Parapetówka u Ajsi ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Strony 1 2 3 122 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 7,913 ]

1

Temat: Parapetówka u Ajsi ;)

Przychodząc na to forum poradnikowe – miałam problem do rozwiązania. Własnego tematu o tym nie założyłam. Był on tak schematyczny i wcale nie „niesamowity” (jak mi się na początku wydawało), że udało się go rozwiązać poprzez czytanie i pisanie na wątkach o podobnej problematyce.

Ten temat jest odzwierciedleniem mojego OBECNEGO etapu w życiu. A więc przeprowadzki. I dosłownie, i metaforycznie – w „Nowe Życie”. Odkąd pamiętam marzyłam o własnym mieszkaniu. Teraz jest okazja, by je spełnić.

Mam wizję tego mieszkania – nie musi być duże, a przytulne i funkcjonalne. Ma być tak usytuowane, aby było blisko punktów rozrywkowo-kulturalnych: kina, teatru, basenu, parku (tak, tak) i punktów usługowych, w tym kawiarni i restauracji. I chciałabym, aby do mojego mieszkania wpadali przyjaciele i znajomi - na pogaduchy, kawę, wino i okazjonalnie imprezki.

Na forum jestem dość długo (?) i zapożyczając frazę z innego tematu wiem, iż:

jest tu wiele mądrych, inteligentnych, dowcipnych i zajefajnych kobiet i mężczyzn

Jak widzę klimat tej netkafejki?

SonyXperia napisał/a:

Ktoś klepie sobie częściej lub rzadziej w klawiaturę wieczorami o wszystkim i o niczym. Czy od razu coś musi z tego wynikać?

Lepiej bym tego nie ujęła.

Ponieważ w „poważnych” i net-kafejkowych tematach zdarzają się raz na jakiś czas „kwasy”, bawimy się dopóki … się bawimy. Moją ambicją nie jest też nabijanie stron tematu. Równie dobrze może się skończyć na moich założycielskich dwóch postach.

Jeśli temat chwyci, to jedyne o co proszę, to … uważne czytanie postów.

Zapraszam na PARTY! smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Na początek:

Ale drzwi są otwarte. wink

3

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

No siema. wink

To ja dam coś od siebie.

Zwłaszcza ten drugi kawałek mi się dzisiaj wkręcił. wink

4

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Siema. wink

To odpalam głośniki. Jednym okiem będę oglądać wiadomy wszystkim serial (dziś zaczynam sezon 2), a drugim okiem zerkać w wolnej chwili na forum.

Które jest szkodliwe tak na marginesie. Człowiek dostaje od niego zeza rozbieżnego. wink wink

5 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-04 18:37:26)

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
I_see_beyond napisał/a:

Na początek:

Ale drzwi są otwarte. wink

Dobra big_smile To plan jest taki wink Policji nie wpuszczamy, no chyba że to będzie Despero... Masz tu kwiatek na parapet http://emots.yetihehe.com/2/kwiatek.gif i żeby nie było, że przychodzę z pustymi rękoma, to winko też jest http://emots.yetihehe.com/2/winko.gif

Ajsi Moja intuicja coś mi podpowiada, że coś sobie... 'wywróżyłaś'... Domyślasz się co wink

6

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
Metyl napisał/a:

Zwłaszcza ten drugi kawałek mi się dzisiaj wkręcił. wink

Kawałek na czasie. big_smile

Dziś się "okopałam" w pewnym politycznym / niepolitycznym temacie - jednak zadeklarowałam, że udziału w demonstracjach nie biorę. big_smile

7

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Jest i Sony. :*

8

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
SonyXperia napisał/a:

Dobra big_smile To plan jest taki wink Policji nie wpuszczamy, no chyba że to będzie Despero... Masz tu kwiatek na parapet http://emots.yetihehe.com/2/kwiatek.gif i żeby nie było, że przychodzę z pustymi rękoma, to winko też jest http://emots.yetihehe.com/2/winko.gif

Ajsi Moja intuicja coś mi podpowiada, że coś sobie... 'wywróżyłaś'... Domyślasz się co wink

Mówisz, że będzie aż taaaka dżampreza? big_smile

Idę po szkło. Ooo, czerwone, półwytrawne. Moje ulubione. smile


Sama sobie nie wróżyłam. wink Podobno tak się nie robi. Ale ... ktoś dawno wywróżył mi COŚ.
Tylko żeby wróżba się sprawdziła, nie wolno o niej mówić głośno, dopóki się nie spełni.
PO już tak.

