Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 327 ]

39

Odp: Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?
rossanka napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:
Benita72 napisał/a:

Dlatego, jak się dobrze trafi, to lepiej się trzymać czlowieka.

Tylko weż tu traf ;-))
Ostatnio dochodzę do wniosku, że mi całkiem dobrze jest solo. Jak się nawet ktoś ciekawy trafił, to szybko mam jakieś ale, więc na tytułowe pytanie wątku dzisiaj mam odpowiedź, że zawsze się coś znajdzie na NIE :-P

U mnie inaczej, jak już się trafi i wszystko mi pasuje, to okazuje się , że jest zajęty :( Wolni wymarli :( Żadnego nie znam. No może za wyjątkiem brata koleżanki 10 lat młodszego :(

Też mam wolnego brata. Z tym, że to 14-latek :-D

Odnośnie zajętych to też mam świeżą historię. Chyba najlepsza znajomość w ostatnim czasie. Spotykamy się w piątek na koncercie, potem w sobotę w gronie moich znajomych. Robi się coraz bardziej interesująco. W niedzielę na spacerze na bulwarze widzę idzie on, trzymając dziecko na rękach, obok kobieta. Mijamy się bez słowa. I niech tak zostanie.

Zobacz podobne tematy :

40

MagdaLena1111 napisał/a:
rossanka napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Tylko weż tu traf ;-))
Ostatnio dochodzę do wniosku, że mi całkiem dobrze jest solo. Jak się nawet ktoś ciekawy trafił, to szybko mam jakieś ale, więc na tytułowe pytanie wątku dzisiaj mam odpowiedź, że zawsze się coś znajdzie na NIE :-P

U mnie inaczej, jak już się trafi i wszystko mi pasuje, to okazuje się , że jest zajęty :( Wolni wymarli :( Żadnego nie znam. No może za wyjątkiem brata koleżanki 10 lat młodszego :(

Odnośnie zajętych to też mam świeżą historię. Chyba najlepsza znajomość w ostatnim czasie. Spotykamy się w piątek na koncercie, potem w sobotę w gronie moich znajomych. Robi się coraz bardziej interesująco. W niedzielę na spacerze na bulwarze widzę idzie on, trzymając dziecko na rękach, obok kobieta. Mijamy się bez słowa. I niech tak zostanie.

Haha skąd ja to znam :D

gg 48623644

41

MagdaLena1111 napisał/a:

Czy Twoje nastawienie na NIE jest związane z brakiem chemii ?

Serce mówi bardzo spokojnym, cichym głosem, nie krzyczy.

42

Widzę, że net-faceci się nieco burzą kiedy my mówimy o zaniedbanych facetach. Z tym, że niestety wciąż sporo jest tych zaniedbanych facetów, gdzie jak się kogoś poznaje okazuje się, że koleś chodzi cały tydzień w jednej koszuli i nie widzi problemu albo są i tacy, że cały tydzień potrafią się nie myć i myją się dopiero przed randką z kobietą. Gdzie pewnie na początku relacji jeszcze przed randką się umyją, a później pewnie sobie odpuszczą skoro uznają, że już "ją zdobyli". Chodzi o pewną mentalność. Aby facet sam dla siebie miał potrzebę dbania o siebie. A nie na pokaz przez niedługi czas...

43

MysteryP napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Czy Twoje nastawienie na NIE jest związane z brakiem chemii ?

Masz na myśli seksualną aurę? Emocje podszyte pożądaniem?

44

MagdaLena1111 napisał/a:
rossanka napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Tylko weż tu traf ;-))

No proszę,a nie wierzyłam,że tacy istnieją.
Tak jak Burzowy nie wierzy,że są tacy co się nie myją :)

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

45 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-01-22 12:45:23)

enya napisał/a:

Widzę, że net-faceci się nieco burzą kiedy my mówimy o zaniedbanych facetach. Z tym, że niestety wciąż sporo jest tych zaniedbanych facetów, gdzie jak się kogoś poznaje okazuje się, że koleś chodzi cały tydzień w jednej koszuli i nie widzi problemu albo są i tacy, że cały tydzień potrafią się nie myć i myją się dopiero przed randką z kobietą. Gdzie pewnie na początku relacji jeszcze przed randką się umyją, a później pewnie sobie odpuszczą skoro uznają, że już "ją zdobyli". Chodzi o pewną mentalność. Aby facet sam dla siebie miał potrzebę dbania o siebie. A nie na pokaz przez niedługi czas...

