brat zdradził żonę, jak mu pomóc? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » brat zdradził żonę, jak mu pomóc?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 73 ]

Temat: brat zdradził żonę, jak mu pomóc?

Witajcie, mój brat został przyłapany na zdradzie, po 10latach małżenstwa jego żona wyrzuciła go z domu, zamieszkał z naszą mamą i tkwi jak kaktus na pustyni! Od pół roku ni w te ni we wte! Prosił wiele razy o druga szanse ale.żona nie chce o tym słyszeć. On raz sie rozczula nad ich związkiem, raz narzeka, ale co mnie.martei ,to żona całkowicie trzyma.go w szachu. Ona sutaliła że ma sie wunieść.z mieszkania ktore sam.kupił, ona ustala terminy i warunki spotkań z dzieckiem. Ona też zerwała kontakt z jego stroną, wiec nie myślę jak pomóc jej, bo onq tego nie chce.
Wiem że mój brat strasznie zawinił, ale teraz on czeka na jej ruch, a ja sie boje że to zła strategia.
Dodam że bratowa obserwowała go pół roku przed ujawnieniem.zdrady, zbierała dowody i zatrudniła detektywa. Teraz oczekuje podziału majątku co najmniej 50/50.
Jak mam z nim gadać by oprzytomniał?

Zobacz podobne tematy :
Odp: brat zdradził żonę, jak mu pomóc?
emilia.ja napisał/a:

Witajcie, mój brat został przyłapany na zdradzie, po 10latach małżenstwa jego żona wyrzuciła go z domu, zamieszkał z naszą mamą i tkwi jak kaktus na pustyni! Od pół roku ni w te ni we wte! Prosił wiele razy o druga szanse ale.żona nie chce o tym słyszeć. On raz sie rozczula nad ich związkiem, raz narzeka, ale co mnie.martei ,to żona całkowicie trzyma.go w szachu. Ona sutaliła że ma sie wunieść.z mieszkania ktore sam.kupił, ona ustala terminy i warunki spotkań z dzieckiem. Ona też zerwała kontakt z jego stroną, wiec nie myślę jak pomóc jej, bo onq tego nie chce.
Wiem że mój brat strasznie zawinił, ale teraz on czeka na jej ruch, a ja sie boje że to zła strategia.
Dodam że bratowa obserwowała go pół roku przed ujawnieniem.zdrady, zbierała dowody i zatrudniła detektywa. Teraz oczekuje podziału majątku co najmniej 50/50.
Jak mam z nim gadać by oprzytomniał?

Bidulek. Współczuć mu mamy czy co?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

3

Nie pomożesz mu, to on musi ruszyć tyłek i coś zrobić. Jeśli jego żona chce rozwodu to nic z tym nie zrobi. A jeśli ona chce majątek pół na pól to jej się należy jak psu micha. Chyba że mieszkanie kupił przed ślubem lub mają rozdzielność majątkową.

4

No cóż, kobietom które zdradzają chętnie współczujecie, więc może i tak. Nie rozumiem, a co się stanie jak on do tego mieszkania wejdzie i będzie tam mieszkał? Policja, prawnik?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

5 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-05 22:10:18)

Burzowy napisał/a:

No cóż, kobietom które zdradzają chętnie współczujecie, więc może i tak. Nie rozumiem, a co się stanie jak on do tego mieszkania wejdzie i będzie tam mieszkał? Policja, prawnik?

No przecież niech sobie wejdzie, jak chce i ma do tego prawo, hipokryto. Mamy mu pomóc czy co? Manifestację z transparentami zrobić?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

6

Niech idzie do kochanki i niech ona trzyma go w swoim mieszkaniu. Żona poprzez to że ja zdradził nie ma już żadnych zobowiązań wobec tego pana, bo on wypisał się ze swojego małżeństwa. Niech przyjmie go kochanka albo niech znajdzie inną kobitkę, która go przygarnie.

