Interpretacja jego slow - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Interpretacja jego slow

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Interpretacja jego slow

Witajcie,

Mam prosbe o interpretacje slow pewnego chlopaka, ktory mi sie bardzo podoba. Pocalowalismy sie kiedys po impreze i on mi napisal ze woli jak wszystko dzieje sie po kolei i ze nie chce, zeby nasza znajomosc na tym stracila co sie stalo po imprezie.

Czego sie spodziewac po takiej deklaracji z jego strony?

Pozdrawiam

Ewelina

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Interpretacja jego slow

Woli, gdy relacja rozwija się powoli, pewnie pare spotkań dopiero jakaś bliższa relacja. ponieważ jeśli by się okazało ze to nie dla was, nie chce żeby zbyt szybko doszło do bliskości. przynajmniej ja to tak teraz widzę.

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

3

hmm racja, chociaz od tego czasu minal tydzien i sie nie odzywal. dlatego probuje zrozumiec czy jego slowa to wymowka zeby zapomniec o pocalunku czy raczej chec spotkac ale we wlasciwej kolejnosci?

4

Ze się napił a teraz jest trzeźwy.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

5

kwadrad napisał/a:

Ze się napił a teraz jest trzeźwy.

HA, ha dobre i zapewne prawdziwe, no chyba, że ta parka ma z 16 lat to wtedy nie potrzebny byłby alkohol:)

6

Napisał ci: fajna kumpela z ciebie, lubie cie, ale ostatnio się zagalopowaliśmy, ale nic poważnego z tego nie będzie.

Krótko mówiąc: emocje wzięły w górę, było buzi buzi, ale chce dalej sie TYLKO kumplować

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Interpretacja jego slow

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021