Słyszałaś o tym?

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Dobry wieczór, ja na imprezę z własnym prowiantem, gorące FluControl... To nie potańczę... sad

10 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2017-10-04 18:57:29)

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Santa, zajmij wygodne miejsce w miękkim fotelu. Są tam poduszki i ciepły koc. Na forum spotkałam się ze sformułowaniem "tańczące oczy". Jeśli nie możesz inaczej, to może chociaż tak. wink

PS Mnie dziś boli gardło. Od głośnego śpiewania piosenek umieszczanych w netkafejkach. Ostatnio śpiewałam "Dres" Big Cyca.

11

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
I_see_beyond napisał/a:

Santa, zajmij wygodne miejsce w miękkim fotelu. Są tam poduszki i ciepły koc. Na forum spotkałam się ze sformułowaniem "tańczące oczy". Jeśli nie możesz inaczej, to może chociaż tak. wink

Oczy mnie też bolą, to może jednak dzisiaj całkowity bezruch-dance big_smile

12

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

I santa. :*

wink

13

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
santapietruszka napisał/a:

Oczy mnie też bolą, to może jednak dzisiaj całkowity bezruch-dance big_smile

big_smile

Nie napiszę, że "starość nie radość", bo to już dawno zostało ustalone, że wszystkie tutaj jesteśmy młode duchem i ciałem oczywiście też, ale ... założyłam okulary do komputera:

http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_cleanglasses1.gif

wink

Co przyniosłaś na imprezę? Zawiniątko masz ciągle w rękach. wink

14

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
I_see_beyond napisał/a:

Co przyniosłaś na imprezę? Zawiniątko masz ciągle w rękach. wink

Termos z rosołkiem big_smile I termometr big_smile big_smile big_smile

15

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

big_smile big_smile big_smile

Dobrze, że mam nową lodówkę, nie tylko wypasioną - robi lód, ale i dobrze zaopatrzoną*:

http://emoty.blox.pl/resource/refrigerator.gif


*"Magiczna". wink

16

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Czuję się olany. tongue

17

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
Metyl napisał/a:

Czuję się olany. tongue

Eeee, no. Zrobiłeś literówkę, Metyl. wink

Oblewamy moje nowe mieszkanie!
http://emoty.blox.pl/resource/sluze.gif

18

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Metylku :*

19

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
santapietruszka napisał/a:

I termometr big_smile big_smile big_smile

Santa, i bez przeziębienia gorrrrąca z Ciebie sztuka. wink

20

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

No, santa nadrobiła więc wybaczę. tongue

Ale jeszcze Sony. wink

Oblany? Po moim ostatnim wypadzie wakacyjnym mój barek się powiększył. big_smile

21

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
Metyl napisał/a:

Oblany? Po moim ostatnim wypadzie wakacyjnym mój barek się powiększył. big_smile

Tak otworzyłeś tego szampana to masz. big_smile

Ooo, jakieś szczególne trunki? wink

22

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Myślę że przynajmniej jeden jest nietypowy jak na polskie warunki. wink

23

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

To Ty koneser i kolekcjoner jesteś? wink

24

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Nie, nie powiedziałbym. Po prostu lubię mieć, lubię czasem coś 'wciągnąć' a jak mogę mieć w swoich skromnych zbiorach coś znanego z zagranicy to chętnie biorę. wink

25

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Jako kandydat na partnera życiowego zapowiadasz się coraz lepiej. wink lol

26

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Dokładnie. Zagaduję w internetach starsze od siebie, w dodatku z miejsca proponując spotkanie. Między wierszami niedwuznaczne teksty, nie stronię od alkoholu a w dodatku pracuję na stałym etacie i jeżdżę samotnie po kraju. Zboczeniec, dewiant, psychopata, prostak, cham i buc w jednym.

27

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
Metyl napisał/a:

Ale jeszcze Sony. wink

Ale co Sony? big_smile Co Sony? big_smile Rozdajesz całusy na lewo i na prawo i co ? big_smile tongue  Chciałbyś coś? tongue big_smile

28

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
Metyl napisał/a:

Dokładnie. Zagaduję w internetach starsze od siebie, w dodatku z miejsca proponując spotkanie. Między wierszami niedwuznaczne teksty, nie stronię od alkoholu a w dodatku pracuję na stałym etacie i jeżdżę samotnie po kraju. Zboczeniec, dewiant, psychopata, prostak, cham i buc w jednym.

