Brzuszki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Brzuszki

Nie wiem czy w dobrym dziale zakladam temat. Jesli nie to prosze o przeniesienie.

Chcialam zapytac czy komus udalo sie schudnac w brzuchu cwiczac same brzuszki.
Przykladowo rano zaraz po wstaniu z lozka zrobie 30, w ciagu dnia w wolnwj chwili z dwa razy po 30 i na wieczor 30?

Chcialabym wyszczuplec glownie z brzucha( ktorego nie cierpie) i nie wiem czy cwiczac w taki sposob pomoge sobie w osiagnieciu swojego celu.
Prosze o Wasze opinie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brzuszki

Nie ma spalania miejscowego. Robienie brzuszków wzmocni mięśnie brzucha, ale tłuszczu tam nie spali. Tłuszcz zawsze schodzi z całego ciała.

3

Odp: Brzuszki

Robić brzuszki, zwiększając ich ilość, krótkie przerwy pomiędzy seriami. Wtedy bd powoli spalać, lecz do tego jakaś mini dieta i równego rodzaju brzuszki, nawet napinanie mięśni brzucha się do tego przyczynia.

4

Odp: Brzuszki

Dieta jest dobra na to żeby schudnąć a brzuszki są na mięśnie. Najlepiej łączyć dietę z ćwiczeniami

5

Odp: Brzuszki

Dziekuje za podpowiedzi.
Jako ze jest jeszcze troche czasu do wiosny, postanowilam wziasc sie za zbedne kg. Moj plan jest taki ze nie jem slodyczy,kalorycznych przekasek, majonezow, smietany, nie pije gazowanych napojow i " sokow", jem reguralnie  5 razy i nie duze porcje, pije wode. Jako ze jestem z dziecmi cale dnie, nie mam ich z kim zostawic by wieczorem pojsc na szybki spacer czy bieganie postanowilam cwiczyc w domu. Wieczor jak bede miec spokuj i w ciagu dnia jak starsza coreczka bedzie w szkole. Z tad bylo pytanie odnosnie brzuszkow.

6 Ostatnio edytowany przez alienekpl (2016-01-03 23:04:13)

Odp: Brzuszki

@ nina_malina

Ćwiczę sporo , jeśli chodzi Ci o rzeźbę to tak jak wyżej robisz brzuszki ilościowo z małymi przerwami zwiększając je. Niemniej żeby tę rzeźbę odkryć musisz mieć dietę to co napisałaś , możesz zamienić chleb zwykły na razowy również.

Nie spalasz z jednego miejsca jak wyżej Ci napisano. Tylko równomiernie z całego ciała , jednym idzie więcej z pupy , inny z nóg , a jeszcze innym z brzucha. Zmiany sprawdzasz centymetrem , nie wagą - waga może stać bo wyrabiasz sobie mięśnie ćwicząc.

Jeśli biegasz to po bieżni , jeśli na zewnątrz to nie po asfalcie. Uważaj na stawy.

Najlepiej jakby ktoś Ci rozpisał plan diety tzw kalorie i zapotrzebowanie. Będziesz wiedziała co dokładnie jeść , to tak jakbyś chciała się zagłębić bardziej.

Ruch i ćwiczenia po prostu powodują większe zapotrzebowanie na kalorie i dzięki temu się chudnie.

7

Odp: Brzuszki

musisz robic co najmniej 2-3 typy cwiczen na brzuch. same brzuszki nic nie dadzą

8

Odp: Brzuszki

Ja ćwiczę z Mel B smile

9

Odp: Brzuszki

Brzuszki same nie wystarczą trzeba ćwiczyć całe ciało, ja raz sobie zrobilam taką dużą serię, a co ja nie podołam później przez dwa dni umierałam tak mnie mięśnie brzucha bolały tongue

10

Odp: Brzuszki

Może poszukaj jakiegoś fajnego programu treningowego na brzuch.

11

Odp: Brzuszki

Dziewczyny, a czy domowy zestaw ułożony z sześciu ćwiczeń na różne partie ciała pomoże? Każde ćwiczenie po 30 sekund, między ćwiczeniami brak przerwy, po zestawie przerwa 1 minuta a potem powtórzenie zestawu? I tak kilka razy pod rząd?

Bo mam płyty Chodakowskiej i jeszcze Gym Break, ale tam jest za dużo podskoków i wolę sama złożyć sobie zestaw na całe ciało ale bez podskoków.

12

Odp: Brzuszki

Zależy co chcesz osiągnąć , jak chodzi Ci o rzeźbę to będą to nieco inne ćwiczenia. Jeśłi o zrzucenie kg to podstawą jest dieta , do tego dorzucasz ruch mogą być ćwiczenia chodakowaskiej , chodź przy niektórych możesz naruszyć stawy.

Nawet bieganie to ruch , rowerek , skanie czy jakikolwiek sport , chodzi o to że wtedy organizmowi zwiększa się zapotrzebowanie i jak go nie dostarczasz to chudniesz zwyczajnie.

Jeśli masz jakieś pytania , chętnie Ci pomogę - uprawiam sport od 8 lat.

13

Odp: Brzuszki

Chodzi mi o nabranie bardziej wyrazistych kształtów, linii, bo nie mam już nic do zrzucenia, ale ciało mam takie trochę bez właściwości tongue mój chłopak jest trenerem personalnym i trochę się za mnie wziął, trenujemy z wolnymi ciężarami i widzę już sporą poprawę smile nie znam się na tej całej terminologii, więc nie wiem, jak dokładniej nazwać ten typ treningu ale on mówi, że potocznie mówiąc robimy właśnie "rzeźbę" wink

14

Odp: Brzuszki

A jak się ma otyłość brzuszną to jak z nią walczyć?

15

Odp: Brzuszki

Dietą.

16

Odp: Brzuszki

Racja dieta to podstawa. Samymi ćwiczeniami brzucha spowodujesz wzmocnienie mięśni, ale nie spowoduje to spalenia tłuszczu na brzuchu

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024