7

santapietruszka napisał/a:
Burzowy napisał/a:

No przecież niech sobie wejdzie, jak chce i ma do tego prawo, hipokryto. Mamy mu pomóc czy co? Manifestację z transparentami zrobić?

8

ulle napisał/a:

Niech idzie do kochanki i niech ona trzyma go w swoim mieszkaniu. Żona poprzez to że ja zdradził nie ma już żadnych zobowiązań wobec tego pana, bo on wypisał się ze swojego małżeństwa. Niech przyjmie go kochanka albo niech znajdzie inną kobitkę, która go przygarnie.

Tak i ze względu na zdradę może sobie przywłaszczyć mieszkanie.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

9 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-05 22:17:37)

Burzowy napisał/a:
ulle napisał/a:

Tak i ze względu na zdradę może sobie przywłaszczyć mieszkanie.

50/50, nie doczytałeś? To normalny podział majątku przy rozwodzie. Choćbyś się nie wiem, jak uparł, to się nie przyczepisz.

10

DO Santapietruszka - zagroziła że jak on tam znowu zamieszka ona sie wyprowadzi razem z dzieckiem. Policją go nie straszyła. On nie chciał by dziecko sie tułało, wiec on sam sie tuła.
Nie mówie że jest biedny, wiem że na maxa zawinił, ale obawiam sie że ona zadziała wobec jego bezczynności -tzn.że bedzie zwlekała z rozwodem, on w tym czasie spłaci reszte kredytów na meble i etc, a na koniec odda jej 50% swojego własnego dorobku. Mieszkanie kupił za swoje pieniadze z działki kawalerskiej.
Tak, ona sie z tego małżenstwa wypisała, nie nosi obraczki, ale do cholery niektore pary po zdradzie dają szanse!

11 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-05 22:19:55)

emilia.ja napisał/a:

DO Santapietruszka - zagroziła że jak on tam znowu zamieszka ona sie wyprowadzi razem z dzieckiem. Policją go nie straszyła. On nie chciał by dziecko sie tułało, wiec on sam sie tuła.
Nie mówie że jest biedny, wiem że na maxa zawinił, ale obawiam sie że ona zadziała wobec jego bezczynności -tzn.że bedzie zwlekała z rozwodem, on w tym czasie spłaci reszte kredytów na meble i etc, a na koniec odda jej 50% swojego własnego dorobku. Mieszkanie kupił za swoje pieniadze z działki kawalerskiej.
Tak, ona sie z tego małżenstwa wypisała, nie nosi obraczki, ale do cholery niektore pary po zdradzie dają szanse!

Ona nie ma obowiązku dawać mu szansy. No, sorry.

Jak mieszkanie kupił za swoje jakieś kawalerskie pieniądze, to jest jego, po prostu niech idzie do prawnika i się dowie, na czym stoi. Nic Ci tu innego nie doradzimy, nie znając sytuacji.

12 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-01-05 22:21:31)

Ale nie ma obowiązku dawania szansy. Nie wiadomo jak między nimi było. Może ona go niszczyła, może on ją. Może ona jest wrażliwa i po prostu wie, że nie dźwignie czegoś takiego. I nawet ją rozumiem, aż za dobrze niestety. Ludzie zawsze szukają powodu, dla którego ktoś zdradził, ale jak dla mnie najczęściej wygrywa głupota i tyle.

@santapietruszka Nie pęknij i nie ma tylu detali by zadecydować, czy 50/50 tu może mieć miejsce.

13

emilia.ja napisał/a:

No ale Ona nie chce, pewnie też nie chciała żeby ją zdradzał a On chyba chciał zdradzić i zdradził.
Jeśli chcesz możesz spróbować z bratową rozmawiać ale uszanuj Jej decyzję bo to ma być Jej decyzja i tyle.
Trzeba sesnownie ustalić opiekę nad dzieckiem przede wszystkim, a majątek 50/50, chyba, że inaczej przysługuje.

14 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-01-05 22:27:42)

Twój brat jest dorosły- niech sam rozwiązuje swoje problemy. poradzi się prawnika. Czego Ty oczekujesz na forum, rady jak spacyfikować bratową?