Zaczęłam poważnie rozpatrywać Twoją kandydaturę na towarzysza życiowego, Metyl... wink

29

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Reakcja mojej mamy, kiedy Cię przedstawię ... http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_impossible.gif

30

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
I_see_beyond napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Dobra big_smile To plan jest taki wink Policji nie wpuszczamy, no chyba że to będzie Despero... Masz tu kwiatek na parapet http://emots.yetihehe.com/2/kwiatek.gif i żeby nie było, że przychodzę z pustymi rękoma, to winko też jest http://emots.yetihehe.com/2/winko.gif

Ajsi Moja intuicja coś mi podpowiada, że coś sobie... 'wywróżyłaś'... Domyślasz się co wink

Mówisz, że będzie aż taaaka dżampreza? big_smile

Idę po szkło. Ooo, czerwone, półwytrawne. Moje ulubione. smile


Sama sobie nie wróżyłam. wink Podobno tak się nie robi. Ale ... ktoś dawno wywróżył mi COŚ.
Tylko żeby wróżba się sprawdziła, nie wolno o niej mówić głośno, dopóki się nie spełni.
PO już tak.

Słyszałaś o tym?

Tak. Słyszałam, że nie powinno wróżyć się samemu sobie, ale nie wiem dlaczego nie wink
Natomiast, to o co podejrzewam, że i tak, czy wcześniej czy później się wydarzy, to "moja wróżba" wink

31

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
SonyXperia napisał/a:

Ale co Sony? big_smile Co Sony? big_smile Rozdajesz całusy na lewo i na prawo i co ? big_smile tongue  Chciałbyś coś? tongue big_smile

Od Was zawsze. tongue

32 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-04 19:47:05)

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
Metyl napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Ale co Sony? big_smile Co Sony? big_smile Rozdajesz całusy na lewo i na prawo i co ? big_smile tongue  Chciałbyś coś? tongue big_smile

Od Was zawsze. tongue

No dobra big_smile Co mi szkodzi tongue wink  http://gohan.ssj2.fm.interia.pl/pliki4/onajego.gif

33

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

W KOŃCU. lol

Ajsi, to już Twój problem jest jak to zrobisz. big_smile

34

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
SonyXperia napisał/a:

Tak. Słyszałam, że nie powinno wróżyć się samemu sobie, ale nie wiem dlaczego nie wink
Natomiast, to o co podejrzewam, że i tak, czy wcześniej czy później się wydarzy, to "moja wróżba" wink

Też nie wiem dlaczego. Kiedyś czytałam natomiast gdzieś, że wróżyć nie powinno się również w określone dni.

Mówisz, Pani, że "Cyganka prawdę Ci powie?... wink

35

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
I_see_beyond napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Tak. Słyszałam, że nie powinno wróżyć się samemu sobie, ale nie wiem dlaczego nie wink
Natomiast, to o co podejrzewam, że i tak, czy wcześniej czy później się wydarzy, to "moja wróżba" wink

Też nie wiem dlaczego. Kiedyś czytałam natomiast gdzieś, że wróżyć nie powinno się również w określone dni.

Mówisz, Pani, że "Cyganka prawdę Ci powie?... wink

Słyszałam, ze najlepsze dni na wróżby to piątek i sobota.
A co do "Pani Cyganki" Hmmm... wink Publicznie nie napiszę wink

36

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
Metyl napisał/a:

Ajsi, to już Twój problem jest jak to zrobisz. big_smile

Ale co takiego...? wink <trzepocze rzęsami zdziwiona>

37

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Zmieniam ten niewygodny temat. tongue

Czy mieliście kiedyś coś takiego, że jakiś film lub jego fragmenty przypominały Wam wasze życie?

38

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
SonyXperia napisał/a:

Słyszałam, ze najlepsze dni na wróżby to piątek i sobota.
A co do "Pani Cyganki" Hmmm... wink Publicznie nie napiszę wink

A ja znalazłam zgoła inną informację - że piątek to właśnie najgorszy dzień na wróżenie. wink I że nie wróży się w niedzielę, to też pamiętam.

Słusznie. Pamiętam, odsłaniamy się p o w o l i ... wink

39 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-04 19:59:10)

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
I_see_beyond napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Słyszałam, ze najlepsze dni na wróżby to piątek i sobota.
A co do "Pani Cyganki" Hmmm... wink Publicznie nie napiszę wink

A ja znalazłam zgoła inną informację - że piątek to właśnie najgorszy dzień na wróżenie. wink I że nie wróży się w niedzielę, to też pamiętam.

