SZUKAM tylko bardzo ładnych Kobiet a średnie albo brzydkie to odrzucam - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » SZUKAM tylko bardzo ładnych Kobiet a średnie albo brzydkie to odrzucam

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez johnylegend291 (2016-06-09 06:31:48)

Temat: SZUKAM tylko bardzo ładnych Kobiet a średnie albo brzydkie to odrzucam

Ja nie jestem zbyt atrakcyjny i chcąc zrekompensowac braki swojej urody muszę mieć bardzo ładną kobietę,wtedy bede czuł sie taki "cool "lepszy,koledzy bedą mi zazdrościli,pochwala,wzrośnie moja samoocena,
wiec wyszukuje tylko bardzo ładne,a te średnie,albo brzydkie to odrzucam,bo boje sie niedoskonalości,brzydkości,bo sam nie jestem jakis piekny,taki jaki chciałbym być.i nie tylko ja tak postepuje wielokrotnie tez sie z tym spotkalem.wiec jest to chyba normalne zjawisko.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: SZUKAM tylko bardzo ładnych Kobiet a średnie albo brzydkie to odrzucam
johnylegend291 napisał/a:

Ja nie jestem zbyt atrakcyjny i chcąc zrekompensowac braki swojej urody muszę mieć bardzo ładną kobietę,wtedy bede czuł sie taki "cool "lepszy,koledzy bedą mi zazdrościli,pochwala,wzrośnie moja samoocena,
wiec wyszukuje tylko bardzo ładne,a te średnie,albo brzydkie to odrzucam,bo boje sie niedoskonalości,brzydkości,bo sam nie jestem jakis piekny,taki jaki chciałbym być.i nie tylko ja tak postepuje wielokrotnie tez sie z tym spotkalem.wiec jest to chyba normalne zjawisko.

raczej nie jest to normalne, skoro sam nie jesteś zbyt atrakcyjny to raczej nie znajdziesz pięknej kobiety. A niedoskonałości ma każdy, nawet piękości. Skąd ty masz takie podejście w ogóle? Ile masz lat?

3

johnylegend291 napisał/a:

Czyli powiadasz, że nie tylko Twój post, ale również wygląd świadczą o tym, że jesteś trolem...

4

Klio, pozamiatałaś smile

5

Mistrzowski trolling kolego big_smile
No ale przynajmniej dobrze że masz poczucie humoru, to się ceni tongue

6 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2016-06-09 08:07:33)

Mi sie wydaje ze ten temat zalozyla kobieta podszywajaca sie pod mezczyzne (nawet chyba wiem ktora) z powodu zlosci na to ze niektorzy z piszacych tu/zakladajacych tematy mezczyzn "smia" (w jej opinii) marzyc o ladnej kobiecie, sami twierdzac ze nie sa zbyt urodziwi. Poznalam to po powodach jakie autor-(k)-u podal-u wink czyli wzroscie samooceny, zazdrosci kolegow (to wg tej kobiety jest przyczyna szukania wyjatkowo ladnej u facetow), i ona tak jakby podszywajac sie pod mezczyzne chce hmm...udowodnic ze to jest przyczyna, osmieszyc ich.
Zgadlam big_smile?

7

lilly25 napisał/a:

Mi sie wydaje ze ten temat zalozyla kobieta podszywajaca sie pod mezczyzne (nawet chyba wiem ktora) z powodu zlosci na to ze niektorzy z piszacych tu/zakladajacych tematy mezczyzn "smia" (w jej opinii) marzyc o ladnej kobiecie, sami twierdzac ze nie sa zbyt urodziwi. Poznalam to po powodach jakie autor-(k)-u podal-u wink czyli wzroscie samooceny, zazdrosci kolegow (to wg tej kobiety jest przyczyna szukania wyjatkowo ladnej u facetow), i ona tak jakby podszywajac sie pod mezczyzne chce hmm...udowodnic ze to jest przyczyna, osmieszyc ich.
Zgadlam big_smile?

To by była konspira sezonu. Ale przed chwilą mieliśmy akcję z użytkownikiem, który podszywał się sam pod siebie (tylko wersję "pro-ladies"), a jak się sypło, to zrobił aferę, że dane kradną i smrodek się rozniósł. Także ja liczę, że w najbliższym czasie nikt tu takich wybryków nie będzie praktykował.

8

ruda102 napisał/a:
lilly25 napisał/a:

Zgadlam big_smile?

To by była konspira sezonu. Ale przed chwilą mieliśmy akcję z użytkownikiem, który podszywał się sam pod siebie (tylko wersję "pro-ladies"), a jak się sypło, to zrobił aferę, że dane kradną i smrodek się rozniósł. Także ja liczę, że w najbliższym czasie nikt tu takich wybryków nie będzie praktykował.

A gdzie tam, jeszcze kilka takich rodzynków się znajdzie big_smile

9

Nie widzę nadziei na rozwój wątku w żadnym sensownym kierunku

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » SZUKAM tylko bardzo ładnych Kobiet a średnie albo brzydkie to odrzucam

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018