Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 110 z 345 ]

56

Odp: Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?

To dodajmy jeszcze że skreślamy panów rodem z programu "chłopaki do wzięcia" big_smile

"Trochę o Tobie myślałem, masz w sobie to coś - zachodzisz za skórę." - Druhny
Zobacz podobne tematy :

57 Ostatnio edytowany przez 1990rusałka (2019-01-22 14:17:44)

Maymayka napisał/a:

To dodajmy jeszcze że skreślamy panów rodem z programu "chłopaki do wzięcia" big_smile

Nie ogladalam, napiszesz wiecej? Jak ci sie chce bo moge sama obejrzec:))

58

1990rusałka napisał/a:
Maymayka napisał/a:

Obejrzyj, tego się nie da opowiedzieć...

59

Maymayka napisał/a:
1990rusałka napisał/a:
Maymayka napisał/a:

Ja nie wiem, ale mnie się zdaje, że ten program to jest reżyserowany, te chłopaki dostają charakteryzację i role do odegrania. Nigdy na żywo nie widziałam takiego rodzaju faceta.

60

Makigigi napisał/a:
Maymayka napisał/a:
1990rusałka napisał/a:

Ja nie wiem, ale mnie się zdaje, że ten program to jest reżyserowany, te chłopaki dostają charakteryzację i role do odegrania. Nigdy na żywo nie widziałam takiego rodzaju faceta.

Ja niestety widziałam, wystarczy jechać na taką typową wieś.. a w tym programie to nie dość że oni są dramatycznie, to mają takie wymagania co do kobiet że głowa mała..

61

Makigigi napisał/a:
Maymayka napisał/a:
1990rusałka napisał/a:

Nie jestem telewizyjna i nie mam pojęcia o czym jest program, ale powiedzcie coś więcej, bo brzmi intrygująco.

62

jjbp napisał/a:

Poza tym są elementy o które pewni mężczyznni myślą że dbać nie muszą np dłonie. I potem chodzą z obgryzionymi paznokciami, szorstką od zimna skórą i tak dalej. Dla mnie to duży plus jak widzę że dbanie o siebie wykracza poza umycie się.

Nie kremuję itp. po prostu mam naturalnie eleganckie dłonie, bo pracy żadnej się nie tykam. Klawiatura i mysz się nie liczą tongue No latem czasem trochę je pozdzieram na łopacie mimo rękawic ale to dlatego właśnie, że takie one delikatne i milutkie.

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

63

Snake napisał/a:
jjbp napisał/a:

Poza tym są elementy o które pewni mężczyznni myślą że dbać nie muszą np dłonie. I potem chodzą z obgryzionymi paznokciami, szorstką od zimna skórą i tak dalej. Dla mnie to duży plus jak widzę że dbanie o siebie wykracza poza umycie się.

Nie kremuję itp. po prostu mam naturalnie eleganckie dłonie, bo pracy żadnej się nie tykam. Klawiatura i mysz się nie liczą tongue No latem czasem trochę je pozdzieram na łopacie mimo rękawic ale to dlatego właśnie, że takie one delikatne i milutkie.

Gratuluję ale wiesz, nie musisz mi się tłumaczyć big_smile

64

O, jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy. Skreśliłabym, bez względu na inne atrybuty, każdego kto hołduje zasadzie „nie znam się, to się wypowiem”. Jeśli mamy w miarę dużą wiedzę w danej dziedzinie, to od razu widzimy, że rozmówca nie ma pojęcia, o czym z nami rozmawia. A jak on uparcie wykłóca się i broni swoich błędnych tez, to jest to totalna kompromitacja. A podwójna kompromitacja, kiedy gość stara się mnie przekonać, jakie NAPRAWDĘ są kobiety i że ja sama kłamię o sobie, bo on wie, jak to z nami jest. Na szczęście nigdy nie byłam na randce z takim typem, na nieszczęście spotkałam takich i w pracy i na zajęciach zorganizowanych.

65

Makigigi napisał/a:

na nieszczęście spotkałam takich i w pracy i na zajęciach zorganizowanych.

Zapomniałaś wspomnieć jeszcze forum, a żeby było śmieszniej, ten wątek...

