Robicie paznokcie hybrydowe u kosmetyczki? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Robicie paznokcie hybrydowe u kosmetyczki?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 60 ]

Temat: Robicie paznokcie hybrydowe u kosmetyczki?

czy jestescie za malowaniem paznokci zwyklym lakierem w domu?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Robicie paznokcie hybrydowe u kosmetyczki?

Osobiście u kosmetyczki hybryd nie robię gdyż bardzo mi to zniszczyło płytkę paznokcia ale w domu używam lakierów o wykończeniu hybrydowym. Bardzo fajna sprawa, jeśli jeszcze nie próbowałaś to zdecydowanie polecam. Zrobienie manicure jest bardzo proste. Nie potrzeba lampy ani innych specjalistycznych urządzeń, a efekt wizualny jest bardzo zbliżony właśnie do hybrydy. U mnie taki lakier trzyma się do 10 dni na płytce paznokcia smile

3

slonecznik11 napisał/a:

Osobiście u kosmetyczki hybryd nie robię gdyż bardzo mi to zniszczyło płytkę paznokcia ale w domu używam lakierów o wykończeniu hybrydowym. Bardzo fajna sprawa, jeśli jeszcze nie próbowałaś to zdecydowanie polecam. Zrobienie manicure jest bardzo proste. Nie potrzeba lampy ani innych specjalistycznych urządzeń, a efekt wizualny jest bardzo zbliżony właśnie do hybrydy. U mnie taki lakier trzyma się do 10 dni na płytce paznokcia smile

a jakiej firmy sa te lakiery?

Reklama

4

Zdecydowanie wole zwykle lakiery smile jest to zdrowsze dla paznokci i nie lubie odrostu, wiec szybko zmywam i maluje nastepne smile bardzo ladnie kolory wydala marka golden rose z serii ice chic:) piekne pastele i neony, bardzo kobiece, zwiewne i w sam raz na lato. sam lakier jest dobry, szybko schnie i nie smuzy smile

kampa napisał/a:

Zdecydowanie wole zwykle lakiery smile jest to zdrowsze dla paznokci i nie lubie odrostu, wiec szybko zmywam i maluje nastepne smile bardzo ladnie kolory wydala marka golden rose z serii ice chic:) piekne pastele i neony, bardzo kobiece, zwiewne i w sam raz na lato. sam lakier jest dobry, szybko schnie i nie smuzy smile

Z golden rose swietna alternatywa dla hybryd jest ich zestaw do manicuru hybrydowego smile kupiłam za niewielkie pieniadze, a efekt na paznokciach jest przeboski- wyglądam jakbym wyszla prosto od maniciurzystki smile

Reklama

ja chodziłam do kosmetyczki na hybrydy ale zaczęła się cenić i sama kupiłam lampę i kilka lakierów z makear na start. Ważne jest by umiejętnie je ściągnąć, to nie chodzi o lakiery tylko umiejętne pozbycie się lakieru z płytki.

7

Tylko i wyłącznie hybryda z lakierami makear. Hybryda jest bardzo wygodna i tak nie odpryskuje jak zwykły lakier. A robię sobie sama w domu. Na początku chodziłam do kosmetyczki, żeby podpatrzeć jak ona to robi i jakich produktów używa. Od tego czasu minęły dwa lata i już sama robię sobie taki manicure jaki robiła mi kosmetyczka

8

Nie robie tongue Po pierwsze sporo sie nasluchałam o tym jak bardzo niszczy paznokcie (wiadomo, nie po jednym razie), a po drugie jest mi szkoda pieniedzy tongue Nie wiem jak u Was, ale u nas za manicure hybrydowy placi sie 60 zł, potem za sciagnięcie 20 zł, a znajac mnie poleciałabym zdjac po tygodniu, bo strasznie nie podoba mi sie efekt odrastajacego paznokcia.

9

Czasem mi się zdarza u kosmetyczki, ale wtedy nie hybrydę tylko system gelcolor opi smile natomiast zazwyczaj sama jednak maluję paznokcie, ponieważ gelcolor utrzymuje się bardzo długo, a mi często nudzą się kolory i mam ochotę na zmianę smile

10

Hybrydy, ale w domu. Taniej, szybciej, na miejscu. Co prawda, trzeba nabrać wprawy, ale jesli umiesz choć trochę malować paznokcie zwykłym lakierem, to i z hybrydami dasz radę. Zwykłymi lakierami już dawno nie maluję, dużo problemów z nimi było.

