Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 166 do 198 z 198 ]

166

Odp: Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Ale chociaż jest gdzie pójść wiesz tutaj aby wyjść na piwo z koleżanką trzeba robić wyścigi tak do ok 20 bo później zamykają albo zostają "mordownie" zakopcone papierosami gdzie po omacku trzeba szukać baru i znosić nagabujących starszych panów niewiadomego pochodzenia tongue

"Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty,to też nie diabeł rogaty..."
Zobacz podobne tematy :

167

W sumie to masz rację. Pamiętam że mój kuzyn zawsze jak szedł z kolegami na piwo to na stację benzynową do baru tongue A nagabujących panów to jest wszędzie i to w kosmicznych ilościach i trudno ich nie spotkać.

168

A co to za liceum do którego chodzisz? I o jakim kierunku studiów myślisz?

169

Chodzę do 8 ono niedaleko Reala jest. A jeżeli chodzi o studia to myślałam nad bezpieczeństwem wewnętrznym ale na pewno też złożę na logistykę chociaż troszkę mniej mnie ona interesuje. A Ty w jakim zawodzie pracujesz??

170

Tylko się nie śmiej...w firmie sondażowej ds.szkolnictwa i edukacji.
Do niedawna pracowałam jako zwykła pani w sklepie i męczyło mnie to już niesamowicie. Wiało nudą =)Więc rzuciłam to w cholerę. A teraz sama dysponuję swoim czasem jeśli wyrobię się wcześniej to mój czas nikt nade mną nie stoi nie patrzy na ręce. I fajnie być codziennie w innym miejscu wsiadam w auto i jadę gdzie mi karzą a strasznie lubię jeździć tylko mi zatankować i dla mnie nic więcej smile

171

dzięki dziewczyny za odp. a oprócz "niebieskich migdałów" jaki jeszcze polecacie lokal?

172

KOLEGA2013: W Rzeszowie jest mnóstwo lokali więc trudno jest doradzić. Na pewno sam znajdziesz jakieś miłe i fajne miejsce.

KWIATUSZEK100: Powiem szczerze że pracujesz w bardzo ciekawym zawodzie. Nawet nie wiedziałam że taki jest. Uważam że nie jest on powodem do śmiechu, ważne że Ty lubisz to co robisz a opinia innych nie jest tutaj najważniejsza. Jeżeli każdego dnia idziesz do pracy z uśmiechem na twarzy bo wiesz że robisz to co lubisz to tylko pozazdrościć zważając na kryzys i trudności w znalezieniu jakiejkolwiek pracy smile:)

173

Kolego tak jak wspominałam zabierz ją po prostu do swojej ulubionej knajpki i po problemie.
Partolcia bo to tak jest że teraz wszyscy swoje firmy zakładają albo porobią magistrów,inżynierów i siedzą w domu bo zwykłą prac hańbią...Ale jak chce się pracować...
A dziś będzie ciężki dzień. Po wczorajszym spotkaniu z koleżankami z poprzedniej pracy głowa pęka,bo jak zwykle skończyło się na melanżu po knajpach do 2 w nocy wink

174

Tak w środku tygodnia tongue Nie ładnie tak tongue A ja tyle nauki mam że głowa mała. Czekam aż skończy się już ten tydzień, chociaż na przyszły  też sporo jest i weekend szykuje się nad książkami i internetem ;/ smile

175

Oj w środku tyg...wiesz spontany są najlepsze smile
A współczuję z tą nauką,pamiętam jak to było... Do szkoły to wróciłabym ale tylko z tęsknoty za tymi wszystkimi wygłupami tongue
I ogólnie to też czekam już na weekend.................

176

Ja mam nadzieję że jeszcze ten tydzień pełen nauki a już później będzie chwila oddechu bo już mam dość siedzenia w książkach. Jeszcze jakby mnie to wszystko interesowało to spoko a tak... Niektóre rzeczy to w ogóle nie są przydatne. A jeszcze ostatnio była taka ładna pogoda...słoneczko a dzisiaj szaro, buro, deszcz pada a jeszcze mają przymrozki być i śnieg padać. Ja już marzę o tym żeby wiosna przyszła i żeby nie trzeba było się tak grubo ubierać. Zanim się ubiorę i wyjdę z domu to już zgrzana jestem. ;/

177

He he no racja. A najlepiej nie ma jak to rozłożyć się na kocyku nad wodą i leniuchować smile
Przez tę pogodę to ja wczoraj byłam jak zmokła kura brrrrr...
A na weekend jakie plany? Bo trzeba się trochę chyba rozerwać co smile

178

Ten weekend w domu spędzam. Trzeba poleniuchować po tym okropnym tygodniu a z resztą pogoda też nie za fajna i jakoś tak weny na wszystko brak. A Ty pewnie na jakąś imprezkę się wybierasz co??