66

Klio napisał/a:
Makigigi napisał/a:

na nieszczęście spotkałam takich i w pracy i na zajęciach zorganizowanych.

Zapomniałaś wspomnieć jeszcze forum, a żeby było śmieszniej, ten wątek...

Tych specjalnie nie wspominam, żeby nie było, że uderzę w stół a nożyce się odezwą ;-) Poza tym wątek jest o próbach podrywu, a tu nikt nie będzie mnie zaczepiał w tym kontekście, zatem to się nie liczy.
Ale tak, to prawda, że na naszym forum widziałam najwięcej tego typu twierdzeń, z tym że jak nie chcę, to nie czytam.

67

O tak to jest jakiś koszmar z tymi mądrościami jakie są wszystkie kobiety. O dziwo na żywo widuje takich bardzo mało, prawie wcale za to w internecie wielu się w takim tonie wypowiada.

68

Skoro się uważacie za inne, to powinno to po Was splynac raczej.

-

69

Burzowy napisał/a:

Za pierwszym razem spływa, przy 50 odsłonie wideltza zaczyna irytować wink

70

Makigigi napisał/a:

kiedy gość stara się mnie przekonać, jakie NAPRAWDĘ są kobiety i że ja sama kłamię o sobie, bo on wie, jak to z nami jest.

Najlepsze,tego na forum i w internecie jest duzo:)) mozna wpisac PUA i posmiac sie

71 Ostatnio edytowany przez canarios (2019-01-22 15:27:41)

jjbp napisał/a:

O tak to jest jakiś koszmar z tymi mądrościami jakie są wszystkie kobiety. O dziwo na żywo widuje takich bardzo mało, prawie wcale za to w internecie wielu się w takim tonie wypowiada.

To nie są żadne mądrości. Tutaj być może dowiesz się znacznie więcej od mężczyzn o kobietach niż w realu,ale trzeba umiejętnie to odczytywać. W realu praktycznie każdy facet będzie chciał się dobrać do twojej waginy i przeróżne rzeczy będzie symulował np podobne zainteresowania. W realu żaden facet ci prawdy nie powie bo byś strzeliła focha i  pozamiatane. Poza forum w różnych miejscach w internecie dowiesz się jak bardzo faceci narzekają na wyśrubowane wymagania kobiet. Jak chcesz możesz nazywać ich frustratami albo prawiczkami, ale ja bym patrzył na to jak na  symptom czasów. Same w ten sposób zapedzacie się w kozi róg. Powiem tak: możecie sobie na mnie poużywać do woli a wszystkich, którzy was krytykują nazywać frustratami i prawiczkami,ale w ten sposób nie zmienicie rzeczywistości i tego jak was postrzegają faceci. Powiedzcie kobiety, co wy wnosicie do związku?

72

Dziękujemy za te złote myśli

73

canarios napisał/a:

Powiedzcie kobiety, co wy wnosicie do związku?

Jak Cię to interesuje to załóż sobie osobny wątek i tam rób gówno burze.

74 Ostatnio edytowany przez 1990rusałka (2019-01-22 15:32:08)

Wymagania- wy ich nie macie? Co wnosimy do zwiazku? Ktos juz pytal , odpisalam na tym samym poziomie pytaniem na pytanie: co wnosi mezczyzna? nie pamietam odpowiedzi xd

Tez pomyslalam ze powinien byc osobny watek.Bo tutaj chyba autor chcial poznac nasz punkt widzenia? MysteryP z twoimi postami nigdy sie nie zgadzalam ale tu zgoda ze temat ma inny cel.

75

jjbp napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Za pierwszym razem spływa, przy 50 odsłonie wideltza zaczyna irytować wink

O ja też go pamiętam ! smile
A odnośnie poprzedniego posta, spotkałam panów, o których mowa na polibudzie i na treningach pewnej sztuki walki, ale to też był odsetek wśród większości normalnych ludzi.
Mnie nie irytują poglądy widelczyka ani innych. Przeszkadza mi Misja tych ludzi, żeby Głosić Prawdę (nie zawsze o kobietach, czasem o Złym PiS-ie lub Nieprawym PO, lub o zatajaniu przez rząd prawdy o kosmitach). Taka osoba utrudnia normalną rozmowę innym sama nie wnosząc nic wartościowego do dialogu i to mnie wkurza.

