Szukam suszarki do włosów! Bardzo cichej - najlepiej bezgłośnej. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Szukam suszarki do włosów! Bardzo cichej - najlepiej bezgłośnej.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Szukam suszarki do włosów! Bardzo cichej - najlepiej bezgłośnej.

Witam,  szukam suszarki, bardzo cichej, najlepiej bezgłośnej. Czy ktoś mógłby mi coś polecić? Moja mama miała taką, można było nią suszyć włosy przy niemowlaku, bo nie wydawała żadnych odgłosów. Tylko że kupiła ją jakoś w latach 90.
Wstaje do pracy o 6 rano i jak muszę umyć głowę to suszarka budzi moją rodzinę, dlatego potrzebuje taką bardzo cichą.

Czy ktoś mógłby mi coś polecić?

Wydam nawet do 150 zł!

Dziękuje za pomoc!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam suszarki do włosów! Bardzo cichej - najlepiej bezgłośnej.

philips
dobra marka,
polecam.

3

Odp: Szukam suszarki do włosów! Bardzo cichej - najlepiej bezgłośnej.

Kiedyś była taka suszarka Philpsa, Thermostyle Supersilence, mój współlokator jej używa i jest dosyć cicha. Ma swoje lata, więc nie jestem pewna, czy wciaż ją produkują, może mają jakiś nowszy model? Remington jeszcze zrobił jakiś cichy model, wpisz sobie w Allegro 'cicha suszarka'.

4

Odp: Szukam suszarki do włosów! Bardzo cichej - najlepiej bezgłośnej.

Jest taka suszarka na  rynku nazywa sie  RELAX Professional Super Silent . Bardzo cicha , i bezpieczna dla  włosow.

Zapraszam na  allegro  lub  strone  producenta.

5 Ostatnio edytowany przez Noelle (2011-02-17 11:04:50)

Odp: Szukam suszarki do włosów! Bardzo cichej - najlepiej bezgłośnej.

Też miałam ten sam problem. Ponieważ wstaję wcześniej, gdy pozostali domownicy jeszcze śpią, potrzebowałam naprawdę cichej suszarki. Jeszcze co prawda nie kupiłam, ale wybrałam sobie już na spam jedną czy dwie i musze się na którąś zdecydować.

6

Odp: Szukam suszarki do włosów! Bardzo cichej - najlepiej bezgłośnej.

ja mam suszarkę firmy Savion i jestem zadowolona

7

Odp: Szukam suszarki do włosów! Bardzo cichej - najlepiej bezgłośnej.

zgadzam się, że Philips jest jedną z lepszych marek jeśli chodzi o suszarki do włosów, możesz faktycznie poszukać czegoś w ofercie tej firmy, ale jak zależy ci na tym, żeby mieć dobrą suszarkę znanej i cenionej marki, a nie chcesz wydawać na to mnóstwa pieniędzy możesz zajrzeć na stronę sklepu magiczna planeta. Tam jest bardzo duży wybór sprzętów, ceny przystępne, a do tego dość często robią promocje więc może uda ci się kupić jeszcze taniej.

Odp: Szukam suszarki do włosów! Bardzo cichej - najlepiej bezgłośnej.

Dyson - jest cicha i mega fajnie sie sprawdza. Warto przetestować przez 30dni i sie przekonać czy spełnia Twoje oczekiwania.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Szukam suszarki do włosów! Bardzo cichej - najlepiej bezgłośnej.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024