Poza tym są elementy o które pewni mężczyznni myślą że dbać nie muszą np dłonie. I potem chodzą z obgryzionymi paznokciami, szorstką od zimna skórą i tak dalej. Dla mnie to duży plus jak widzę że dbanie o siebie wykracza poza umycie się.

46

MagdaLena1111 napisał/a:

Załóżmy, że tak. Nie chcesz mieć takiego faceta nawet na chwilę ?

47

MysteryP napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Załóżmy, że tak. Nie chcesz mieć takiego faceta nawet na chwilę ?

Z kamienia nie jestem i mam czasami róźne myśli. Generalnie to chyba jestem wyposzczona ;-)
Ale seks kojarzy mi się z sytuacją bezpieczną, emocjonalnie ciepłą, więc potrzebuję trochę czasu, żeby to emocjonalne ciepło powstało. W innym wypadku obawiam się, że bym nie stanęła na wysokości zadania.

48

Burzowy napisał/a:

To o czym większość z Was pisze, to jakieś elementarne "zachowania", przecież facetów przychodzących z brudnymi pazurami na randkę to pewnie jest z 7 na cały kraj.

Nie było pytania co na pierwszej randce kobiety odstrasza. Zrozumiałam, że chodzi raczej o sytuacje, kiedy ktoś wykazuje nami wyraźne zainteresowanie, a my wiemy, że wybrane cechy czy przywary powodują, że na pewno nie jesteśmy chętne na bliższe poznawanie, choćby tę pierwszą randkę. No chyba, że kogoś zupełnie nie znamy i to wynika w trakcie - to już inna bajka.
Przepraszam za dosadność, ale niestety są tacy, którzy całym sobą krzyczą, że są burakami, jednak burak ma to do siebie, że zwykle nie zdaje sobie sprawy z tego, że nim jest.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

49

tyafu napisał/a:

Kobiety, czemu taka niechec do lysych ?

Ja nie lubię łysych, nigdy nie lubiłam, fajnie jest wsunąć ręce we włosy, czyste i pachnące oczywiście ;)

"Trochę o Tobie myślałem, masz w sobie to coś - zachodzisz za skórę." - Druhny

50

Maymayka napisał/a:
tyafu napisał/a:

Kobiety, czemu taka niechec do lysych ?

Ja nie lubię łysych, nigdy nie lubiłam, fajnie jest wsunąć ręce we włosy, czyste i pachnące oczywiście ;)

Ja z kolei nie mam nic do łysiny. Znam fantastycznych mężczyzn, którym brak włosów naprawdę niczego nie ujmuje.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

51 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-01-22 13:17:12)

Dla mnie to ani dobrze ani źle że mężczyzna jest łysy. To bardzo neutralna rzecz, raczej zwrócę uwagę na inne rzeczy.

52

A. wymagania zebym ograniczala kontakty z rodziną
B.Okreslanie mnie jako dziecinną bo nie mam ochoty na schematyczne zycie
C. pytania czemu nie odpisuję po 10 minutach(niewazne czy jestem w pracy)

53

1990rusałka napisał/a:

A. wymagania zebym ograniczala kontakty z rodziną
B.Okreslanie mnie jako dziecinną bo nie mam ochoty na schematyczne zycie
C. pytania czemu nie odpisuję po 10 minutach(niewazne czy jestem w pracy)

Czyli:pierdołowaty i męczący :)

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

54

Tak gojka:))
D. Jak ktos spotkal kilka kobiet ktore zle sie zachowaly, potem twierdzi ze kazda taka jest
E. Latwe denerwowanie sie, agresja slowna albo jeszcze gorzej fizyczna do obcych ludzi.Wtedy sobie wyobrazam co bedzie za 10 lat dla mnie
F schematyczne jakby zadaniowe podchodzenie do relacji, wyuczone teksty.

55

Do tego co napisałam, dodam jeszcze takich co na pierwsze spotkanie przychodzą na rauszu(autentyczne!) i lecą z łapami... Wszystko z życia wzięte,niestety...

