Parapetówka u Ajsi ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 144 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 166 do 220 z 7,913 ]

166

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Sprawdzę jutro.

Zobacz podobne tematy :

167

Ale pachnąco się zrobiło big_smile

Ze starych jeszcze dezodorant Basia, dezodoranty 8x4, Impulse, Rexona-- to wszystko i teraz jest, ale zupełnie inne.
Kobako,Masumi.....to już exclusive  tongue

Jeden z etapów w mojej "karierze" zawodowej, to była praca w drogerii. Oj....to były czasy...

Z męskich jeszcze i Wars. Później weszły Bondy- jeden z nich zwalał mnie z nóg.
A klasyk dla mnie- chyba już nie produkują Yardley English Blazer-- facet nim pachnący mógł ze mną zrobić wszystko wink big_smile
Kupowałam go jeszcze wtedy mężowi i nieraz pryskałam nim chusteczkę, by w ciągu dnia go sobie "dawkować" big_smile

168

rossanka napisał/a:

A używacie dezodorantów w sztyfcie albo "kulek" pod pachę? Czy uważacie, ze to niehigieniczne?

Ja używam Rexony w kremie.

169

rossanka napisał/a:
feniks35 napisał/a:
rossanka napisał/a:

A Old Spice?

Tez stary zapach ale wciaz w obrocie:)
Z takich starych klasykow przypomnialy mi sie jeszcze perfumy "Chic" i Chanson d'eau.

Chanson d'eau- oj też pamietam.
A używacie dezodorantów w sztyfcie albo "kulek" pod pachę? Czy uważacie, ze to niehigieniczne?

Kulki.

170

A pamięta ktos jak się nazywała woda toaletowa z Avonu, był gdzieś rok 2000, flakonik był granatowy, wyglądał jak prezent - flakonik taki mały kartonik- ale ze szkła owinięty granatową wstążką - tzn to było jakies tworzywo imitujące wstążkę, pakowany w granatowe kartonowe opakowanie - bardzo mi sie ten zapach podobał a zupełnie nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Zużyłam z 5 opakowań. Potem chyba wycofali.

171

Hey! Czy to jakaś net kafejka? Jak tak to może mnie przygarniecie? wink. Ewentualnie jak będę za dużo gadać, to dajcie znać! wink

172

Mystique71 napisał/a:

Ale pachnąco się zrobiło big_smile

Ze starych jeszcze dezodorant Basia, dezodoranty 8x4, Impulse, Rexona-- to wszystko i teraz jest, ale zupełnie inne.
Kobako,Masumi.....to już exclusive  tongue

Jeden z etapów w mojej "karierze" zawodowej, to była praca w drogerii. Oj....to były czasy...

Z męskich jeszcze i Wars. Później weszły Bondy- jeden z nich zwalał mnie z nóg.
A klasyk dla mnie- chyba już nie produkują Yardley English Blazer-- facet nim pachnący mógł ze mną zrobić wszystko wink big_smile
Kupowałam go jeszcze wtedy mężowi i nieraz pryskałam nim chusteczkę, by w ciągu dnia go sobie "dawkować" big_smile

No tak "Wars" !!! O nim jeszcze zapomniałem smile Też klasyka.
Moi rodzice mieli swojego czasu mały handel i trochę tam sprzedawałem, więc pamiętam te marki smile

173

Juli2 napisał/a:

Hey! Czy to jakaś net kafejka? Jak tak to może mnie przygarniecie? wink. Ewentualnie jak będę za dużo gadać, to dajcie znać! wink

Witaj, Juli2 w najświeższym netkafejkowym temacie.

Ja to lubię i pisać i czytać, więc ... nie krępuj się! wink

"Wars" też znam / pamiętam! big_smile

174

@Rossanko dokladnie ta "kulke" mam na mysli. Tez uzywam Garnier smile.
@Ajsi ja tez uwielbialam zapach zielonego jabluszka. W mydlach, w dlugopisach zapachowych big_smile Pare lat temu kupowalam tez namietnie perfumy DKNY Be delicious- wlasnie o zapachu zielonego jalbuszka. Nawet flakon to jablko. Piekne ale malo trwale. Wciaz mozna je kupic:)

175

Zrobiłam dziś "z głowy" z dostępnych w lodówce składników sałatkę z selera naciowego, kukurydzy, winogron i wędzonego kurczaka. Do tego dodałam majonez wymieszany z jogurtem greckim i sól. Sałatka się "przegryza" w lodówce, jednak czegoś mi tam brakuje.

Jakby ktoś zajrzał w ten temat i znalazł odpowiedź, czym można sałatkę przełamać, to będę wdzięczna.
Dodanie odrobiny curry podkreśla smak innych sałatek, które jadłam, ale tu nie wiem jak to ostatecznie wpłynie na smak.

