Prezent na Walentynki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Prezent na Walentynki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Prezent na Walentynki

Mogłybyście mi doradzić, co mogłabym kupić chłopakowi na walentynki?
Problem polega na tym, że on mieszka zagranicą. Byłam u niego raz, jednak ta wizyta mi nie pomogła przy dopatrzeniu się czego on może potrzebować.
Na święta kupiłam mu płytę i koszulkę. Z płyty jest zadowolony, a koszulek ma mnóstwo. Perfumy też odpadają.

Co Wy kupujecie swoim facetom na urodziny, walentynki czy święta? Z czego najbardziej się ucieszyli i z czego korzystają na co dzień?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prezent na Walentynki

Możesz do niego zajechać na jeden dzień i być ta niespodzianka w formie ze się zobaczycie smile a on wymyśli już sam co dalej smile

GG: 10258963 smile
matkow38@gmail.com smile

3

Chlopak159 napisał/a:

Możesz do niego zajechać na jeden dzień i być ta niespodzianka w formie ze się zobaczycie smile a on wymyśli już sam co dalej smile

Dopiero co u niego byłam. Zresztą jest między nami ponad 2000 km, więc Twój pomysł raczej mi nie pomógł.

4

Skomplikowane przez ta odległość, może wyślij mu wasze wspólne zdjęcie poczta i na odwrocie napisz coś miłego smile

GG: 10258963 smile
matkow38@gmail.com smile

5 Ostatnio edytowany przez vinnga (2016-02-21 22:54:40)

A czy jest możliwość żeby przyjechał? Np możesz mu kupić jakiś tani lot (jeśli to jakaś popularna trasa i a Ty mieszkasz w mieście gdzie jest lotnisko) i zorganizować romantyczny dzień (pare inspiracji na SPAM i w ten sposób możesz mu zorganizować weekend, którego nie zapomni. Jak sądzisz?

6

Doradźcie dziewczyny  zastanawiam się czy zrobić chłopakowi prezent z jajem czy sentymentalny....dodam ze nie mieszkamy razem.
Myślałam nad poduszką w kształcie piersi gdzie nakleję zawieszkę ze swoim imieniem ( prezent z jajem), ewentualnie deskę do krojenia z grawerem ( lubi gotować) ewentualnie jakąś ramkę do postawienia z naszym zdjęciem.

Może macie jakieś wlasne sprawdzone pomysly ?

Odrzuciłam jakieś perfumy, kosmetyki, bielizne bo są setki innym okazji kiedy takie cos daje. smile

7

Milena podpowiem Ci coś co mnie zawsze na walentynki cieszyło i zawsze najbardziej miło wspominam, gdy oboje mieszkaliśmy daleko od siebie. Najbardziej mnie cieszyło gdy przyjechała niezapowiedziana nawet jeśli chwilę wcześniej była.

Prezenty przedmiotowe fajne są jednak to tylko przedmioty i tylko na chwile dają radość.

Udane małżeństwa nie są efektem znalezienia idealnej osoby, lecz kochania niedoskonałego człowieka, którego wybrało się na współmałżonka.
J.Evert

8

Ja myślę, że nie trzeba jakichś spektakularnych prezentów. Ja mojemu facetowi kupię taki bajer, magiczny kubek, który po zalaniu pokazuje napis, że go kocham, pewnie dorzucę jakieś kosmetyki, pójdziemy coś razem zjeść na miasto i spędzimy wspólnie dzień. W sumie jak chciałybyście mu sprawić prezent, który będzie używał cały rok to polecam, wpiszcie sobie na allegro: PREZENT WALENTYNKI – MAGICZNY KUBEK MIŁOŚCI SERCE.

9

I pamiętajcie kochane, najbardziej liczy się nasza miłość. Sprawcie, żeby wiedział, jak bardzo go kochasz smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Prezent na Walentynki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018