76

jjbp napisał/a:

A Ja uwielbiam bezradność kobiet!

77 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-22 15:44:34)

canarios napisał/a:
jjbp napisał/a:

A Ja uwielbiam bezradność kobiet!

Cieszymy się, tyle że to nie jest o tym temat.

Swoją drogą, dla mnie nie jest atrakcyjny facet, który o sobie pisze z wielkiej litery - Ja, Mi, Mnie, Mój...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

78 Ostatnio edytowany przez 1990rusałka (2019-01-22 15:49:41)

Canarios zacytowalam cie w nowym temacie i dodalam wlasne pytania, zapraszam:))
G. Nie lubilam rozmowy o zwiazkach, bylych, w sposob taki ze ktos obarcza całą odpowiedzialnoscia za udaną/nieudaną relacje druga strone. Jestem otwarta na rozmawianie o przeszlosci,ale Np. jak ktos mowi 'nie uklada sie' i nie widzi ze od niego zalezy w przyblizeniu 50% to nie jest atrakcyjne.
H. Irytacja, nerwowosc w momentach moich problemow zdrowotnych albo zmeczenia

79

Snake napisał/a:
jjbp napisał/a:

Człowiek bierze sobie radę do serca dba o dłonie i potem na randce zonk bo masz bardziej eleganckie niż kobieta big_smile.

80

uleshe napisał/a:
Snake napisał/a:
jjbp napisał/a:

Człowiek bierze sobie radę do serca dba o dłonie i potem na randce zonk bo masz bardziej eleganckie niż kobieta big_smile.

A jeszcze jak ma ładniej pomalowane od niej paznokcie, to już pozamiatane wink

81

uleshe napisał/a:
Snake napisał/a:
jjbp napisał/a:

Skąd ja to znam, nie ma to jak odpadający lakier na pazurach ;x. Albo stopy... jeszcze gorzej bywa. Nie wiem jak to możliwe w przypadku rąk, jednak facet jest zdecydowanie częściej narażony na urazy dłoni. Sam dwukrotnie byłem bliski stracenia paluszków, ale mimo to rączki mam całkiem zacne.

Powiedzcie mi drogie Panie, skoro już trafiacie na tych facetów brudasów... to jak dochodzi do tego, że się z nimi umawiacie? Bo część z Was opiera się o własne przeżycia;).

-

82

Czy lekko dłuższe paznokcie u jednej dłoni u gitarzysty są akceptowane? smile

Gdzie pracowałeś MysteryP, że aż takie sytuacje miały miejsce? Budowlanka?

We all make choices. But in the end, our choices make us.

83 Ostatnio edytowany przez Makigigi (2019-01-22 16:18:04)

Burzowy napisał/a:

Powiedzcie mi drogie Panie, skoro już trafiacie na tych facetów brudasów... to jak dochodzi do tego, że się z nimi umawiacie? Bo część z Was opiera się o własne przeżycia;).

Panowie z internetu np. Na zdjęciu czysty i ładniutki, a na spotkanie przyszło Yeti. Tudzież ktoś znajomy próbuje zabawić się w swatkę dla kolegi, który podobno jest taki poukładany i super, miód, orzeszki. Idziesz na randkę w ciemno, a tam czeka Yeti z kwiatkiem.

Lucyfer, sama mam gitarę, grać nie umiem za dobrze, ale wiem dlaczego ktoś nosi dłuższe paznokcie jednej dłoni. Dla mnie to by było na plus wink

84

Makigigi napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Panowie z internetu np. Na zdjęciu czysty i ładniutki, a na spotkanie przyszło Yeti. Tudzież ktoś znajomy próbuje zabawić się w swatkę dla kolegi, który podobno jest taki poukładany i super, miód, orzeszki. Idziesz na randkę w ciemno, a tam czeka Yeti z kwiatkiem.

Albo przychodzi ktos 10 lat starszy niż na zdjęciu.

85

Makigigi napisał/a:

Panowie z internetu np. Na zdjęciu czysty i ładniutki, a na spotkanie przyszło Yeti.

big_smile żaśmiane!

Tak, sam się tego boję, bo kto wie może i zdecyduje się poznać kogoś przez neta w końcu.