Nie praca jest hańbą, ale próżnowanie. - Hezjod

11

Hybryda od ponad trzech lat, tyle, że sama w domu. Trwały, nie odpryskuje, a jak mi się kolor znudzi to zmieniam. No i nie mam odbitego wzoru poduszki na paznokciach  big_smile

Tam dom Twój, gdzie kot Twój.

Wiek średni poznajemy po tym, że szeroki umysł i wąska talia zamieniają się miejscami...

12

slodkatruskawka napisał/a:

Z golden rose swietna alternatywa dla hybryd jest ich zestaw do manicuru hybrydowego smile kupiłam za niewielkie pieniadze, a efekt na paznokciach jest przeboski- wyglądam jakbym wyszla prosto od maniciurzystki smile

Gr nie ma hybryd, zapewne mowisz o zelowym zestawie? To prawda, efekt jest boski. Ja obecnie kupilam od nich lakiery, holographic nail color i klade go na odcien nude i efekt jest super! Na paznokciach kolory mienia sie jak tecza, sa gladkie i lakier nie zalewa skorek.

13

Ja tam nauczyłam się sama sobie robić paznokcie. Jest wiele poradników na internecie (tylko, że te najlepsze są po angielsku). Można sporo kasy zaoszczędzić na kosmetyczce.
Sama robię sobie żele i hybrydy i nawet się zastanawiam czy nie nauczyć się robić nawet akrylowych. To nie jest takie trudne jak by się wydawało.

14

zwykłym lakierem może nie ale hybrydki lubię robić sobie sama w domu. czasami robię też siostrze i mamie smile

15

Ja sama robie hybrydy w domu i nie mam problemu z paznokciami i nie bedziesz miała jeśli wiesz jak sie z nimi obchodzić wink dwie wizyty u kosmetyczki i masz zestaw lampa + podstawowe rzeczy w domu... wiec wychodzi duuużo taniej. Jeśli jesteś ogarnięta to szybko załapiesz o co chodzi i jak nie zrobic sobie masakry na płytce - ja się uczyłam z filmów RedLipstickMonster i Maxineczki.

16

Ja robię sama hybrydy w domu smile Oszczędzam dzięki temu trochę pieniędzy, ale czasem mam ochote rzucic tym wszystkim i iść do kosmetyczki tongue

17

Myślę, że hybryda zrobiona na dobrej bazie nie powinna zniszczyć paznokci... Długo chodziłam do kosmetyczki, ale w końcu nauczyłam się robić sama. Pracuję głównie na lakierach Neonail, bo skubane trzymają się aż do ściągnięcia.

Stop trying to control everything and just let go.

18 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-02-09 13:20:51)

Ja tez polecam hybrydę. Dobrze się prezentuje. trzyma 2 tygodnie i jest banalnie łatwa do zrobienia i tańsza niż żle a efekt według mnie lepszy bo bardziej naturalny. Jesli jestes zainteresowana tym jak dobrze  zrobić makijaż to zapraszam [spam].

19

Od zwykłych lakierów to już dawno się odzwyczaiłam. Od ponad dwóch lat mam hybrydy.Na początku robiłam u kosmetyczki ale później postanowiłam zainwestować we własny zestaw smile

20

dafne28 napisał/a:

Od zwykłych lakierów to już dawno się odzwyczaiłam. Od ponad dwóch lat mam hybrydy.Na początku robiłam u kosmetyczki ale później postanowiłam zainwestować we własny zestaw smile

Też mam własny zestaw. Kilka razy robiłam sama, ale nie bawi mnie to, a zrobienie zajmuje mi sporo czasu. Ze ściągnięciem, zrobieniem i posprzątaniem wszystkiego, ok.3 godz. Nieraz musiałam poprawiać, nakładać kolejną warstwę, bo nie było równo. Ewidentnie nie mam zdolności manualnych. Ale faktycznie jest to oszczędność. Tylko skąd wziąć tyle wolnego czasu ...