A to ciekawe. Bo ja słyszałam, że właśnie  naprawdę w piątek powinno stawiac się karty. Co do niedzieli zgadzam się.

40

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
Metyl napisał/a:

Zmieniam ten niewygodny temat. tongue

Czy mieliście kiedyś coś takiego, że jakiś film lub jego fragmenty przypominały Wam wasze życie?


Eee tam. Mnie akurat jest wygodnie. wink Poduszka pod plecami, miękka kanapa i koc. Laptop na kolanach.

Czasem odnajduję FRAGMENTY swojego życia w różnych filmach. Dużo tego by było, powiem szczerze i żaden konkretny film nie oddaje w całości mojego życia. Kiedy byłam nastolatką, to nawet mogę powiedzieć, że częściowo miałam w sobie cechy Ani z Zielonego Wzgórza. Ale to było bardzo dawno temu.

Sony, nie dojdziesz prawdy z tymi wróżbami. wink

41

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
I_see_beyond napisał/a:
Metyl napisał/a:

Zmieniam ten niewygodny temat. tongue

Czy mieliście kiedyś coś takiego, że jakiś film lub jego fragmenty przypominały Wam wasze życie?


Eee tam. Mnie akurat jest wygodnie. wink Poduszka pod plecami, miękka kanapa i koc. Laptop na kolanach.


Sony, nie dojdziesz prawdy z tymi wróżbami. wink

Wiem. Ja jestem w życiu na serio -  pół żartem, pól serio wink

42

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
SonyXperia napisał/a:

Wiem. Ja jestem w życiu na serio -  pół żartem, pól serio wink

To tak jak ja na forum.

Niech się czytelnicy zastanawiają, kiedy jest tak, a kiedy jest tak. wink

43

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

A Dnia świra nie miałyście? wink

44

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
Metyl napisał/a:

A Dnia świra nie miałyście? wink

Dnia świra to nie, ale parę razy zdarzyło mi się coś w stylu dnia świstaka...

45 Ostatnio edytowany przez AiR7 (2017-10-04 20:28:31)

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
I_see_beyond napisał/a:

Na początek:

Ale drzwi są otwarte. wink


No to tym kawałkiem podbiłaś moje serducho smile poczytam Was później, bo dopiero do domu wpadłam.
O i na parapetówkę do Ajsi wbijam w ciemno big_smile

46

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

"Dzień Świra" i "Dzień świstaka" miewam w pracy. wink

47 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-04 20:24:05)

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
santapietruszka napisał/a:
Metyl napisał/a:

A Dnia świra nie miałyście? wink

Dnia świra to nie, ale parę razy zdarzyło mi się coś w stylu dnia świstaka...

Ja mam wrażenie, że Dzień Świstaka mam prawie codziennie big_smile wink
Nie ma to, jak wciskanie kitów wink

48

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
AiR7 napisał/a:

No to tym kawałkiem podbiłaś moje serducho

Witaj, AiR. smile


Co zapodasz na mojej parapetówce? Muzycznie, to my mamy bardzo BLISKO do siebie. wink

49 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-04 20:29:04)

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Fajnie smile Gości przybywa wink

50 Ostatnio edytowany przez AiR7 (2017-10-04 20:34:20)

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
I_see_beyond napisał/a:

Co zapodasz na mojej parapetówce? Muzycznie, to my mamy bardzo BLISKO do siebie. wink

A no może to big_smile

51

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
SonyXperia napisał/a:

Fajnie smile Gości przybywa wink

Tak. smile

A ci, którzy są bardzo nieśmiali, niemal i n t r o w e r t y c z n i, niech wychodzą już śmiało z ukrycia. wink

http://emoty.blox.pl/resource/hide.gif

TAKA parapetówka to nie zdarza się co dzień. big_smile

52

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Czy to kafejka za specjalnymi zaproszeniami czy każdy może wejść?
Jakby co, to na wstępie przynoszę muzyczny upominek - jeden z najlepszych kawałków rockowych

53

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
I_see_beyond napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Fajnie smile Gości przybywa wink

Tak. smile

A ci, którzy są bardzo nieśmiali, niemal i n t r o w e r t y c z n i, niech wychodzą już śmiało z ukrycia. wink

http://emoty.blox.pl/resource/hide.gif

TAKA parapetówka to nie zdarza się co dzień. big_smile

No ba! W takim doborowym towarzystwie wink

54

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
luc napisał/a:

Czy to kafejka za specjalnymi zaproszeniami czy każdy może wejść?
Jakby co, to na wstępie przynoszę muzyczny upominek - jeden z najlepszych kawałków rockowych

luc,

absolutnie każdy. smile

A Twój muzyczny upominek idealnie trafia w mój gust muzyczny. Dziękuję!