56

To dodajmy jeszcze że skreślamy panów rodem z programu "chłopaki do wzięcia" :D

57 Ostatnio edytowany przez 1990rusałka (2019-01-22 14:17:44)

Maymayka napisał/a:

Nie ogladalam, napiszesz wiecej? Jak ci sie chce bo moge sama obejrzec:))

58

1990rusałka napisał/a:
Maymayka napisał/a:

Obejrzyj, tego się nie da opowiedzieć...

59

Maymayka napisał/a:
1990rusałka napisał/a:
Maymayka napisał/a:

Ja nie wiem, ale mnie się zdaje, że ten program to jest reżyserowany, te chłopaki dostają charakteryzację i role do odegrania. Nigdy na żywo nie widziałam takiego rodzaju faceta.

60

Makigigi napisał/a:
Maymayka napisał/a:
1990rusałka napisał/a:

Ja nie wiem, ale mnie się zdaje, że ten program to jest reżyserowany, te chłopaki dostają charakteryzację i role do odegrania. Nigdy na żywo nie widziałam takiego rodzaju faceta.

Ja niestety widziałam, wystarczy jechać na taką typową wieś.. a w tym programie to nie dość że oni są dramatycznie, to mają takie wymagania co do kobiet że głowa mała..

61

Makigigi napisał/a:
Maymayka napisał/a:
1990rusałka napisał/a:

Nie jestem telewizyjna i nie mam pojęcia o czym jest program, ale powiedzcie coś więcej, bo brzmi intrygująco.

62

jjbp napisał/a:

Poza tym są elementy o które pewni mężczyznni myślą że dbać nie muszą np dłonie. I potem chodzą z obgryzionymi paznokciami, szorstką od zimna skórą i tak dalej. Dla mnie to duży plus jak widzę że dbanie o siebie wykracza poza umycie się.

Nie kremuję itp. po prostu mam naturalnie eleganckie dłonie, bo pracy żadnej się nie tykam. Klawiatura i mysz się nie liczą :P No latem czasem trochę je pozdzieram na łopacie mimo rękawic ale to dlatego właśnie, że takie one delikatne i milutkie.

Pewna samotna kobieta znalazła rannego węża. Ulitowała się, wzięła do siebie, pielęgnowała i pokochała. Wąż wracał do sił. Kiedyś jednak, gdy go głaskała, wąż ją ukąsił. Gdy zwijała się w śmiertelnych męczarniach, zapytała go: Wężu, dlaczego to zrobiłeś? Wiesz, że cię kocham, no i uratowałam ci życie!? Sama jesteś sobie winna, kobieto - odpowiedział. Przecież wiedziałaś, że jestem wężem..

63

Snake napisał/a:
jjbp napisał/a:

Nie kremuję itp. po prostu mam naturalnie eleganckie dłonie, bo pracy żadnej się nie tykam. Klawiatura i mysz się nie liczą :P No latem czasem trochę je pozdzieram na łopacie mimo rękawic ale to dlatego właśnie, że takie one delikatne i milutkie.

Gratuluję ale wiesz, nie musisz mi się tłumaczyć :D

64

O, jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy. Skreśliłabym, bez względu na inne atrybuty, każdego kto hołduje zasadzie „nie znam się, to się wypowiem”. Jeśli mamy w miarę dużą wiedzę w danej dziedzinie, to od razu widzimy, że rozmówca nie ma pojęcia, o czym z nami rozmawia. A jak on uparcie wykłóca się i broni swoich błędnych tez, to jest to totalna kompromitacja. A podwójna kompromitacja, kiedy gość stara się mnie przekonać, jakie NAPRAWDĘ są kobiety i że ja sama kłamię o sobie, bo on wie, jak to z nami jest. Na szczęście nigdy nie byłam na randce z takim typem, na nieszczęście spotkałam takich i w pracy i na zajęciach zorganizowanych.

65

Makigigi napisał/a:

na nieszczęście spotkałam takich i w pracy i na zajęciach zorganizowanych.

Zapomniałaś wspomnieć jeszcze forum, a żeby było śmieszniej, ten wątek...

66

Klio napisał/a:
Makigigi napisał/a:

na nieszczęście spotkałam takich i w pracy i na zajęciach zorganizowanych.

Zapomniałaś wspomnieć jeszcze forum, a żeby było śmieszniej, ten wątek...

