Parapetówka u Ajsi ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Strony 1 2 3 207 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 7,829 ]

Temat: Parapetówka u Ajsi ;)

Przychodząc na to forum poradnikowe – miałam problem do rozwiązania. Własnego tematu o tym nie założyłam. Był on tak schematyczny i wcale nie „niesamowity” (jak mi się na początku wydawało), że udało się go rozwiązać poprzez czytanie i pisanie na wątkach o podobnej problematyce.

Ten temat jest odzwierciedleniem mojego OBECNEGO etapu w życiu. A więc przeprowadzki. I dosłownie, i metaforycznie – w „Nowe Życie”. Odkąd pamiętam marzyłam o własnym mieszkaniu. Teraz jest okazja, by je spełnić.

Mam wizję tego mieszkania – nie musi być duże, a przytulne i funkcjonalne. Ma być tak usytuowane, aby było blisko punktów rozrywkowo-kulturalnych: kina, teatru, basenu, parku (tak, tak) i punktów usługowych, w tym kawiarni i restauracji. I chciałabym, aby do mojego mieszkania wpadali przyjaciele i znajomi - na pogaduchy, kawę, wino i okazjonalnie imprezki.

Na forum jestem dość długo (?) i zapożyczając frazę z innego tematu wiem, iż:

jest tu wiele mądrych, inteligentnych, dowcipnych i zajefajnych kobiet i mężczyzn

Jak widzę klimat tej netkafejki?

SonyXperia napisał/a:

Ktoś klepie sobie częściej lub rzadziej w klawiaturę wieczorami o wszystkim i o niczym. Czy od razu coś musi z tego wynikać?

Lepiej bym tego nie ujęła.

Ponieważ w „poważnych” i net-kafejkowych tematach zdarzają się raz na jakiś czas „kwasy”, bawimy się dopóki … się bawimy. Moją ambicją nie jest też nabijanie stron tematu. Równie dobrze może się skończyć na moich założycielskich dwóch postach.

Jeśli temat chwyci, to jedyne o co proszę, to … uważne czytanie postów.

Zapraszam na PARTY! :)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Parapetówka u Ajsi ;)

Na początek:

Ale drzwi są otwarte. ;)

3

No siema. ;)

To ja dam coś od siebie.

Zwłaszcza ten drugi kawałek mi się dzisiaj wkręcił. ;)

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

4

Siema. ;)

To odpalam głośniki. Jednym okiem będę oglądać wiadomy wszystkim serial (dziś zaczynam sezon 2), a drugim okiem zerkać w wolnej chwili na forum.

Które jest szkodliwe tak na marginesie. Człowiek dostaje od niego zeza rozbieżnego. ;) ;)

5 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-04 18:37:26)

I_see_beyond napisał/a:

Na początek:

Ale drzwi są otwarte. ;)

Dobra :D To plan jest taki ;) Policji nie wpuszczamy, no chyba że to będzie Despero... Masz tu kwiatek na parapet http://emots.yetihehe.com/2/kwiatek.gif i żeby nie było, że przychodzę z pustymi rękoma, to winko też jest http://emots.yetihehe.com/2/winko.gif

Ajsi Moja intuicja coś mi podpowiada, że coś sobie... 'wywróżyłaś'... Domyślasz się co ;)

6

Metyl napisał/a:

Zwłaszcza ten drugi kawałek mi się dzisiaj wkręcił. ;)

Kawałek na czasie. :D

Dziś się "okopałam" w pewnym politycznym / niepolitycznym temacie - jednak zadeklarowałam, że udziału w demonstracjach nie biorę. :D

7

Jest i Sony. :*

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

8

SonyXperia napisał/a:

Dobra :D To plan jest taki ;) Policji nie wpuszczamy, no chyba że to będzie Despero... Masz tu kwiatek na parapet http://emots.yetihehe.com/2/kwiatek.gif i żeby nie było, że przychodzę z pustymi rękoma, to winko też jest http://emots.yetihehe.com/2/winko.gif

Ajsi Moja intuicja coś mi podpowiada, że coś sobie... 'wywróżyłaś'... Domyślasz się co ;)

Mówisz, że będzie aż taaaka dżampreza? :D

Idę po szkło. Ooo, czerwone, półwytrawne. Moje ulubione. :)

Sama sobie nie wróżyłam. ;) Podobno tak się nie robi. Ale ... ktoś dawno wywróżył mi COŚ.
Tylko żeby wróżba się sprawdziła, nie wolno o niej mówić głośno, dopóki się nie spełni.
PO już tak.