21

Lou71.71 napisał/a:
dafne28 napisał/a:

Też mam własny zestaw. Kilka razy robiłam sama, ale nie bawi mnie to, a zrobienie zajmuje mi sporo czasu. Ze ściągnięciem, zrobieniem i posprzątaniem wszystkiego, ok.3 godz. Nieraz musiałam poprawiać, nakładać kolejną warstwę, bo nie było równo. Ewidentnie nie mam zdolności manualnych. Ale faktycznie jest to oszczędność. Tylko skąd wziąć tyle wolnego czasu ...

Mam lampę LED, więc zamiast utwardzać 2min, utwardzam 30sekund. Zrobienie paznokci zajmuje mi maksymalnie 40min licząc z ogarnięciem skórek, spiłowaniem i końcowym zdobieniem.
Zestaw mam cały w jednym pudełku, więc nie ma dużo zbierania i sprzątania. Ściąganie jest gorsze, ale ja nie moczę w acetonie tylko spiłowuję hybrydę, a to mogę robić wszędzie. Przed telewizorem, komputerem, przy książce.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

22

Lady Loka napisał/a:
Lou71.71 napisał/a:
dafne28 napisał/a:

Mam lampę LED, więc zamiast utwardzać 2min, utwardzam 30sekund. Zrobienie paznokci zajmuje mi maksymalnie 40min licząc z ogarnięciem skórek, spiłowaniem i końcowym zdobieniem.
Zestaw mam cały w jednym pudełku, więc nie ma dużo zbierania i sprzątania. Ściąganie jest gorsze, ale ja nie moczę w acetonie tylko spiłowuję hybrydę, a to mogę robić wszędzie. Przed telewizorem, komputerem, przy książce.

Czy te lampy nie szkodzą paznokciom?

gg 48623644

23

rossanka napisał/a:

Nie.
Jedyne co może zaszkodzić paznokciom przy hybrydzie to złe zdejmowanie.

Zakładając oczywiście, że nie jesteś uczulona na lakiery.

Nie zauważyłam żadnej różnicy między lampą UV (takie są w salonach kosmetycznych) a moją LEDową. A w sumie robiłam już na niej kilkanaście razy paznokcie.

24

Lady Loka napisał/a:
rossanka napisał/a:

Nie.

Nie zauważyłam żadnej różnicy między lampą UV (takie są w salonach kosmetycznych) a moją LEDową. A w sumie robiłam już na niej kilkanaście razy paznokcie.

Też  tak pod nią piecze?

gg 48623644

25

rossanka napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
rossanka napisał/a:

Nie.

Też  tak pod nią piecze?

Nie. Mnie pod żadną nie piecze. Czuję ciepło, ale to normalne jak tam się żarówka nagrzewa.

26

Lady Loka,
Ja też mam LED, a i tak trzymam z reguły dłużej, bo zdarzyło mi się, że nie utwardziło.
Jeśli spiłowujesz, to jest mega syf. Ja wszystko robię przy tv (patrzę jednym okiem wink )
Obcinać skórek nie umiem, więc robię tylko frezarką

27

Lady Loka napisał/a:
rossanka napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Nie.

Też  tak pod nią piecze?

Nie. Mnie pod żadną nie piecze. Czuję ciepło, ale to normalne jak tam się żarówka nagrzewa.

Nawet pod UV Cię nie piecze ani nie boli?

gg 48623644

28

u mnie 30 sekund w LED i utwardzenie mam idealne smile nigdy nic mi nie pływało potem.
Nie mam syfu po spiłowaniu. Większy syf mam po acetonie, spiłowuję i nigdy sobie w ten sposób nic nie rozwaliłam. Chyba, że chodzi Ci o syf dookoła big_smile
co do skórek to metodą prób i błędów się nauczyłam i najczęściej robię to przy okazji kąpieli, wtedy wszystko ładnie schodzi wink

pod UV nie czuję zupełnie nic. Pod LED jest mi ciepło, ale to ciepło, a nie pieczenie.

29 Ostatnio edytowany przez Lou71.71 (2018-03-10 23:00:28)

rossanka napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
rossanka napisał/a:

Też  tak pod nią piecze?

Nawet pod UV Cię nie piecze ani nie boli?

Rossanka,
Podejrzewam, że może piecze cię, gdyż za mocno masz wycięte skórki
Lady Loka,
Mam na myśli pył od piłowania... może brzydko określiłam, ale dla mnie to syf

30

A no to tak smile to rozumiem.