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

15

Przede wszystkim nie wtrącaj się. To nie twoja sprawa, nie twój związek. Nie twoje dziecko.

Oprzytomnieć? Oprzytomnieć to powinien był wcześniej, a teraz niech najzwyczajniej w świecie zapłaci za swoje błędy. Jedno już zrobił OK - dziecko nie musi się tułać

16

Powiem Wam coś Panowie : Było tak że od 15lat byli parą i co najmniej 10pierwszych ten pacan (brat) ją na rekach nosił, dawał z siebie 150% i bratowej pasowało, jak sie pojawiło dziecko brat sie zaczął niewyrabiać no bo :praca, dojazdy, zakupy, sprzatanie ,pieczenie -wszystko on. I nie żeby sie skarżył,wiem bo byłam. Wreszcie jak mu uszami.wychodziło kazałam.mu iść na terapie bo coś czułam że może sie pokusic na skok w bok. Okłamywał mnie że jest w porzadku.
Rozczarował mnie ,rodziców, ale co poradze? To brat. Kazałam znowu przepraszac, prosic o szanse, terapie etc. Bratowa nie chce. Uznała że ONA za dużo z siebie juz dała. No dobra, tylko czemu pacan (brat) nie bierze sie w garść tylko czeka jak.ciele na jej kolejny ruch! A ona sobie umie to dobrze zaplanować i rozegrać. Jakby jego cudowny spryt pozwalający mu zdradzać, teraz wyparował! Teraz chodzi do terapeuty i do kościoła ,po co? Ona i tak nie daje mu szansy, ona szykuje sie na wojne, dowody już ma, a pacan myśli że bedzie rozejm!
A rykoszetem.oberwie sie wszystkim bo on w ten sposób zmarnuje cześć dorobku rodziców.

17

Jeżeli będziesz usprawiedliwiać brata przed jego żoną ze zdrady to tylko najprawdopodobniej zaszkodzisz jeszcze bardziej
Ona to widzi ze swojej strony nie masz na to wpływu
Ty to wszystko jednak widzisz oczami brata,bo to brat
Tak jak powiedziano on jest dorosły niech idzie do prawnika

18

emilia.ja napisał/a:

Powiem Wam coś Panowie : Było tak że od 15lat byli parą i co najmniej 10pierwszych ten pacan (brat) ją na rekach nosił, dawał z siebie 150% i bratowej pasowało, jak sie pojawiło dziecko brat sie zaczął niewyrabiać no bo :praca, dojazdy, zakupy, sprzatanie ,pieczenie -wszystko on. I nie żeby sie skarżył,wiem bo byłam. Wreszcie jak mu uszami.wychodziło kazałam.mu iść na terapie bo coś czułam że może sie pokusic na skok w bok. Okłamywał mnie że jest w porzadku.
Rozczarował mnie ,rodziców, ale co poradze? To brat. Kazałam znowu przepraszac, prosic o szanse, terapie etc. Bratowa nie chce. Uznała że ONA za dużo z siebie juz dała. No dobra, tylko czemu pacan (brat) nie bierze sie w garść tylko czeka jak.ciele na jej kolejny ruch! A ona sobie umie to dobrze zaplanować i rozegrać. Jakby jego cudowny spryt pozwalający mu zdradzać, teraz wyparował! Teraz chodzi do terapeuty i do kościoła ,po co? Ona i tak nie daje mu szansy, ona szykuje sie na wojne, dowody już ma, a pacan myśli że bedzie rozejm!
A rykoszetem.oberwie sie wszystkim bo on w ten sposób zmarnuje cześć dorobku rodziców.

A to już jest Wasz problem z tym majątkiem. Zdradził, to zdradził. A bratowa ma całkowite prawo nie chcieć kontynuować związku.

19

Ela210 napisał/a:

Twój brat jest dorosły- niech sam rozwiązuje swoje problemy. poradzi się prawnika. Czego Ty oczekujesz na forum, rady jak spacyfikować bratową?