-

86

Lucyfer666 Jakie sytuacje? Nie chodziło Ci przypadkiem o Burzowego?

87

Aj, to telefon mi zrobił laga najwyraźniej i skojarzyłem jego post z Twoim?

Makigigi - to powszechna sprawa u obu... Uroki internetowów smile

We all make choices. But in the end, our choices make us.

88 Ostatnio edytowany przez jjbp (2019-01-22 16:44:07)

MysteryP napisał/a:

Załóżmy, że nieznajomy facet chce was poznać. Jakie cechy wyglądu, charakteru, osobowości, zachowania lub czegokolwiek co ZAUWAŻYCIE sprawią, że NA PEWNO GO ODRZUCICIE na etapach zagadania, randkowania i momentów przed pójściem do łóżka wink ?

Burzowy napisał/a:

Myślę że większość osób miało na myśli że nie umowiloby sie z brudaskiem i odrzuciliby go na starcie więc Burzowy szukasz zaczepki tylko

89 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-01-22 16:46:22)

Przecież pisałem do części tych, które pisały o swoich doświadczeniach. Do tego już dwie Panie odpowiedziały, że internet tu głównie winien. Kto tu szuka zaczepki?

Lucyfer666 Aaa to była akurat inżynierska robota w maszynach, chemia/biologia te sprawy. Bo o to Ci chyba chodziło.

-

90

1990rusałka napisał/a:

Canarios zacytowalam cie w nowym temacie i dodalam wlasne pytania, zapraszam:))
G. Nie lubilam rozmowy o zwiazkach, bylych, w sposob taki ze ktos obarcza całą odpowiedzialnoscia za udaną/nieudaną relacje druga strone. Jestem otwarta na rozmawianie o przeszlosci,ale Np. jak ktos mowi 'nie uklada sie' i nie widzi ze od niego zalezy w przyblizeniu 50% to nie jest atrakcyjne.
H. Irytacja, nerwowosc w momentach moich problemow zdrowotnych albo zmeczenia

W którym miejscu? Czy to w twoim wątku?

91 Ostatnio edytowany przez UżytkownikForum (2019-01-22 16:50:11)

A jak oceniacie mowę ciała, gdy nieznajomy facet próbuje do was zagadać? Czasami jest tak, że jakaś dziewczyna się spodoba, a nie było od niej sygnału, a jak wiadomo kto nie ryzykuje ten traci.

92 Ostatnio edytowany przez 1990rusałka (2019-01-22 16:59:36)

canarios napisał/a:

W którym miejscu? Czy to w twoim wątku?

https://www.netkobiety.pl/t116663.html

Burzowy, mozna sie umowic z kims z internetu i nagle jest negatywne zaskoczenie. Wlasne doswiadczenie nie musi znaczyc ze ktos sie z takim kims umowil, moga byc obserwacje nieznajomych osob w miejscach publicznych,w pracy.

MysteryP napisał/a:

A jak oceniacie mowę ciała, gdy nieznajomy facet próbuje do was zagadać?

Mowa ciala nie ma u mnie decydujacego znaczenia. Mozesz jakos inaczej, bardziej szczegolowo zapytac, moze wtedy uda mi sie sensownie odpisac?

93 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-01-22 17:00:38)

Pogrywanie. Stosowanie damsko - męskich sztuczek. Traci dla mnie atrakcyjność, nie w dosłownym sensie, tylko w sensie bycia atrakcyjnym - wartym zainteresowania, zaangażowania, o ile pod innymi względami mi się podoba.

94

canarios napisał/a:
jjbp napisał/a:

To nie są żadne mądrości. Tutaj być może dowiesz się znacznie więcej od mężczyzn o kobietach niż w realu,ale trzeba umiejętnie to odczytywać. W realu praktycznie każdy facet będzie chciał się dobrać do twojej waginy i przeróżne rzeczy będzie symulował np podobne zainteresowania. W realu żaden facet ci prawdy nie powie bo byś strzeliła focha i  pozamiatane. Poza forum w różnych miejscach w internecie dowiesz się jak bardzo faceci narzekają na wyśrubowane wymagania kobiet. Jak chcesz możesz nazywać ich frustratami albo prawiczkami, ale ja bym patrzył na to jak na  symptom czasów. Same w ten sposób zapedzacie się w kozi róg. Powiem tak: możecie sobie na mnie poużywać do woli a wszystkich, którzy was krytykują nazywać frustratami i prawiczkami,ale w ten sposób nie zmienicie rzeczywistości i tego jak was postrzegają faceci. Powiedzcie kobiety, co wy wnosicie do związku?

