Rozstanie po 3 latach. Czy powrót jest możliwy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie po 3 latach. Czy powrót jest możliwy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: Rozstanie po 3 latach. Czy powrót jest możliwy?

Witam!
Założyłem konto na tym forum, bo sam nie jestem w stanie zrozumieć, tego co się dzieje.
Mając 16 lat, poznałem pewną koleżankę koleżanki z gimnazjum. Złapałem z Nią dobry kontakt i w sumie postanowiłem, że będzie moją Kumpelą. Była zamknięta w sobie, ale na mnie się jakoś otwierała. Po 5 miesiącach zaproponowałem Jej związek. Zgodziła się. Tak rozpoczęła się nasza wspólna przygoda, która miała trwać wiecznie. Przez rok była dosłownie sielanka, zero kłótni, każdy miał czas dla każdego, a Ona okazała się Aniołem w ludzkiej skórze. Była bardzo opiekuńcza. Od początku związku Ona lubiła zabawy, był petting i inne tego typu, zero poważnego seksu. Po półtora roku był pierwszy raz. Ona wyszła z tym, żebyśmy to zrobili. Po tym, życie seksualne z Nią nabrało rozpędu, seks był raz na miesiąc i coraz częściej, aż w pewnym momencie był raz w tygodniu nawet. Razem z życiem seksualnym pojawiły się pierwsze drobne kłótnie, ale prawdziwy armagedon rozpoczął się, jak po dwóch latach znajomości miałem pojechać na miesięczne praktyki za granicę. Ona zaczęła czepiać się o wszystko, co powodowało moją frustrację i kłótnie... Jak wyjechałem, to przez ten miesiąc prawie się nie odzywałem. Kiedy wróciłem, było inaczej. Więcej kłótni i takiego chłodu, ale nie takiego między nami, ale w Niej. Kłótnie stawały się smutną codziennością. Ani ja ani Ona nie potrafiła tego zatrzymać. Wszystko zaczęło się sypać. Zacząłem się zmieniać, powstrzymywałem kłótnie i byłem wyraźnie przyjaźniej do Niej nastawiony, taka poprawa trwała 2 miesiące... Mi zaczął się ostatni rok technikum, ale nie zaniedbywałem Jej, a swoją szkołę. Ona pojechała na studia i po dwóch tygodniach zadzwoniła, że się różnimy i chce odejść. Następnego (!) dnia, już słyszałem, że ktoś Ją poderwał, właściwie to sama mi to powiedziała. Stwierdziła, że od lipca nic do mnie nie czuła. Minęło już półtora miesiąca, Ona mi zaproponowała, że możemy być przyjaciółmi. Pomimo tego, że ma nowego chłopaka, to mówi, że jest Jej ciężko, bo mnie kochała, a z drugiej strony jest szczęśliwa z tym nowym (przynajmniej tak mówi).
Postawiła mi sprawę jasno, Ona nie chce do mnie wrócić, do tych kłótni, bo nie wierzy, że człowiek może się zmienić. Sama twierdzi, że mnie kocha, ale rozum nie pozwala Jej być ze mną i chce iść dalej.
Co mam z tym fantem zrobić, skoro chcę Ją odzyskać? Zacząłem po rozstaniu ćwiczyć, zmieniać się, bo mam bardzo dużo czasu bez Niej i coś pożytecznego chcę z tym zrobić, ale co zrobić z Nią i tym związkiem?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstanie po 3 latach. Czy powrót jest możliwy?

Co masz zrobić z tym związkiem? Dać sobie spokój. Zerwij z nią kontakt. Zero telefonów, smsów, gadki na Skype czy przez FB. W tej chwili dziewczyna trzema Cię w rezerwie, bo nie jest pewna, czy nowa relacja jej wypali. Chyba nie chcesz być kołem zapasowym? Nie łudziłbym się, że jej przejdzie i nabierze szacunku do Ciebie. Teraz ma za nic Twoje uczucia, a gdy pozwolisz jej wrócić, tylko utwierdzisz ją w przekonaniu, że nie może sobie pozwolić na wszystko. Za jakiś czas będzie to samo. Kłótnie, kolejne rozstanie i nowy gach. Chcesz to przerabiać jeszcze raz?

Masz teraz czas dla siebie. Trenujesz. Bardzo dobrze. Jeśli masz jeszcze jakiś hobby, rozwijaj się w nim. Spotykaj się też z przyjaciółmi. Możesz też odnowić stare znajomości. Podejrzewam, że dziewczyna bardzo absrobowała Twój czas i znajdzie się dobry kumpel, którego od dawna nie widziałeś. Krótko mówiąc, zadbaj o siebie. I daj sobie z tą dziewczyną spokój. Spotkasz jeszcze niejedną, a któraś z nich na pewno dać Ci coś więcej niż chłód i wieczne kłótnie.

3

I pod żadnym pozorem, żadnych przyjaźni! wink Zacznij w siebie inwestować. Ona ma już to gdzieś, dopiero jak nowy koleś ją kopnie w dupę, to może jej się przypomni o Tobie, ale wtedy powinieneś być lata świetlne ponad to. Btw, seks raz w miesiącu, to raczej nie wróży idealnego związku.

4

Rozumiem przesłanie jakie do mnie kierujecie, ale ja naprawdę tę Kobietę kocham, bo zrobiła bardzo dużo dla mnie, wyciągnęła z dołka, postawiła na nogi i do tego jest piekielnie piękna. Nie potrafię Jej olać albo znienawidzić, bo jedyne czego teraz chcę, to wrócić do Niej.
Seks raz na miesiąc utrzymywał się przez 3 następne razy, później było coraz częściej.
Cały upadek naszej relacji polegał na braku wspólnego szacunku i trudno mi to przełknąć, bo to w zasadzie moja wina. Mimo, że się kłóciliśmy, to Ona dbała o mnie po tych kłótniach, nie potrafiła mnie zostawić po kłótni, zawsze na koniec dnia wszystko wracało do normy.

