Jak prawidłowo aplikować perfumy +najlepszy zapach na spotkanie ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak prawidłowo aplikować perfumy +najlepszy zapach na spotkanie ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Jak prawidłowo aplikować perfumy +najlepszy zapach na spotkanie ;)

Hej wink

Jak w temacie -jakie są Wasze sprawdzone sposoby na prawidłowa aplikacje perfum ? Ja zazwyczaj robię tak,że jedno psiknięcie za jednym uchem w strone karku +drugie analogicznie z drugiej strony +jedno na nadgarstek (pocieram nim później o drugi by przenieść zapach na drugą ręke). Pytam się,gdyż czasami mam wrażenie iż mimo aplikacji jak opisałam powyżej nic na sobie ''nie czuje'', a nie chcę przedobrzyć w drugą stronę i być chodząca reklama sklepu z perfumami ;D

A po drugie..jaki najlpeszy zapach jest według Was na spotkanie z męzczyzna na początku znajomości ? Wiem że to przede wsyztskim zależy od osoby, jeden preferuje kwiatowe, drugi cos bardziej mocne i ciężkie, jednak chciałabym wiedzieć jak jest według Was i jakie zapachy  preferują Wasi mezczyzni. Ja używam na co dzień ''Cat Deluxe Naomi Campbell'', a na to spotkanie waham się miedzy ''DKNY  City'' a ''Versace, Bright Crystal''.


dziekuje za wszelkie odp , buźka ! wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak prawidłowo aplikować perfumy +najlepszy zapach na spotkanie ;)

Żeby zapach perfum był stosunkowo trwały, warto zadbać o nawilżenie skóry, bo z przesuszonej parują znacznie szybciej. Oczywiście wybierając zapachowy balsam czy żel pod prysznic, powinny one pochodzić z tej samej linii co perfumy, w przeciwnym razie aromaty mogą się ze sobą mieszać. 

Na aplikację warto wybierać miejsca, które są najcieplejsze oraz mają wyczuwalny puls, są to nadgarstki, wewnętrzna strona łokci, szyja, wgłębienie nad obojczykiem, zgięcie kolan, przy czym nigdy we wszystkich tych punktach równocześnie. Perfumy można też nałożyć w okolicach skroni lub kropelkę (nie więcej) wetrzeć w skórę głowy. Ciepło powoduje, że zapach jest wyraźniej wyczuwalny, za to uwalniany stopniowo. Wybierając nadgarstki dobrze jest pamiętać, aby zapach po prostu skroplić lub rozpylić na skórze - wówczas jest najbardziej rozwinięty. Znawczynie tematu twierdzą, że pocieranie jednym nadgarstkiem o drugi powoduje, że zapach jest "spłaszczony" i traci na atrakcyjności.

Jednak niektóre kobiety perfumy po prostu rozpylają w powietrze i wchodzą w powstałą chmurę zapachu, co powoduje, że rozkłada się on równomiernie na całym ciele.

Zapach najlepiej nakładać bezpośrednio po wzięciu prysznica, przy czym nie spryskujemy nim ubrań, a wyłącznie skórę. Pamiętajmy też, że dobre zapachy swoją kompozycję w pełni rozwijają dopiero po około 30 minutach. 

I wreszcie słowo klucz - umiar. Dobre perfumy charakteryzują się tym, że wystarczy niewielka ich ilość, aby zapach był delikatnie wyczuwalny przez cały dzień, przy czym najczęściej nasze nozdrza przyzwyczajają się do aromatu, dlatego często odnosimy wrażenie, że nie pachniemy, choć w rzeczywistości (mowa o dobrej jakości kosmetykach) zapach utrzymuje się przez cały dzień i otoczenie na pewno go wyczuwa. Z ilością trzeba uważać, bo naprawdę nietrudno jest przesadzić, a nie ma nic gorszego jak - co zresztą sama podkreśliłaś - zrobić z siebie chodzącą perfumerię. Jeśli sprawia nam to problem, to można spryskać wacik i dopiero nim potrzeć skórę.

Weźmy też po uwagę, że intensywność, tempo parowania, a także coś, co nazywamy odcieniem, są sprawą indywidualną. To dlatego ta sama marka na jednej skórze pachnie inaczej niż na innej, nie wspominając o próbkach w drogerii.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak prawidłowo aplikować perfumy +najlepszy zapach na spotkanie ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024