Opis o sobie na portalach randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Opis o sobie na portalach randkowych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Opis o sobie na portalach randkowych

Hej, Powiedźcie mi, podam trzy opisy na trzech różnych portalach randkowych, który byście wybrali, Czy może w tych opisach stawiam wysokie wymagania..?ogolnie mało kto piszę, więc może coś źle opisałem o sobie...

1. Miłość
Wierność
Rodzina

Takim jestem facetem prawdziwym z krwi i kości....szanującym kobietę, którą mogę obdarzyć miłością wiernością i założyć dom oraz stworzyć prawdziwą rodzinę...

2. Jestem normalnym facetem z krwi i kości, o dobrym sercu i pracowitą. Ważne miejsce w moim życiu zajmuje rodzina i chcę założyć własną rodzinę. Jestem osobą otwarta I szczera. Jestem jak to się mówi do tańca i do różańca. Wesołą i sympatyczną z poczuciem humoru a zarazem zdrowo stąpającą po ziemi. Chciałbym poznać osobę która będzie towarzyszka mojej osoby i ja tak samo będę jej towarzyszem życia. Chciałbym dać miłość mojej przyszłej kobiecie, żonie i matce naszych dzieci, których nas Bóg obdarzy... Szukam szczerej i otwartej osoby, nie szukam przygód ale stałego związku...
Poważny związek, dobrej dziewczyny a jak Bóg pozwoli to w przyszłości żony z nastawieniem na rodzinę. Osoby szczerej, pewnej siebie, troskliwej, opiekuńczej, miłej i sympatycznej, Osoby ceniąca wartości religijne i w tym oparciu założenia rodziny wink

3. Odpowiedzialną za dom, rodzinę, pracę...
Lubie podróże, poznawać świat, nowe miejsca, nie siedzieć w domu, ale odnajdywać to piękno w świecie, poznawać świat szczególnie we dwójkę!. Interesuje się fotografią, sport, dobra muzyka oraz nowa technologia.
Wolnej chwili też gotuje, nie jestem jeszcze  Gordonem Ramsayem, ale z pewności jestem wstanie zrobić dobry obiad dla dwojga wink

co by tu zmienieć, coś dodać, jak myslicie?
pozdrawiam
wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Opis o sobie na portalach randkowych

Jeśli `83 w nicku to rocznik i obcych ludzi musisz pytać co napisać o sobie w opisie to słabo..

Generalnie Twój opis jak dla mnie krzyczy, że bardziej zależy ci na byciu w 'jakimkolwiek' związku, niż na poznaniu konkretnej osoby. Dla mnie - dyskwalifikacja z miejsca nieważne jak przystojny byś nie był. (Chociaż powiedzmy sobie szczerze, naprawdę przystojni goście czegoś takiego nie napiszą, bo oni po prostu poznają kobiety i jak coś zaiskrzy to wiadomo, że ta rodzina i związek sam jakoś wyniknie, nie trzeba "sprzedawać" takich oczywistości jako wabik wink

W ogóle gdzie Ty taki opis chcesz zamieścić? Bo pachnie mi to sympatią - jednym z najbardziej drętwych portali (matrymonialnych).

3

Elle88 napisał/a:

Jeśli `83 w nicku to rocznik i obcych ludzi musisz pytać co napisać o sobie w opisie to słabo..

Generalnie Twój opis jak dla mnie krzyczy, że bardziej zależy ci na byciu w 'jakimkolwiek' związku, niż na poznaniu konkretnej osoby. Dla mnie - dyskwalifikacja z miejsca nieważne jak przystojny byś nie był. (Chociaż powiedzmy sobie szczerze, naprawdę przystojni goście czegoś takiego nie napiszą, bo oni po prostu poznają kobiety i jak coś zaiskrzy to wiadomo, że ta rodzina i związek sam jakoś wyniknie, nie trzeba "sprzedawać" takich oczywistości jako wabik wink

W ogóle gdzie Ty taki opis chcesz zamieścić? Bo pachnie mi to sympatią - jednym z najbardziej drętwych portali (matrymonialnych).

Popieram w calej rozciaglosci....

Od siebie dodam, ze spotkanie z kims z takim opisem, to koszmar.
Caly vzas czuje sie jak " towar oceniany pod katem matrymonialnym", i , z drugiej strony on sprzedaje mi siebie jak reklame towaru na meza....

Opis w sam raz dla skrajnych desperatek....

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"

4

A jak dla mnie pierwszy albo trzeci. Są różne. Może troche połączysz pierwszy z trzecim.

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

5

A moze sprobuj " chce poznac"
Zamiast " szukam zony"

A potem sprobuj- kogo chcesz poznac, jaka ma byc ta osoba, jakie ma miec cechy....