55

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Air, Beastie Boys - (You Gotta) Fight For Your Right (To Party) oglądałam jako dziewczynka na MTV.

Nie sądziłam, że taka impreza mi się trafi.
W wieku 30+. wink

56

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
I_see_beyond napisał/a:

W wieku 30+. wink

Taa? wink

57

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
Metyl napisał/a:
I_see_beyond napisał/a:

W wieku 30+. wink

Taa? wink


Owszem. Czekałam na nią całe moje życie. big_smile wink

58

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

To ja sobie idę. lol

59

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Dobrze. Ja "w realu" kładę się spać przed 22:00. No w końcu   i n t e r e s u j e  się mną   m ł o d s z y   net- f a c e t. wink No muszę dbać o siebie, no. big_smile

Pamiętajcie, że u mnie imprezy są jak góralskie wesela. Na jednym dniu się nie kończy.

I zostawiam filmową Kołysankę.

Nowym gościom zostawiam taką oto wiadomość: Nie bójcie się tu zaglądać. wink

http://emoty.blox.pl/resource/aaa.gif

60

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Metyl, zadałeś wczoraj bardzo fajne pytanie filmowe.

Czy widzimy odbicie siebie lub fragmentów naszego życia w filmach.

Zacznę od klasyki dla dzieci. I dorosłych.

Wczoraj wspomniałam Anię z Zielonego Wzgórza. Dziś na myśl przyszła mi Wendy. Na innym wątku już się na nią powoływałam, ale w kontekście trudnych emocji. Był i Pioruś Pan.

Jednak Wendy to postać wielowymiarowa.
Taka jak ja.

A Ty wskażesz jakiś konkretny film? I pozostali moi imprezowicze też?

Kojarzycie zwrot Use your imagination? Jeden z moich ulubionych.
W netkafejkach go stosuję w "fabułach". wink

61

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Byłam kiedyś u wróżki z koleżanką za jej namową. Nie był to ani piątek ani niedziela, ale było śmiesznie. Nic się nie sprawdziło.

Zaczęłam się zastanawiać nad tymi filmami, co to mają być odbiciem mojego życia. Na razie mi wyszło, że moje ulubione akurat z moim życiem nic nie mają wspólnego. Myślę dalej.

62

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Fajnie, że wpadłaś, Swanen !

Myśl o tych filmach, ja też myślę.
Dziś sporo postów napisałam w dziale "Seksualność".

Ludzie potrzebują również STYMULACJI INTELEKTUALNEJ.
Tu, na tym wątku, oprócz dobrej zabawy, również ją znajduję.

63

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Ja? To chyba Dzień świra. wink

64 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-05 16:20:33)

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

A ja właśnie bardzo chętnie oglądnęłabym film "Róża", ale nigdzie nie mogę go znaleźć online.
To tak idąc śladem filmografii Dorocińskiego.

65 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2017-10-05 16:46:15)

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)
Metyl napisał/a:

Ja? To chyba Dzień świra. wink

Eee, nie wyczuwam takiego poziomu neurotyzmu u Ciebie jak u Adasia Miauczyńskiego. wink
Chociaż w sumie to ... dorzuć to sobie jeszcze do swojego "forumowego wizerunku"! big_smile big_smile big_smile

Wiesz, że forum bywa czytane z ogromnym przejęciem.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bb/Quotation_from_Day_of_Nut.jpg/220px-Quotation_from_Day_of_Nut.jpg

Sony, ja "Róży" Smarzowskiego nie oglądałam i nie obejrzę. Film ma bardzo dobre recenzje, a warsztatu pracy Smarzowskiego nie muszę reklamować. Jednak nie wszystko jestem w stanie obejrzeć.

W zeszłym roku na jesieni widziałam w kinie "Wołyń". Film bardzo mi się podobał. Oczywiście przez część projekcji miałam zamknięte oczy - no ale to tylko dlatego, że film bardzo dobrze oddawał i realia tamtych wydarzeń i co więcej - przez ekran czuć było emocje.

Posty [ 1 do 65 z 7,913 ]

Strony 1 2 3 122 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024