Absolutnie nie.
Tak jest dorosły ale działa jak dziecko-zarąbał cudze wiaderko, teraz dostał po łapach i poleciał do mamusi.
Nie myśli że płaci nadal.kredyty na meble, że ona urzeduje na jego mieszkaniu a on widzenia z dzieckiem.ma w Centrum sklepowym , w dodatku wymyśla od kogo pożyczy kase na spłate bratowej. Wiec na ile jest dorosly to sama nie wiem.

20

emilia.ja napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Absolutnie nie.
Tak jest dorosły ale działa jak dziecko-zarąbał cudze wiaderko, teraz dostał po łapach i poleciał do mamusi.
Nie myśli że płaci nadal.kredyty na meble, że ona urzeduje na jego mieszkaniu a on widzenia z dzieckiem.ma w Centrum sklepowym , w dodatku wymyśla od kogo pożyczy kase na spłate bratowej. Wiec na ile jest dorosly to sama nie wiem.

Zasłużył, to ma. Swoją drogą, widać, jak szanujesz bratową, musiała mieć z Wami od początku przerąbane.

21

paslawek napisał/a:

Jeżeli będziesz usprawiedliwiać brata przed jego żoną ze zdrady to tylko najprawdopodobniej zaszkodzisz jeszcze bardziej
Ona to widzi ze swojej strony nie masz na to wpływu
Ty to wszystko jednak widzisz oczami brata,bo to brat
Tak jak powiedziano on jest dorosły niech idzie do prawnika

Nie usprawiedliwiam go. Z bratową nie mam kontaktu mimo że stanełam.po jej stronie, to nie chce nas znać.
Na prawnika namawiam.
Czemu sie wtrącam? Ludzie! To i na mnie sie odbija bo dobija sie na mamie!

22

emilia.ja napisał/a:

Absolutnie nie.

Hm..., no skoro dotąd nie dojrzał to teraz jest okazja jak znalazł żeby dorosnąć.
W sumie nie dziw Mu się tak bardzo - możliwe, że siedzi w Nim poczucie winy i słusznie przecież, co nie znaczy, że On i bratowa nie mają szans na uczciwe rozwiązanie - tylko co Ty uważasz za uczciwe a co On uważa za uczciwe właściwie ? Może sobie to wyjaśnijcie...

23

emilia.ja napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Absolutnie nie.

Zasłużył, to ma. Swoją drogą, widać, jak szanujesz bratową, musiała mieć z Wami od początku przerąbane.

Miała za dobrze. Byłam za nią tak dlugo aż sie nie odcięła, a nawet i dłużej, doszło do pewnych dodatkowych spraw już po zdradzie mojego brata i teraz ona mi wisi jak kilo kitu. A do czego doszło? Miesiac po zdradzie u Taty zdiagnozowano nowotwór, ani razu przez pół roku nie zadzwoniła spytać co z nim. Taty już nie ma. Jej to nie obeszło mimo że 15lat w tej rodzinie była, a od Taty wszelką pomoc miała-kasa, remonty.

24

Wybacz, ale na usta ciśnie mi się jedno słowo: k a r m a
smile

~ Jesteś tam gdzie chcesz być ~

25

DO.Random - ja bym chciał by brat wyszedł z letargu. Biczowanie sie teraz nic nie da. On nam jest potrzebny silny, a nie bezradny. Chciałabym tylko by poszedl do.prawnika, ustalił kwestie opieki nad dzieckiem, kwestie finansowe etc.a nie czeka na kolejnh jej mistrzowski ruch.

26

emilia.ja napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Absolutnie nie.

Powtórzę raz jeszcze - nie wtrącaj się. Być może brat chce w ten sposób wyrównać swoje krzywdy. Jakby nie było, nie tylko skrzywdził żonę, ale i rozbił rodzinę. Chce płacić, to niech płaci, nie Twoja sprawa.