A potem cos o sobie- jakie ty masz cechy, co mogloby was laczyc( np. muzyka) , jakis punkt zaczepienia....

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"

6

Masz parcie na związek, rodzinę i prawdopodobne ,taka dziewczyna którą goni czas i z takim samym nastawieniem zrozumie Twóje intencje i siė odezwie.  Inna kobieta nie zareaguje. Ja unikam takich facetów.

https://m.youtube.com/watch?v=dEIGF3w7Za0
                   Cooler than me

7 Ostatnio edytowany przez Elle88 (2015-12-30 10:57:11)

No, parcie jest i to ostro.
Jeszcze tak mi się z tego typu opisami kojarzy takie zdjęcie gościa w garniturku i w krawacie (taki stajling a la imieniny u cioci Haliny), do tego obowiązkowo z różą w ręku do kompletu - niezawodny zestaw romantyka wink

8

Hehe... No dokładnie te róże smile , albo powstawiane  demoty typu:  miłosne sentencje, wiersze , piosenki, i wszędzie róże i rozmarzone spojżenie ...:) , zalatuje z takich profili jawną rozpaczą. A ja wieje z takich miejsc tongue

Cooler than me

9

w ogóle na sympatii spotkać kogoś o otwartym w miarę umyśle i nie desperata poszukującego małżonki to jest wyzwanie. Dlatego tam od dawna nie mam konta, bo to obciach wink

10

to podpowiedzcie co jak zmienić, co napisać, jak wy byście napisali, tylko o sobie i nic wiecej...

11

to jaki portal randkowy proponujecie, nie mówie o spotkaniu w realu, tam co innego. pytam się o dobry i konkretny portal randkowy...

12

autorze, nie piszesz wypracowania na polski, nad którym pochyla się cała rodzina i sprawdza Ci byki i stylistykę.. trochę więcej wiary w siebie i luzu

13 Ostatnio edytowany przez kareninka (2015-12-30 11:45:15)

Trzeci jeszcze by uszedł, bo nie serwujesz na wstępie informacji, że rozpaczliwie poszukujesz matki swoich dzieci. Te opisy są nudne i brzmią jak wołanie o pomoc. Jedyne, co się po przeczytaniu nich nasuwa to to, że jesteś nudnym desperatem. Sorry, za te słowa, ale piszę co myślę. Jak chcesz kogoś poznać, to raczej skup się na tym, by czymś zaintrygować. Napisz trochę o swoich zainteresowaniach, ale nie za dużo, tylko najciekawsze rzeczy, żeby był jakiś punkt zaczepienia, gdyby kobieta chciała pierwsza zacząć z Tb rozmowę.

14

Mediamario to może najpierw nam powiedz jakiej kobiety szukasz? Jeżeli kogoś szukasz to miej sprecyzowane wymagania..np odnośnie wyglądu, charakteru, forum spędzania czasu... Itp itd  .
Dziewczyny  już ci dokładnie wyżej o tym napisały.

Cooler than me

15

mediamario1983 napisał/a:

Hej, Powiedźcie mi, podam trzy opisy na trzech różnych portalach randkowych, który byście wybrali, Czy może w tych opisach stawiam wysokie wymagania..?ogolnie mało kto piszę, więc może coś źle opisałem o sobie...

1. Miłość
Wierność
Rodzina

Takim jestem facetem prawdziwym z krwi i kości....szanującym kobietę, którą mogę obdarzyć miłością wiernością i założyć dom oraz stworzyć prawdziwą rodzinę...

Błędy interpunkcyjne i składniowe. Jeżeli celujesz w kobiety inteligentne i wykształcone - moim zdaniem ten opis Cię dyskwalifikuje.

2. Jestem normalnym facetem z krwi i kości, o dobrym sercu i pracowitą.

To jesteś facetem czy kobietą?

3. Odpowiedzialną za dom, rodzinę, pracę...

Jak wyżej

co by tu zmienieć, coś dodać, jak myslicie?
pozdrawiam
wink

Poprawić błędy  przede wszystkim. Dodać oprócz suchych faktów odrobinę finezji, tajemniczości i poczucia humoru smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

16

styl mnie odrzuca, wiec juz na wstepie dyskwalifikacja.
Mam wrazenie, ze to jakis anons z cyklu rolnik szuka zony...

17

Mocno przymuszona wybrałabym opis nr 3, nie ma w nim tej desperacji, która jest w pozostałych.
Są na sympatii opisy facetów, które mnie osobiście kładą na łopatki- z poczuciem humoru, dystansem do samego siebie, bez tej "napinki", która jest u Ciebie i która odstrasza. To mężczyźni, którzy są pewni siebie i swojej wartości i to widać !

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Opis o sobie na portalach randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018