić czucie w kończynach,
więc schowałem się do auta, odpaliłem motor, włączyłem sobie ogrzewanie... wtedy otwierają się drzwi zaplecza sklepu i wychodzi... ona...
Najpierw opad szczęki, potem przecieranie oczu, następnie paraliż całego ciała i towarzyszący temu bezdech, zaczynam się szarpać,
ale wsiadając do samochodu odruchowo zapiąłem pasy, które teraz automatycznie się zablokowały i nawet nie mogę się ruszyć,
a ona idzie w moją stronę, już jest jakieś 4-5 metrów ode mnie, jednak nie patrzy w moją stronę i nie widzi debila szamoczącego się w aucie...
Przeszła, ufff... całe szczęście...

Młoda atrakcyjna dziewczyna, śliczna jak Pola Raksa w Czterech Pancernych, okazuje się w rzeczywistości zapuszczonym straszydłem
ze znaczną nadwagą, a oprócz tego jeszcze kłamczuchą na dodatek, która pierwsze co robi po wyjściu z pracy, to sięga po fajki,
chociaż jeszcze wczoraj wieczorem się zaklinała, że nie pali papierosów, jedynie elektronicznego sobie pociąga od czasu do czasu.
Dobrze że było zimno i w ostatniej chwili zrezygnowałem z pomysłu pójścia tam na piechotę, bo nie dość, że miałbym randkę życia,
to jeszcze musiałbym wracać z buta wkur...ony w ten mróz.

Puenta:
Oglądając zdjęcia waszych potencjalnych wybranek (wybranków) warto "przy okazji" dopytać, kiedy były robione.

158 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-02-07 23:33:58)

Ela210 napisał/a:

o tym fragmencie mówię- dużo punktów do powiedzenia nie. Mogę Ci otwarcie napisać, o ile można przenieść doświadczenia z inngo pokolenia smile a obstawiam że tak- że ja zobaczyłam 3 rzeczy co mnie odrzuciłyby i 1 która przyciągnęła.

Gratuluję 6000:) Oczywiście doświadczenia i opinie innego pokolenia moim zdaniem można przenieść, np. lubiłem porady mamy:) nie zawsze mam chęć albo możliwość zmian, ale opinie z zewnątrz są pomocne, więc chętnie bym przeczytał o cechach które Cię odrzucają/przyciągają. To nie była dokładna kopia tekstu z opisu, tylko streszczenie, ale zawartość jest porównywalna

MagdaLena1111 napisał/a:

Też się dobrze czuję w temacie energetyki z rodzinnych względów, dlatego nie niepokoją mnie postulaty dotyczące węgla. Bardziej niepokoi mnie udawanie, że możemy być węglową potęgą jeszcze przez stulecia :-D

zakładam że znasz się lepiej ode mnie:) więc mimo że jestem zwolennikiem energetyki konwencjonalnej nie będę powtarzać argumentów które pewnie znasz:) a np. chętnie przeczytałbym co sądzisz o porównaniu źródeł odnawialnych i energetyki jądrowej? wybór jednego albo drugiego, a może kompromis?

Burzowy napisał/a:

Jak się czyta wypowiedzi Pań, to wygląda to mniej więcej tak: wszystko jest super ekstra, ale żadna się nie skusiła.

haha;) założyłem temat dyskusyjny nie matrymonialny:) i tak raz złamałem punkt 19 regulaminu:)

Burzowy napisał/a:

Drogie Panie... bądźmy ze sobą szczerzy big_smile. Portale to BRUTALNA rzeczywistość dla Panów i morze możliwości dla Pań.

morze możliwości gdy jest się dziewczyną na portalu
etap 1. dostajemy około 10-20 wiadomości "hej / co u cb / co porabiasz / jak mija wieczorek / umowimy sie? / spotkanie za 500?"
etap 2. niektórzy piszą "czemu nie odpisujesz?"
etap 3. ktoś obraża i komentuje np. że takiej brzydkiej nikt nie zechce, mimo że wcześniej sam zagadał:)
oczywiście życzę dziewczynom żeby było lepiej:)

anderstud napisał/a:

No więc tak, jestem już po randce, chyba najkrótszej w całym moim życiu, gdyż nawet nie zdążyłem wysiąść z samochodu.

