Spotkanie po tygodniu pisania w sieci - poradźcie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Spotkanie po tygodniu pisania w sieci - poradźcie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Spotkanie po tygodniu pisania w sieci - poradźcie

Cześć netkobiety i netfacieci smile
Otóż tydzień temu poznałam w internecie chłopaka. Ot chłopak, jak chłopak, okrutnie szkaradny nie jest, powiedziałabym przeciętny. Ale całkiem miło nam się pisze, wymienilismy przez ten krótki czas kilkaset, jak nie tysiąc wiadomości. Gadka, szmatka, aż on mi tu proponuje wspólny spacer po mieście, pokazanie mi różnych zakątków, tych mniej i bardziej znanych. No powiem, że narzuca chłopak tępo. Zapytałam go, czy nie boi się, że ten czar fajnej rozmowy prysnie. Zazartowal, że chyba aż tak brzydki i nudny się nie okaże. Koniec końców odpowiedziałam mu, że się zastanowię. I teraz pojawia się kilka problemów:
A) po pierwsze primo zbyt szybkie tempo, jakoś niespecjalnie myślałam o jakichkolwiek spotkaniach
B) nie tyle się boję, że on okaże się straszny, a to, że ja wyjdę na jakiegoś mruka
C) chyba już na wstępie go zfriendzonowałam i teraz nie wiem co zrobić, powiedzieć, że to luźne kumpelskue spotkanie?

Wiem, że "ja to mam problemy", że dzieci w Afryce głoduja, a ja wydziwiam. Ale jestem kompletnym laikiem w internetowych spotkaniach i nie wiem co począć.

Dodam, iż: ja mam 21, on 27 lat, jesteśmy z tego samego, dużego miasta, przy czym ja tu tylko studiuję. Widzieliśmy wzajemnie po jednym zdjęciu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spotkanie po tygodniu pisania w sieci - poradźcie

Co do szybkiego tempa- dlaczego mu o tym nie powiesz?
Jeżeli pytasz, czy iść czy nie iść, to ja bym poszła. W końcu nic nie ryzykujesz. Jak się nie spodoba to po prostu: Arrivederci! Jednak nie wspominałabym o "kumpelskim spotkaniu", bo to automatycznie popsuje atmosferę i z góry przekreśli szansę nawet na przyjaźń.

3

Dlaczego masz nie isc ? Chcesz przeciagnac to w czasie, bo za szybko ?
Przeciez nie idziesz z nim do lozka, tylko na spacer.

4

Mówisz że to tylko kolega a wymieniasz z nim kilkaset wiadomości w tydzień? To po pierwsze
Po drugie to tylko spacer...

5

Skoro wydaje Ci się fajnym facetem to może warto się spotkać w realu? Przecież to nic strasznego.
Jeśli dobrze się wam rozmawia przez telefon/internet to tak samo powinno być na żywo.

6

Ja bym się spotkała gdzieś w jakimś publicznym miejscu i ocenisz smile A jakbyś poznała kogoś w autobusie kto jeździ też rano nim i by zagadał? Uciekłabyś bo za szybko by gadac ?:)

7

Dla mnie śmieszna sytuacja... chcesz to się spotkaj nie to nie. Ile Ty masz lat? Hmm właśnie ludzie preferują pisanie latami, później płaczą jak się zakochali a taka miłość w necie jest nie możliwa, albo poznają osobę w necie i przypisują jej określone cechy, którzy sami sobie wytworzyli i w realu są zawiedzeni i zdruzgotani. Podoba mi się reakcja chłopaka, czyli liczy na coś więcej i chce Cię poznać. Dla mnie jeżeli patrzysz na wygląd i na wstępnie Ci się nie podoba, to po co z nim piszesz i robisz złudne nadzieje? Chore akcje...

,,Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra nie na jednej, ale na wszystkich strunach serca.''

8

Nadzieja89 napisał/a:

albo poznają osobę w necie i przypisują jej określone cechy, którzy sami sobie wytworzyli i w realu są zawiedzeni i zdruzgotani.

O to, to. Warto szybko przenieść znajomość do świata realnego, jeśli nie chcemy sobie wykreować jej wizerunku, a potem się rozczarować smile Mnie by niepokoiło, gdyby facet unikał takiej propozycji.

...

9

Muszę Wam wszystkim przyznać rację. Przecież to tylko spacer, jak coś będzie nie tak to świat nie legnie w gruzach wink Teraz tylko pozostaje pytanie- czekać na jego powtorna propozycje czy samej napomknąć o tym?

10

Powiedziałaś, że się zastanowisz- więc będzie czekał na odpowiedź.

11

Skoro powiedziałaś, że sie zastanowisz to twoja kolej na krok smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Spotkanie po tygodniu pisania w sieci - poradźcie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018