Zgadzam się, jak rzadko kiedy.
Ja tam czytam sobie dużo- więc szczerych net-facetom thanks smile
A co kobieta wnosi? to do Panów pytanie

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

95 Ostatnio edytowany przez mallwusia (2019-01-22 18:54:06)

Obawiam się, że moja lista będzie długa:D

Wizualnie:
- Znaczna otyłość, jako przejaw lenistwa i niedbałości o zdrowie. Nie dla mnie stróż pilota do tv i/lub myszki do kompa, ktoś kto pali i piwkuje też odpada - zasapałby mi się, wchodząc na ostatnie piętro wink
- nie znoszę wąsów, strasznie dodają lat i mnie śmieszą:D Na szczęście łatwe do zgolenia  smile Długą brodę też bym raczej zgoliła rach ciach big_smile Ale nie mówię nie.

Jeśli chodzi o charakter i osobowość, to Nie dla
- pozbawionych empatii;
- maminsynków i facetów rozmemłanych, niezdecydowanych, bez poczucia humoru i odrobiny dystansu do siebie;
- bez zainteresowań;
- zabierających powietrze i oddech zazdrośnikow i bluszczy;
- niezaradnych życiowo gamoni, a jeszcze gorzej - zazdrosnych o wszystko frustratow;
- zdecydowanie NIE dla agresywnych, wybuchowych, rzucających bluzgami;
- także nie dla pracoholików i sknerusów;
- gości typu "ą" i "ę", co to pozjadał wszystkie rozumy;
- bajerantów, bo ważniejsze czyny niż słodkie słówka;

Zniszczone dłonie mi nie przeszkadzają. Facet mógł je np. pocharatać, bo taką ma pracę albo coś naprawiał. Łysina też jest ok. W ogóle niektóre defekty urody dodają uroku smile

96

Z cech fizycznych odrzuca mnie :
1.Brak higieny (brudne rece,zanidbane zeby, przetłuszczone włosy),
2.Eksponowanie meskiej biżuterii (łańcuchy, sygnety),
Z cech charakteru :
prostactwo, chamstwo (wulgaryzmy), egocentryzm.
Ja lubie zarówno mężczyzn grających tzw.pierwsze skrzypce w towarzystwie, jak i panów bardziej cichych, intrygują mnie.
Lubię mężczyzn! Kiedy moj świat jest pogmatwany, dla nich sprawy są prostsze! Panowie, wasze zdrowie!

97

mallwusia napisał/a:

- także nie dla pracowników i sknerusów

Dluga lista ale w co najmniej 50% taka jak moja:)) o co chodzi z tymi pracownikami? xd

98

Nie dla pracowników i sknerusów? big_smile
To tylko bogaty biznesmen?

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

99

MysteryP napisał/a:

A jak oceniacie mowę ciała, gdy nieznajomy facet próbuje do was zagadać? Czasami jest tak, że jakaś dziewczyna się spodoba, a nie było od niej sygnału, a jak wiadomo kto nie ryzykuje ten traci.

Wcale nie oceniam mowy ciała, ponieważ na bieżąco nie jestem w stanie analizować każdego gestu. Chyba, że masz na myśli nadmierne skracanie dystansu i dotyk ze strony obcego faceta. Jeśli ktoś staje zbyt blisko, to jest to niemiłe i odsuwam się. Dotyk od razu skreśla delikwenta, nawet jeśli byłby Bradem Pittem - oczywiście mówimy o sytuacji, gdy zaczepia mnie całkiem obcy człowiek.

100

Ela210 napisał/a:

Nie mówi się bogaty - tylko - pracowity i z głową do interesów wink

101

1990rusałka napisał/a:
MysteryP napisał/a:

A jak oceniacie mowę ciała, gdy nieznajomy facet próbuje do was zagadać?

