Przygoda Krejzi z portalami randkowymi. :) :) :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Przygoda Krejzi z portalami randkowymi. :) :) :)

Strony Poprzednia 1 2 3 4 108 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 4,076 ]

39 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-02-17 00:14:57)

Odp: Przygoda Krejzi z portalami randkowymi. :) :) :)
AdLib napisał/a:

Przynajmniej Krejzi pozytywnie ocenia facetów na Sympatii - facetów przez wielkie "F". big_smile

Duże "F" oznacza, że w jakiś sposób miałam z Nimi kontakt i znam Ich imiona.

Zawsze piszę z dużej litery, jak wiem o kim piszę.
Nawet zaimki i rzeczowniki. big_smile
Nawet był taki temat, że za dużo szacunku... big_smile big_smile big_smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."
Zobacz podobne tematy :

40

Wiadomości na Sympatii powysyłane wink
Zobaczymy, czy tym razem któraś Pani odpowie.
Jak nie, zawsze pozostaje jutro. I pojutrze. I niedziela. big_smile

"Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak bliscy są sukcesu, kiedy się poddali." - Thomas Alva Edison

41

AdLib napisał/a:

Wiadomości na Sympatii powysyłane wink
Zobaczymy, czy tym razem któraś Pani odpowie.
Jak nie, zawsze pozostaje jutro. I pojutrze. I niedziela. big_smile

No i super. smile
Mam nadzieję, że nie wysłałeś do takiej flądry, jak Krejzi. tongue

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

42

Nie, no w życiu, Krejzi na pewno jest brzytkom dziewojom, a do takich nie wysyłam. big_smile
Mąż o urodzie Adonisa, jaką mogę się poszczycić, musi trzymać przecież pewien poziom, czyż nie ? tongue

"Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak bliscy są sukcesu, kiedy się poddali." - Thomas Alva Edison

43

AdLib napisał/a:

Nie, no w życiu, Krejzi na pewno jest brzytkom dziewojom, a do takich nie wysyłam. big_smile
Mąż o urodzie Adonisa, jaką mogę się poszczycić, musi trzymać przecież pewien poziom, czyż nie ? tongue

A no tak. big_smile
Ale wiesz ja tak naprawdę mam dobre serduszko i nie chciałabym, abyś na takie trafiał. tongue

Jak, żeś jest Adonisem to, jak najbardziej. big_smile

44

Krejzolka82 napisał/a:

Ale wiesz ja tak naprawdę mam dobre serduszko i nie chciałabym, abyś na takie trafiał. tongue

Ojej, ale czemu ? yikes

45

AdLib napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Ojej, ale czemu ? yikes

No, jak czemu?
No chyba lepiej, żebyś wysyłał wiadomości i żeby te dziewczyny Ci odpisywały.
A Krejzi, na razie jest pasywna. tongue

46

Krejzolka82 napisał/a:
AdLib napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Ojej, ale czemu ? yikes

No, jak czemu?

Jeszcze tylko 2 minuty i możesz pisać...

tongue

47

Szkot napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
AdLib napisał/a:

Ojej, ale czemu ? yikes

No, jak czemu?

Jeszcze tylko 2 minuty i możesz pisać...

tongue

A co tam dwie minuty...mam prawie 15 godzin...to dopiero coś. big_smile

48 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-02-17 11:56:43)

A ja sobie założyłam konto na mniej znanym portalu. Darmowym, bo jestem taka niepoważna i do niczego big_smile Przedwczoraj. Pierwsze efekty:
- gość z Afganistanu zobaczył mnie i z miejsca się zakochał, chętnie do mnie przyjedzie, tylko kasę na podróż mu mam pożyczyć czy tam przelać, nie wiem, nie doczytałam, skasowałam big_smile
- 3 wiadomości w stylu: pokaż cipkę big_smile
- 1 wiadomość, w sumie nawet miła, ale z takimi błędami ortograficznymi, że aż mnie oczy rozbolały, niestety, pan odpada, bo mi szkoda wzroku...
- 1 propozycja kawy i masażu od pana młodszego o jakieś 15 lat big_smile nad masażem się zastanawiam, bo od siedzenia przy kompie i ze starości bolą mnie plecy...
I jedna, na którą odpisałam, chociaż pan nie ma foty. Ale opis miał interesujący.
A, i 4 panów żonatych zapamiętało mnie czy coś, w sensie, że mają gdzieś w zakładce i gapią się na moje zdjęcie - a przynajmniej ja to tak rozumiem big_smile