Choć się nie powinnam martwić, bo ... zjem ją sama. big_smile Ale to, że jestem singielką, nie oznacza, że nie mam się traktować po "królewsku" i jeść "byle co", czyli ... niedoprawione potrawy. wink

Zatem "zielone jabłuszko" rulez forever! wink
http://emoty.blox.pl/resource/apple.gif http://emoty.blox.pl/resource/apple.gif

Ale w mit o "drugiej połówce jabłka" nie wierzę.

176

Na taj parapetówce są już chyba wszystkie zapachy świata big_smile Kadzidełek jeszcze brakuje wink

177

SonyXperia napisał/a:

Na taj parapetówce są już chyba wszystkie zapachy świata big_smile Kadzidełek jeszcze brakuje wink

To temat również o NAUKACH TAJEMNYCH. Dlatego proponuję to:

https://sacompassion.net/wp-content/uploads/2017/04/burnsage.jpg

178

Z nauk tajemnych to Wam powiem, że wróżka Pietruszka przygruchała sobie gościa na wesele, abrakadabra tongue
Ale za to rozbolał ją ząb... nie można mieć wszystkiego big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

179

santapietruszka napisał/a:

Z nauk tajemnych to Wam powiem, że wróżka Pietruszka przygruchała sobie gościa na wesele, abrakadabra tongue

A ile ma korzeni?  tongue wink

180 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-10-06 15:45:05)

SonyXperia napisał/a:

Dokładnie to rozbolało mnie dziąsło. Kij wie, ile jeszcze w nim korzeni mam... sad
A gość na wesele ma jeden korzeń , podejrzewam tongue

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

181 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2017-10-06 15:50:00)

Dlatego dziś rano wstawiłaś pranie! big_smile

A w sprawie bolących dziąseł po zabiegu dentystycznym- znasz na pewno powiedzenie: Do wesela się zagoi . Rzekłam. Niech się stanie . Jakem I_see_beyond wink

182

I_see_beyond napisał/a:

Dlatego dziś rano wstawiłaś pranie! big_smile

Pranie wstawiałam dzisiaj, a gościa przygruchałam wczoraj tongue Więc na pralkę nadal należy uważać tongue

A w sprawie bolących dziąseł po zabiegu dentystycznym- znasz na pewno powiedzenie: Do wesela się zagoi . Rzekłam. Niech się stanie . Jakem I_see_beyond wink

Niby tak. Ale chyba jednak w poniedziałek podskoczę do dentysty, co by to obejrzał, bo jednak wiesz... a jak się nie sprawdzi... wesele z bolącym zębem albo na środkach przeciwbólowych to aż nie wypada... big_smile
Ale dzięki big_smile

183

SonyXperia napisał/a:

Dokładnie to rozbolało mnie dziąsło. Kij wie, ile jeszcze w nim korzeni mam... sad
A gość na wesele ma jeden korzeń , podejrzewam tongue

Sprawdzaj od razu... tongue Co tam podejrzenia będziesz snuć nie wiadomo dokąd tongue

184

Zostawić Was na chwilę samych...nie 'nadanżam'. tongue

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

185 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-10-06 16:05:41)

SonyXperia napisał/a:

Sprawdzaj od razu... tongue Co tam podejrzenia będziesz snuć nie wiadomo dokąd tongue

W sumie wiem na pewno, tylko nie wypada tak od razu się przyznawać tongue

186

Metyl napisał/a:

Czytaj, czytaj Metyl . To bardzo rozwijające zajęcie. wink

187

Metyl napisał/a:

Nie zostawiać nas samych w takim razie... tongue

188

Sony a gdzie zadanie domowe z Pitbulla? wink Ajsi je wykonała a Ty się migasz...

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

189

Metyl napisał/a:

Sony a gdzie zadanie domowe z Pitbulla? wink Ajsi je wykonała a Ty się migasz...

Oddałam na radce u Krejzi tongue

190

Chodzi o to, że Metyl chce nam zrobić quiz ze znajomości szczegółów trzech serii.

Ale ... to quiz z nagrodami. wink

Jest wieczór. Ja oglądam kolejny odcinek. big_smile

191

I_see_beyond napisał/a:

Chodzi o to, że Metyl chce nam zrobić quiz ze znajomości szczegółów trzech serii.

Ale ... to quiz z nagrodami. wink

Jest wieczór. Ja oglądam kolejny odcinek. big_smile

A co będzie w nagrodę? tongue

192 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2017-10-06 18:49:09)

SonyXperia napisał/a:

A co będzie w nagrodę? tongue

Naklejki z Biedronki. Na "Świeżaki". wink

EDIT
Ja zbieram... wink

193

SonyXperia napisał/a:

Zła odpowiedź. wink

Nagroda? Jeszcze więcej 'buzi'. lol

194

Metyl napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Zła odpowiedź. wink

To może jakaś podpowiedź? tongue

195

Metyl napisał/a:

Nagroda? Jeszcze więcej 'buzi'. lol

Hmmm ... http://emoty.blox.pl/resource/zhm.gif

196

SonyXperia napisał/a:

Podpowiedź brzmi - rozwinięte wnioski i wrażenia na temat 1 sezonu. wink

197

Metyl napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Podpowiedź brzmi - rozwinięte wnioski i wrażenia na temat 1 sezonu. wink

Przecież już napisałam, że napisałam u Krezji tongue Generalnie kocham się w Despero... http://gohan.ssj2.fm.interia.pl/pliki4/serduszka2.gif

198

SonyXperia napisał/a:

Generalnie kocham się w Despero... http://gohan.ssj2.fm.interia.pl/pliki4/serduszka2.gif

Ja bym uznała tę odpowiedź, ale decydujesz Ty, Metyl. wink

199

Sony, pisałem o tym, że ma być to wypowiedź rozwinięta. tongue

200

Sony, popatrz jaki surowy! big_smile

201

Metyl napisał/a:

Sony, pisałem o tym, że ma być to wypowiedź rozwinięta. tongue

W tej wypowiedzi zawiera się wszystko tongue

202

I_see_beyond napisał/a:

Sony, popatrz jaki surowy! big_smile

Z-A-Z-D-R-O-S-N-Y!!!  big_smile tongue wink

203

https://s1.postimg.org/1zkvpehy1r/22196268_10209765650566018_6489895506821083155_n.jpg

204

Hahaha! big_smile

To jest jeden z NAJWESELSZYCH tematów na forum!

205

Sony, bierz przykład z Ajsi, ona wzorowo wypełnia zadania. wink

206

Santa, nadchodzą zimniejsze dni, powiadasz ...

Ja proponuję się poprzytulać: http://emoty.blox.pl/resource/hug.gif Możemy też WSZYSCY: http://emoty.blox.pl/resource/grouphug.gif Też będzie fajnie.

207

Metyl napisał/a:

Czyli czeka mnie nagroda? wink

208

Ajsi, no wiesz Ty co. tongue

https://i.pinimg.com/originals/37/67/0d/37670d4e026f91b0ea2ed2cdcce628df.png

209

https://s1.postimg.org/1zkvpehy1r/22196268_10209765650566018_6489895506821083155_n.jpg

Jakie słoodkie big_smile
Pietruszkowa, ja już dawno zauważyłam, że masz talent do wynajdywania ciekawych obrazków big_smile
ps wynajdywania czy wynajdowania ?

210

To było sobie przygruchac dentyste, było by przyjemne z pożytecznym smile

211

Metyl napisał/a:

No... a ja się zakochałam i olewam wszystko inne tongue wink

212

Metyl napisał/a:

Ajsi, no wiesz Ty co. tongue

A! Czyli nagrodą dzielimy się na pół. big_smile

213

rossanka napisał/a:

No kurde. I by mi na weselu zaglądał w talerz, czy słodkiego nie jem big_smile

214

Czyje wesele? Sony? tongue

215

Metyl napisał/a:

Czyje wesele? Sony? tongue

Tak? big_smile

216

rossanka napisał/a:

W tym kontekście napisałabym 'wynajdowania'.

To pierwsze to chyba 'wynaleźć / odkryć coś nowego'.
Też mam czasem wątpliwości odnośnie polskiej pisowni.

Ale luzik. Tu nikt nikogo nie ściga za poprawność. wink

217

rossanka napisał/a:

No kurde. I by mi na weselu zaglądał w talerz, czy słodkiego nie jem big_smile

To ten ząb co miał dodatkowy korzeń (ale nie korzeń Pietruszki smile )???

218

I_see_beyond napisał/a:
rossanka napisał/a:

W tym kontekście napisałabym 'wynajdowania'.

To pierwsze to chyba 'wynaleźć / odkryć coś nowego'.
Też mam czasem wątpliwości odnośnie polskiej pisowni.

Ale luzik. Tu nikt nikogo nie ściga za poprawność. wink

Wiem, że za to nikt nie ściga ale od urodzenia mówię po polsku, a czasami nie wiem, jaka forma jest właściwa. smile

219

rossanka napisał/a:

Nie, ale chyba dziąsło po nim big_smile Tzn. ten drugi, co miał dodatkowy big_smile Tzn. dziąsło pod tym drugim big_smile Nie wiem, w poniedziałek zapytam dentysty, na razie nak... mi cała lewa strona twarzy big_smile

Mam nadzieję, że faktycznie do wesela się zagoi big_smile

220

rossanka napisał/a:

Nie, ale chyba dziąsło po nim big_smile Tzn. ten drugi, co miał dodatkowy big_smile Tzn. dziąsło pod tym drugim big_smile Nie wiem, w poniedziałek zapytam dentysty, na razie nak... mi cała lewa strona twarzy big_smile

Mam nadzieję, że faktycznie do wesela się zagoi big_smile

Brr nie cierpie dentysty. Za weselami też nie przepadam.
Kurde, zaczynam marudzić, a niech to ! yikes

Posty [ 166 do 220 z 7,913 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 144 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018