Tych specjalnie nie wspominam, żeby nie było, że uderzę w stół a nożyce się odezwą ;-) Poza tym wątek jest o próbach podrywu, a tu nikt nie będzie mnie zaczepiał w tym kontekście, zatem to się nie liczy.
Ale tak, to prawda, że na naszym forum widziałam najwięcej tego typu twierdzeń, z tym że jak nie chcę, to nie czytam.

67

O tak to jest jakiś koszmar z tymi mądrościami jakie są wszystkie kobiety. O dziwo na żywo widuje takich bardzo mało, prawie wcale za to w internecie wielu się w takim tonie wypowiada.

68

Skoro się uważacie za inne, to powinno to po Was splynac raczej.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet, nie zapomnij bicza!

69

Burzowy napisał/a:

Za pierwszym razem spływa, przy 50 odsłonie wideltza zaczyna irytować ;)

70

Makigigi napisał/a:

kiedy gość stara się mnie przekonać, jakie NAPRAWDĘ są kobiety i że ja sama kłamię o sobie, bo on wie, jak to z nami jest.

Najlepsze,tego na forum i w internecie jest duzo:)) mozna wpisac PUA i posmiac sie

71 Ostatnio edytowany przez canarios (2019-01-22 15:27:41)

jjbp napisał/a:

O tak to jest jakiś koszmar z tymi mądrościami jakie są wszystkie kobiety. O dziwo na żywo widuje takich bardzo mało, prawie wcale za to w internecie wielu się w takim tonie wypowiada.

To nie są żadne mądrości. Tutaj być może dowiesz się znacznie więcej od mężczyzn o kobietach niż w realu,ale trzeba umiejętnie to odczytywać. W realu praktycznie każdy facet będzie chciał się dobrać do twojej waginy i przeróżne rzeczy będzie symulował np podobne zainteresowania. W realu żaden facet ci prawdy nie powie bo byś strzeliła focha i  pozamiatane. Poza forum w różnych miejscach w internecie dowiesz się jak bardzo faceci narzekają na wyśrubowane wymagania kobiet. Jak chcesz możesz nazywać ich frustratami albo prawiczkami, ale ja bym patrzył na to jak na  symptom czasów. Same w ten sposób zapedzacie się w kozi róg. Powiem tak: możecie sobie na mnie poużywać do woli a wszystkich, którzy was krytykują nazywać frustratami i prawiczkami,ale w ten sposób nie zmienicie rzeczywistości i tego jak was postrzegają faceci. Powiedzcie kobiety, co wy wnosicie do związku?

72

Dziękujemy za te złote myśli

73

canarios napisał/a:

Powiedzcie kobiety, co wy wnosicie do związku?

Jak Cię to interesuje to załóż sobie osobny wątek i tam rób gówno burze.

74 Ostatnio edytowany przez 1990rusałka (2019-01-22 15:32:08)

Wymagania- wy ich nie macie? Co wnosimy do zwiazku? Ktos juz pytal , odpisalam na tym samym poziomie pytaniem na pytanie: co wnosi mezczyzna? nie pamietam odpowiedzi xd

Tez pomyslalam ze powinien byc osobny watek.Bo tutaj chyba autor chcial poznac nasz punkt widzenia? MysteryP z twoimi postami nigdy sie nie zgadzalam ale tu zgoda ze temat ma inny cel.

75

jjbp napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Za pierwszym razem spływa, przy 50 odsłonie wideltza zaczyna irytować ;)

O ja też go pamiętam ! :)
A odnośnie poprzedniego posta, spotkałam panów, o których mowa na polibudzie i na treningach pewnej sztuki walki, ale to też był odsetek wśród większości normalnych ludzi.
Mnie nie irytują poglądy widelczyka ani innych. Przeszkadza mi Misja tych ludzi, żeby Głosić Prawdę (nie zawsze o kobietach, czasem o Złym PiS-ie lub Nieprawym PO, lub o zatajaniu przez rząd prawdy o kosmitach). Taka osoba utrudnia normalną rozmowę innym sama nie wnosząc nic wartościowego do dialogu i to mnie wkurza.

76

jjbp napisał/a:

Dziękujemy za te złote myśli

A Ja uwielbiam bezradność kobiet!

Posty [ 39 do 76 z 327 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018