To tyle, tak dla odmiany od Sympatii tongue Idę w miasto, popodrywać na żywo, w różne miejsca typu banki, urzędy i inne tego typu wink

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

49 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-02-17 12:17:50)

Witam Cię w moim temacie. smile

Alberto Salazar napisał/a:

Ok pora na małego tasiemca ode mnie z racji, że swego czasu 2 lata spędziłem na obu portalach w poszukiwaniu fajnych kobiet z którymi można by stworzyć coś trwałego. Tak więc pokuszę się o kilka przemyśleń... więc nie zjedz mnie za szczerość. tongue

Spoko, nie jestem głodna, więc nie zjem Cię. smile
Masz prawo pisać swoje przemyślenia...jeżeli one są rzeczowe, to jak najbardziej dziękuję za nie. smile

Poziom tam panujący oceniam na podobny. Średnio 2 lub 3 na 10 facetów potrafi napisać kulturalną i rzeczową wiadomość o czymś więcej niż zdjęcie/sponsoring/ że już o różnych dziwnych rzeczach nie wspomnę... a odsetek kobiet, które potrafią do zdjęć dołączyć jakiś ciekawy i oryginalny opis albo wręcz odpowiedzieć na kulturalną i ciekawą wiadomość oceniam na 1/10.

A skąd Ty wiesz ilu facetów potrafi kulturalnie i rzeczowo napisać wiadomość na portalu randkowym? big_smile
Czyżbyś pisywał z facetami?
I ciekawe, czy pod pseudonimem żeński czy męskim? tongue

Jako kolejne narzędzie do "dywersyfikacji" sposobów na poznawanie ludzi - jak najbardziej ok.

Dokładnie, zgadzam się.

To nie chce Ci się również dać szansy innym ale co najgorsze sobie i zobaczyć co z tego wyniknie. W tej sytuacji sama siebie ograniczasz i zmniejszasz dość ostro szansę na poznanie potencjalnie fajnych facetów. Zgoda, na portalach za wielu ich nie ma.
To tak samo jakby do Ciebie w Biedronce na zakupach podszedł mega przystojny gość w Twoim typie i zapytał czy może z Tobą porozmawiać bo bardzo mu się spodobałaś... a Ty byś go zignorowała albo pierzchneła ze strachu albo rzuciłabyś że się spieszysz, tudzież rzuciła jakieś kłamstewko o mężu, którego nie masz. Same shit another day... tyle że na portalu nie musisz odpisać od razu a w realu trzeba podejmować decyzje szybko. Także przykro mi ale idziesz na łatwiznę mimo dużej strefy komfortu jakie owe portale dają. tongue

Przepraszam, ale na mnie takie coś nie działa to co piszesz, bo ja to doskonale wiem.
Doskonale wiem po co są portale randkowe.
Doskonale wiem po co tam jestem.
Nie jestem tam, żeby się zabawić w "kotka i myszkę".

Widzisz, a nie zastanowiło Cię dlaczego tak się zachowuję?
Może wystarczyło najpierw zapytać dlaczego tak się zachowuję?
Ja zazwyczaj tutaj na forum zadaję pytania, dużo pytań, czasem naprawdę infantylnych, żeby po prostu podpytać dlaczego jest tak a nie inaczej...a Ty po prostu idziesz na łatwiznę i oceniasz moje postępowanie, nie wiedząc kompletnie nic.
Pisząc banalne frazesy.

Dlaczego tak się zachowuje: już piszę.
Jakiś czas temu miałam konta na portalach randkowych i nie było to ciekawe doświadczenie.

Jednego się nauczyłam i to bardzo ważna lekcja: jeżeli coś Ci nie pasuje w człowieku na portalu randkowym po prostu to zakończ.
Nie dawaj sobie szansy na poznawanie, bo to tak i tak nic nie da, a jedynie może komuś niepotrzebnie zrobić nadzieje.
A to nie jest miłe uczucie, jak wiesz, że ktoś się w tobie zakochał, a ty nie możesz odwzajemnić uczucia.