5 Ostatnio edytowany przez Kal-El (2016-11-08 16:55:57)

Kochasz ? No popatrz...
Gdybyś tak na prawdę kochał, a skoro jej było z Tobą źle - bo poszła w piździec do innego, to powinieneś tak przed samym sobą tak uczciwie życzyć jej mimo wszystko powodzenia. Oraz zerwać wszystkie kontakty żeby Ci łatwiej było i zachował do samego siebie szacunek (ona też zachowa do Ciebie, ale Ciebie ma to już nie interesować).

Życie mam tylko jedno!

6

Małek napisał/a:

i do tego jest piekielnie piękna. Nie potrafię Jej olać albo znienawidzić, bo jedyne czego teraz chcę, to wrócić do Niej. .

Hehehe.
No pewnie. Ładna kobieta przy boku to niezła ego pompka.

Twój czas minął bajooooo smile

Ale..zaraz zaraz co ja paczę?
16 lat jak ją poznałeś..razem od 3. (szybka matematyka) - tasz wy macie dzieci drogie, po 19 lat yikes
daj pan spokój big_smile

7

Uważam , ze można robić wiele pod wpływem emocji. Rozumiem zerwania jako próbę szantażu . tak , rozumiem.
Ale jeśli ona ma już kogoś innego, to musi coś do niego czuc. Uslyszales, ze nic do Ciebie nie czuje odpowiedz sobie sam. Czy , gdyby jej zależało choć troche , toczy ryzykowalsby stratę Ciebie wchodząc w jakis tam związek nowy? To już jest przegięcie. I kskbgm myślała, ze z tym nowym jest , uprawia z nim sex itdy. Nie chciałabym jej. Boli , będzie bolało. Potem zostanie sentyment .Ale to takie przedłużanie w czasie czegoś , co według mnie jest spalone.
Ale to moje zdanie. Zdanie oparte na związku skróconym w kulku zdaniach.

8

Ego pompka to jest coś co mnie akurat najmniej interesuje. Mam problemy psychiczne z racji tego, że próbowano mnie zabić w dzieciństwie i Ona potrafiła mnie wyrwać z tej pieprzonej ciemności, więc pewnie nie tylko Ją kocham, ale się przywiązałem do Niej ogólnie. Ma nowego, bo jest dla Niej odskocznią, nic do niego nie czuje i to widać, bo tylko on napędza cały ten związek. Ona chce utrzymać ze mną kontakt i prosiła mnie o to ze łzami w oczach. Co do tego, że mówi, że nie kocha mnie... Nie wiem jak to do końca z tym jest, bo sama za chwile mówi, że coś do mnie czuje, ale nie wiem co to do końca jest. Tak, mam 19 lat i co z tego.

9

Klasyka westernu. Moja też ma nowego, ale ze mną chce mieć kontakt, bo ma sentyment. A w dupę z tym człowieku, jakby coś czuła to by była, a jej ni ma.
Weź się ogarnij i ją od siebie odstaw. Będzie coś chciała - uprzejmie olewasz i finito. Na pisemne próby kontaktu nie odpowiadasz. Proste? A no nie bardzo proste, ale tak trzeba. To młoda ksiutka, jej się zmieni tok myślenia przez najbliższy tydzień jeszcze ze 3 razy. Może zatęskni, kto wie - ale musisz być konsekwentny.
Jak dla mnie to nie ma większego sensu, no ale jak tak bardzo chcesz odzyskać to zapadasz się pod ziemię. Jak zatęskni, to przekopie dodatkowe 2 tunele pod La Manche żeby osiągnąć cel. Ty się zajmij sobą, comprende?

Życie mam tylko jedno!

10

Muy bien, amigo. Co myślicie o drobnym przypominaniu się? Całkowicie bezosobowo, mam dobry kontakt z Jej rodzicami i nie zepsuł się po zerwaniu, tak samo z Jej siostrą. Jedyne co, to nie mogę nadzorować tego co robi, bo nie mam kontaktu z Jej koleżankami, które bym znał. W końcu będą święta albo coś, czy jakiś list albo upominek to pomysł dziki, ale mógłby zadziałać, czy jak Husajn mam się zaszyć w irackich górach?

11

Wciąż nic nie rozumiesz. Laska ma nowego chłopa a Ty tu snujesz plany taktyczne godne Napoleona. ZERO kontaktu mimo że będzie korciło. Nic nie rób, zostaw to w spokoju i dojdź do siebie. Idź na imprezę, czy gdzieś rozerwać się i wyluzować bo polegniesz jak tylko panienka zacznie Ci sagan ryć. A wierz mi, że zacznie jak się tylko połapie że olałeś temat. Żadnych kontaktów i konsekwencja.

Życie mam tylko jedno!

12 Ostatnio edytowany przez Małek (2016-11-08 23:33:28)

Dobra,a co w sytuacji jak mi się zacznie dobijać do drzwi, bo się będzie bała o to, czy serio nie zapadłem się pod ziemię (czyli w skrócie, zjedzą Ją wyrzuty sumienia, że się powiesiłem etc etc i sprawdzi czy żyje)? Jestem w stanie uwierzyć, że tak się może stać i to wcale nie musi oznaczać, że mnie kocha.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie po 3 latach. Czy powrót jest możliwy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018