Mowa ciala nie ma u mnie decydujacego znaczenia. Mozesz jakos inaczej, bardziej szczegolowo zapytac, moze wtedy uda mi sie sensownie odpisac?

Chodzi mi o sytuacje gdy facet próbuje zagadać do nieznajomej i ma tremę, wtedy jego mowa ciała może być inna niż gdyby zagadywał do koleżanki, którą już zna lub która wysyłała jakieś sygnały wink Szczegółów nie podam bo nie chce, żebyście kierowały się moją sugestią.

102

@Canarios
Co kobiety wnosza do związku? Otóż ja wnosze : Sporo uczuć, radości, zainteresowania, empatii, miłości, dbałości o męża i nasze relacje i.moge powidzieć że staram sie być najlepszym przyjacielem, najsłodszą kochanką i najtwardszą partnerką gdy trafiają nas problemy. Oczywiście w związku potrafie też być wściekła, wredna i ironiczna, zwykle raz na 2mieś.jak trafia sie konflikt nie do rozwiązania ☺

103

Witam wszystkich. Jesli chodzi o mnie to mnie to mnie odrzuca u facetów chamstwo agresywne , impulsywne zachowanie brak zdecydowania , brak swojego zdania  ... Brak pasij ... Nie lubie głupich tematów i gdy próbują z powaznych tematów robic żarty ... Szyderców cynikow bez oglady ... Gdy facet milczy gdy sutuacja wymaga tego żeby sie do czegoś odniósł tzn monologu bo miedzy ludzmi powinien być dialog ... Gdy facet o siebie nie dba lub gdy dba przesadnie to też słabo np znałam takiego ktory czyści ł spody od butów po kazdym powrocie do domu... Mężczyzna musi być i do tańca i do różańca... Gdy ma nie pedagogiczne podejscie do dzieci... Brak w nim empatii i gdy jest egoistą... Tak tego wlasnie wszystkiego nie lubię... Pozdrawiam.

104 Ostatnio edytowany przez canarios (2019-01-22 18:17:14)

mallwusia napisał/a:

Obawiam się, że moja lista będzie długa:D

Wizualnie:
- Znaczna otyłość, jako przejaw lenistwa i niedbałości o zdrowie. Nie dla mnie stróż pilota do tv i/lub myszki do kompa, ktoś kto pali i piwkuje też odpada - zasapałby mi się, wchodząc na ostatnie piętro wink
- nie znoszę wąsów, strasznie dodają lat i mnie śmieszą:D Na szczęście łatwe do zgolenia  smile Długą brodę też bym raczej zgoliła rach ciach big_smile Ale nie mówię nie.

Jeśli chodzi o charakter i osobowość, to Nie dla
- pozbawionych empatii;
- maminsynków i facetów rozmemłanych, niezdecydowanych, bez poczucia humoru i odrobiny dystansu do siebie;
- bez zainteresowań;
- zabierających powietrze i oddech zazdrośnikow i bluszczy;
- niezaradnych życiowo gamoni, a jeszcze gorzej - zazdrosnych o wszystko frustratow;
- zdecydowanie NIE dla agresywnych, wybuchowych, rzucających bluzgami;
- także nie dla pracowników i sknerusów;
- gości typu "ą" i "ę", co to pozjadał wszystkie rozumy;
- bajerantów, bo ważniejsze czyny niż słodkie słówka;

Zniszczone dłonie mi nie przeszkadzają. Facet mógł je np. pocharatać, bo taką ma pracę albo coś naprawiał. Łysina też jest ok. W ogóle niektóre defekty urody dodają uroku smile

I to wszystko wypowiedziane jednym zdaniem na bezdechu! Kolejka adoratorów już oczekuje skinienia księżniczki!☺

105

emilia.ja napisał/a:

...
Lubię mężczyzn! Kiedy moj świat jest pogmatwany, dla nich sprawy są prostsze! Panowie, wasze zdrowie!

I to mi się podoba! Nawzajem! Pewnie bardziej szybko bym cię polubił.