MagdaLena1111 napisał/a:

Na pewno nie;) chociaż mi fajniej rozmawia się z Burzowym, lubię podawać kontrprzykłady do tych sloganów na temat dziewczyn, wypowiadanych z taką pewnością siebie:D anderstud powodzenia na następnej randce, chętnie przeczytam jak było:)

Burzowy napisał/a:

Znam za to kogoś, kto sobie zupełnie nie radzi mimo posiadania wielu atutów i też jest właśnie taki miły do przesady, uważaj na to.

Maymayka napisał/a:

Może miałeś rację Burzowy:D

159 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-02-07 23:46:54)

Anderstud, coś ściemniasz. smile
Primo- byłeś   5 m dalej- szła z twarzą odwróconą od Ciebie, więc jak mogłeś widzieć czy twarz Poli Raksy czy nie?
Po drugie- świadek zeznał- był mróż- kurtka zapewne puchówka to i figury nie widać.. więc zeznania świadka uznać można za średnio wiarygodne
I pewnie jeszcze w ciemnościach było miejsce akcji.
I czy z 5 m, przy zamkniętym samochodzie- można poznać czy papieros był elektroniczny?

Wygląda mi to raczej na niechęć do randkowania- bo Pani nie jest byłą..

Nudny- Trudny-
na pewno chcesz to usłyszeć?
Nie lubię kotów- ale jakby gość był jakiś super, to może na pewnym etapie zaakceptowałabym. a może to jakieś kociska typu rysie? brr..
Odżywiasz się niezdrowo, nie ma się czym chwalić.
z opisu wygląda że jesteś gadułą co chce forsować swoje racje i gadać o matematyce.. big_smile
tego wszystkiego walce wiedeńskie i filharmonia nie zrównoważą...
A do tego jak masz zdjęcie ze spojrrzeniem spode łba to kaplica..
Pewnie taki nie jesteś- to popraw ten profil.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

160

anderstud napisał/a:

Młoda atrakcyjna dziewczyna, śliczna jak Pola Raksa w Czterech Pancernych, okazuje się w rzeczywistości zapuszczonym straszydłem
ze znaczną nadwagą, a oprócz tego jeszcze kłamczuchą na dodatek, która pierwsze co robi po wyjściu z pracy, to sięga po fajki,
chociaż jeszcze wczoraj wieczorem się zaklinała, że nie pali papierosów, jedynie elektronicznego sobie pociąga od czasu do czasu.
Dobrze że było zimno i w ostatniej chwili zrezygnowałem z pomysłu pójścia tam na piechotę, bo nie dość, że miałbym randkę życia,
to jeszcze musiałbym wracać z buta wkur...ony w ten mróz.

Skąd pewność, że to była Ona - serio mnie to ciekawi.
Dwa: Młode, piękne i śliczne dziewczyny (w typie Młodej Poli Raksy) nie potrzebują szukać partnera na Sympatiach, nie wiesz big_smile?

161

Ela210 napisał/a:

Primo- byłeś   5 m dalej- szła z twarzą odwróconą od Ciebie

Ela210 napisał/a:

z tym centrymetrem może być niezły pomysł:)

162

nudny.trudny napisał/a:
Burzowy napisał/a:

etap 1. dostajemy około 10-20 wiadomości "hej / co u cb / co porabiasz / jak mija wieczorek / umowimy sie? / spotkanie za 500?"
etap 3. ktoś obraża i komentuje np. że takiej brzydkiej nikt nie zechce, mimo że wcześniej sam zagadał:)

4. Hej, masz ochotę na niezobowiązujące spotkania (panie nie kryje, że ma żonę)
5. Wklejenie tekstu z "Podręcznika Młodego Podrywacza"
6. Wiadomości od pana z Bardzo Tajemniczą Pracą, który nie może nic o sobie powiedzeć, musi sie ukrywać bo pracuje w CIA albo FBI albo ogólnie jest poszukiwany czy coś
wink