179

Nie nie też weekend w domu. Co za dużo to nie zdrowo =P

180

A no tak, Ty już miałaś imprezkę w tym tygodniu tongue hehe

181

Cześć, cześć ;D
Ja również jestem z okolic Rzeszowa wink)

182

niebieska16: Może powiesz coś o sobie??

183

Partolcia napisał/a:

W tym roku skończę 19 lat wink chodzę do technikum gastronomicznego wink lubię czytać książki, gotować wink nie wiem co jeszcze bym mogła powiedzieć wink

184

niebieska16 napisał/a:
Partolcia napisał/a:

W tym roku skończę 19 lat wink chodzę do technikum gastronomicznego wink lubię czytać książki, gotować wink nie wiem co jeszcze bym mogła powiedzieć wink

A to z Rzeszowa jesteś??

185

Partolcia napisał/a:
niebieska16 napisał/a:
Partolcia napisał/a:

A to z Rzeszowa jesteś??

Ja jestem z Dębicy wink

186

Chcę dołączyć do Was kobietki męźczyzna z Placu Śreniawitów Rzeszów to wie!

187

ostatnio tamtędy spacerowałam wink

...dążąc do szczęścia....

188

hej wam wszystkim , też jestem z rzeszowa jest tu kto?:D

189

Jestem z okolic Rzesz witam serdecznie

190

Witam i pozdrawiam, ja też Rzeszowianka smile

191

Hej zagląda tu ktos jeszcze? Też jestem z Rzeszowa.. co robicie w wolnych chwilach? Zawsze czuję się winna, że nie potrafię wykorzystać potencjału tego miasta. Ale jak przyjdzie co do czego to nie wiem gdzie iść.

192 Ostatnio edytowany przez molari (2015-02-12 14:47:32)

studiowalem w rzeszowie jestem z tarnowa mam cos z aryjczyka i strasznie mnie sumienie gryzie ze mam zreszta ludzie w druga strone wiec to sumienie jest na zero

rzeszow moich czasow to 2001-2006

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

193

Czyli ktoś zagląda big_smile. Czyli teraz mieszkasz w Tarnowie? Coś Cię jednka ciągnie do Rzeszowskich wątków

194

wspomnienia smile

jak mowil nasz prof : nigdy nie bedziecie juz miec tak dobrze jak na studiach smile

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

195 Ostatnio edytowany przez Asuna (2015-03-07 16:28:48)

Hej, ja w okolicy Rzeszowa mieszkam już dwa lata i nadal nie zapoznałam tu koleżanki na stałe. smile
Miło by było poznać dziewczynę, która lubi zakupy na lumpach (zwyczajnie nie mam z kim chodzić na ciuchy, a lubię to robić;p)
Jakby któraś chciała się wybrać na łowy lumpeksowe to walcie smile

196 Ostatnio edytowany przez blacklady05 (2017-11-26 11:34:00)

Postanowiłam odkopać temat.
Mieszkam od niedawna w Rzeszowie i ze względu na fakt, że nie mam tu znajomych czuję się odrobinę samotna. Chciałabym wyjść czasem na kawę, spacer czy na fitness lub zwyczajnie poplotkować w miłym towarzystwie.
Jeśli są tu jakieś dziewczyny w okolicach 30tki to chętnie je poznam.

197

blacklady05 napisał/a:

Postanowiłam odkopać temat.
Mieszkam od niedawna w Rzeszowie i ze względu na fakt, że nie mam tu znajomych czuję się odrobinę samotna. Chciałabym wyjść czasem na kawę, spacer czy na fitness lub zwyczajnie poplotkować w miłym towarzystwie.
Jeśli są tu jakieś dziewczyny w okolicach 30tki to chętnie je poznam.

Ja się mieszczę w tym przedziale i też z chęcią pójdę z kimś czasem na kawę smile nadal zainteresowana?

198

Hej:) zagląda tutaj ktoś jeszcze? Niedawno przeprowadziłam sie do Rzeszowa i szukam jakiejś koleżanki z którą mogłabym wyskoczyć na jakieś zakupu, spacer, siłownię czy posiedzieć przy dobrym filmie:) mam 23 lata i cierpię na hroniczny brak znajomych sad

Posty [ 166 do 198 z 198 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Rzeszów forum czyli Rzeszowianki i okolice :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018