Nauczona ostatnim pobytem na portalu, nie odpisuję, jak mi coś nie siedzi w danym facecie.
Nie mam zamiaru po raz kolejny wysłuchiwać:
- obraźliwych tekstów;
- wyznań nieodwzajemnionych uczuć;
- wyznań po pijaku;
- wyzywań a za chwilę przeprosin płaczącym głosem.

Czego się dowiedziałam o sobie:
- że bawię się facetami;
- że jestem tutaj wyzwiska, bo nie chciałam się spotkać;
- że daję nadzieję, sygnały, że jestem zainteresowana. Tylko prawda jest taka, że nie mam pojęcia, jakie to były sygnały? Ja nawet nie pozwalałam na żadną fizyczność. Jeżeli facet mi nie odpowiada, między mną a nim nie ma w ogóle fizyczności (oczywiście chodzi o dotyk).

Aha i pomimo powiedzenia wprost, że ja nic nie czuję i nie poczuję, tak i tak były wyznania, więc to nie jest do końca prawdą, że ja daję jakieś sygnały i bawię się facetami. Po prostu niektórzy tak mają, że nie przyjmują do wiadomości odmowy i widzą w zachowaniu czegoś czego nie ma.

I dlatego zachowuję się tak na portalu, jak się zachowuję.

I to nie jest tak, jak piszesz, że nie daję sobie szansy, daję sobie szansę, ale według mojej reguły.
To naprawdę nie chodzi o mnie, to chodzi o tych facetów.
Po prostu nie chcę dawać komuś nadziei czy to świadomej czy nie.

Jeżeli będę miała przeczucie, że mam odezwać się do danego faceta, to zrobię to.
Możliwe, że się pomylę też tak bywało, ale nie miało takich konsekwencji, jak powyżej napisałam.

Żeby nie było też dostałam kosza. big_smile

Ja swego czasu cisnąłem sobie kit, że taki gapcio jak ja nie ma po co podchodzić do nieznajomych kobiet bo i tak mnie wyśmieją albo poniżą..

Przeczytawszy mój powyższe wpisy, mam nadzieję, że już rozumiesz czemu sądzę, że portale nie są dla mnie.

Raczej pies pogrzebany jest w nastawieniu ale to moje zdanie.

Oczywiście, że nastawienie.

Jeśli wiadomość jest ciekawa i kulturalna to w ten sposób sama sobie strzelasz w stopę... jeśli jest nijaka to jest to logiczne i zasadne.

Tego nawet nie nie skomentuję.

Ja zazwyczaj nie mam natchnienia aby do kogoś zagadać a pomimo tego robię to i poznaje tygodniowo dość sporo ludzi.

Wiesz, ja nie należę do ludzi, którzy kolekcjonują w ten sposób ludzi.
Pisząc teraz uświadomiłam sobie, że ja naprawdę wykorzystuję intuicję podświadomie.
I za to dziękuję. smile

No i co, że w ten sposób poznajesz ludzi?
Zostają z Tobą?
Masz z tego, jakieś korzyści?

No widzisz, a ja potrzebuję natchnienia. smile

Mam jednak wrażenie że podświadomie doskonale wiesz dlaczego to zrobiłaś. tongue

No wiem i dlatego tam jeszcze jestem...jeszcze jestem tongue

Polecam wprowadzi filtr - jak ciekawa wiadomość to odpowiedz a jak nie to nie... i błagam nie kładz mnie na łopatki tym natchnieniem. big_smile

Dzięki za cynk, ale to wiem.  tongue
Pisząc o natchnieniu, wiedziałam, że skomentujesz to. Jesteś bardzo przewidywalny. big_smile

W wielu przypadkach to by było dość zasadne... z drugiej strony kobiety, które tworzą ciekawy opis to rzadkość a takie które kulturalnie odpisują to jeszcze większa rzadkość.

