Paznokcie Kraków - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Paznokcie Kraków

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Paznokcie Kraków

cześć dziewczyny smile mam do Was pytanie. Niestety ale mam problem z kciukami- zniszczona płytka i mam zalecenie od lekarza, żebym to czymś sobie pokryła. Byłam wczoraj u kosmetyczki i zrobiła mi hardy na paznokcie a potem pokryła żel kolor. Kompletnie się na tym nie znałam więc wybrałam dobry salon. Teraz wiem, że co 2 tyg. żel z paznokci się ściąga, te hardy to nie chyba można albo ściągnąć albo dobudować. Wczoraj zapłaciłam 130zł! To dużo bardzo dla mnie zwłaszcza że nigdy nie chodziłam robić paznokcie. Przez to że mam taki problem to musze i teraz nie wiem gdzie mogłabym się udać zeby mnie to taniej znacznie wyniosło. Polecicie kogoś lub salon?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez sweetgirl25 (2016-05-19 18:03:12)

Odp: Paznokcie Kraków

Popytaj znajomych czy znają kogoś kto np. robi w domu,ale jednocześnie zna się na tym i przestrzega zasad higieny. Wiem,ze manicurzystki pracujące w salonach często przyjmują klientki po pracy u siebie  w domu,wtedy jest taniej. Żelu się nie ściąga,tylko robi się uzupełnienia co 2-3 tyg. w zależności jak szybko paznokcie rosną.

3

Odp: Paznokcie Kraków

Dzięki smile tylko własnie nie bardzo mam kogo popytać. A to nie jest żel tylko żel- kolor. Taka nowa metoda bo teraz o tym czytam. I to się ściąga co 2 tyg. smile można samemu nawet ale najpierw trzeba wiedzieć jak big_smile

4

Odp: Paznokcie Kraków

Myślałam,że o żel chodziło smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Paznokcie Kraków

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024