Noga w gipsie a studniówka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Noga w gipsie a studniówka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Noga w gipsie a studniówka

Witajcie. Chciałabym prosić o radę. Wczoraj przewróciłam się na śniegu i doszło u mnie do naderwania ścięgna. Wyrok 3 tyg w gipsie. Ryczałam bo nie chciałam ale nie było innego wyjścia. Najgorsze to to, że za tydzień mam studniówkę. Nie wiem co mam teraz zrobić. Chcę pójść, bo studniówka jest tylko raz w życiu. Sukienka buty wszystko kupione. Ale nie wiem jak to będzie wyglądać. Ja w sukience i gipsie? I tak tańczyć nie będę tylko siedzieć ale przynajmniej nie zmarnuje się te 500 zl. Doradzicie mi jak to wszystko zorganizować? Czy opłaca się czy darować już sobie to wszystko, ale wiem że będę żałować jak nie pójdę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Noga w gipsie a studniówka

Ja bym poszła.
Chociaż posiedzisz i pogadasz z ludźmi.

Ubierz sukienkę, wyglądaj pięknie i miej w nosie to, że masz gips.

3 Ostatnio edytowany przez Terijanna (2016-01-24 12:21:54)

Jasne ze idz, dlaczego niby masz sobie odmawiac. Jesli masz fajnych przyjaciol to jestem pewna, ze zadbaja o Ciebie i nie bedziesz sie nudzic. Wyobrazasz sobie, ze bedziesz siedziec w tym czasie w domu i rozmyslac jak inni sie bawia? Powiem Ci, ze ja bylam w ciazy dokladnie w 6 miesiacu na studniowce i mialam gleboko gdzies wszystko. Bawilam sie swietnie ale bylam w takiej sytuacji, ze niewiele przytylam i brzuszek tez nie byl duzy. Jak bylam zmeczona to partner wzial mnie na rece i tak przetanczylismy kilka utworow. Znajoma z innej klasy nie przyszla-tez byla w ciazy, na nia ogromna presje wywierala rodzina- no bo co ludzie powiedza. U mnie na studniowce jedna taka zdolna sie pojawila co stwierdzila, ze tak nie wypada to dostala liscia od mojej psiapsioly. Fajne czasy:) Takze lec i baw sie dobrze!

4

Usunęłam posty niemające nic wspólnego z tematem wątku. Proszę o wypowiedzi skierowane do autorki

5

Możesz mi wierzyć, że tańczenie z nogą w gipsie jest możliwe. Głowa do góry, baw się dobrze

6

No dobrze a jak sie ubrać? Oczywiście buty na wysokich obcasie odpadają tylko jakieś wygodne. A sukienka? Czy mam zakładać ta co kupiłam? Sięga mi do kolana mniej więcej wiec trochę zakryje gips. I czarne rajstopy czy będę jako tako wyglądać?

7

robaczek100 napisał/a:

No dobrze a jak sie ubrać? Oczywiście buty na wysokich obcasie odpadają tylko jakieś wygodne. A sukienka? Czy mam zakładać ta co kupiłam? Sięga mi do kolana mniej więcej wiec trochę zakryje gips. I czarne rajstopy czy będę jako tako wyglądać?

Ja bym ubrała sukienkę, którą kupiłam specjalnie na tą okazję. Buty - baleriny, by Ci było wygodnie. Rajstopy... Nie wiem, czy pończochy nie byłyby lepsze.

8

pewnie ze idź, moja koleżanka lata temu miała taki aparat na szczękę ząłożony bo była po złamaniu szczęki, jakaś operacja. Ale na studniówce była, siedziała, nie tańczyła bo była tuz po szpitalu więc i osłabiona ale była z nami. Ubierz się w sukienkę, buty na płaskim obcasie i tyle ale przynajmniej zapamiętasz ten dzień. Nie zapomnij o czerwonej podwiązce:)

9

Idź koniecznie. Bo będziesz żałować. I ubierz się najpiękniej jak możesz smile  W najgorszym wypadku, po prostu nie potańczysz

10

Na jednej nodze

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Noga w gipsie a studniówka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021