Słyszałaś o tym?

Dobry wieczór, ja na imprezę z własnym prowiantem, gorące FluControl... To nie potańczę... :(

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

10 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond (2017-10-04 18:57:29)

Santa, zajmij wygodne miejsce w miękkim fotelu. Są tam poduszki i ciepły koc. Na forum spotkałam się ze sformułowaniem "tańczące oczy". Jeśli nie możesz inaczej, to może chociaż tak. ;)

PS Mnie dziś boli gardło. Od głośnego śpiewania piosenek umieszczanych w netkafejkach. Ostatnio śpiewałam "Dres" Big Cyca.

11

I_see_beyond napisał/a:

Santa, zajmij wygodne miejsce w miękkim fotelu. Są tam poduszki i ciepły koc. Na forum spotkałam się ze sformułowaniem "tańczące oczy". Jeśli nie możesz inaczej, to może chociaż tak. ;)

Oczy mnie też bolą, to może jednak dzisiaj całkowity bezruch-dance :D

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

12

I santa. :*

;)

13

santapietruszka napisał/a:

Oczy mnie też bolą, to może jednak dzisiaj całkowity bezruch-dance :D

:D

Nie napiszę, że "starość nie radość", bo to już dawno zostało ustalone, że wszystkie tutaj jesteśmy młode duchem i ciałem oczywiście też, ale ... założyłam okulary do komputera:

http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_cleanglasses1.gif

;)

Co przyniosłaś na imprezę? Zawiniątko masz ciągle w rękach. ;)

14

I_see_beyond napisał/a:

Co przyniosłaś na imprezę? Zawiniątko masz ciągle w rękach. ;)

Termos z rosołkiem :D I termometr :D :D :D

15

:D :D :D

Dobrze, że mam nową lodówkę, nie tylko wypasioną - robi lód, ale i dobrze zaopatrzoną*:

http://emoty.blox.pl/resource/refrigerator.gif

*"Magiczna". ;)

16

Czuję się olany. :P

17

Metyl napisał/a:

Czuję się olany. :P

Eeee, no. Zrobiłeś literówkę, Metyl. ;)

Oblewamy moje nowe mieszkanie!
http://emoty.blox.pl/resource/sluze.gif

18

Metylku :*

19

santapietruszka napisał/a:

I termometr :D :D :D

Santa, i bez przeziębienia gorrrrąca z Ciebie sztuka. ;)

20

No, santa nadrobiła więc wybaczę. :P

Ale jeszcze Sony. ;)

Oblany? Po moim ostatnim wypadzie wakacyjnym mój barek się powiększył. :D

21

Metyl napisał/a:

Oblany? Po moim ostatnim wypadzie wakacyjnym mój barek się powiększył. :D

Tak otworzyłeś tego szampana to masz. :D

Ooo, jakieś szczególne trunki? ;)

22

Myślę że przynajmniej jeden jest nietypowy jak na polskie warunki. ;)

23

To Ty koneser i kolekcjoner jesteś? ;)

24

Nie, nie powiedziałbym. Po prostu lubię mieć, lubię czasem coś 'wciągnąć' a jak mogę mieć w swoich skromnych zbiorach coś znanego z zagranicy to chętnie biorę. ;)

25

Jako kandydat na partnera życiowego zapowiadasz się coraz lepiej. ;) :lol:

26

Dokładnie. Zagaduję w internetach starsze od siebie, w dodatku z miejsca proponując spotkanie. Między wierszami niedwuznaczne teksty, nie stronię od alkoholu a w dodatku pracuję na stałym etacie i jeżdżę samotnie po kraju. Zboczeniec, dewiant, psychopata, prostak, cham i buc w jednym.