163

nudny.trudny napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Nudny.trudny, dokładnie tak jest, jak piszesz. Plus bardzo popularne „niezła z ciebie dupcia, kiedy się umówimy na jakieś ruchanko”. Ale napisane raczej bywa „róchanko”, hahaha, a jak odpiszesz, że sobie wypraszasz, to nazwą Cię „następną pie*loną księżniczką”. To już lepiej nie odpisywać nic, na wszelki wypadek. Bo jak gada zablokujesz, to założy następne konto i będzie wypisywał obelgi. Raz miałam nieprzyjemność z takim psycholem, musiałam kontaktować się z administracją portalu, ale i tak nic nie zrobili, a on w końcu się znudził. Ale przynajmniej musiał zapłacić za kilka kont premium, żeby móc mi spamować skrzynkę big_smile. Za takie możliwości to ja podziękuję.
Jest też sporo panów, którzy otwarcie piszą, że mają żony i szukają niezobowiązującej znajomości odpłatnie lub nieodpłatnie. Nawet znalazłam mojego byłego chłopaka na portalu, co mnie zdziwiło, bo ma żonę i dzieci. A szybki research na Fb potwierdził, że nic się nie zmieniło w jego życiu. Zastanawiam się, jaki odsetek kobiet,  mających konta pozostaje w stałych związkach, nikogo nie szukają, a konto mają, nie wiem, może dla sprawdzenia, czy wciąż się podobają.
Już wiele razy pisałam, z portalami randkowymi jest jak w życiu, 90% ludzi to tło, z 10% nawiążesz jakiś kontakt, z 1% się polubisz (oczywiście procenty są tylko dla zobrazowania skali, muszę to napisać, no zaraz się zacznie licytacja, ile procent wzrostu i zarostu trzeba mieć, żeby księżniczki łaskawie odpisały big_smile). Z tego ostatniego jednego procenta może jedna, dwie osoby będą brane pod uwagę, jako potencjalna partnerka, lub partner, dlatego nie warto wywierać na sobie samym presji, że trzeba już kogoś poznać.

164

nudny.trudny napisał/a:

chętnie przeczytałbym co sądzisz o porównaniu źródeł odnawialnych i energetyki jądrowej? wybór jednego albo drugiego, a może kompromis?

Dobrze, ale może wróćmy z tym tematem do politycznego grzybobrania, bo tu tak sobie on pasuje ;-)

chociaż mi fajniej rozmawia się z Burzowym

Bo gdy jest interakcja, to przeważnie jest bardziej emocjonująco i ciekawiej.

165 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-02-08 00:13:17)

Ela210 napisał/a:

Nudny- Trudny-
na pewno chcesz to usłyszeć?

tak, dzięki;)

Ela210 napisał/a:

Nie lubię kotów- ale jakby gość był jakiś super, to może na pewnym etapie zaakceptowałabym. a może to jakieś kociska typu rysie? brr..
Odżywiasz się niezdrowo, nie ma się czym chwalić.
z opisu wygląda że jesteś gadułą co chce forsować swoje racje i gadać o matematyce..
Pewnie taki nie jesteś- to popraw ten profil.

zgodność prawie w 100%:) serwal jest słodki! ale nie kupowałbym żadnego zwierzęcia którego dziewczyna nie lubi
pierogi ruskie niezdrowe? nie umiałbym zrezygnować:) i pewnie znalazłoby się więcej niezdrowych nawyków
tak, lubię dużo rozmawiać, m.in. o matematyce:)

rossanka napisał/a:

6. Wiadomości od pana z Bardzo Tajemniczą Pracą, który nie może nic o sobie powiedzeć, musi sie ukrywać bo pracuje w CIA albo FBI albo ogólnie jest poszukiwany czy coś

niezłe! nie wpadłbym że niektórzy mogą pisać takie coś:)

Makigigi napisał/a:

Za takie możliwości to ja podziękuję.

Makigigi napisał/a:

nie warto wywierać na sobie samym presji, że trzeba już kogoś poznać.

nie dziwię się:) świetnie się czyta wasze historie! chociaż przypuszczam że doświadczenie ich było mniej zabawne;)

MagdaLena1111 napisał/a:

Dobrze, ale może wróćmy z tym tematem do politycznego grzybobrania, bo tu tak sobie on pasuje ;-)

nie pasuje?:) ok zgadzam się niech będzie kontynuacja tam:)

Posty [ 111 do 165 z 4,029 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 74 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018