Bardzo chcę schudnąć, proszę o pomoc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Bardzo chcę schudnąć, proszę o pomoc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Bardzo chcę schudnąć, proszę o pomoc

Mam 18 lat. Baardzo, ale to baardzo chcę schudnąć. Ważę 80kg przy wzroście 165 cm. Niestety mam baardzo duży biust ;( Dieta, którą dostałam od lekarza nie pomogła. Bardzo chcę zrzucić chociażby 10kg do maja. Proszę o jakieś porady, np. jakie ćwiczenie wykonywać, kiedy i co ile. Co jeść, a czego nie. Z góry bardzo dziękuję !

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bardzo chcę schudnąć, proszę o pomoc

Jedna podstawowa zasada: jedz więcej białek niż węglowodanów.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

3 Ostatnio edytowany przez fajna babeczka (2012-01-04 10:20:21)

hej imaginexdd potraktuj duży biust jako atut.

Nie chcę się wymądrzać ani radzić Tobie powiem co mi pomogło a przez lata nie mogłam schudnąć.

Zakochaj się bez wzajemności a szybciutko schudniesz.

To oczywiście żart chociaż na prawdę działa.

Ja zrobiłam tak:

Uświadomiłam sobie że jestem zaniedbanym grubasem i nie chcę taka być i chcę schudnąć wyłącznie dla siebie.
MNIEJ JEM i o stałych porach:
lekkie śniadania (pierwsze i drugie)
porządne obiady
nie jem po 18, żadnych przekąsek, słodyczy, chipsów, słodkich wód, ograniczyłam chleb, jem więcej warzyw i owoców, codziennie idę na spacer choćby nie wiem co było za oknem, raz w tygodniu pływam, myślę pozytywnie i nie łamię ww. zasad.

I coś jeszcze myślę że najważniejsze nie stosuj żadnych diet typu tylko woda, tylko białko albo inne które tylko na krótko sprawią że stracisz na wadze to bez sensu. Jeśli podejmiesz świadomą decyzję o byciu szczupłą to potraktuj to jako dożywotnie zobowiązanie i ww. zasady (musisz opracować swoje) będziesz stosować DO KOŃCA ŻYCIA.

kiedyś miałam 85 (do nawet 95kg) dziś mam stałą wagę 72kg przy 171 cm wzrostu i dorze mi z tym

Jeśli jesteś zdrowa i będziesz chciała schudnąć dla siebie wierzę że się Tobie uda.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Wielokropek ma rację:
Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

4

Hey
Zaczynaj dzień od kubka sporego , pełnego przegotowanej wody , małymi łyczkami pij , w tym czasie ściel łózko, sprzątnij chatę , wyszykuj się do szkoły ..czy co tam
Śniadanko najlepiej u ustalonej porze l lekkie mało , deizm... jajeczko , wszystko w malutkiej ilości
To samo obiadek ,
Kolacyjka ...wcale ..ostatni posiłek 17
Potem pij , do wody przegotowanej dodawaj troszkę soku cytryny
Ogólnie woda ...przegotowana , wypłukuje nawet witaminy , więc , trzeba coś do niej dodać

A właściwiej , jedz wtedy...kiedy ściska  z głodu , wtedy wiesz nawet na co masz ochotę i ..to jedz ..

5

imaginexdd radzę skontaktować się z dobrym dietetykiem w Twoim mieście, ustali ci dokładny plan spożywania posiłków oraz produkty które możesz jeść bez wyłączenia Twoich ulubionych potraw oraz stałe posiłki.

Może nie jestem idealna ale.... idealnie sobie z tym radzę wink

6

Ja odchudzałam się dwa lata i to z wielkimi efektami , sama wymyśliłam sobie dietę.
W moim jadłospisie dominowało pieczywko wasa , chuda szynka i warzywa , tylko i wyłacznie gotwane mieso , duzo surówek , buraki , tuńczyk i mussli .

przytulanie - najlepsza forma dziękowania za obecność

7

Spróbuj przestawić się na gotowanie na parze, Bardzo zdrowe i dietetyczne jedzenie, do jakiś aerobik, step plus basen