No dobra, ale co Twoja wypowiedź ma do tego co ja napisałam?
Dla mnie istotny jest opis, ale normalny opis bez wydziwień.
Jeżeli ja chcę napisać wiadomość to pierwsze co, patrzę co dany człowiek ma napisane w opisie.
A nie, że piszę bo podoba mi się tylko zdjęcie.

P.S. Dostałam prezent "drinka z parasolką" big_smile
A może to jest sok z parasolką? big_smile

A tak z ciekawości masz wśród zdjęć - właśnie zdjęcie sylwetki gdzie jesteś cała ?:D Bo to istotne często jest. tongue

Mam.

To jest dopiero rzadkość. Większość kobiet na portalach nie napisze pierwsza wiadomości bo bym im nierzadko korona z głowy spadła. big_smile

Nie miałam problemu z zagadywanie pierwsza.
Podobał mi się facet, dawałam znak, że jestem zainteresowana.

No chyba nie oczekiwałaś, że od razu Ci się uda. wink

Nigdy nie miałam wiadomości zwrotnej, że nie jest zainteresowany.
Zawsze miałam  zwrotne pozytywne wiadomości.
Pewnie dlatego, że strasznie mało tych wiadomości wysłałam. tongue big_smile tongue

A, żeby nie było tak różowo.
Oczywiście po jakimś czasie dostawałam kosza.
I wcale się nie dziwię.
Oczywiście tutaj piszę o Panu, który wywołał u mnie akt desperacji. big_smile tongue big_smile

Ja zazwyczaj po pierwszej dłuższej i fajnej rozmowie prosiłem o jakiś namiar na maila albo fb żeby porozmawiać na jakieś neutralnej płaszczyznie... i góra do tygodnia żeby się spotkać.

I co myślisz, że jest to dobre?

W przypadku sympatii darmowe konto to chała... i nikt nie bierze na poważnie osoby, która tam siedzi na darmowym koncie a szuka kogoś fajnego do stałego związku - z moich obserwacji. Z drugiej strony kiedyś dawno temu wykupienie tego abonamentu dawało swoistą gwarancję na poznanie ciekawych ludzi - no chyba że ktoś miał problem z sobą... albo był rozkapryszonym bachorem. Teraz niestety tego rodzaju ludzie dominują czy to na badoo czy sympatii... moim zdaniem.

I tutaj się mylisz.
Nie mam problemu, że ludzie nie wykupują konta premium.

I tak, jak napisałam daję sobie kilka dni z podjęciem decyzji czy zostaję i wykupuję premium, czy też likwiduję konto.

I żeby nie było, nie jestem jakąś super laską, która się wszystkim podoba.
Nie mam jakieś super, hiper świadomości, że jest najlepsza, najpiękniejsza, po prostu "cud świata"
Jestem kobietą, która się niektórym podoba a niektórym nie.
I nie mam z tym żadnego problemu.

50

santapietruszka napisał/a:

A ja sobie założyłam konto na mniej znanym portalu. Darmowym, bo jestem taka niepoważna i do niczego big_smile Przedwczoraj. Pierwsze efekty:
- gość z Afganistanu zobaczył mnie i z miejsca się zakochał, chętnie do mnie przyjedzie, tylko kasę na podróż mu mam pożyczyć czy tam przelać, nie wiem, nie doczytałam, skasowałam big_smile
- 1 wiadomość, w sumie nawet miła, ale z takimi błędami ortograficznymi, że aż mnie oczy rozbolały, niestety, pan odpada, bo mi szkoda wzroku...
- 1 propozycja kawy i masażu od pana młodszego o jakieś 15 lat big_smile nad masażem się zastanawiam, bo od siedzenia przy kompie i ze starości bolą mnie plecy...
I jedna, na którą odpisałam, chociaż pan nie ma foty. Ale opis miał interesujący.
A, i 4 panów żonatych zapamiętało mnie czy coś, w sensie, że mają gdzieś w zakładce i gapią się na moje zdjęcie - a przynajmniej ja to tak rozumiem big_smile

To tyle, tak dla odmiany od Sympatii tongue Idę w miasto, popodrywać na żywo, w różne miejsca typu banki, urzędy i inne tego typu wink

Masz szczęście, żeś zawitała na mój, jakże cudowny wątek. big_smile
Witam. smile

Dawaj cynk, jaki to portal, plisssssss.:D

Fajne wiadomości. big_smile

51

Nonono, to kolezanka ma wziecie smile Tego Afganczyka bym tak szybko nie skreslal, lepszy taki jak zapijaczony Polaczek!