27 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-05 23:01:10)

emilia.ja napisał/a:

Miała za dobrze. Byłam za nią tak dlugo aż sie nie odcięła, a nawet i dłużej, doszło do pewnych dodatkowych spraw już po zdradzie mojego brata i teraz ona mi wisi jak kilo kitu. A do czego doszło? Miesiac po zdradzie u Taty zdiagnozowano nowotwór, ani razu przez pół roku nie zadzwoniła spytać co z nim. Taty już nie ma. Jej to nie obeszło mimo że 15lat w tej rodzinie była, a od Taty wszelką pomoc miała-kasa, remonty.

No, ja cie. Kasę brała, a po zdradzie się obraziła? No, jak mogła, faktycznie wredne babsko jakieś. Masz rację, niech teraz kasę odda. Tylko wiesz - tak rozliczyć dokładnie trzeba, co brat przed zdradą zdążył wykorzystać, amortyzację naliczyć i takie tam.

Ty się lepiej zastanów, co jej zrobiliście poza zdradą brata, że ją choroba teścia nie obeszła. Bo mnie choroba mojego byłego teścia jakoś obchodzi, chociaż mnie ani mój były nie zdradził, tylko lał, ani kasy za bardzo nie dostałam.

28

A rozmawiałaś z bratem i co on na to?

29

To nie była przypadkowa zdrada że twój brat zmęczony pracą po pijaku został niemal zgwałcony przez napaloną kobitę. On co najmniej od pół roku zdradzał swoją żonę. Kłamał wszystkich i gdyby nie został przyłapany to trwało by to dalej. Miał sporo czasu aby przemyśleć co robi swojej żonie. Do tego jak był taki zmęczony od tego zarabiania kasy sprzątania gotowania i zajmowania się dzieckiem to skąd te siły na romans? On wiedział co robi i teraz też pewnie wie.
Rozumiem że jest twoim bratem ale życia za niego nie przeżyjesz i niewiele możesz zrobić. Jest wina musi być kara bo inaczej twój brat się niczego nie nauczy i łagodzenie dla niego tej sytuacji to tylko może zadziałać deprawująco. Było mu z nią źle to mógł się rozwieść . Teraz jak już jest po zdradzie to raczej lepiej nie będzie . Żona by musiała uwierzyć że on szczerze żałuje a on przeprasza bo Ty mu kazałaś . Tak jak by to Tobie bardziej zależało na tym małżeństwie niż jemu. Dlatego moim zdaniem nic z tego nie będzie.

To co może zrobić to przygotować się na rozwód z jego winy. Ustalić co on chce jej oddać o ile coś chce. Pytałaś go czy ma jakiś plan jeśli żona po dłuższym czasie mu jednak nie wybaczy ?

30

emilia.ja napisał/a:

Sama to opracowałam. Ładne, prawda?
Brat przysiegał wierność 1osobie, jak sie nie jest na to gotowym to nie trzeba sie żenić. Autorka nie pisze w jakim jest związku.

Troll.
https://www.netkobiety.pl/p3416882.html#p3416882

31

emilia.ja napisał/a:

DO.Random - ja bym chciał by brat wyszedł z letargu. Biczowanie sie teraz nic nie da. On nam jest potrzebny silny, a nie bezradny. Chciałabym tylko by poszedl do.prawnika, ustalił kwestie opieki nad dzieckiem, kwestie finansowe etc.a nie czeka na kolejnh jej mistrzowski ruch.

No i dobrze chcesz bo tego potrzeba, rozumiem, że Mamie jest okropnie ciężko bo straciła Męża i patrzy na rozbitą rodzinę Syna.
Hm..., to On ma ruszyć do przodu, prawda ? A jak widzi obok siostrę, która usiłuje przejąć kontrolę nad sytuacją to jak myślisz ? Uwsteczni Go to czy popchnie do przodu ? Złap dystans, widać, że Ci niełatwo, widać, że emocje u każdego z Was, Mamy, Twoje, brata i bratowej...
Jednak, jednak... to On POWINIEN ułożyć swoje sprawy, jeśli zrobi to źle (obiektywnie źle) lub nie Twojej myśli - trudno, takie będą konsekwencje : zdrady i rozmemłania po zdradzie...

