Mój biznes w sieci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Mój biznes w sieci

Hej, proszę Was o rady. Od jakiegoś czasu prowadzę sklep internetowy, jednak myślałam, że interes będzie się kręcił nieco lepiej, a klientów wcale nie przybywa. Próbowałam jakoś wypromować stronę w mediach społecznościowych itp., ale nie przyniosło to zbytnich efektów, nie wiem już co robić. Słyszałam coś o pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google. Myślicie, że to przyniesie efekty? Może macie jakiś lepszy pomysł?

Mam na imię Laura, mam 25 lat, pochodzę z niewielkiej miejscowości pod Warszawą. Z zawodu jestem instruktorką fitness, jest to również moja pasja, którą z przyjemnością i zapałem rozwijam w każdej wolnej chwili. Marzę o założeniu własnego klubu. Interesuję się także zdrowym odżywianiem.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój biznes w sieci

Dużo zależy od tego, jaki sklep prowadzisz. Możesz użyć np. jednej z wyszukiwarek produktów. Jest ich wiele, ale chyba jakpopularniejsze jest Ceneo i Skąpiec. W sumie nic nie stoi na przeszkodzie, byś zaczęła od bardziej niszowej wyszukiwarki. Ogólnie zawierasz umowę z taką stroną i Twoje produkty są tam promowane, a raczej po prostu wyświetlane w wynikach. Tak, jak napisałem, wszystko zależy od tego, co sprzedajesz. Jak to skrajnie mały sklepik, to trudno mi określić opłacalność dodania się do takich stron. Wszystko zależy od tego, jak taka strona wyceni swoją pomoc. Nie mogę tutaj chyba dodawać takich linków, dlatego, jak chcesz sprawdzić, jak to działa, wpisz w google "Ceneo dla sklepów faq" i tam będziesz miała najczęściej zadawane pytania. Na skąpcu jest to samo, tylko po prostu zmień we frazie Ceneo, na Skąpiec i pierwszy wynik klikasz. smile

3

Odp: Mój biznes w sieci

Sądzę, że kluczowe jest też posiadanie dobrze zrobionej, profesjonalnej strony internetowej. Plus profesjonalne, ładne zdjęcia produktów. Inaczej możesz sobie reklamować, a niewiele z tego wyjdzie. Często mi się zdarza kliknąć reklamy różnych sklepów internetowych i jak widzę kiepską wizualnie stronę i zdjęcia, to zamykam okno w ciągu 2 sekund. Wielu ludzi tak robi.

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018