muzyka, aerobic do ćwiczeń - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » muzyka, aerobic do ćwiczeń

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: muzyka, aerobic do ćwiczeń

Dziewczyny czy znacie jakieś stronki gdzie można ściągnąć muzykę lub najlepiej film z aerobikiem, Tak żebym patrzyła i robiła to co robi instruktor na filmie? Na niektórych stronkach są tylko, krótkie fragmenty a mi chodzi coś przynajmniej pół godzinnego. Może któraś z Was posiada takie coś? Ja ćwiczę sama przy muzyce przez siebie dobraną ale zaczynam się tym nudzić ;p Chcę spróbować takiej formy smile

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: muzyka, aerobic do ćwiczeń

W wypożyczalniach są płytki DVD z odpwiednim treningiem, ćwiczysz razem z trenerem i grupą, kórą on prowadzi. To świetna zabawa i motywacja do intensywnych ćwiczeń smile

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...

Mi chodzi o cos co miałabym na długi czas tylko dla siebie. Zreszta w dobie internetu wszystko mozna znależć, może właśnie komuś się to udało smile

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //

4

wpisz na youtube, coś na pewno się znajdzie. A jak nie, to było sporo tego typu płytek dołączonych do gazet ^^

Chodzić swoimi ścieżkami...

5

http://www.fit.pl/filmy/cwiczenia_dla_c … e,729.html

6

Hot Chip - i feel better Lyrics
http://www.youtube.com/watch?v=_Wek31BCezw

To co, inni robią, myślą, czują i piszą, jest bezcennym przewodnikiem w zrozumieniu tego kim jesteśmy i dokąd zmierzamy...

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » muzyka, aerobic do ćwiczeń

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021