32

On nie ma planu. On jakby chciał odkupić winy czego ona nie chce. Ona chce iśc w swoja.strone na swoich zasadach.
Do szału mnie.doprowadza to co napisał ulshe - tzn.mój brat mógł zawrócic z tej drogi ale bezczenie i arogancko uznał,że da rade. A teraz siedzi kątem u mamy jal bezradna pierdoła! A z kochanką taki bezradny przecież nie był.

33

emilia.ja napisał/a:

No, ja cie. Kasę brała, a po zdradzie się obraziła? No, jak mogła, faktycznie wredne babsko jakieś. Masz rację, niech teraz kasę odda. Tylko wiesz - tak rozliczyć dokładnie trzeba, co brat przed zdradą zdążył wykorzystać, amortyzację naliczyć i takie tam.

Ty się lepiej zastanów, co jej zrobiliście poza zdradą brata, że ją choroba teścia nie obeszła. Bo mnie choroba mojego byłego teścia jakoś obchodzi, chociaż mnie ani mój były nie zdradził, tylko lał, ani kasy za bardzo nie dostałam.

Zastanów sie jak rani to co piszesz. Jedyny który zawalił to był moj brat, od tego.poszła lawina a bratowa.uznała że dorzuci co nieco.

34 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-01-05 23:28:45)

emilia.ja napisał/a:

Zastanów sie jak rani to co piszesz. Jedyny który zawalił to był moj brat, od tego.poszła lawina a bratowa.uznała że dorzuci co nieco.

Przecież to Ty piszesz o kasie od początku. Zastanów się może, jak zdrada brata zraniła bratową? Dlaczego masz pretensje o to, że ona teraz chce od brata kasę? A dlaczego nie miałaby chcieć? Miałaby go pogłaskać po główce i powiedzieć "tak, kochanie, jeszcze Ci na bilety na tramwaj dorzucę, żebyś sobie mógł do kochanki jeździć", zwłaszcza, że w grę wchodzi dziecko?
Brat zawalił, ale Ty brata ratować chcesz przed złą bratową... hahaha big_smile

35

Wyłania mi sie jedno- ja próbuje zminimalizować straty. Chce by brat działał, jakbym.wierzyła że wtedy nie zapłaci zbyt wysokiej ceny za to co zrobił. Chcę bronić rodziny która ostatnio tak strasznie dużo przeszła ☹
A to on powinien działać, a jak nie sam ponosić konsekwencje...tylko że konsekwencje bedzie napewno ponosic nasza mama...

36 Ostatnio edytowany przez random.further (2019-01-05 23:59:58)

emilia.ja napisał/a:

...tylko że konsekwencje bedzie napewno ponosic nasza mama...

No tak, skoro Syn zdradził i nie liczył  się wtedy z własną rodziną i rodziną, z której wyszedł to jest jak jest, i tyle.

37

Tutaj jesteś wrogiem bo bronisz brata, który zdradził.
Dla wielu najlepiej jakby oddał cały majątek żonie i zagwarantował, że wszystko co zarobi w przyszłości też odda:(.
A ty chcesz aby oprzytomniał i zaczął patrzeć również na swoją przyszłość.
Pani biedna żona dobrze się ogarnęła po zdradzie męża i widzi już lepszą przyszłość, którą zapewni poczucie winy zdrajcy. Jak dobrze rozegra to i parę lat na tym poleci i może uda się ugrać mieszkanie na tym.
Takich "cierpiących" zdradzonych żon trochę jest, zdrada zdradą ale kasa musi się zgadzać.
Rozumiem cię bo widuję to od czasu do czasu.
Stój za bratem, moment oprzytomnienia nadejdzie...oby w czas.

38

emilia.ja napisał/a:

Już widzę jakbyś go zachęcał gdy byto ona  mu rogi przyprawiła big_smile

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

Posty [ 1 do 38 z 73 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » brat zdradził żonę, jak mu pomóc?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018