Witam.:)
Ciesze sie że podjęłas taką decyzję i chcesz poprawić sylwetkę i co za tym idzie samopoczucie smile
Jeśli nadal potrzebujesz pomocy chętnie Ci jej udzielę smile Napisz do mnie maila lub znajdz mnie na Facebooku : Kalina Wódkowska

Pozdrawiam smile)

grejfrut napisał/a:

Hey
Zaczynaj dzień od kubka sporego , pełnego przegotowanej wody , małymi łyczkami pij , w tym czasie ściel łózko, sprzątnij chatę , wyszykuj się do szkoły ..czy co tam
Śniadanko najlepiej u ustalonej porze l lekkie mało , deizm... jajeczko , wszystko w malutkiej ilości
To samo obiadek ,
Kolacyjka ...wcale ..ostatni posiłek 17
Potem pij , do wody przegotowanej dodawaj troszkę soku cytryny
Ogólnie woda ...przegotowana , wypłukuje nawet witaminy , więc , trzeba coś do niej dodać

A właściwiej , jedz wtedy...kiedy ściska  z głodu , wtedy wiesz nawet na co masz ochotę i ..to jedz ..

Hej . co to za bzdury! Blagam nie udzielaj więcej takich rad bo może sobie ktoś tak zrobić więcej krzywdy niz dobrego sad
Zeby schudnac nie trzeba sir katowac glodowka ani nir jedzeniem polowy z tego co lubimy. Wystarczy trochę wiedzy o zdrowym jedzeniu i troche checi no i oczywiście troche ruchy smile co do porannej wody owszem ale nie pijac ja 3h malymi lykami tylko raczej polecam szklankę wody z polowa cytryny pol h przed posilkiem ( po 30 min poczujesz mega glod który najlepiej zaspokoić dobrze dobranym śniadankiem smile) jesc nie tylko jsk zmozy glod tylko co3h (5posilkow dziennie) malo ale wartosciowo:) no i oczywiście nie mozna zapominac o owocach i warzywach bo to najlepsze zrodlo witamin. Jesli jest tu ktos kto chciałby schudnąć albo poprawić swoja sylwetke bez mordercZych glodowek i bez suplementów w których jest więcej chemii niz pomocy zapraszam do kontaktu. Chetnie pomoge wink na maila lub znajdzcie mnie na fb ; Kalina Wódkowska

Pozdrawiam i miłego dnia wink

10 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2017-12-10 14:38:19)

@kalinawodkowska
Zdajesz sobie sprawę, z którego roku jest post, na który odpowiadasz? ;]

11

Z doświadczenia swojego i nie tylko wiem, że dziesięciodniowa dieta warzywno-owocowa przynosi ogromne rezultaty. Przez ten czas nie jesz nic poza owocami i warzywami, żadnego chleba, jogurtów, nic. Jest ciężko, bo wciąż towarzyszy uczucie niedosytu ale warto. Kilka kilo murowane + oczyszczenie organizmu. Żołądek lekko się skurczy, co pomoże jeść mniej po zakończeniu diety. Warto ją od czasu do czasu powtarzać. Powodzenia smile

12

Ogranicz słodkie napoje oraz spożywanie mięsa a zamiast tego więcej wody i o wiele wiecej warzyw i owocow! Oprocz tego oczywiscie jakis trening ja zaczalem "uprawiac" trening ABT ktory znalazlem na stronie Adamed.Expert systematycznie codziennie i po 2 miesiacach efekty widac i to zaskakujaco wielkie. Wychodzi na to, ze faktycznie dla chcacego nic trudnego wink

13 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-13 12:28:11)

Hej
Jeżeli chodzi o odchudzanie to zapraszam na bloga osoby, która sama schudła 40kg!

umieszczanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem

Dodał już pierwszy artykuł na temat różnicy między
• zdrowe jedzenie
• utrata wagi
• utrata tkanki tłuszczowej

Jak klikniecie na tej stronie odnośnik do spam to tam już też jest najnowszy wpis na temat "Jakie ćwiczenie żeby spalić tłuszcz z brzucha/ud...?"

Naprawdę polecam

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Bardzo chcę schudnąć, proszę o pomoc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018