Laik w akwarystyce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Laik w akwarystyce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Laik w akwarystyce

Nie wiedziałam do czego podpiąć temat :-) kupiłam dziecku akwarium a nie mam zupełnie doświadczenia w tym.z jedną chorobą rybek już się zmagalam teraz coś się dzieje z bojownikiem.dodam że w każdym sklepie zoologicznym mówią co innego na internecie też różne podpowiedzi.czy znajdę tutaj miłośników akwarium z małymi rybkami??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Laik w akwarystyce

No brawo!
I tak bedziecie wspolnie zamęczac po kolei rybka po rybce ...

W glowie sie nie miesci, ze sa ludzie traktujacy ZYWE istoty jak zabawki...

3

Odp: Laik w akwarystyce

Iceni jakie zabawki o co ci chodzi? Przeciez nikt ich nie meczy nie bawi sie nie wyciaga.ucze sie o rybkach czytam i plywaja sobie!!! Kazdy kto zajmuje sie zwierzatkiem jakimkolwiek uczy aie od podstaw czy to chomik czy pies!! Jesus juz rybek miec nie wolno :-\

4

Odp: Laik w akwarystyce

Cześć smile
Ja również mam akwarium - co prawda z dwiema welonkami, ale kilka razy przerabiałam już rybią ospę. Zazwyczaj pomagało podniesienie temperatury i Ichtio z firmy Tropical.
Jakie objawy ma Wasz bojownik?

5

Odp: Laik w akwarystyce

Andziula a nie możesz po prostu rybki zapakować w woreczek z wodą-tak jak sprzedają w zoologiku i wybrać się do weta?
Wtedy nie będziesz zgadywać co rybce dolega a ryba nie będzie się męczyć.

6

Odp: Laik w akwarystyce

Dlatego ze pierwszym razem podalam antybiotyk jak polecil sprzedawca i pomoglo teraz tylko bojownik ma wystrzepiony ogon a samiczki sie ozywily jakby mialy tarlo czy cos.cala reszta pieknie plywa.zrobilam zdjecia i zapytam specjalisty.rybek nie wozi sie czesto z miejsca na miejsce bo zmiana temperatury gorzej na nie wplywa

7

Odp: Laik w akwarystyce

A ja się tam zgadzam z Iceni, najpierw się czyta o zwierzakach a potem je kupuje.

Bojowniki to się chyba hoduje samotnie, jeśli prócz samic są inne samce to one mogły mu poszarpać ogon...

8 Ostatnio edytowany przez Chomikowa (2016-10-28 14:34:04)

Odp: Laik w akwarystyce

Zanim ja kupowałam sobie jakiekolwiek zwierzątko, to najpierw kupowałam książkę o nim. Bo w internecie jest pełno niesprawdzonych informacji, a sprzedawcy często nie mają jakiejkolwiek wiedzy o zwierzętach... Oczywiście w książkach też zdarzają się błędy, ale jednak jest to mojm zdaniem pewniejsze źródło wiedzy.

Podaj więcej konkretów - jaką masz obsadę akwa, jakie gatunki, jaką temperaturę utrzymujesz, jaki masz osprzęt, czy wiesz w ogóle jak się przygotowuje wodę do akwa, co konkretnie jest nie tak z bojownikiem?

9

Odp: Laik w akwarystyce

Juz bylam samiczki maja tarlo i bojownikowi nic nie bedzie.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Laik w akwarystyce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024