Kurcze, ze mi dziewczyny 15 lat mlodsze nie proponuja masazu... smile

52

Dzień dobry, można do wątku? smile Może nie mam najświeższych informacji co się na takich portalach wyprawia bo jakiś czas temu zaniechałam na nich działalność ale coś mi mignęło. A mianowicie portal, gdzie to kobieta sobie wybiera mężczyznę i dosłownie wkłada go do koszyka jak w sklepie internetowym big_smile Jakby to w drugą stronę działało to mogłaby się rozpętać mała burza hmm Macie wrażenie, że większość osób takie portale postrzega właśnie jak katalog towarów? Dosyć smutne...

53

TenSamProblem napisał/a:

Dzień dobry, można do wątku? smile Może nie mam najświeższych informacji co się na takich portalach wyprawia bo jakiś czas temu zaniechałam na nich działalność ale coś mi mignęło. A mianowicie portal, gdzie to kobieta sobie wybiera mężczyznę i dosłownie wkłada go do koszyka jak w sklepie internetowym big_smile Jakby to w drugą stronę działało to mogłaby się rozpętać mała burza hmm Macie wrażenie, że większość osób takie portale postrzega właśnie jak katalog towarów? Dosyć smutne...

Dzień dobry. smile
Oczywiście, że można. smile
Dziękuję. smile

Zgadzam się z Tobą, niestety.
Jak wczoraj przeglądałam Facetów, którzy napisali mi wiadomości, to tak dziwnie się poczułam.
Naprawdę coś w tym jest, że określa się portale randkowe jak "półkę w sklepie".

Ja się przyznaję, że patrzę na wygląd.
Najpierw zdjęcie, jak zdjęcie mi się spodoba to wtedy "wchodzę" na profil faceta i czytam opis.

Raz w życiu miałam tak, że zaintrygowała mnie wiadomość od Faceta. smile
Wiadomość była tak rewelacyjna, nietypowa, zabawna, że do tej pory ją pamiętam i od razu "banan" na buzi się pojawia. smile
I co najlepsze odpisałam Mu na tą wiadomość, ignorując to, że ma Dzieci, jak i jest w separacji.
Czyli naprawdę wiadomość była piorunująca. smile
Oczywiście, nie zacytuję wiadomości. tongue

54

smile
Skąd ja to znam yikes

55

Santa, dzięki za cynk. smile
Tak jak podejrzewałam na proponowanym przez Ciebie portalu są znajome twarze. big_smile
Więc doszłam do wniosku, że Sympatia i Badoo wystarczą mi.
Poza tym  Krejzi nie musi być na każdym portalu, co za dużo, to niezdrowo. tongue

No chyba, że macie jakieś jeszcze propozycje, to poproszę. smile

56

Krejzolka82 napisał/a:

Tak jak podejrzewałam na proponowanym przez Ciebie portalu są znajome twarze. big_smile
Poza tym  Krejzi nie musi być na każdym portalu, co za dużo, to niezdrowo. tongue

Jeszcze jest Tinder - ale tego nie znam, nigdy nie byłam.
Albo jakieś My dwoje, czy We dwoje.

A ciekawa jestem, jak dobierają pary w takich biurach matrymonialnych.
Słyszałam o przypadkach, gdzie para poznała się na portalu randkowym, ale przez biuro - nie znam ani jednego.
A może te biura już nie istnieję skoro jest internet?

57 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-02-17 13:38:29)

rossanka napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Jeszcze jest Tinder - ale tego nie znam, nigdy nie byłam.
Albo jakieś My dwoje, czy We dwoje.

A ciekawa jestem, jak dobierają pary w takich biurach matrymonialnych.
Słyszałam o przypadkach, gdzie para poznała się na portalu randkowym, ale przez biuro - nie znam ani jednego.
A może te biura już nie istnieję skoro jest internet?

Też nie mam pojęcia, jak działa Tinder, aczkolwiek czytałam np. tutaj na forum, że to bardziej portal nastawiony na seks.