Rossanka, w sumie Lou może mieć rację. Jak piecze to albo cleaner + ciepło z lampy, albo masz za mocno wycięte skórki i może trochę zalane lakierem.

31

Lady Loka napisał/a:

Rossanka, w sumie Lou może mieć rację. Jak piecze to albo cleaner + ciepło z lampy, albo masz za mocno wycięte skórki i może trochę zalane lakierem.

Wiesz, jak chodzę do kosmetyczki, to czasem jej fartuch jest cały pokryty pyłem (czasem ma klientów jeden za drugim). Poza tym niektóre mają maseczki antypyłowe na twarzy. A ty spiłowujesz nad czymś? Ja robiłam przy biurku, rozkładałam papierowe ręczniki. Potem zwijałam wszystko.

32

Lou71.71 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Wiesz, jak chodzę do kosmetyczki, to czasem jej fartuch jest cały pokryty pyłem (czasem ma klientów jeden za drugim). Poza tym niektóre mają maseczki antypyłowe na twarzy. A ty spiłowujesz nad czymś? Ja robiłam przy biurku, rozkładałam papierowe ręczniki. Potem zwijałam wszystko.

na ręczniki papierowe.
w niektórych salonach mają pochłaniacze pyłu.

33

Jak to mówi moja koleżanka, która wpada czasem zrobić mi paznokcie - przykryj mi ten kubek czymś, bo nie będę piła herbaty z DNA big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

34

Lady Loka napisał/a:

Ja w ogóle nie wycinam skórek.
Paznokcxi teraz te z nie robię, ale pamiętam czasy, jak robiłam regularnie i zawsze mnie piekło pod lampą i szczypało, Myślałam, ze tak ma być.
A skórek sobie nie pozwalałam obcinać bo mają tendencję do strtzępienia się. Kosmetyczka tylko je lekko odsuwała patyczkiem.

gg 48623644

35

rossanka napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Ja w ogóle nie wycinam skórek.
Paznokcxi teraz te z nie robię, ale pamiętam czasy, jak robiłam regularnie i zawsze mnie piekło pod lampą i szczypało, Myślałam, ze tak ma być.
A skórek sobie nie pozwalałam obcinać bo mają tendencję do strtzępienia się. Kosmetyczka tylko je lekko odsuwała patyczkiem.

Obstaję przy swoim ...może za mocno odsuwała, albo taka wrażliwa skóra. Mnie piekło jak sama sobie robiłam tongue
A swoją drogą, to u różnych kosmetyczek bywałam i żadna nie chciała tylko odsuwać skórek do manicure hybrydowego. Do zwykłego owszem. Hybryda musi mieć idealnie równą powierzchnię paznokcia.
Ja chyba też muszę zrobić sobie przerwę, bo się uzależniłam, a tego nie lubię wink

36

Ja slyszalam wersje, ze powinno sie tylko idsuwac, bo jak sie ibcina to szybxiej odrastaja potem.

Moze piec od uczulenia. Sa uczulenia na lakiery do paznokci.

37

Lady Loka napisał/a:

Ja slyszalam wersje, ze powinno sie tylko idsuwac, bo jak sie ibcina to szybxiej odrastaja potem.

To prawda, że szybciej odrastają, ale gdy się tylko odsunie skórki, to mogą nie trzymać się hybrydy, a poza tym nieładnie wyglądają.

38

Lou71.71 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

To prawda, że szybciej odrastają, ale gdy się tylko odsunie skórki, to mogą nie trzymać się hybrydy, a poza tym nieładnie wyglądają.

Nie mam porównania - cały czas obcinam.
Za to dzisiaj pomalowałam się zwykłym lakierem, bo mi się nie chciało rozkładać lampy i stwierdzam, że kocham hybrydę za jej plastyczność i to, że nie zasycha, więc mogę domalować, przemalować, przejechać pędzelkiem jeszcze raz i nic się nie rozwala.
Lakiery normalne mam szybkoschnące i jak nie domaluję czegoś za pierwszym razem to zostaje już tylko kolejna warstwa.
Za to mam to nich "top" nabłyszczający, który sprawia, że trochę wyglądają jak hybrydy i nie matowieją tak szybko.

Posty [ 1 do 38 z 60 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Robicie paznokcie hybrydowe u kosmetyczki?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018