Przyjaciel dziewczyny - trudna sytuacja - prośba o opinie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Przyjaciel dziewczyny - trudna sytuacja - prośba o opinie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Przyjaciel dziewczyny - trudna sytuacja - prośba o opinie

spotykam się z dziewczyną z pracy i można powiedzieć, że jesteśmy parą, jednak związek w początkowej fazie jest o tyle nietypowy, że niewiele osób jest w to wtajemniczonych - nie chcemy się ujawniać zbyt szybko ponieważ pracujemy w tej samej firmie a do tego pojawił się temat, z którym nie wiadomo jak się uporać:

Wspólny kolega z pracy jest dobrym przyjacielem mojej dziewczyny i zna ją on o wiele dłużej ode mnie - dziewczyna traktuje go tylko i wyłącznie jak przyjaciela i zależy jej na nim, czasem spotykają się poza pracą. Dla mnie jest tylko kolegą z pracy. Kolega jest po rozwodzie. Problem w tym, że ja nie wierzę w coś takiego i uważam, że on może chciałby czegoś więcej... Ona kategorycznie zaprzecza takiej teorii.

W przypadku kiedy kolega dowie się, że ja się w to wmieszałem, czy być może będzie mnie traktować jako konkurenta? jak to się Waszym zdaniem może odbić na relacjach służbowych? Czy moje przeczucia mogą być niesłuszne i zdarzają się jednak faceci, którzy chcą być dla atrakcyjnej kobiety wyłącznie przyjacielem?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaciel dziewczyny - trudna sytuacja - prośba o opinie

Marku, myślę sobie że to nie chodzi o Kolegę. Powinieneś mieć większe zaufanie do dziewczyny. Skoro zaprzecza to nie pytaj jej o to 100 razy bo i tak wiecej ci nie powie, a może mocno popsuć Twoje relacje z nią, zwłaszcza w początkowej fazie. Z bliskiego otoczenia jedna z par się rozstala przez chorobliwą zazdorść do jakiegoś adoratora partnerki. Z tym że ona akurat zachowała się bardzo fair i ograniczała kontakt, ale kolega ciagle zarzucał jej kontakt itp., ona nie mogła zrozumieć dlaczego oskarża ją i dlaczego nie ufa. Jeśli dziewczyna jest fajna bedzie mieć swoich adoratorów, ale od niej zależy jakbedze kontynuować te relacje i chyba nie powinienś w poczatkowej fazie za bardzo sie wtrącać. Ja akurat mam przyjaciól płci meskiej żadne z nas nikgo nie ma, a mimo wszystko po porstu dobrze się dogadujemy i to wszystko. jeśli miałabym coś doradzać to może to żeby uprzeadzać ich wspólne wypady planowaniem atrakcji dla was dwojga aby nie miala czasu, lub planowanie dnia tak aby zasugerować jej żeby zaprosiła cie na kawe z Kolegą i z Tobą. Staraj sie zachowywać normalnie. A w pracy i tak plotkują i tak, zawsze mimo wszystko. Powodzenia

3 Ostatnio edytowany przez Marek12345 (2015-12-25 03:09:46)

Nie rozumiesz problemu.

Tu nie chodzi o moją zazdrość czy o zaufanie, bo bynajmniej nie jestem zazdrosny o niego.
Chodzi o to jak ta sytuacja może wpłynąc na relacje w pracy pomiędzy nim a mną kiedy dowie się, że jego przyjaciółka a być może dziewczyna w której się podkochuje jest z innym i tym kimś innym jest jego kolega z tego samego piętra. Dodam, ze ma on w pracy większe uprawnienia ode mnie.

4

Marek12345 napisał/a:

Nie rozumiesz problemu.

Tu nie chodzi o moją zazdrość czy o zaufanie, bo bynajmniej nie jestem zazdrosny o niego.
Chodzi o to jak ta sytuacja może wpłynąc na relacje w pracy pomiędzy nim a mną kiedy dowie się, że jego przyjaciółka a być może dziewczyna w której się podkochuje jest z innym i tym kimś innym jest jego kolega z tego samego piętra. Dodam, ze ma on w pracy większe uprawnienia ode mnie.

Jak on zareaguje, trudno przewidzieć, ale gdyby doszło do takiej sytuacji , to raczej Twoja dziewczyna powinna mu wyjaśnić w czym rzecz.
Jeżeli ich znajomość ogranicza się do koleżeństwa, to tamten powinien znać swoje miejsce w szeregu.
"W przypadku kiedy kolega dowie się, że ja się w to wmieszałem, czy być może będzie mnie traktować jako konkurenta
Przecież Ty nie mieszasz się w ich przyjaźń, tak jak on nie powinien mieszać się w Wasz związek.
Problemem jest to, że się ukrywacie, być może Twojej dziewczynie jest to na rękę i nie jest do końca z tobą uczciwa.
Nie masz wpływu na to, jak on się zachowa.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Przyjaciel dziewczyny - trudna sytuacja - prośba o opinie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021