My Dwoje, pisze, że to jest biuro matrymonialne. big_smile

Cholera, chyba się poświęcę i pozakładam konta na wszystkich portalach i poopisuję, jakie mam spostrzeżenia. tongue

Pewnie działają jeszcze biura matrymonialne, ale tam to na pewno się nie zjawię (chociaż "nigdy nie mów nigdy") tongue

58

Krejzolka82 napisał/a:

Też nie mam pojęcia, jak działa Tinder, aczkolwiek czytałam np. tutaj na forum, że to bardziej portal nastawiony na seks.

My Dwoje, pisze, że to jest biuro matrymonialne. big_smile

Cholera, chyba się poświęcę i pozakładam konta na wszystkich portalach i poopisuję, jakie mam spostrzeżenia. tongue

Pewnie działają jeszcze biura matrymonialne, ale tam to na pewno się nie zjawię (chociaż "nigdy nie mów nigdy") tongue

Pewnie będziesz miała spostrzeżenia jak Pietruszka powyżej smile
Jakiś procent normalnych tez jednak tam jest, fajnie jakbyście na siebie trafili.
Zonatych i w separacji, albo proponujących masaże splaw od razu wink

59

Załóżcie sobie konto na Skype i dajcie zdjęcie w profilu. Mnie zapraszają faceci nie wiadomo skąd i dlaczego ;P Ileż to czubków jest na tym świecie...

60

Małpa69 napisał/a:

Załóżcie sobie konto na Skype i dajcie zdjęcie w profilu. Mnie zapraszają faceci nie wiadomo skąd i dlaczego ;P Ileż to czubków jest na tym świecie...

Za czubków to dziękuję yikes

61

Małpa69 napisał/a:

Witam:)
Haha.
Rozumiem, że nie reagujesz na skyp'owy podryw? big_smile

Wystarczy, że mam zdjęcie na GG  i tam dostaję wiadomości. tongue

A po za tym, od lat nie używam Skyp'a, ale dzięki. smile

62

czy jest tu ktos z wroclawia  ?wiek  60 + ?

63

Krejzolka82 napisał/a:
Małpa69 napisał/a:

Haha.

Nie reaguje bo mam męża i to czuby są wink Jeden miał w profilowej fotce nowiutkiego merca, szkoda że ja gustuję w zabytkach big_smile

Krejzi a tak już bardziej serio może pograj w jakąś grę online, tam jest pełno wolnych facetów, wielu to desperaci, ale są też fajni faceci wink Tak poznałam męża.

64

Ja znam osobiście parę, która poznała się na MyDwoje. Nawet ich historia jest tam gdzieś w tych reklamowych. Ale jest prawdziwa big_smile
Kobitka po 40 dla jaj założyła konto, w sumie razem z koleżanką, bo chciały panów pooglądać, ktoś im powiedział, że tam fajni są. No i bum - stało się big_smile Już są parę lat po ślubie big_smile

Mam Skype i na nim zdjęcie, ale nie używam, a poza tym zablokowałam wiadomości od nieznajomych, bo za dużo tego było. A używałam tylko do gry internetowej i jak mieliśmy wojnę, to mi te wiadomości przeszkadzały tongue Nigdy zresztą nie przyszłoby mi do głowy traktować tego typu rozpoczęcia znajomości poważnie, tak samo z gg wcześniej.

Nikogo nie poderwałam w żadnym urzędzie sad Ani nikt nie poderwał mnie sad

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

65

Moja mama jest czesto zaczepiana na Skype przez Arabów smile musze jej zablokowac wiadomosci od nieznajomych bo chyba nie wie ze tak sie da. Zdjecia nie ma.

66 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-02-17 15:40:54)

Małpa69 napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
Małpa69 napisał/a:

Haha.

Nie reaguje bo mam męża i to czuby są wink Jeden miał w profilowej fotce nowiutkiego merca, szkoda że ja gustuję w zabytkach big_smile

Krejzi a tak już bardziej serio może pograj w jakąś grę online, tam jest pełno wolnych facetów, wielu to desperaci, ale są też fajni faceci wink Tak poznałam męża.