106

canarios napisał/a:

wszystko wypowiedziane jednym zdaniem na bezdechu! Kolejka adoratorów już oczekuje skinienia księżniczki!☺

Ale Ty jesteś upierdliwy, temat miał być właśnie po to aby Panie pisały szczerze jaka jest prawda, a z takimi tekstami to ich do tego nie zachęcasz tongue

107

emilia.ja napisał/a:

@Canarios
Co kobiety wnosza do związku? Otóż ja wnosze : Sporo uczuć, radości, zainteresowania, empatii, miłości, dbałości o męża i nasze relacje i.moge powidzieć że staram sie być najlepszym przyjacielem, najsłodszą kochanką i najtwardszą partnerką gdy trafiają nas problemy. Oczywiście w związku potrafie też być wściekła, wredna i ironiczna, zwykle raz na 2mieś.jak trafia sie konflikt nie do rozwiązania ☺

I tak trzymaj!

108 Ostatnio edytowany przez lody miętowe (2019-01-22 18:39:16)

Przy pierwszym kontakcie/spotkaniach bacznie obserwuje jak mężczyzna zachowuje się w stosunku do innych ludzi i do mnie, jak jest niegrzeczny, niemiły czy wręcz chamski, odnosi się do mnie/innych bez szacunku, a co gorsza, traktuje innych "z góry", pokazuje ze jest lepszy, bo jest taki czy owaki, to jest skreślony na starcie, jestem bardzo na to wyczulona, brak klasy i kultury zniechęca mnie bardzo, tak jak brak empatii, wyczucia, pewnej dozy wrażliwości i dobrego serca...wiecznie narzekający na wszystko i wszystkich, maruda(oczywiście pomijając sytuację gdy są ku temu podstawy np.jakies realne problemy), z wszystkiego niezadowolony...facet przemądrzały, który uważa ze jest alfa i omega, wie wszystko na każdy temat, a inni ludzie to idioci nie godni całować jego stóp big_smile ten typ mnie chyba najbardziej wyprowadza z równowagi big_smile dwulicowy, obgadujący wszystkich wokoło, szydzący i nasmiewajacy się z np.z czyjegoś wyglądu, mankamentów, ogólnie rzeczy na które nie mamy wpływu...pozer, szpaner...nie mający własnego zdania, bojący się wyrazić własne zdanie przy innych, taki na wszystko się zgadzający...skrajny ekstrawertyk(nie dla mnie, wykończyłby mnie psychicznie bardzo szybko big_smile męczą mnie takie osoby)...nie liczący się z moim zdaniem...
Jeśli chodzi o wygląd to wiadomo, względnie zadbany, ale też bez przesady, nie podobają mi się panowie wypacykowani, przesadnie dbający o siebie( spodnie rureczki przed kostki albo spadające z tyłka odpadają big_smile, i ta fryzura, która teraz ma większość mężczyzn też nie w moim guście, czyli ślepe podążanie za trendami ogólnie ujmując), duza otyłość albo brzuch 9 miesiąc też zniechęca, muskulatura też na nie, taki zwyczajny, normalny najbardziej mi odpowiada big_smile
W łóżku nie może być egoistą, ani zmuszać mnie do rzeczy na które nie mam ochoty(czy w danym akurat momencie czy w ogóle), nie liczący się z moimi potrzebami, który nie ucieka jak jest problem, tylko potrafi o tym porozmawiać...

Pewnie jeszcze sporo bym tego wymyśliła, to takie pierwsze myśli...
No i kończąc mój wywód...moj partner nie ma tych wszystkich cech, dlatego jest moim partnerem big_smile

Jeszcze zarost i broda też odpada big_smile w sumie to mi się podoba, ale przy mojej wrażliwej skórze nie da rady, przy bliższym kontakcie moja twarz/ciało wygląda jak tatar big_smile dłuższe paznokcie, wspomniane przez Lucyfera też mnie obrzydzaja, mimo, ze wiem dlaczego i po co wink

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

109

1990rusałka napisał/a:
mallwusia napisał/a:

- także nie dla pracowników i sknerusów

Dluga lista ale w co najmniej 50% taka jak moja:)) o co chodzi z tymi pracownikami? xd

To tylko mój telefon big_smile już poprawiłam

110

Ela210 napisał/a:

Dziedzic fortuny albo rentier big_smile

Żartuję oczywiście:D : D

Posty [ 56 do 110 z 345 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 7 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co sprawia, że facet NIE jest dla was atrakcyjny ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018