27

Metyl napisał/a:

Ale jeszcze Sony. ;)

Ale co Sony? :D Co Sony? :D Rozdajesz całusy na lewo i na prawo i co ? :D :P  Chciałbyś coś? :P :D

28

Metyl napisał/a:

Dokładnie. Zagaduję w internetach starsze od siebie, w dodatku z miejsca proponując spotkanie. Między wierszami niedwuznaczne teksty, nie stronię od alkoholu a w dodatku pracuję na stałym etacie i jeżdżę samotnie po kraju. Zboczeniec, dewiant, psychopata, prostak, cham i buc w jednym.

Zaczęłam poważnie rozpatrywać Twoją kandydaturę na towarzysza życiowego, Metyl... ;)

29

Reakcja mojej mamy, kiedy Cię przedstawię ... http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_impossible.gif

30

I_see_beyond napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Mówisz, że będzie aż taaaka dżampreza? :D

Idę po szkło. Ooo, czerwone, półwytrawne. Moje ulubione. :)

Sama sobie nie wróżyłam. ;) Podobno tak się nie robi. Ale ... ktoś dawno wywróżył mi COŚ.
Tylko żeby wróżba się sprawdziła, nie wolno o niej mówić głośno, dopóki się nie spełni.
PO już tak.

Słyszałaś o tym?

Tak. Słyszałam, że nie powinno wróżyć się samemu sobie, ale nie wiem dlaczego nie ;)
Natomiast, to o co podejrzewam, że i tak, czy wcześniej czy później się wydarzy, to "moja wróżba" ;)

31

SonyXperia napisał/a:

Ale co Sony? :D Co Sony? :D Rozdajesz całusy na lewo i na prawo i co ? :D :P  Chciałbyś coś? :P :D

Od Was zawsze. :P

32 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2017-10-04 19:47:05)

Metyl napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Od Was zawsze. :P

No dobra :D Co mi szkodzi :P ;)  http://gohan.ssj2.fm.interia.pl/pliki4/onajego.gif

33

W KOŃCU. :lol:

Ajsi, to już Twój problem jest jak to zrobisz. :D

34

SonyXperia napisał/a:

Tak. Słyszałam, że nie powinno wróżyć się samemu sobie, ale nie wiem dlaczego nie ;)
Natomiast, to o co podejrzewam, że i tak, czy wcześniej czy później się wydarzy, to "moja wróżba" ;)

Też nie wiem dlaczego. Kiedyś czytałam natomiast gdzieś, że wróżyć nie powinno się również w określone dni.

Mówisz, Pani, że "Cyganka prawdę Ci powie?... ;)

35

I_see_beyond napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Też nie wiem dlaczego. Kiedyś czytałam natomiast gdzieś, że wróżyć nie powinno się również w określone dni.

Mówisz, Pani, że "Cyganka prawdę Ci powie?... ;)

Słyszałam, ze najlepsze dni na wróżby to piątek i sobota.
A co do "Pani Cyganki" Hmmm... ;) Publicznie nie napiszę ;)

36

Metyl napisał/a:

Ajsi, to już Twój problem jest jak to zrobisz. :D

Ale co takiego...? ;) <trzepocze rzęsami zdziwiona>

37

Zmieniam ten niewygodny temat. :P

Czy mieliście kiedyś coś takiego, że jakiś film lub jego fragmenty przypominały Wam wasze życie?

38

SonyXperia napisał/a:

Słyszałam, ze najlepsze dni na wróżby to piątek i sobota.
A co do "Pani Cyganki" Hmmm... ;) Publicznie nie napiszę ;)

A ja znalazłam zgoła inną informację - że piątek to właśnie najgorszy dzień na wróżenie. ;) I że nie wróży się w niedzielę, to też pamiętam.

Słusznie. Pamiętam, odsłaniamy się p o w o l i ... ;)

Posty [ 1 do 38 z 7,829 ]

Strony 1 2 3 207 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Parapetówka u Ajsi ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018