Wiem, że masz Męża, dlatego zapytałam. big_smile
Sorki, ale dla mnie zdjęcie na którym facet jest przy samochodzie odpada.

Haha. Od jakiegoś czasu zaczęłam sobie grać i nawet się zalogowałam,ale gram w grę w pojedynkę i szczerze, jak gram to zajmuję się grą.
A po za tym, nie sądzę, żeby grali faceci w grę,  w którą ja gram. big_smile

Ale dzięki, pomyślę nad tym. smile

A w co się w ogóle gra w Internecie? big_smile

Ja jestem z tego pokolenia, co się grało Super Mario Bros na pegasus (czy jak to się zwie).
Lata temu próbowałam grać w Internecie Super Mario, ale to nie to, co mając dżojstkik w dłoni. tongue
Kiedyś nawet był taki temat o grach na forum. smile

A to nie wiedziałam, że Męża poznałaś w Internecie podczas gry, fajnie. smile
Super, że nie wszyscy są singlami. smile

To zlituj się nad Krejzi i jak możesz to podaj stronę, przynajmniej może sobie pogram w coś fajnego. smile

67 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2017-02-17 15:42:58)

Ja mojego poznałam na World of Warcraft, ale to płatna gra, jak chcesz coś free to może być np Heroes of the storm, albo hearthstone z blizzardowych gierech smile Pierwsze to coś a' la LoL są tam dwie drużyny graczy i walczą między sobą, druga to karcianka tongue

Żeby pograć ściągasz blizzardowy battlenet to ich apka i tam masz skróty do ich gier i ściągasz takiego hotsa np smile Kiedy będziesz wpisywać swój battletag (ksywę) niech sugeruje że jesteś kobietą smile

Linka nie mogę. Wpisujesz battlenet blizzard download i lecisz wink

68

Małpa69 napisał/a:

Ja mojego poznałam na World of Warcraft, ale to płatna gra, jak chcesz coś free to może być np Heroes of the storm, albo hearthstone z blizzardowych gierech smile Pierwsze to coś a' la LoL są tam dwie drużyny graczy i walczą między sobą, druga to karcianka tongue

Zlitowałaś się, dzięki. big_smile
Jakoś nie podobają mi się te nazwy. big_smile
Ale wpiszę w Google, żeby nie było, że tylko narzekam. tongue

69 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2017-02-17 15:44:24)

Ja akurat lubię te gry może się przekonasz wink początki bywają trudne. Jednak tam bardzo łatwo poznać nowych znajomych w tym ciekawych facetów big_smile

Wyżej Ci opisałam jak ściągnąć battlenet wink

70

Małpa69 napisał/a:

Ja akurat lubię te gry może się przekonasz wink początki bywają trudne. Jednak tam bardzo łatwo poznać nowych znajomych w tym ciekawych facetów big_smile

Wyżej Ci opisałam jak ściągnąć battlenet wink

Bardzo Ci dziękuję. smile

Kurczę, wygoglowałam to i się przeraziłam, to nie jest dla mnie. tongue

Ale tak łatwo się nie poddam, chyba tongue

71

Mogę Ci pomóc w sensie co z czym, jak grać itp.

72

Małpa69 napisał/a:

Mogę Ci pomóc w sensie co z czym, jak grać itp.

Super, będę pamiętała. smile
Jeszcze raz dzięki, że pojawiłaś się w moim temacie. smile

73

Ależ nie ma za co tongue

74

Krejzi, a jak tam Twoja "teoria na temat forum"? Bo parę razy wspominałaś o tym, więc myślałem że skrobniesz coś osobno, a efektów ni ma.

75 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-02-17 16:49:47)

Krejzi, zagraj w ikariam. Gra co prawda już na psy zeszła, jeśli porównywać do początków, ale sporo fajnych facetów nadal gra tongue

76

Krejzi, zagraj w ikariam. Gra co prawda już na psy zeszła, jeśli porównywać do początków, ale sporo fajnych facetów nadal gra tongue

Nie znam, a co to? To jakaś gra on line?

Posty [ 39 do 76 z 4,076 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 108 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Przygoda Krejzi z portalami randkowymi. :) :) :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018